Opinie o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. w Wałbrzych

Koksik

Jak ktoś nie musi to niech lepiej tam nie pracuje. Stan urządzeń obsługujących zakład jest tragiczny. Niektóre z nich poprostu zagrażają bezpieczeństwu życia. A zarobki hmm 3800brutto na start plus nędzna premia a raczej jej resztki pozostałe z podziału spośród swoich. Także lepiej do biedronki na rozkładanie towarów iść. No chyba że dostaniesz się do biur oczywiście po protekcji, to wtedy możesz liczyć na kokosy za brak kompletnie żądnej wiedzy. Reasumując komuna pełną gębą!!!!

OLEK
@Koksik

Jest naprawdę źle bo przy takich zyskach takie (usunięte przez administratora) na produkcji. Zero remontów, awaria awarie pogania. Tylko patrzyć jak ktoś kaleką zostanie lub coś gorszego....

Olo
@Koksik

W Biedronce więcej nie dostaniesz. 3100 brutto na start plus 450 premii frekwencyjnej. Dopiero jak przepracujesz 3 lata podniosą Ci stawkę. Więc nie narzekajcie że tak źle.

Sylwia
@Olo

Ale te zarobki i ta premia to w końcu tutaj czy w Biedronce, bo tak to napisałeś że już nie wiadomo? Są tu też jakieś premie okazjonalne na przykład na święta albo sezon urlopowy?

Kris

Czy to prawda że koledzy nowego prezesa dostali zniżki na zakup koksu do palenia w domu? Krążą plotki że to zgłoszone zostało do CBA.

@Kris

Radziu G to ty?

2020

W związku że Mariuszek ( Niunia) nie publikuje wszystkich postów na swoim forum zadam pytanie tutaj. Gdzie mogę donieść na brygadistę który nakazuje czyścić piece w tych upałach? Ogólnie nie mam problemów co do czyszczenia ram, drzwi ale nie przy tych temperaturach, a ten (usunięte przez administratora) Z wąsem mówi że wcale nie jest gorąco,i straszy że premie (usunięte przez administratora) I jakim prawem brygadzista Rozmawia z ludzi kto ma jaka stawkę, premie, czy to nie są jakieś poufne dane? Kto dał im do tego dostęp? I jeszcze jedna sprawa, ma ktoś e-mail do prezesa? Dzięki za pomoc

Edek
@2020

A przypomnij za co bierzesz premię gorączkową? Za ciepłą zupę na stołówce?

Helena

o jakim innym forum mówicie? bo chyba mnie coś omija

Helena

jakie wynagrodzenie zapewnia firma na stanowisku Młodszy Menedżer ds. HR w Krakowie ? jest wolny wakat ale nie ma niczego wymienionego co firma oferuje chetnemu do pracy wiec bardzo ciezko sie zdecydowac nawet czy wysylac cv czy jednak nie pracowal ktos w tym oddziale w Krakowie i powie jak jest?

Firma Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Płatny staż /praktyka ze znajomością języka Ukraiński /Rsyj.. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

Czy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

doinformowany

umowa o pracę

Kruk

Wszyscy w Wałbrzychu chwalony koksownie Wałbrzych że socjalne som dla pracowników i że zarobki ponad 4000 czy to jest prawda czy tak kiedyś było opowiedzieć o tym koledzy tylko bez ściemy ok.czy tak jak wszędzie robione mąż za roboty i nie mają litości dla nas pozdrawiam waz.

Koks

W związku z naszymi marnymi zarobkami mam pewną propozycję, STRAJK prawdziwy strajk a nie jak kiedyś.

Iwo

Można dobrze zarobić ale pod warunkiem, że będziemy się wykazywali dobrą pracą ,a firma jest dobra więc warto.

@Iwo

Tak wlasnie slyszalem ,dlatego ma jeden minus ,dostac sie tam graniczy z cudem.Ale zawsze jest szansa jak w totka.????

Helix

Serio ?a to mnie zaskoczyles ,bo wszyscy zahwalaja a poza tym nikt sie nie zwalnia ,myslalem ze jak bede cieszko pracowal to doceniom?

jon

prawda potwierdzam

@jon

Prawsa ze co ze mozna zarobic czy ze badziew?

@Helix

firma na krawędzi, złe wyniki i brak perspektyw, hałdy koksu na składzie jak góry w alpach. zaczeli zwalniać - rozsądnym polecam nie zawracać d..py sobie zakładem. zwiazki do ''0''.

bogdan
@Iwo

DOBRZE ZAROBIC TO CHYBA JAKIS ŻART NIE WIELE 3TYS PONAD ZA PRACE WE WEEKENDY ŚWIĘTA CZY PADA CZY JEST ZIMNO CZY SKWAR NA DWORZU W OGROMNYCH TEMPERATURACH CZY ZAPYLENIU A JAK WRACASZ NA LAŹNIE TO CIAGNIESZ ZA SOBA RECE ZE ZMECZENIA I WYPLUWASZ CZARNA FLEGME Z PŁUC TY IWO PIWO CZY JAK TAM MASZ CHYBA PRACUJESZ W BIURZE I NIE MASZ KONTAKTU Z RZECZYWISTOSCIĄ

@bogdan

No to ładnie bym sie wj...To pozdeawiam pana ze z zwiaskow co tak zachwalal ze 6kola to pewniak dobrze ze nie dalem wypowiedzi.

memento
@H2o

i masz kolego szczescie zamieniłbys siekierke na kijek teraz lipa na zakladzie umow nie przedluzają albo daja na 3 miesiace zadnych podwyzek praca ciezka warunki jeszcze ciezsze marna kasa ludzie zazwyczaj sami sie zwalniaja albo chorują tego ci nie powiedzial swieta sooboty niedziele musisz isc do pracy zamiast spedzac czas ze znajomymi i rodziną a tak poza tym kotry zwiazkowiec ci takich bajek nagdal to az niewarygodne ze mogl tak beszczelnie kłamac

@memento

Czegos nie rozumie propozycja ich to 4,8 brutto.???To czemu zniechecasz ,bojisz sie o posade ?Ja cie nie wygryze ja zwykly fizyczny.

Aro

4.800 brutto na start!?

memento
@H2o

nie nic z tych rzeczy a tak naprawde to przyjmij sie do pracy a zobaczysz co sie dzieje teraz jest katastrofa ludzie sie chcą zwalniać nie bede rozwijał tego tematu dlaczego ale jerst nie fajnie niue iwem skad te 4800 brutto kto ci to pokazywal od razu na start tyle masz? i co sa przyjecia jak wszedzie redukcje chca robić zastanow sie dobrze

@memento

My piszemy o tym samym zakladzie ? Tyle dostalem 4800 plys niby jakies dodatki ale to noe wieze zawsze sa a potem niema .Wiec spoko chyba sprubuje zreszta juz podpisalem

@Aro

Tak tyle dostalem

@memento

taak, na pewno wytle dostał. to pewnie jakiś zakapior ze związków wypisuje zeby reputacje zakładu schodzącego na psy ratować.

janek stary piecuch
@koksik z kuznic

tez tak uwazam bo nikt co naprawde pracuje nie napisze takich klamstw i herezji pewnie ma etat za klamstwa na tym forum ten pan h2o

janek stary piecuch
@H2o

co ty glupoty wypisujesz zaklad zabiera wszystkie dodatki premie a ludzie sie zwalniaja albo wariuja bo kredyt maja

koksik z kuznic

z dodatkiem zmianowym i grusza podzielona na 12 miesiecy mam tyle ile ty piszesz. (usunięte przez administratora)najlepsze lata zycia zmarnowane w tej firmie która i tak wczesniej czy pozniej zostanie zamknięta tak jak bateria w tym miesiacu

WOJAK MON
@koksik z kuznic

NOO DOKLADNIE TAK !!! CHLOP MA NIEZŁA JAZDE TAK SIE PODNIECIL ZE GO PRZYJELI I BZDURY PISZE JAKI TO MAJATEK NIE MA NA UMOWIE A TAM BEDZIE NĘDZNA WYPŁACINA I TYLE TYLKO PATRZEC JAK SIE ZWOLNI BO BEDZIE MUSIAL PRACOWAC NA CALE TO TOWARZYSTWO KOLESIOSTWO ELYTE ZAKŁADOWĄ ZA TE SMIESZNE PIENIADZE JAKIE TERAZ PŁACĄ A ON BEDZIE PRZERZUCJAAC TONY MARZNAC PARZAC SIE MOKNĄC W BLOCIE W PARZE W WYSOKICH TEMEPRATURACH I POKORNIE W ŁIKENDY I ŚWIETA CHODZĄC DO PRACY WYKONYWAL POLECENIA A ONI BEDA PATRZEC DŁUBAĆ SŁONECZNIK FILOZOFOWAĆ I SIE ŚMIAĆ TAKZE TAK SMO UWAZAM ZE LATA PRACY TAM I DLA MNIE SĄ STRACONE!

ex PIECUCH
@koksik z kuznic

no tak jest ale co sie dziwić jak ludzi do pracy nie ma bo nikt za takie pieniadze nie bedzie robil na takich zmianach i w takich cieżkich warunkach poza tym koronowirus to gwóźdź do trumny dla koksowni bo samochodówka stanie wazne jest ze zwiazkowcy wywalczyli niby te 300zl brutto czyli wiemy ile bedzie tego netto 200zl i cos tam albo i nie wiec to smiechu warte ale zwiazki oglosily wielki sukces niczym cud nad wisłą czy termopile nie jestem, pesmistą ale nie ma opcji by byla grusza czy zyski tym bardziej jak mamy taką katastrofe z tą pandemią koronowariatusa

@Iwo

zarobić się można ale na śmierć,brak premii i mobbing przede wszystkim brak szacunku przez przełożonych dla pracowników produkcji ...

@WOJAK MON

Zgadzam się z tym ...

@Iwo

Zarobić się można ale na śmierć oto cała prawda.

rybson
@bogdan

IDZ NA STREFE ZA 2500 TYS ZAPRASZAM IDZ ZOBACZYSZ CO TO JEST PRACA

Endriu

Jakie zarobki netto po okresie próbnym na produkcji???

Koksik
@Endriu

Jak będziesz miał po okresie próbnym 3tys to dziekuj bogu. Chyba ze trafisz do Gila na pierwszą to będziesz miał mniej bo on swoim daje

doinformowany
@Koksik

(usunięte przez administratora) Pan głupoty. Kolesiostwo kolesiostwem jak wszędzie, ale ze stawkami bzdura. Ja przyszedłem nie po znajomości, a 3400 dostałem. Kolega miesiąc później 3500. Plus dodatki za nocki, warunki i teraz jak jest gorąco to za wysoka temperaturę. Nie jest źle.

Endriu
@doinformowany

Po rozmowie kwalifikacyjnej powiem o zarobkach. Okres próbny 3500 brutto z premia. Po 3 miesiącach 4000-4200 brutto z premią. Po 15 miesiącach maksymalnie do 5000 tys brutto.Czyli po 15 miesiącach można liczyć na zarobki 3500 tys netto.

Mały
@Endriu

Dodam jeszcze że praca fizyczna do tego jeszcze na świeżym powietrzu cały rok, deszcz, śnieg itd.

@doinformowany

Hehe ,jak cieszy Cię minimalizm to gratulacje .

Koks

Jak oceniacie rządy Piątka i Zimnorękiego?

Nikita
@Koks

Nie ma co oceniać, bo wielki (usunięte przez administratora) robią.

xx

Dzień dobry jakie są zarobki na okresie próbnym? I później już po okresie próbnym Pozdrawiam

Wzk

Ciekawi mnie kiedy nasz wspaniały zakład skieruje nas w końcu na badania okresowe, bo to już lekkie przegięcie. Szkolenia BHP dali do podpisania i wyjeba.. Niezły Cyrk

@Wzk

Po umieramy na raka wszyscy., jak już nas wyślą na badania to po prześwietleniu płuc sporo osób nie wróci już do pracy niestety.

do koksiarz i galernik

Koksownia sie konczy widac to po ucinaniu socjalu coraz wiekszych wymaganich od pracownikow. Nowi sa w szoku ze na zakladzie nie liczac lazni nie ma nawet normanych toalet.. jak uslysza sranie na lopate to robia wielkie oczy i licza ze to zart... mamy XXI wiek. Po covidzie trzeba szukac innej roboty...

koksiarz

Praca jest prosta ale ciezka, Brak rozwoju zawodowego, ciagle to samo nawet dla pracowniow z dlugim stazem. Atmosera jak wszedzie ale zarobki to juz na strefie zaczynaja lepiej placic. Jak ktos napisal nowi przychodza i odchodza jak zobacza ile zarabiaja za prace w szkodliwych warunkach. Juz nie trzeba miec znajomosci zeby tam pracowac poprosu biora chetnych bo brakuje ludzi do pracy ale za te stawki szybko odchodza bo wola lzesza i bezpieczniejsza prace i innych firmach.

galernik pieców
@koksiarz

świete słowa tak samo to widze jak pan montonia az do bólu praca ciezka ale warunki jeszcze ciezsze piniadze za prace doslownie smieszne a teraz z dnia na dzien coraz mnijesze dokad ten zaklad zmierza tym bardziej w tym ciezkim okresie calego tego covidu odkad praujce bardzo duzo ludzi sie pozwalnialo z zakladu i to bardzo dobrych rzetelnych pracownikow co w covidzie sie nie bali i poznajdowali lepsza prace ze te sama a nawet wieksze pieniądze i o koksowni nie chca nawet slyszec

Hiena

Można dobrze zarobić tylko pod warunkiem że się donosi na innych???? i dlatego mam nową furę????????????????

Fred

Ciekawi mnie czy gościu który kiedyś zdemolował dźwig a ostatnio wsadnicą przestawił drugą wsadnice nabierającą węgiel z wieży będzie nadal pracował? Trochę strach z takim typem pracować który co roku coś odpier...

Starcił moje zaufanie.

BonusLGBT

Moje jako mini brygadzisty też stracił panie ministrze. Po cichu liczę na awans w niedalekiej przyszłości.

Minister Banaś :)
@BonusLGBT

Jak najbardziej jesteś w gronie ludzi do awansu, Ja Ci załatwię.

35 lat koksowni
@Fred

Panowie mam wrażenie że śmiejecie się z poważnej sprawy ,dla mnie nie ma tu nic śmiesznego wręcz przeciwnie. Za pierwszym razem nic sie nie stalo za drugim również i cale szczęście ,ale gosciu jak dla mnie jest niebezpieczny i nieodpowiedzialny . Raz można przywalić ale drugi raz to samo ? Do kanału sie tylko nadaje a nie na odpowiedzialne stanowisko niech do dyszowni idzie moze jak cos wybuchnie to wtedy bardziej sie kierownictwo zastanowi czy trzymac takiego goscia .

Brunko
@35 lat koksowni

Jak i fred tak i 35 koksowni poprostu (usunięte przez administratora)????????????????????????????????. Pewnie sami numer odwalili,tylko im sie fryklo ze nikt sie nie dowiedzial.(usunięte przez administratora)

Antykonfident denty
@35 lat koksowni

Tutaj co drugi sie nie nadaje i nikt z tego jakiejś afery nie róbi. Takie opinie są nie na miejscu bo pewnie jakby Ci koksownie zamknęli to świat by Ci się zawalił

Mikołaj
@Antykonfident denty

Z tego co widzę wiesz co się dzieje w firmie. Powiedz mi proszę czy obecnie warto wysyłać CV do Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" i czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Mam nadzieję że dasz mi parę rad w tym aspekcie, liczę na odpowiedź.

T@5
@Mikołaj

Niema tu rozwoju, nie warto, omijaj szerokim łukiem.

kawek

bedzie pracowł, bo to człowiek Balcerka, a kto rządzi ............wiadomo

Minister Banaś :)
@kawek

Jakby było jak piszesz to nie pracował by na piecach a tym bardziej na wsadnicy.

Dada

Jaka ona normalna? ludzie zapierniczają jak mrówki i są świadomi, że wdychają rakotwórcze WWA, bo gdzieś robić trzeba. Przepisy niby są ale ich nie ma...normy są, ale też nikt nie przestrzega. Prawo pracy jest ale nie ma prawa wziąć dnia na żądanie. I to jest fajna praca? Temperatura jest wysoka co też odbije się prędzej czy później na zdrowiu. Większość umiera na raka. Najdziwniejsze jest to, że ktoś próbuje to miejsce ratować. Po co? tyle się mówi o ekologii i zanieczyszczeniach środowiska, tyle o programie natura 2000 a koksownia jest zupełnym jej przeciwieństwem. Cały ten syf leci na Wałbrzych i okolice, truje i pomału wyniszcza..Gdyby choć kasa była większa to można by powiedzieć, że żyło się krótko ale chociaż godziwie a tu ani jedno ani drugie.

bhp
@Dada

ochrona środowiska to fikcja, pani z działu to komedie uskuteczniają, bo sie boją i tyle,zarabiają coś tam i nigdzie indziej by nie pracowały, bhp - wiecie sami - z "nadania" jak wypadek to chłopak wystraszony i ogólnie bez ładu i składu, prawo pracy na minus,

Wojciech

Bardzo dobrze preferujących zakład Moje sugestie dla Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.: Rozwój i współpracya Lubię atmosferę w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. za: Przyjacielstwo

Joanna
@Wojciech

Mimo pozytywnego wydźwięku Twoja opinia niewiele mówi o warunkach panujących w firmie Victoria. Może zechciałbyś ją rozwinąć i powiedzieć jeszcze coś więcej na temat atmosfery tam panującej - czy pracownicy mogą liczyć na wzajemną pomoc w problematycznych sytuacjach? I jak do takich sytuacji podchodzi kierownik - pomaga?

Nik

?

jon
@Joanna

zawsze jest okres szkolenia i pomoc

hammie
@Wojciech

co ty chlopie braleś że tak majaczysz i takie bzdury piszesz że nawet dziecko z zerówki w to nie uwierzy tym bardziej ktoś kto tam pracuje

mlody piece

odkad pracuje duzo osob sie zwolnilo co sie dzieje? czy warto zostac na zakladzie pracuje na pierwszej brygadzie i widze tu bardzo duzą niesprawiedliowść praca bardzo ciezka warunki jak w piekle zarobki male i zero szacunku do pracownika (usunięte przez administratora) itd czy koksownia jest warta by tu zostac czy szukac nowej pracy nie marnowac czasu i nie tracic zdrowia i pracowac na cale to cwaniackie towarzystwo co ma biale i niebieskie chelmy po znajomosci ?

koksik
@mlody piece

nie warto ale sie nie zwalniaj dopóki nie nzajdziesz czwgoś innegom, zakład jedzie na stracie umowy na sprzedaż nowe nie wpadają -kroi sie sytuacja jak z wamagem

prywaciarz

CZY PRZYPADKIEM MISTRZ PIERWSZEJ BRYGADY (1 BRYGADY) PIECOSORTOWNI NIE PRZYCHODZI DO PRACY MAJAC W DOMU ŻONE Z KORONOWIRUSEM I MIESZKAJA NA JEDNYM MIESZKANIU , I ON SOBIE PRZYCHODZI DO PRACY JAK GDYBY NIGDY NIC NIE INFORMUJĄC NIKOGO O TYM!!! TO PRZECIEZ PRZESTEPSTWO A NA BRYGADZIE KILKANASCIE PRACOWNIKÓW PRZED EMERYTURA CO SA W GRUPIE RYZKA TAK TEN MISTRZU WIESIU LEKCEWAZY SOBIE SWOICH PRACOWNIKOW GRATULUJE TAKIEGO DOZORU !!!

Grochu

Witam może mi ktoś powiedzieć ile mozna zarobić na okresie próbnym i jaka jest atmosfera na firmie Od poniedziałku zaczynam pracę na koksowni

leszek
@Grochu

katastrofa kasa atmosfera ciezka praca jeszcze cieższe warunki pracy zreszta sam zobaczysz bradzo duzo ludzi sie zwolnilo w ostatnim czasie i to wczasie pandemi znalelzi lzejsza i lepszą prace

Zostaw merytoryczną opinię o Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.
3.9/5 Na podstawie 119 ocen.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A.