Opinie o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. w Toruń

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

A co z praca w dziale księgowosci? Jakie są zarobki? Czy również taki (usunięte przez administratora) i wymagane nadgodziny?

xxx

Nie polecam, przeogromny nacisk na cyferki, ustanowisz rekord sprzedaży, poklepią cię po ramieniu i powiedzą, że za miesiąc musisz zrobić 2x tyle. Fałszywi ludzie pnący się po trupach do celu na wyższe stanowiska, kosztem kolegów i koleżanek dzięki którym ten cel osiągnęli. Nagrodą za najlepsze wyniki jest jednorazowy fast food na koszt firmy zamiast premii do wynagrodzenia.

Sushisushisushi Nowy wpis
@xxx

No i proszę - kolejne rekordy = kolejne jedzenie zamiast premii ???? Wiadomo, lepiej wydać po 30zł na osobę niż 300

Jarosław Nowy wpis
@xxx

Czy rozmowy z kierownictwem Gastroparts dały jakieś rezultaty? Jest opcja że pojawią się premie w tej firmie? To zawsze ważny czynnik motywujący, więc jestem ciekaw jak to tu zostanie rozwiązane.

Czy można liczyć w Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. na prywatną opiekę medyczną?

Xddd Nowy wpis

Psychiatry

Czy Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Lololo

Tak

alol
@Pytanie

wymagane jest przyjscie chwile wcześniej przed praca i zostanie chwile dłużej po pracy. inaczej mozesz zostac poinformowana ze przychodzisz tylko odpękać swoje

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko KUCHARZ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

były pracownik

Mobbing na porządku dziennym, obietnice złotych gór, a pozostają łzy i niepotrzebne nerwy. Nie polecam.

Chase
@były pracownik

Dokładnie. Zwolnienie z dnia na dzień I sami fałszywi ludzie.

Teresa
@Chase

Faktycznie w Gastropartsie są zwolnienia z dnia na dzień?? Za co można zostać w taki sposób zwolnionym? Jaki podawany jest powód wypowiedzenia?

Shimmer1234
@Teresa

Dostajesz wypowiedzenie bez obowiązku daleszego świadczenia pracy. Dobrze jak szef Cie poinformuję o zwolnieniu, bywają też przypadki kiedy o takich decyzjach powiadamia Cie koleżanka. Pakujesz się i nara, nikt o nic nie pyta.

Wielu użytkownikom szukającym pracy potrzebne są świeże informacje o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. w mieście Toruń. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych informacji o tej firmie? Czekamy na twój wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Klonowica 37
    87-100 Toruń
  • NIP: 9562275965 REGON: 340784260 KRS: 0000369171
Gastroparts Barbara Lipińska Marcin Lipiński Patrycja Maters sp.j.