Opinie o Altab S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Altab S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Altab S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altab S.A. w Toruń

Maksymilian

Na jakie warunki finansowe można liczyć (podstawa), jeśli przystępuje się do rekrutacji ze średnio-zaawansowaną znajomością SQL i Excela? Widełki bardzo mile widziane :)

@sz

Zatrudniając się w firmie są jasne zasady które należy przestrzegać. Kary czekają tylko osoby które nie dbają o przestrzeganie podstawowych zasad jak np. termin realizacji zgłoszeń, niewykonywanie swoich obowiązków. Wystarczy wyrobić sobie pewne nawyki i zachowania aby po jakimś czasie nie ponosić ŻADNYCH kar. (mi to zajęło około 4 miesiące gdzie kary były na poziomie poniżej 30 zł) Dyżury wieczorne są, logowanie się na niego zajmuje 20-30 sekund, nie widzę problemu zalogować się 2 minuty przed rozpoczęciem dyżuru. Jeśli dostałeś kary "kilka stówek" to najwidoczniej miałeś gdzieś klientów i wypracowany przez lata profesjonalizm firmy. Moja opinia zapewne pojawi się za jakiś czas. Myślę że już teraz mogę napisać że pozytywna.

Od nowego roku były jakieś zmiany w stawkach? Konsultant - Wdrożeniowiec systemów ERP kiedyś miał według ogłoszenia (jakoś 3 mies temu) między 50-100 na godzinę. No ale dla tych co na minimalnej się pozmieniało od tego roku, ciekawe jak tutaj, czy miało to jakiś wpływ?

Nie, każdemu pracownikowi została poprawiona stawka. Myślę że jeśli ktoś jest zainteresowany to wyślę CV. O kwotach można dowiedzieć się w trakcie rekrutacji :). Zapraszam!

Hej, dobrze rozumiem z oferty dla konsultanta, że w zasadzie nie potrzebuje mieć żadnego doświadczenia by móc kandydować? pytam jako samouk. Nie widzę by teraz oferta stażowa była otwarta albo na jakieś praktyki ale i tak jestem zainteresowana pracą. możecie więc opisać jakieś szkolenie?

Róża

W jakim sensie nastąpiła ta zmiana stawek i kiedy? Aktualnie zatrudnione osoby otrzymały podwyżkę? Jest teraz dostępna oferta pracy dla wdrożeniowca i piszą w niej o zarobkach od 50 do 100 zł, więc zdaje się jest tak samo jak wcześniej.

@Róża

Nastąpiła z początkiem roku dla każdego. Widełki 50-100 są zależne od kompetencji i doświadczenia konsultanta.

To chwila. Jeśli ktoś miał 100 zł już kiedyś to jego kwota się zamroziła? Chyba, że też zwiększyli? Jeśli tak to o ile?

Pracownik Nowy wpis

Czy istnieje możliwość rozwoju w Altab S.A.?

Czyli w pewnym sensie warunki pracy mogą być zależne także jednak od podejścia? Widzę rozbieżności w komentarzach dotyczące chociażby kar. Ciekawi mnie przy tym to jak konkretnie trzeba byłoby pracować żeby otrzymać te wspomniane minus kilka stówek? Jakich predyspozycji nie może zabraknąć by moc się odnaleźć tu w pracy?

Wszystko zależy od podejścia. Jednemu praca może się podobać drugiemu nie. Jak pracować żeby dostawać kary? Olewacko, bez szacunku do klienta i jakiejkolwiek terminowości oraz bez świadomości tego że jakiekolwiek prace u klienta nie powinny wpłynąć na jego dostęp do oprogramowania. Najważniejsze predyspozycje to sumienność, otwartość na nowe wyzwania, chęć nauki oraz dużo samodzielności. Jeśli masz to w sobie to zapraszamy.

Czy rekrutacja na stanowisko Wdrożeniowiec IT w firmie Altab S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Maksymilian

Emilia
@Maksymilian

Widzę, że nikt się nie chce podzielić taką wiedzą.. A może już się zrekrutowałeś i wiesz na jakie widełki można liczyć? Daj znać jak poszło :)

@Maksymilian

Minimalna A po 2 ,3 miesiącach 500 zł premii

@były

Hmm...a jakieś podwyżki u nich są po roku albo chociaż awanse z większą pensją? A te 500 zł premii to brutto czy netto? No i na jakiej podstawie i jak często ta premia wpada?

sz
@Anna

Premie wypłacane są podstawie mglistego Excela kierownika który sam nie wie i nie pamięta już jak on działa. Nikt jeszcze nie napisał że od premii trzeba odliczyć kary które ma w zasadzie każdy a szczególnie nowi pracownicy. Zapomnisz zmienić status zlecenia w piątek to masz karę za każdy dzień czyli sobotę, niedzielę i poniedziałek. A w sobotę nie możesz zmienić statusu bo system w weekend jest zablokowany. Spóźnisz się z zalogowaniem na wieczorny dyżur i już kolejna kara. A za wieczorne dyżury płacą jakoś 2 zł /h czyli można powiedzieć że jest to darmowa praca. Więc od każdej premii można sobie z góry odjąć już kilka stówek. I do wypłaty zostaje z 500 zł netto a pamiętajcie że podstawa to minimalna. Firma raczej żeby się załapać i uciekać. Premia jest wypłacana w 2 ratach bo to kreatywna księgowość. Na którą nie trzeba się godzić ale wtedy dostaje się mniejsza premię.

@sz

To po co w ogóle się załapywać jeśli od razu sugerujesz by odejść? chyba ze prócz kasy o doświadczenie wam tu chodzi? po nie warto tu przyjść? Ciekawi mnie tez jak inne firmy zapatrują się później na CV kandydata po pracy tutaj. I ile mniej tej premii masz jeśli się nie zgodzisz na ten wariant o którym piszesz?

ABC

Ktoś pracował/pracuje w Kwidzynie i chciałby podzielić się opinią o tym miejscu?

PotencjalnyAplikant

Jaka atmosfera panuje w firmie? Ostatnie opinie dość negatywne wskazują, że jest inaczej niż w ogłoszeniach o pracę. Czy aplikując na stanowisko konsultanta można liczyć na inną stawkę niż minimalna o której mowa w nowych komentarzach? Wybór większego miasta może mieć wpływ na zarobki?

Barbara

Pracownicy szanowani, dobrze wynagradzani... Fajnie się to czyta :) to może ktoś powie ile można tutaj zarobić, skoro tak dobrze? :)

yły
@Barbara

Minimalną reszta to bajki.

@yły

jak nic nie wnosisz to minimalna i potem wylatujesz

Izabela
@Misiek

Nie wystarczy po prostu robić swoje? A co do zwalniania, to zastanawia mnie to co piszesz, bo takie rzeczy są zazwyczaj mocno regulowane. Jaka jest tam umowa i zasady wypowiedzenia?

@Izabela

Zwalniają cię i tyle. Jak masz obiekcje to idź do sądu. Wiadomo że nikt nie pójdzie. Typowy Januszex robią co chcą.

były

Wszyscy na umowie mają minimalną a potem w kolejnej wypłacie są premie. Premie rozdawane są na zasadach enigmatycznych, przeliczniki których nie rozumie sam rozdający premie. Zarabia dobrze to tam może kilka osób które pracują od 10 i więcej lat. Te osoby zarabiają na nieszczęściu i darmowej pracy nowych. I tak się ten biznes kręci. Reszta nie ma szans żeby zarobić. Od każdej premii trzeba sobie odliczyć kary a zawsze jakieś kary są. Żeby nie było zbyt prosto to kompletny brak dokumentacji. Klienci to żebracy którzy jęczą w słuchawce żeby coś im zrobić za darmo bo żal im du@@ sciska wydać kilka zł. Nie zależnie od oddziału w każdym mieście jest tak samo. Do tego dochodzą darmowe i przymusowe nadgodziny i dyżury na ktorych sie nie zarabia tylko dostaje kolejne kary do premii. Ogólnie firma to tzw januszex a poziom to żenada.

Natalia

Większość waszych komentarzy jest na plus dla pracy w tej firmie, szczególnie zwracam uwagę na miłą atmosferę, nie chciałabym przychodzić do pracy jak na skazanie. Temat wynagrodzenia był już poruszony, a jak jest z premią w tej firmie? Istnieje system premiowy? Może jakieś benefity?

stefano neapolitano
@Natalia

istnieją premie, oczywiscie. Ba, nawet duże, bo jak dostajesz minimalna krajową na UOP, a reszte kasy w premiach to musza być duże :D

Marzena
@stefano neapolitano

No tak... A te premie to w jaki sposób wypłacane? Na konto? I ile mogą wynosić?

@Marzena

Tak na konto chociaz czesc do 10 a czesc do 15

Marzena
@Misiek

To czekaj, czemu taki podział? One serio aż tak duże są? Napiszecie ile? firma płynności nie ma, że na raz nie może przelać?

@Marzena

Nie wiem czy to są osobne listy za premię ale ogólnie się zgadza

Staszek

Dla mnie dobra firma, szanują pracowników a przy fajnych osobach to atmosfera jest super, polecam.

xyz

Nie polecam. począwszy od kłamstwa w dniu podpisania UoP, po "wskaźniki " przy wypłacie.Nie ma sensu wyciągać wszystkich brudów. Oddział w Krakowie już praktycznie nie istnieje. Prawie wszyscy konsultanci odeszli, co jest papierkiem lakmusowym jak pracuje się w Altab. Firmę ratują pracownicy z oddziałów w miejscach, gdzie jest znikoma konkurencja w IT( Częstochowa, Kwidzyn). Przez co chłopaki nie mają za bardzo nawet gdzie uciec. "śpieszmy poznawać konsultantów, tak szybko odchodzą"

PracownikAdministracji

Fantastyczna atmosfera! To miejsce w którym pracownik jest traktowany z szacunkiem, dobrze wynagradzany za swoją pracę i premiowany za zaangażowanie. Polecam :) Pracuję tu od kilku lat.

xcxcxcxc

Bardzo dobra atmosfera, jak człowiek się angażuje to jest doceniany

admin

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Altab S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Altab S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Altab S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Altab S.A.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wręczycka 11 A
    42-202 Toruń