Opinie o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. w Toruń

baner wywiady
Kolo
Były pracownik

Szef niczym (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora). Wrzeszczy na pracownika z byle powodu. Brak mu tylko bata w ręce. Omijajcie z daleka.

Nagaj
Były pracownik
@Kolo

Potwierdzam, nigdy nie wiesz kiedy wybuchnie i jaka impulsywną decyzję tym razem podejmie. Szczerze odradzam, nie warto tracić nerwów.

Kiku
Kandydat

Nie polecam - Skończyło się na rozmowach, ponieważ już w ich trakcie wystąpiło mnóstwo nieścisłości. Człowiek przeprowadzający rozmowę (twierdził, że jest dyrektorem.. być może.. ds. opowiadania bzdur i marnowania czasu) na początku wydaje się profesjonalny, jednak przy udzielaniu odpowiedzi na bardziej wnikliwe pytania, snuje nieprawdopodobne historie, zwłaszcza o premiach..

Zofia
@Kiku

A co nieprawdopodobnego dokładnie o tych premiach Ci powiedział?

Kasia
Klient
 Pytanie

Dlaczego ta firma rekrutuje od kwietnia ( conajmniej) i nie zatrudnia nikogo? Te ich ogłoszenia o pracę wiszą na olx od kwietnia a mamy właściwie październik. Szukają cały czas, bez przerwy.

Zofia
@Kasia

A skąd masz pewność, że nikogo nie zatrudnili albo nie zapomnieli zdjąć ogłoszeń?

Nick Nowy wpis
Kandydat

Wspominam mega słabo, udają wielkie korpo, a problemy zaczynają się już na bardzo podstawowym poziomie-komunikacji. Nie polecam nikomu, przemiał jest gigantyczny, więc raczej nikt tam długo miejsca nie zagrzeje.

Magdalena Nowy wpis
@Nick

To z powodu tej kiepskiej komunikacji jest duża rotacja? Czy coś jeszcze sprawia, że ludzie odchodzą? Zarobki sa chociaż konkurencyjne?

Uszczelka Nowy wpis
Były pracownik
@Magdalena

Zarobki nieadekwatnie niskie, niekonkurencyjne i śmieszne nawet w Toruniu, nie mówiąc już o podobnych stanowiskach w większych miastach w Polsce

Zuzanna Nowy wpis
@Uszczelka

Czyli jakie konkretnie? Okolice najniższej krajowej? A jest możliwość jakoś je podreperować, np premią czy nadgodzinami?

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Zofia

A co to ma pracy tutaj tal właściwie? Zainteresowanie tym oznacza, że w firmie większych problemów to nie ma? ;p

2
Twój stary
Były pracownik
 Pytanie
@Zofia

Jak mam Ci odpowiedzieć jeśli widać, że zadaję pytanie? Niestety nie jestem na bieżąco z obecnymi problemami tam..

1
Q
Pracownik
 Pytanie
@Zofia

Zofia ponawiam pytanie - michał, to ty? XD

Zofia
@Q

Chodzi o Michała z wątku? Spytaj go na żywo lub zwróć się do niego "Zofio" zobaczymy jak zareaguje. ;) I wracając to żadnych większych problemów w firmie to nie ma i stąd plotki jakieś?

Nagaj
Były pracownik
 Pytanie
@Zofia

W firmie nie ma większych problemów? Przecież tam jest rotacja większa niż na przystanku autobusowym. Cieszę się z całego serca, że już nie pracuję w tak toksycznym środowisku. Odradzam każdemu rozważającemu pracę w tym miejscu. Nie warto tracić nerwów, czasu zwłaszcza że pieniędzy tez tam dużych nie zarobicie.

Zuzanna
@Nagaj

Czyli atmosfera jest nieciekawa... Co jest szczególnie uciążliwe w tej pracy? możesz powiedziec konkretnie ile da się tam zarobić?

Nagaj
Były pracownik
@Zuzanna

Zarobić można trochę więcej niż najniższa krajowa. Benefity pozapłacowe też są bardzo ubogie jak na te czasy. Obiecują Ci premię od wyniku, ale nie wiem czy ktoś ją kiedyś zobaczył. Stawiają nierealne do osiągnięcia cele. A jak idzie waszemu działowi za dobrze, to w kolejnym miesiącu masz 2x większy próg do zrobienia. Najbardziej frustrowało mnie to, że od nowego roku wymyślili sobie w głowie jakąś niebotyczną kwotę do zrobienia (co najmniej 3x większą nić w roku poprzednim), a potem szef wrzeszczał na nas, że plan nie jest zrobiony. Nie było żadnych rozmówi jak dojść do takich wyników, wsparcia, czegokolwiek. Jedynie wymagania, które są niemożliwe do spełnienia. Regularnie wymaga się od ciebie przychodzenia na szkolenia poza godzinami pracy. Nieoficjalnie wymagane jest też przychodzenie przed czasem i zostawanie długo po. Oczywiście o nadgodzinach zapomnij, tam takiego słowa nie znają. Jak się nie stosujesz do zostawania po godzinach to jesteś pierwszy do odstrzału, tacy pracownicy nie są im potrzebni. Atmosfera jest ogólnie fatalna bo nigdy bo dobrze jest przez 5 min, a potem znów zarzucają Cię presją nie do spełnienia. Ogólnie jest to miejsce w którym pracują sami bardzo młodzi ludzie, zaraz po studniach. Płaci się im mało, traktuje się ich okropnie i wykorzystuje i się da.

Zuzanna
@Nagaj

Brzmi słabo... Częste są te szkolenia po godzinach? I czy w ogóle coś wnoszą czy to raczej strata czasu?

Gastro
Były pracownik
 Pytanie
@Zofia

Skoro nie ma problemów to dlaczego komentarz dotyczący Michała i Agaty został usunięty? Jednak dalej udajemy, że to tajemnica? Jeśli nic się nie dzieje, to nic się nie ukrywa. Każdy w firmie wie jaka jest atmosfera. To forum służy do poinformowania osób, które ewentualnie chciałyby dołączyć. Jeśli nie chcesz napisać jak jest na prawdę, to przynajmniej nic tu nie pisz, zamiast kłamać.

Lol
Pracownik
@Zofia

Dziękuję za odpowiedź, Michał xD ta Zofia zawsze mnie intrygowała podczas przeglądania ofert GP na olx ;)

Zofia
@Lol

w sensie jako zatrudniony już przeglądasz? i co są lepsze niż za Twoich czasów, standard się polepszył? od kiedy tu jesteś i na jakim stanowisku?

Gastrozjeb
Były pracownik
@Zofia

(usunięte przez administratora)

llloooooooool
Pracownik
 Pytanie
@Zofia

zofia a ty na jakim stanowisku pracujesz?

Justyna
@llloooooooool

Może nie pracuje. Nigdzie tak nie napisała. Zastanawia mnie ile tak średnio da się utrzymać? Czy firma sama rezygnuje z pracowników czy odchodzą przez te wszystkie rzeczy o których pisaliście?

Nagaj
Były pracownik
@Justyna

W swojej stosunkowo krótkiej karierze w Gastroparts wiedziałam/łem zwolnienia z miejsca oraz odejścia pracowników którzy nie wytrzymywali presji lub po prostu mieli tego dość. Gdy teraz wejdę na ich stronę w zakładkę kontakt to widać tam obecnych pracowników, szczerze mówiąc 75% załogi zmieniło się od kiedy ja tam pracowałam/łem. I nie jest to dlatego, że zespół stale się rozszerza... Nawet w księgowości są same nowe twarze, a to już na pewno świadczy o jakości zarządzania i niekompetencji kadry zarządzającej.

Justyna
@Nagaj

A dawno tam pracowałeś/aś? Jeżeli 75% się zmieniło to sporo. Ciekawe czy ta rotacja jest tak duża, czy po prostu minęło już trochę czasu

xDkdjs
Były pracownik
@Justyna

Wystarczyło popracować tam ponad rok, by widzieć olbrzymią rotację. I jak widać, to się nie zmienia. Co rusz nowe twarze, w tym brak dawnych pracowników, którzy (chyba) w końcu otworzyli oczy co się w tym przybytku wyprawia.

Kasia
Klient
 Pytanie

Dlaczego ta firma rekrutuje od kwietnia ( conajmniej) i nie zatrudnia nikogo? Te ich ogłoszenia o pracę wiszą na olx od kwietnia a mamy właściwie październik. Szukają cały czas, bez przerwy.

Zofia
@Kasia

A skąd masz pewność, że nikogo nie zatrudnili albo nie zapomnieli zdjąć ogłoszeń?

Xyz
Klient
@Zofia

Ponieważ obserwuje profil tej firmy chociażby na olx. Od kwietnia właśnie. Systematycznie odświeżają ogłoszenia, wszystkie bez wyjątku, co parę dni. Ciągle ktoś z t tej firmy jest online na olx. Szukają pół roku i magazyniera i do biura....biją wszelkie możliwe rekordy

bibo
Były pracownik
@Xyz

Bo jest taka rotacja że nie opłaca się tego ściągać. Po kwartale zawsze część pracowników po prostu odchodzi przez słabe warunki pracy.

Marta
Pracownik
 Pytanie
@bibo

No mnie właśnie zastanawia o co chodzi z tą firmą czy tak mało płacą źle traktują ludzi czy wogole nie zatrudniają. Ogłoszeń nie zapomnieli napewno zdjąć bo ostatnio odnowili je 14 września.... A za to się płaci...Firma widmo? Jest jeszcze opcja że zbierają sobie dane osobowe tworząc bazę danych....bo napewno ktoś na te ogłoszenia odpowiada, wysyła CV ze swoimi danymi osobowymi.

Magdalena
@Marta

Możemy się tylko domyślać czy tak jest. A może ktoś aplikował i jednak jest ze strony firmy jakiś odzew i rekrutacja?

Marta
Pracownik
@Magdalena

Być może. Ale.nawet jak prowadzą rekrutację to na 100% nikogo nie zatrudniają. Wszystkie widoczne na olx ogłoszenia są odnawiane czyli ciągle niby szukają ludzi na te wszystkie stanowiska.

Joker
Były pracownik
 Pytanie
@Zofia

Jeśli zapomnieli zdjąć ogłoszenie to chyba nie świadczy o nich zbyt dobrze. Brak zainteresowania napływającymi CV? (usunięte przez administratora)

Joker
Były pracownik
@Marta

Zatrudniają. Jak wyżej ktoś napisał - rotacja. Jak dla mnie porównywalna do tej w Call Center.

Magdalena
@Joker

A z jakich powodów ludzie odchodzą skoro tak? Chodzi o zarobki czy o coś innego?

Joker
Były pracownik
@Magdalena

Między innymi..pieniądze szału nie robią, a wiemy wszyscy jaka jest sytuacja w kraju, Dodatkowo nadgodziny za darmo, musisz przyjść wcześniej, zostać chwilę dłużej, bo inaczej 'przychodzisz tylko odpękać swoje'. Największym problemem jest niestety szefostwo. Gwarantuję Ci, że kodeks pracy jest łamany, nie wolno krzyczeć na pracownika i obrzucać go gównem.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko KUCHARZ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Monter konstrukcji stalowych
Toruń
Centrum Partnerstwa Eurowork Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Export Sales Manager
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(346 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Customer Service Specialists speaking French, German & English
Toruń
Avantor Performance Materials Poland SA
(426 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Toruń
Park Home Sp. z o.o.
(61 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Maniek
Kandydat
 Pytanie

Zniknęły opinie o pracy w dziale Exportu w tej firmie. Dlaczego? Zastanawiałam się nad aplikacją bo ogłoszenie jest widoczne cały czas ale chciałam posłuchać opinii tych którzy już tam pracują albo chociaż przechodzili rekrutację na stanowisko w tym dziale. Trochę dziwi mnie liczba wyświetleń tego ogłoszenia..co jest z pracą w tym dziale?

Kiku
Kandydat

Nie polecam - Skończyło się na rozmowach, ponieważ już w ich trakcie wystąpiło mnóstwo nieścisłości. Człowiek przeprowadzający rozmowę (twierdził, że jest dyrektorem.. być może.. ds. opowiadania bzdur i marnowania czasu) na początku wydaje się profesjonalny, jednak przy udzielaniu odpowiedzi na bardziej wnikliwe pytania, snuje nieprawdopodobne historie, zwłaszcza o premiach..

Zofia
@Kiku

A co nieprawdopodobnego dokładnie o tych premiach Ci powiedział?

Joker
Były pracownik
@Zofia

Pewnie, że je dostanie xd

Lol
Były pracownik
 Pytanie
@Zofia

A ty w jakim charakterze tak aktywnie tu występujesz? Nie zdziwię się, jak pod nickiem Zofii udziela się tak często opisywany pan dyrektor xD nie wie co robi źle, odpowiedzi szuka tutaj xD

Administrator

W Toruń Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. szuka pracownika na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Zuzka
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Mnie dziwi ilość odsłon przy tych ogłoszeniach z tej firmy, zwłaszcza pracownik działu eksportu- prawie 5800 odsłon? Matko nikt nie pasuje ,.czy o co chodzi

Zofia
@Zuzka

Haha co Ty mówisz, że tak dużo. A od ilu dni wisi? Może sztucznie nabijają, żeby wzbudzić poczucie "zainteresowania" ofertą wśród kandydatów?

Zzzz
Klient
@Zofia

Ja myślę że ogłoszenie jest ponawiane. Mnie odstrasza taka ilość odsłon bo jakiś musi być powód. Albo firma nie znajduję tego wymarzonego kandydata...albo oferuje niskie wynagrodzenie albo ludzie idą, zaczynają pracę i rezygnują i dlatego ogłoszenie jest ciągle odnowa. Mnie taka ilość odsłon akurat odpychałaby przed aplikowaniem

Push
Były pracownik
@Zzzz

Zaczynanie "od najniższej" też średnio zachęca

Zofia
@Push

Czyli jednoznacznie stwierdzasz, że tutaj problem jest z perspektywy kandydatów?

Push
Były pracownik
@Zofia

Popatrzcie sobie na ogłoszenia na OLX. Wszędzie jest masa odsłon jeśli stanowisko jest popularne. A potem idziesz na rozmowę i słyszysz o zarobkach, pseudo-premiach itd. przy odrobinie szczęścia idziesz gdzie indziej, w innych przypadku dowiesz się co to znaczy szef manipulator i psychol z pozwoleniem na darcie ryja.

Push
Były pracownik
@Zofia

+ owszem, ogłoszenie jest po prostu ponawiane.

Kolo
Były pracownik

Szef niczym (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora). Wrzeszczy na pracownika z byle powodu. Brak mu tylko bata w ręce. Omijajcie z daleka.

Nagaj
Były pracownik
@Kolo

Potwierdzam, nigdy nie wiesz kiedy wybuchnie i jaka impulsywną decyzję tym razem podejmie. Szczerze odradzam, nie warto tracić nerwów.

Zofia
@Nagaj

Serio? A jakiś przykład tej impulsywnej decyzji, o której wspominasz? Szkodzą firmie czy raczej po prostu są głupie?

Nagaj
Były pracownik
@Zofia

Zwolnienie ludzi z dnia na dzień bo dział nie osiąga ich niemożliwe wysokich i wymyślonych nie wiadomo skąd planów.

Urszula
@Nagaj

często są takie zwolnienia? w koncu skoro takie wysokie sa te progi sprzedazowe to ciezko je osiagnac, no nie? czy przez to atmosfera jest bardzo napieta, jak sie wtedy pracuje?

Nagaj
Pracownik
@Urszula

Przez pierwsze 3 miesiące, gdy jesteś na "okresie próbnym", "wdrożeniowym" (choć oficjalnie nic takiego nie ma) wszystko wydaje się idealne. Po tym czasie szefostwo całkowicie zmienia do Ciebie stosunek, zaczynają tylko wymagać, naciskać a często się zdarzało, krzyczeć na ciebie przy wszystkich. Atmosfera w pracy staje się grobowa, wszystkim są podcinane skrzydła. Kilka takich zwolnień z dnia na dzień się zdarzyło, lecz częściej ludzie odchodzą sami, ponieważ mają tego dość.

Zawiedziona
Pracownik

Nie rozumiem jak skąpym trzeba być, żeby kazać pracownikowi obierać cieniej jabłuszko w owocowe czwartki, albo drapać się po (usunięte przez administratora) i jeść tymi paluchami suszi.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

Xddd
Pracownik
@Pytanie

Psychiatry

Janusz
@Xddd

Hm psychiatry to się domyślam że coś tam jest nie tak z atmosferą, może coś więcej powiesz :)

ja
Były pracownik
@Janusz

polecam sprawdzić i dopisać obiektywny komentarz, który będzie na tyle treściwy i przydatny dla gawiedzi że już nikt o nic nie zapyta. a na koniec proszę dopisać czy jest Pan nadal pracownikiem, czy raczej ex

Zofia
@ja

No właśnie również jestem zaskoczona poruszeniem tematu psychiatry w związku z prywatną opieką medyczną w firmie, ale widocznie ktoś lubi sobie pożartować zamiast dawać ludziom potwierdzone informacje. Szkoda...

Xddd
Były pracownik
 Pytanie
@Zofia

Aż tak ciężko się domyśleć, że ironiczna wypowiedź o psychiatrze wcale nie ma zbyt dużo wspólnego z opieką medyczną? Ps. Naprawdę myślicie, że firma która dając auta służbowe nie robi pożądanych badań medycznych uprawniających do jeżdżenia nimi zapewni prywatną opiekę medyczną?

Nagaj
Pracownik
@Xddd

Jest byłym pracownikiem i potwierdzam, że o załamanie nerwowe w tej pracy nie trudno. Pod koniec pracy miałem wrażenie, że z dnia na dzień siwieje. Do tego pojawił się kilka innych dolegliwości na tle nerwowym. I potwierdzam, że jak tak pracowałem żadnej opieki medycznej nie było (nie wiem jak jest na ten moment). Gdy odszedłem poczułem i ogromną ulgę, w koleje pracy jest o niebo lepiej. Szczerze nie polecam Gastroparts, jest to najgorsze miejsce pracy w jakim przyszło mi pracować. Dla tych ludzi jesteś tylko i wyłącznie pracownikiem/maszyną której nic się nie należy.

Gastrozjeb
Były pracownik
@Nagaj

Problemem nie są ludzie wokół.. raczej wybuchowy CEO, niekompetentny ''dyrektor ds. personalnych'' (mniejsza o nazwę) i niestety leniwy dyrektor techniczny (choć zdecydowanie z tej trójki najprzyjemniejszy, bez fioła i korpo-gadki, trzeba też przyznać, że facet nie ma wsparcia bo firma zewnętrzna [czytaj jedna osoba] wspierająca jako IT to żart)

1
Pytanie
Klient
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Ktoś może powiedzieć że szczegółami. I jak zarobkowo.

Karolina
@Pytanie

Uprzedziłaś moje pytanie... też jestem mega ciekawa przebiegu rozmowy. A na jakie stanowisko będziesz składać papiery?

Nagaj
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Rozmowa (na stanowisko biurowe) była krótka 15-20 min. Pytania łatwe i konkretne. Pojawiło się kilka pytań branżowych, żeby dowiedzieć się czy orientujesz się w temacie. Wydaje mi się, że albo się spodobasz szefostwu, albo nie. Było też pytanie po angielsku, ale bardzo proste. Coś w stylu "Co robiłeś w wakacje?". Na rozmowie od razu jesteś zapytany czy wyrażasz zgodę na upublicznienie wizerunku, ponieważ umieszczają twoje zdjęcie na stronie internetowej. Na początek dostajesz trochę więcej niż najniższa krajowa, po kilku miesiącach dołożą z 200 zł. Premia od sprzedaży jest obiecana, ale marne szanse żeby ją zobaczyć bo jak tylko masz dobry wynik to próg ci podskakuje dwukrotnie, a premia jest wypłacana nie co miesiąc tylko za dłuższy okres.

Pow pow
Były pracownik
@Nagaj

Zacznijmy od tego że żeby dostać premię jesteś uzależniony/a od pozostałych osób z Twojego działu, wystarczy że ktoś robi mnie i papa pieniążki :) Premie są "przyznawane" co kwartał, z każdym celem wzrasta, w wakacje udało się tylko dlatego że firma pobiła wszelkie rekordy sprzedaży, w tej chwili cele są niemożliwe do osiągnięcia

Zuma
Kandydat
 Pytanie
@Pow pow

Jesli mozna spytac, jaka jest wysokosc tych premii kwartalnych?

Zofia
@Pow pow

Co to za manewry, że premie razem z zespołem się dostaje.xd To normalnie jak w szkole, gdy na wycieczce za karę przez jedną osobę odbierano jakąś atrakcję.xd To nie skłóca ludzi na dziale tutaj przypadkiem?

Pow pow
Były pracownik
@Zofia

To powoduje że po jednym kwartale tych ludzi po prostu nie ma xd albo w trakcie rozmowy ktoś powiedział że nie podejmie się tej pracy bo ten system premiowy to (usunięte przez administratora) ;)

Zofia
@Pow pow

Oj chyba mocno wulgarnie ktoś powiedział, bo aż cenzura weszła. ;) No ja się nie dziwię, wiesz wchodząc do zespołu idziesz między obcych ludzi, którym jeszcze nie ufasz, ja bym ręki za taką osobę uciąć nie dała. Ale może to kwestia charakteru?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. możliwa jest praca na podstawie B2B?

pololalkoholo
Klient
@Pytanie

Najpierw zlecenie, a potem UOP

1
xxx
Były pracownik

Nie polecam, przeogromny nacisk na cyferki, ustanowisz rekord sprzedaży, poklepią cię po ramieniu i powiedzą, że za miesiąc musisz zrobić 2x tyle. Fałszywi ludzie pnący się po trupach do celu na wyższe stanowiska, kosztem kolegów i koleżanek dzięki którym ten cel osiągnęli. Nagrodą za najlepsze wyniki jest jednorazowy fast food na koszt firmy zamiast premii do wynagrodzenia.

Sushisushisushi
Pracownik
@xxx

No i proszę - kolejne rekordy = kolejne jedzenie zamiast premii ???? Wiadomo, lepiej wydać po 30zł na osobę niż 300

Jarosław
@xxx

Czy rozmowy z kierownictwem Gastroparts dały jakieś rezultaty? Jest opcja że pojawią się premie w tej firmie? To zawsze ważny czynnik motywujący, więc jestem ciekaw jak to tu zostanie rozwiązane.

też nie
Pracownik
@xxx

Ludzie tam pracujący to nie koledzy i koleżanki... brak cenzuralnych słów na niektóre pracujące tam osoby. Dowie się ten co tam pracuje/pracował. Nie polecam tej firmy, lepiej iść gdziekolwiek. Szkoda nerwów motto "dziś zamawiasz, jutro naprawiasz" to sobie w (usunięte przez administratora) mogą wsadzić

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

A co z praca w dziale księgowosci? Jakie są zarobki? Czy również taki (usunięte przez administratora) i wymagane nadgodziny?

Tutututu
Pracownik
 Pytanie
@Kandydat

Nadgodziny? Przecież zabieranie pracy do domu to żadne nadgodny .. +za nadgodziny dostaje się pieniądze ;)

Pytanie
 Pytanie

Czy Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

1
Lololo
Pracownik
@Pytanie

Tak

alol
Pracownik
@Pytanie

wymagane jest przyjscie chwile wcześniej przed praca i zostanie chwile dłużej po pracy. inaczej mozesz zostac poinformowana ze przychodzisz tylko odpękać swoje

były pracownik

Mobbing na porządku dziennym, obietnice złotych gór, a pozostają łzy i niepotrzebne nerwy. Nie polecam.

Chase
Były pracownik
@były pracownik

Dokładnie. Zwolnienie z dnia na dzień I sami fałszywi ludzie.

Teresa
@Chase

Faktycznie w Gastropartsie są zwolnienia z dnia na dzień?? Za co można zostać w taki sposób zwolnionym? Jaki podawany jest powód wypowiedzenia?

Shimmer1234
Były pracownik
@Teresa

Dostajesz wypowiedzenie bez obowiązku daleszego świadczenia pracy. Dobrze jak szef Cie poinformuję o zwolnieniu, bywają też przypadki kiedy o takich decyzjach powiadamia Cie koleżanka. Pakujesz się i nara, nikt o nic nie pyta.

Administrator

Wielu użytkownikom szukającym pracy potrzebne są świeże informacje o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. w mieście Toruń. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych informacji o tej firmie? Czekamy na twój wpis.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j.
1/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Klonowica 37
  87-100 Toruń
 • NIP: 9562275965 REGON: 340784260 KRS: 0000369171
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j.
Przejdź do nowych opinii