Torfarm

Wrocław

Opinie o Torfarm

Patrycja

Nie wiem czy ktoś aplikował na te oferty, które były wcześniej przeze mnie wymienione. Jeżeli tak to już wie, a jeżeli nie o tu: https://neuca.pl/kariera/Informacje/rekrutacja możecie zobaczyć wszystkie etapy rekrutacji w firmie Torfarm.

Patrycja

Firma Torfarm poszukuje pracowników na stanowiska: - Specjalista ds. Transportu i Spedycji w Toruniu - Analityk Systemowy MS Dynamics CRM Lokalizacja w Toruniu - Kierownik Sekcji Monitorowania Jakości Pracy Telemarketingu w Toruniu (https://neuca.pl/pl/kariera/praca-w-neuca/oferty). Firma oferuje kandydatom przyjazną atmosferę pracy i pakiet benefitów pozapłacowych. Czy aktualni pracownicy polecają się zgłosić?

life

O rany to skoro dają ponad 3 tysięcy złotych, to jest to przecież stawka bardzo dobra, bo o takie zarobki jest trudno.

kamilka

handlowiec-sprzedawca to moje ulubione stanowisko pracy, można się na rozwinąć personalnie, interpersonalnie i przede wszystkim wymaga dużej kreatywności i myślenia. a że teraz odchodzę z obecnej pracy i podwyżam sobie życiowo - zawodową poprzewczkę to myślę nad transferem do Torfarm, napiszcie czy w takim razie słusznie wybieram

tomek

tez mi się wydaje, że jak osoba wie co ma robić, na jakim jest stanowisku i po co tak naprawdę.. a fakt, że sprzedawca jest od sprzedaży jest raczej oczywisty jak dla mnie.. dajcie znać jeszcze jak wygląda taka praca, bo sam jestem zainteresowany pracą u nich tak naprawdę i nie wiem jak teraz z rekrutacja jest.

kiro

raczej jest opłacalna, jak każda praca handlowca

kika

[usunięte przez moderatora] beznadzieja i wykończyć się można za ochłapy...

gogo

Witam! Czy ktos moze okreslic wynagrodzenie w tej firmie jako Reprezentant Handlowy? Prosze podac jakie macie samochody, co z paliwem i jazda prywatna? Dodatk iw postaci Multisportu i/lub lekarza? itp. Atmosfera pracy tez sie liczy, ale to zalezy od punktu siedzenia :)

Prawdziwy

Widzę że niektórzy w BH jak byli sługusami tak dalej są ,ludzie którzy zostali tam raz upokorzeni nigdy nie zrozumieją tak naprawdę o co chodzi w kanałach sprzedaży i w biurze handlowym ,was po prostu nie miał kto nauczyć a zostaliscie obecnie sami sobie, uwierz [usunięte przez moderatora] jeden czy drugi niektórzy mają się całkiem dobrze .

dikon

[usunięte przez moderatora] w BH już niema - wiec ludzie bierzcie się do roboty a nie wypisujcie mściwych postów. Jak już nie pracujecie w zespole to [usunięte przez moderatora] i przestańcie zajmować się cudzymi sprawami bo może warto pomyśleć , że [usunięte przez moderatora] Cię lub Was wywaliła i miała racje bo jesteście aferzystami i nie nadajecie się do pracy w sprzedaży

bezik

No i historia o pewnej siebie [usunięte przez moderatora] czy raczej [usunięte przez moderatora] poszła do ciemnej [usunięte przez moderatora] jaka alternatywa gdzie ona poszła kto ją chciał i i kto ją dzisiaj przygarnął. Kobieta jest ślizgaczem w każdym tego słowa znaczeniu nie dość że tępa to jeszcze złośliwa a i jej uczciwość pozostawia wiele do życzenia. Afery w biurze handlowym , historię z hurtowniami wszyscy od tego [usunięte przez moderatora] stronią ,znajdźcie chociaż jedną osobę która po współpracy z [usunięte przez moderatora] powie że jest zadowolona. Prawda jest jedna to człowiek który zawsze zostawi po sobie szambo.

Nareszcie robią porządki . Omijajcie [usunięte przez moderatora] Lublin , [usunięte przez moderatora] już poleciał , tzn. [usunięte przez moderatora]. Ale jego [usunięte przez moderatora] dalej tam pracują i biorą działkę również dla niego . Niby taki układ , ja wam dam ....

a jakie stanowisko zajmuje teraz [usunięte przez moderatora]

potwierdzam pani [usunięte przez moderatora] to zwykła dorobkiewiczka, dająca [usunięte przez moderatora] każdemu kto ją poprze. to sie nie wymydli. wykształcenie żadne, przeciętna [usunięte przez moderatora] ze wsi

Też chętnie bym się dowiedział czegoś merytorycznego o pracy reprezentanta handlowego

anonimowiec

pracuś

dlaczego tu nikt się nie wypowiada z działu sprzedazy ?czy tak dobrze wam się obecnie pracuje?tyle ostatnio zmian szykuje nam firma-tyle serca wkładamy a im ciągle mało!!!! to już sie staje [usunięte przez moderatora]!!!!!!-coraz więcej sprzedajemy a pensje mniejsze:(

Była Klientka BH

anonim - 2011-02-02 19:09:42 ..gadaj głupot i nie sugeruj banałów. Po pierwsze : tak możesz mówić do swoich dzieci - o ile je masz!! Po drugie: jeżeli zwolnili za obroty to mogli zrobić to co nakmniej rok wczesniej!!! Po trzecie: znam ich od dawna i zawsze dają propzycję , a mają przygotowaną alternatywę- czyli metoda kija i marchewki. Wypowiedź mało konkretna w temacie BH Wrocław i polityki grupy Neuca Niepotrzebna agresja bije z wypowiedzi .(czyżby wypowiedź poruszyła twoje emocje? :D ) Nie broń Ideałów one nie istnieją. i już się nie poć i nie odpisuj bo ręką ci drży

ekslublin

Tak tak , potwierdzam . [usunięte przez moderatora] jest spoko , [usunięte przez moderatora] co prawda ostatnio trochę odbiło ale też jest ok . Problem Wasz (bo już nie Mój) To Wasi Dyr.BH . Trochę w tej firmie się pobawiłem na wyjazdach , było nawet nawet , oczywiście jak [usunięte przez moderatora] nie było . Tyle w temacie . Koniec raportu .

surowy

anonim - 2011-01-24 12:53:39 jak znam tą firmę to dostała propozycję nie do odrzucenia!!! Synek nie gadaj głupot i nie sugeruj banałów przy takich spadkach w obrotach żaden dyrektor biura handlowego nie utrzyma posady dożywotnio nawet jak ma nie wiadomo jakie kontakty i umiejętności . Dołowanie to dołowanie i nie ma się co oszukiwać [usunięte przez moderatora] nic nie wniosła do tego biura po za kilkoma konfliktami i pozbyciem się kilku leniwych starych repów i ujadających wiecznie telemarketerów. Brak pomysłu na organizację pracy biura ,poświęcanie czasu dla tych klientów z których się nic nie ma . Podsumowując : ogólne zniesmaczenie u większości klientów tych mniejszych bo ci więksi i tak są nielojalni i jak pójdzie na zieloną trawkę to ją obsmarują .

TakaSobieOna

A ja uważam, że sam Torfarm jest oki :-) Kasa, benefity - sportowe, zdrowotne. Tylko biura handlowe - osoby, które tam kierują - panicznie boją się centrali... I sami nakręcają Wam taki klimat. [usunięte przez moderatora] też jest oki - ja trzeba, to [usunięte przez moderatora], ale jak trzeba to i pochwali. Jeden z najbardziej rozgarniętych, które znam. I co do kasy, jak 3 - 3,5 tysiąca netto, to mało, to ja nie wiem, ile chcielibyście zarabiać. Fakt lepiej płacą w TM ludziom po średnim niż np. po wyższym na biurowym, ale zawsze może przenieść się do TM. Chyba, że Wam mało zostaje RH, albo kier, albo Dyrektor oddziału.

jak znam tą firmę to dostała propozycję nie do odrzucenia!!!

[usunięte przez moderatora]!... ona nie wyleciała, sama odeszła nawet wiem gdzie...

ktoś2

A kto to taki???? Jakieś imię? A może coś więcej?

[usunięte przez moderatora] , B-Być może wiem ale nie powiem , [usunięte przez moderatora] . Aaaaaaaa , no tak ... Dzięki drogi Watsonie :-) Nazwisko [usunięte przez moderatora] prześlę na priv , zapraszam . [usunięte przez moderatora] . Pozdrawiam .

buhaha jak PO zostanie kierowniczka to zejde z brechtu... przeciez ta [usunięte przez moderatora] ponoc po zawodowce jest. To jakas [usunięte przez moderatora] plotka :)

obserwator

I zostanie PO Dyrektora obecna kierowniczka. Po tym przyjdzie znowu ktoś z nadania przyniesiony w teczce (jak w kazdej spółce do tej pory) i po pewnym czasie zacznie robić porządki. Czy w telemarketingu nie widzicie że jesteście do odstrzału? Przecież będą tyko 3 może 4 telemarketingi. Reszta na trawę. Cała polityka personalna tej "firmy" i jej spółek polega na ciągłych zmianach.

Panna

I stałl się cud gospodarczy

z uśmiechem na twarzy

Gratulacje dla wszystkich którzy ją tak bronili rozumiem że to ten team który aktualnie pracuję i tak mocno wziął się za odzyskiwanie rynku że stracił ok 10% do roku poprzedniego .Panowie i Panie rynek przyrasta rocznie o kilka procent mimo kryzysu. A wasze pełne zaangażowanie przyczyniło się do tego iż pani [usunięte przez modeartora] wyleciała. Teraz przyjdzie nowy dyr. i zrobi z wami to na co zasłużyliście.

ktoś

Wasza sytuacja już od dawna jest do .... Nic już jej nie poprawi.

Ha.. a ja się dowiedziałam, że Pani [usunięte przez modeartora] odchodzi z firmy... ciekawe, czy po jej odejsciu nasza sytuacja sie az tak poprawi... Wątpię!!!

porządki robi [usunięte przez moderatora] i robi lewizne za którą dostaje ogromną kasę

prowokacja

to w takim wypadku do czego ma służyć ta polityka firmy. Myślę że pora się pakować! Zresztą już najwyższa pora.

taka

Cóz takiego co było do tej pory było śmiertelne??? Ja myślę, że jesli kazdy robiłby co do niego należy - nic by się nie działo. Poza tym, każdy kto olewa pewne porządki może się obawiać i potem ze strachu wygadywać głupoty... Odeszły apteki?? No cóż polityka ogólna torfarmu znacznie się pogorszyła, i nie sądze że były to decyzje [usunięte przez moderatora]

Fiona

no tak zmiany były wręcz śmiertelne .I czego tutaj zazdrościć ??Odwagi??? Tylko ludzie myślacy są odważnymi .dzialania i ich efekty nie są dowodem na rozsądek i przemyslane decyzje ...to są śmiertelne decyzje

Ja nie neguje tego co robi p. M. wielkie brawo za odwage. Bo zmiany byly drastyczne. Szkoda tylko, że tyle aptek odeszło... no nic czas pokaze czy zmiany ktore zaszly dadza lepsze jutro. Pozdrawiam

ambitny

to ile w koncu wynagrodzenia doataje taki rep? jakie warunki?

prowokacja

Czyżby znowu mierna prowokacja?

osoby ktore robily najwiecej tu dymu dostaly marchewke w postaci innych stanowisk :-) wiec sie nie dziwie ze teraz tak kochaja firme :-)

panna nikt

A co tu tak cicho. Czyżby nic się nie działo w tej firmie??? Niemożliwe!!!

Gwen

Witam, a co z biurem w Warszawie? Szukaja do telemarketingu na pół etatu. Jaka atmosfera, zarobki? Z góry dzięki za info...

CCC

[usunięte przez moderatora] ....niestety....stety jest przekupna ,ale o tym wie kilka osob ,ktore mogą starcić wszystko....Słyszalem ,ze jest wynajęty detektyw,który odkrył wiele wątków dot.[usunięte przez moderatora]-swoją drogą skomentuję jej wiedzę ...jest żadna ...wyksztalcenie ....to kłamstwo...no i co teraz powiesz [usunięte przez moderatora].....???Pociągniesz za sobą całą firmę

nowa

asystentka też odchodzi???? ja szukam we wrocku pracy aż boje się składać cv. czy ta cała [usunięte przez moderatora] wywala ludzi? a co na to jej szefowie? co na to kierownik telemarketingu?

panna nikt

Z pracy odchodzi nawet asystentka Nikt nie wie co się dzieje. Ciekawe jak długo jeszcze???

aby aby

Szanowni Państwo,proszę nie starać się umieszczać uwag i trafnych spostrzerzen pod adresem Pani[usunięte przez moderatora]... to nic nie da ... naprawdę ..jedynie co to pozostaje nam PRAWO w pełnym tego słowa znaczeniu,ale za tym idą b poważne konsekwencje nie tylko prawne ...zawodowe również ..sztab ludzi zrobi wszystko aby pewne sprawy zatuszować

bella

jestem zainteresowana rozwini

odkad pamietam zawsze bylo duzo ogloszen. Boooo nikt tam pracowac nie chce. Albo przychodzi, widzi co sie dzieje i ucieka :)

były

Coś ostatnio dużu ogoszeń na pracę w Biurze Wrocław ? Czy to coś znaczy ???

sasetka

smerfetka - 2010-09-06 19:52:38 kierownik telemarketingu jest okey, niestety musi sobie radzić z samymi [usunięte przez moderatora] a wszyscy wiemy, ze nie jest to łatwe... oj nie jest :D

Zostaw opinię o Torfarm - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torfarm