Aquilamed

Wrocław

Aquilamed

Opinie o Aquilamed

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

@Dawid, udało Ci się znaleźć interesującą w Twoim odczuciu rekrutację w Aquilamed? A może zostałeś poproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak się stało, to każda Twoja uwaga dotycząca jego poziomu i przebiegu będzie cennym źródłem informacji dla osób, które przygotowują się do własnej rekrutacji w Aquilamed.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma przyjmuje pracowników?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Aquilamed jest takim przedsiębiorstwem?

ja
@Administrator 03.02.2018 10:28

Wypłata ? jaka wypłata ja tam robiłam 4 miesiace i mi nic nie zapłacili (usunięte przez administratora)

Aquilamed oszuści

Ostrzegam przed tymi oszustami, zacznę od tego że na umowie jest data wypłaty na 25 dzień następnego miesiąca (prawo pracy określa maksymalnie 10dzień następnego miesiąca)co daje możliwość totalnej manipulacji pracownikami. Oszukują pracwników, nie płacą, kilka razy w roku zawieszają działalność w celu nie wypłacania zaległych należności, liczą na ludzką naiwność, że nikomu się nie będzie chciało szukać sprawiedliwości w sądzie. Prezes Arkadiusz Sz. zadłużony w krsie na kilkanaście jak już nie kilkaset tysięcy złotych. Wszystko na pokaz, sam sprzęt wart może tysiac złotych, sprzedawany z ogromną przebitką. Odradzam wszystkim, chyba że ktoś lubi pracować 3 miesiące za darmo jak ja

Agnieszka

@jfjdjfjv i jak? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak Twoje wrażenia?

blje

Faktycznie firma typu Amway - proponuje się spotkania w mieszkaniu w gronie znajomych z prezentacją produktu celem zdobycia potencjalnych kupców oraz poszerzenia grona odbiorców. Na tym miałaby polegać praca Pracownika biurowego/Sekretarki. umawiasz spotkania, handlowiec tam jedzie, prowizja od sprzedaży. Godz pracy 11-19, wynagrodzenie proponowane również zupełnie inne niż wskazane w ogłoszeniu.

jfjdjfjv
@blje 05.01.2017 11:34

do mnie dzwonili dzisiaj tez aplikowałam na pracownika biurowego . Jaka stawkę proponują na początek ?? nie wiem czy się fatygować ;) pozdrawiam

fi

w sumie jak nie można znaleźć od nich ogłoszeń o pracę to można zostawić cv przez formularz u nich na stronie

Manio dzięki za info

debe

Co jest grane byłem 2 dni temu na Żmigrodzkiej zapytać o pracę a tam nic może ktoś wie czy gdzie się przenieśli

manio szary
@debe 20.09.2016 21:39

debe przenieśli się na grabiszyńską 163 pok 201

jaro

Ludzie nie dajcie nabierać się na pracę w tej firmie. Oni zawsze od kiedy pamiętam szukają pracowników a firma w porywach jest 10-cio osobowa. Szukają frajerów do wyprania im mózgu, latania po ludziach i wciskania im libijskiego -chińskiego często używanego odkurzacza jako najnowszego super urządzenia medycznego leczącego wszelakie choroby przy okazji odkurzania. Obiecują górę kasy, bonusy samochód służbowy itd... a praktyka jest taka, że lata taki frajerek jakiś czas za friko z tą obiecaną marchewka na kijku przed sobą szukając głupszych od siebie. Po jakimś czasie taki ktoś orientuje się jakie to jest wszystko wielkie g... , wtedy jest wymieniany na następnego przygłupa do obsługi reklam terenowych. Firma co kilka miesięcy zmienia siedzibę , we Wrocku w przeciągu 3 lat to z chyba 5 lokalizacji mieli. Ilu jeleni tam się u nich przez ten czas w poszukiwaniu pracy przewinęło, pewnie setki . Jak ktoś nie ma akurat z sobą co zrobić może iść ten cyrk obejrzeć , szukających poważnego zajęcia i zarobku ostrzegam. To są po prostu naciągacze!

Oszukany

Ta firma to taki Matrix. Sztuczny świat postawiony przed oczami, żebyś nie widział prawdy. Świetnie uczą prać mózgi. Można się u nich nauczyć sprzedaży i manipulacji na najwyższym światowym poziomie. Osobiście jestem zadowolony, że do nich trafiłem bo dzięki temu potrafię sprzedać wszystko i każdemu. Naprawdę warto.

Adrian

Jeżeli chcecie wyłudzać dane osobowe oraz oszukiwać klientów to jest to praca idealna dla was.

debe

Niewiem jak roki ale ja z takimi firmami nie mam ochoty się już zadawać. Chodzić komuś po chacie i wstawiać bajery kupna i zarabiać dla tych co siedzą niby w biurze

Roki

Debe byłeś na tym szkoleniu co na początku było 12 osób i kabarety puszczali ? Wystarczyło trochę poczytać o tej firmie i wyszło szydło z worka , jak zobaczyłem czym to śmierdzi to odrazu zrezygnowałem w ogłoszeniu to pięknie brzmiało praca na stanowisko kierowcy, po czym po pierwszym spotkaniu, po wzięciu materiałów szkoleniowych wyszło na to że uczą jak tu pięknie ludzią makaron na uszy nawijać do sprzedaży starych odkurzaczy. Na meetingach firmowych pokazują jak sprzedawać nowe urządzenia a we wrocku każą wciskać stare i jak napisałeś w dodatku używane urządzenia . Można sobie wyobrazić jak by wygladała u nich praca, tak jak inni pisali. Zajeżdżanie swojego auta i jak nie sprzedaż to podstawy nawet takiej nie będzie w ogłoszeniu piszą ze na początek 2300 podstawy na rękę na spotkaniu już 1800 podstawy. Podsumowując to praca jako akwizytor a nie typowo jako kierowca/dostawca towaru jak jest w ogłoszeniu

debe

Krzybar muszę przyznać ze spotkałem się z tym że chcieli wcisnąć używany sprzęt a to mi się nie spodobało To nie ferr i zrezygnowałem

krzybar

Nie wiem o którym kierowniku myślisz ale jedno się mówi a drugie robi,aby interes się kręcił

Roki

Krzybar Chciałem iść tam do pracy i dlatego pytam jak to wyglada bo z tego co opowiada ten kierownik to wyglada obiecująco

krzybar

Jak to do mnie pytanie to odpowiadam. Niewazne ile, wazne ile razy sie przekonalem o Waszej gołosłowności. Ale przeciez kazdy dba o swój interes.

Krzybar

Sprzęt może i dobry ale firma z Wroclawia to oszuści ponieważ wciskają klientom stary sprzęt. A o obiecanych niby nagrodach zapomnij.

@Krzybar 22.02.2016 10:48

Witam chciałem cię zapytać czy długo tam pracowaleś?

@Arek

Powermed juz nie istnieje,Aquilamed to jego nastepstwo chociaz patent sprzedazowy troche zmodyfikowany,sprrzedaz bezposrednia, pensja uzalezniona od sprzedazy.Sprzedaz to masz,nie sprzedaz to nie masz

były sprzedawca

Ta firma to Powermed,tylko chlopcy sie rozdzielili i maja roznych dostawcow,a o jeden pies sie rozchodzi tanio kupic,wyrobic potrzebe posiadania poprzez wyolbrzymienie problemu i drogo spredac ot,cala filozofia Zauwazcie ze pisza ludzie po tuz po szkoleniach lub w trakcie,to sa nowi pracownicy na tzw entuzjazmie,ktory zgasnie jak sie konczy dodatek za paliwo i zaczyna rosnac cisnienie za co dojechac na prezentacje

miru

Witam;Ja pracuje 2-gi miesiac we Wroclawiu i jestem zadowolony.Wszystko jest na czas i z niczym niema najmniejszego problemu.Niewiem skąd te negatywne opinie.Chociaz można się domyslic.Konkurencja czuwa!!!POWODZENIA!!!

Grzesiek

Tyle czytałem o szkoleniu negatywnych rzeczy, a tu jakoś wszystko na opak. Dzisiaj byłem na pierwszym dniu i wszystko przedstawione rzetelnie, zarobki regulamin, umowa, zatrudnienie. Przeprowadzona część z zapoznania produktów też była. I przyznam się, że pełen profesjonalizm. Zobaczę dalej jak się potoczy, ale na razie wielki szacun. Jak to nie ma co tylko na opinii polegać.

Martyna
@Grzesiek 19.05.2015 17:17

Widzisz u mnie podobnie było. Przed rozmową net i sprawdzanie, później znowu podczas szkolenia, czy aby coś piszą na temat firmy. Dzisiaj się z tego śmieję bo początek pracy dużo zabawy, teraz już nie tylko zabawa ale pieniądze, a to zmiana życia, choć niektórzy dalej uważają, że niedługo się to skończy. Tylko u mnie coś nie tak bo z miesiąca na miesiąc więcej klientów przybywa, hahaha...

pipi

Witam a ja w Olsztynie pracuję i powiem szczerze że te spotkania przypominają ideologię goebelsowsko-stalinowską i ten wygolony facet wypisz wymaluj karykatura komucha!!!

Samarytanin
@pipi 21.03.2015 09:48

Nie wiem jak jest u Ciebie w Olsztynie, ale znam ludzi z tego oddziału, i przyznam się, że z komuchami i ideologią tą nic nie mają wspólnego. Raczej zasady i system pracy taki sam wszędzie powinien być, ale nie byłem więc na 100% się nie zaprę. We Wrocławiu jest super więc i tam powinno być. Ja polecam. Dawid

gosciu

Jestem teraz na kurie. Jest fajnie. Pełen profesjonalizm. Wiem co mówię, bo mam doświdczenie w branży srzedaży bezpośredniej. Widć że arketing jest na wysokim poziomie. Szkolenie prowadzi Pan Arek. Super facet. Nie owija w bawełnę. Mój kolega pracuje od miesiąca i jest zadowolony.

Joanna

Dzień dobry. Teraz ja wypowiem się jako żona przedstawiciela tej firmy. Początkowo sama widząć opinie negatywneo firmie zniechęcałam męża do praacy... nie potrzebnie-dziś wiem, że firma daje możliwości, wsparcie, oraz atmosferę rodznną której potrzebuje każdy któ chc w spokoju zyć. Pan Arkadiusz-prezes firmy. Bardzo fajny człowiek. Chodzi po ziemi tak samo jak my. Wypłaty mąż ma c tydzień w kwotach takich jakie zarabiał przez miesięce w innych. Czyli tu w tydzień ma tyle co w miesiąc w "normalnej firmie". Trzyma kciukiza niego. Wspieram go. Wiem że jest szczęśliwym człowiekiem bo robi to co kocha.

tomasz

A ja miałem okazję być na szkoleniu w tej firmie. Mega fajna atmosfera. Rozmawiałem z osobami które tam pracują i z tego co mówią są zadowolone. Wypłaty na czas i szef z którym można pogadac jak z człowiekiem. Nie mogę nna razie tam pracowac bo nie mam auta, ale mój kuzyn od 2 mieisęcy tam pracuje i nie narzeka. W pierwszym miesiącu zarobił ponad 3 tys na czysto, teraz już ma 4... a to nie koniec miesiąca. Na pewno tam wrócę. Nie biore pod uwagę opinii osób których nie znam-podjerzewam że ześć z nich to konkurencja, reszta to ci co się nie dostali bo zywzajnie się do tego nie nadawali.

Marakesh

Super firma. Polecam - szkoda, ze konkurencja zamiast koncentrować sie na swojej pracy próbuje torpedowane nieprawdziwymi postami. Pracuje, zarabiam i jestem zadowolona. Polecam Aquilamed Wrocław

Uważny
@Marakesh 15.01.2015 15:18

Hejjjj Suseł ;) Ja tez jestem zadowolony i śmiać mi się chce z niektórych opinii osób które nawet nas nie znają ;) Róbmy swoje. To my mamay fajną pracę i możliwości jakich nie oferuje inna firma. Słyszałem że byłeś w brukseli na szkoleniu Europejskim. Zazdroszczę. Aż nie mogę uwierzyć, że miesiąc dopiero pracujesz a już firma docenia Twoją prace i wyróżnia. Pokażdemy każdemu, że artopracowac w Aquilamed. Reszta niech się do roboty wexmie.

Mateo

Witam, ma Pani aż 25 lat opieki technicznej wiec bez obawy, numer jest w internecie na stronie do serwisu centralnego( usunięte przez administratora ).pozdrawiam w razie pytań służę pomocą( usunięte przez administratora )

przedstawiciel

witam. ja jestem przedstawicielem firmy aquilamed w białystoku. moim zdaniem jest to naprawdę super praca.pracuje juz ponad rok i jestem bardzo zadowolony. firma daje super warunki pracy szanse rozwoju i na dzień dzisiejszy nie widzę sie w innej pracy. pieniądze są wypłacane w terminie a nie jak pisza ludzie którym nie wyszło bo chcieli dostawać pieniądze na nic. to co niektórzy piszą to naprawde są brednie, nie wiem jak jest w innych oddziałach ale w Bialymstoku jest naprawde super i z tego co mi wiadomo w toruniu również bo mam styczność z tym biurem. jeśli ktoś chce porozmawiać na temat pracy zapraszam do siedziby firmy w białymstoku. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Aquilamed - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquilamed