Gold Solution Group Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Gold Solution Group Sp. z o.o.

wawrzyniec pruski polski dziedzic

przenieśli się do Warszawy szukać naiwniaków

Paulina

@Mateo, niestety nie wiem czy wynikają z tego jakiekolwiek korzyści. Dziękuję za Twoją opinię.

Paulina

@Mateo, jaki czas pracowałeś w Gold Solution Group Sp. z o.o.?

Mateo
@Paulina 21.03.2017 13:58
@Mateo, jaki czas pracowałeś w Gold Solution Group Sp. z o.o.?

Niedługo, ale zdążyłem zorientować się co tutaj się wyprawia. PIP już dawno powinien coś działać. Ja pewnie już nie odzyskam swoich pieniędzy, ale nie mogą ostrzec by inni nie dali się wykiwać gdziekolwiek ta firma powstanie i pod jaką nazwą - bo nazwy też zmienia. Podejrzewam, że ma z tego korzyści, zarówno za założenie jak i zmiany. Obecnie firma już nie działa- Arek Sz wszystkich zwolnił z tego co wiem. I dokładnie, wszystko można sprawdzić.

Ktoś

Pan Arek chyba szuka naiwnych, żeby pospłacać swoje długi, każdy może to sprawdzić

Mateo

Pewnie za chwilę wyskoczą obrońcy odkurzaczy ale prawda jest straszna i bardzo przykra. Prawdą jest to, że nie wypłacają wynagrodzenia, grają na czas, zmieniają numery telefonów jak i siedzibę firmy - ta na Grabiszyńskiej to już trzecia. Pan Arek Sz kłamie i naciąga ludzi, dlaczego nikt jeszcze tego nie sprawdzi? Trzeba coś z tym zrobić, tyle ludzi tam się przewinęło, masakra. W ogłoszeniach o pracę podane jest, że szukają kierowcy z obsługą klienta a tak naprawdę trzeba zaprezentować owy odkurzacz za kilka tys a najlepiej go sprzedać. Problem jest jeszcze taki, że gdy zepsuje się jakaś część od niego, nagle nie można dodzwonić się do serwisanta - o ile takowy istnieje?? Ostrzegam przed tą firmą!! Aha i najlepsze jest to, że kiedy dzwonili z ofertą pracy i pytałem o firmę, usłyszałem "polski holding" a nie gold solution!! a dlaczego? Żeby własnie nikt nie trafił na to forum i nie poczytał sobie komentarzy.

Paulina

Od ostatniej opinii minęły 4 miesiące. Coś się zmieniło od tego czasu w Gold Solution Group Sp. z o.o.?

amka

Nie wypłacają wynagrodzenia, nie rejestrują pracowników w ZUS, dymasz za darmo miesiąc i przestają odbierać telefony. OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!

NieUfna

Witam, Ogólnie robię to pierwszy raz, musiała mnie firma nie źle rozczarować. Skusiła mnie płaca jaką mi oferowano, oraz godzinami. Po nie całym miesiącu sprawdzeniu jak to działa - rozstaliśmy się z firmą. Jak na razie walczę od miesiąca aby mi wypłacili wynagrodzenie. Zlewają mnie, na stronie e-mail nie aktualny jak i telefony, które zmieniają co dwa tyg. Owszem umowa współpracy była ale umowa umową a swoje robią. Obiecują złote gruszki na drzewie..... Radzę porządnie się zastanowić 200 razy zanim się wejdzie w ten wolontariat

NieUfna
@NieUfna 30.08.2016 14:42

Jak wspomniałam nie wypłacili mi wynagrodzenia, bo po imaginowali sobie zarzuty, które nie miały miejsca. Zatem to co na umowie jest święte po za umową zapomnij, że zostanie ci wynagrodzone. Przestrzegam przed firmą jest nie rzetelna!!!

Adam

Szukają naiwnych do sprzedawania odkurzaczy , które nazywają urządzeniem wielofunkcyjnym lub medycznym .

skory

wyzysk zero umowy wszystko na gębę szef kłamca żałosne sam sobie tu na forum cukruje nie polecam ale zawsze możecie sprawdzić przekonać się na własnej skórze a potem tu na forum łzy wylewać...towar z chin padaka a ceny z kosmosu

brock

Jesteś żałosny, nie okłamuj ludzi

B.M.W CABRIO M6

rozbrat
@B.M.W CABRIO M6 09.08.2015 21:54
TA FIRMA TO PADŁO SZEF OSZUST NIE MA CO SIE ROZPISYWAĆ SPRÓBUJCIE SAMI DOŁĄCZYCIE DO TYCH WPISÓW ZAPEWNIAM!!!!...

masz rację, mam z nimi doświadczenie, nie polecam, oszuści!!!!

gt

szczerze nie polecam

moderator

lok a Twoje posty wszystkie takie same chyba bez pracy jesteś bo czestotliwość wpisów przrażająca.

marek23

Polecam firmę! Mega klimat, super ludzie i produkty godne polecenia. Nie jesteś komunikatywny to nie praca dla Ciebie. Jednak warto spróbować i się przełamać bo pieniadz warty nauki, a i kliencie niesamowici.

Margot_12

Pracowałam i jest było bardzo dobrze. Jestem na urlopie macierzyńskim i kontakt z firmą przez cały czas, po co pisać bzdury, że firma się przenosi skoro adres ten sam i nic się nie zmienia. A już te kłamstwa o panu Arku pisać to szczyt szczytów, chyba na naprawdę z zazdrości. Szkoda że więcej takich nie wypłacalnych we Wrocławiu nie ma.

romand
@Margot_12 19.05.2015 17:46

Pan Arek -tragedia. Nie polecam. Trzymajcie sie od niego jak najdalej, dobrze radzę.

Rzetelny

A ja tak sobie czytam i sprawdzam, coś się nie zgadza: firma od początku tą samą siedzibę ma przecież i to całkiem przyzwoitą, piękne biura, bogate sale szkoleniowe, kawka, herbatka napoje. Wszystko jest. Byłem na szkoleniu teraz egzaminy i do pracy. Jakoś nie zauważyłem problemów i na wyjazdy do klientów nie musiałem jeździć z żadnym pajacem jak też przeczytałem u góry. Polecam i szkoda mi tych co tak najężdzają!!! Miras

moro

O proszę jak konkurencja celnie atatakuje, same wpisy w tych samych dniach, wszystkie o tym samym, skoro tak kasy firma nie płaci dlaczego do sądu nie pójdziesz jeden z drugim tylko bzdety na internecie piszecie. Ja pracuje i jakoś problemów nie ma?

Rysio pysio
@moro 19.05.2015 17:33

No tez to zauważyłem. Widać, że komuś zależy na negatywnym PR - już po nickach widać rysio z klanu, robot wielofuncyjny, librex + bmw masakra!!!! Chyba Wam ta firma strasznie rynek psuje i musi mieć dużo klientów skoro taka nienawiść :)))

Malwinka

brot
@Malwinka 29.05.2015 18:09
A mi i rozmowa i oglzenie pasuje i tryb prascy też, jak się komus nie podoba to po co tam idzie. Ja zamierzam zostać...

Kaśka, sama pisałaś ten post? Autoreklama - żałosne!!!

Mela

Co Ty piszesz za farmazony. Sprawdz firme od poczatku ten sam adres,l stare kawalki zeby ludziom z mozgu papke zrobic ZA tani chwyt może w hyli przejdzie... Pozdrowienia z CHIN bambusie

ASA

Jakoś w Jeleniej Górze nie ma problemów ani z kasą, ani z ludzmi. A szef ok, trochę dużo tych szkoleń jednak pracę polecam ludziom co lubiom kontakt z innymi.

jelenia
@ASA 29.05.2015 17:57

Co ty opowiadasz? Byłem w Jeleniej na rozmowie, później przyszedłem na szkolenie i nikt tam nie pracuje! dlatego nie ma problemów ani z kasą ani z ludźmi :) ostatnio byłem w firmie obok coś kupić i biuro już było zlikwidowane :)

BMW 6cabrio pod firma

Fajny nick tylko szef ma lepsze auto:BMW B6 cabrio Alpina a nie m5 takich nie produkują. Ale wie ten kto tu pracuje a nie szkaluje bez sensu.

zadowolony_20

To prawda szkolenia w firmie profesjonalne, zwłaszcza prowadzone przez Prezesa, zawsze po nim zawijam sztukę, ale patrząc na ilość negatywów to czy dlatego, że rozpoczęło pracę w naszej firmie tylu dilerów z konkrencyjnej firmy ROBOT Polska??? buhhaaha

rocki
@Dorcia 29.05.2015 17:46
Ja jakośskonczyłam okres próbny po miesiącu, i mam umowę o pracę jak to można wytłumaczyć patrząc na nieprawdziwe obelgi???...

Co za bzdury piszesz. W tej firmie nia ma takich umów. Więc nie ściemnaj!!!!

rocki
@Dorcia 29.05.2015 17:46

Bzdury piszesz. Tam nie umów o pracę!!!

mucia

Oj kolega od krzyków to chyba z jakiegoś wiecu się urwał, to nie w tej firmie pracy szukac trzeba tylko w Warszawie przy strajkach-tylko tam też za darmo ...

Makarena

A ja polecem firme każdemu. Po zwolnieniu starego specjalisty do rekrutacji mi przypadł awans. A więc będą same zmiany-tylko na lepsze :) Pozdrawiam Wszystkich bez wyjątków

wulgarnie

jestem po szkoleniu i pelen podziwu, Pan Patryk świetny prowadzący, miełem okazję również szefa poznać młody kulturalny gość. Nie wiem czemu niby firma niewypłacalna skoro pod budynkiem firmy 2 nowe lexusy, E klasa, Sportage cruze i 2 BMW 3? Jak tak wygląda bieda to wolę być biedny :)))

fredo

jakiś ty glupi jest, jak ci nie pasuje i wolisz siedziec na bezrobociu to po co chodzisz na romowy i zajmujesz miejsce na szkoleniu. Wogóle po co sie tu wyżalasz nieudaczniku.

Menia

Marina a czy to prawda co piszą, ze tak źle w firmie? Bo sama nie wiem, będąc na szkoleniu sami super ludzi i nie wydaje mi się żeby wszystkoo na pokaz było. Narazie jest bardzo dobrze

Steffan

Ogólnie w firmie panuje atmosfera. Szkoda patrzeć na tych, którym nie wyszło-bo szkolenie trzeba zaliczyć, a to nie każdemu się udaje. Cóż jak się nauczysz to przejdziesz dalej, jak nie wylewasz żale na forach-w końcu bezrobotnym wszystko wolno i mają czas. Prezes luzak-jak dla mnie firma bomba. Pozdrawiam.

buli
@Jan Maria 30.01.2015 19:19
A jak z pracą w weekendy i wolnym, robią jakieś problemy? Bo różne rzeczy czytałem, wiec wolę zapytać. Obecnie jestem na szkole...

super praca, ale te slowa chinszczyzna konkurencja i nabijanie w butelko ciagle sie pojawiaja. Praca zajebista, kasa jeszcze lepsza i 37 osob w firmie raczej za darmo nie pracuje wiec po co ta negatywna propaganda???? chyba sie komus nudzi

Przemcio19

Arek świetny człowiek jak potrzeba to pomoże a jak trzeba to zrypie, jedno jest pewne szkoli bardzo dobrze. I mimo kasy ciągle ma czas dla ludzi. Szybkiego powrotu do zdrowia Przemo!!

marco polo

Jak prezesa stać na BMW to znaczy, że kasa jest. A z tego co widziałem to pod firmą same grube fury. Czyli co wszyscy oszuści?? Proszę Cię może ty po prostu mu zazdrościsz??

mentor z bajki

A napisze, że w firmie szkolił mnie jakiś łysy typ Łukasz gość dramat kompletny, zero zaufania a do tego gadać nawet nie potrafił, choć przyznam że firma wporządku i trochę ludzi pracuje. Czy kasy nie ma to tego po parkingu akurat nie widać było

Znajomy

Z tego co wiem, dwóch przedstawicieli straciło pracę bo się nie rozliczyli z gotówki pobranej od klienta z firmą, jeden nawet pocisnął auto służbowe, z którego też się nie chciał rozliczyć. Z pewnością będą chcieli przyjąć do pracy kogoś na ich miejsce. Więc można spróbować. A oddział obsługi klienta znajduje się przy Żmigrodzkiej. Ja pracuje i polecam. Pieniądz na czas, atmosfera super no i dużo imprez i wyjazdów. Chociaż cienkim bolkom będzie się pewnie nie podobało... ;)

Mr_Entuzjasto
@Znajomy 06.11.2014 10:51

Bardzo dobra firma. Praca w dziale reklamy terenowej dla mnie nowe wyzwanie ale na takich warunkach warto było spróbować, choć przyznam, że na początku miałem obawy czy dam sobie radę? Naprawdę super szkolenie i przygotowanie, super miła atmosfera tu pozdrowienia dla(usunięte przez administratora)! Prezes firmy porządny gość potrafi pomóc w każdej sytuacji, jak i cała kadra zarządzająca, (usunięte przez administratora)Ogólnie polecam i warto spróbować bo warunki pracy i pieniądze inny wymiar. To moje skromne zdanie ;)

a@@

a gdzie spółka GSG w ogóle sie znajduję, macie fajne opinie, może bym podjechała z CV

Jacek

Pracowałem 2 lata w GSG we wrocławiu, nie żałuję tego że z nimi współpracowałem! to były 2 lata po których została masa wspomnień z imprez firmowych ! Były prowadzone świetne szkolenia które bardzo pomogły mi w rozwoju własnej firmy. Mimo że już nie pracuję dla nich to polecam, teraz prowadzę tylko własną firmę ale praca w GSG była super! Zapraszam WAS !

Kasia

Pracuję w GSG już 9 miesięcy, zawsze chciałam znaleźć taką pracę żeby się nie przejmować, czy starczy mi pieniędzy do końca miesiąca. W GSG znalazłam to czego szukałam ! teraz nigdy mi już nie brakuje pieniędzy i jest świetna atmosfera w biurze ! co bardzo ułatwia pracę. Pozdrawiam i zapraszam ! : )

Mateusz

Jestem dealerem we Wrocławiu 9 miesięcy i naprawdę jest super ! dobre zarobki uzależnione od mojego wkładu pracy, świetna atmosfera i wspaniali współpracownicy ! Polecam każdemu naprawdę warto !!!!

Bartek

Jako doświadczony dealer znalazłem tam swój azyl ! Pracuję dla nich już naprawdę długo i nie mam na co narzekać, jest dużo pracy i zarabiam naprawdę łanie. Bardzo miła atmosfera aż się chce pracować. Jeśli chodzi o wypłacalność to wszelkie opinie są bezpodstawne ! Wszystko jest ok ! Polecam !

Norbi

Pracuję w tej firmie i jest naprawdę super ! Dobre wynagrodzenie i przyjemne godziny pracy, a co najważniejsze to świetna atmosfera !! Polecam każdemu, wszystko jest na czas i zgodnie z ustaleniami. Powodzenia !!

Samanta_Fox

bigel - jako doświadczony pracownik proponuję abyś rozpoczął od umowy cywilno-prawnej, jak wdrożysz się w firmę, nabierzesz doświadczenia sam zdecydujesz czy czasem nie warto przejść na działalność. Wszyscy najlepsi sobie je pootwierali bo przy dużych dochodach to najlepsza forma rozliczenia z fiskusem. Jeśli zostałeś zakwalifikowany do szkolenia, to jedyna rzecz w Twojej gestii abyś chciał się nauczyć. Reszta to rola trenerów, którzy są dobrze opłacani i zarząd firmy dba aby każdy rekrut był super przygotowany. A więc doświadczenie nie jest porzebne. POWODZENIA

Adriano

Cześć, spokojnie dasz sobie radę. Praca bardzo przyjemna i dobrze płatna. Uważaj tylko na szkoleniu bo osoba prowadząca ocenia i nie mówi, jest to dalszy etap rekrutacji. Tak z dnia na dzień będzie coraz mniej osób, bo zostaną tylko te spełniające kryteria stawiane przez firmę. Druga sprawa umowa jest, samemu się wybiera jaka, czy zlecenie czy firma, ale obowiązku nie ma z firmą. Ją mają Przedstawiciele zarabiający dobre pieniądze dziesięciokrotność średniej krajowej. No ale nie ma co pisać. Generalnie ja POLECAM bo w niej pracuję i jestem zadowolony. Zresztą jak Cie przyjmą to się poznamy. Pozdrawiam I Powodzonka ;-)

barteekk

Witam, Nie rozumiem podejścia jeżeli praca ci nie odpowiada to możesz zrezygnować po pierwszym szkoleniu nikt nie trzyma tutaj ludzi siłą masz wybór. A co do zarabiania pieniedzy to system jest dosc przejrzysty i jak ktoś go nie rozumie to wskazuje na to że ma duże problemy z liczeniem pieniędzy ;) Osobiście polecam, bo fakt sama praca jest ważna ale jeszcze ważniejsi są ludzie z którymi się pracuje :)

Eva

Widząc po Twoim poziomie wypowiedzi, "ze 20 chłopa" nie dziwie sie, ze masz problem ze znalezieniem pracy. Może lepiej powinieneś zacząć szukać ROBOTY. :-) A ja byłam na rozmowie i: 1) przeprowadzona rzetelnie i profesjonalnie ( może troche długo musiałam czekać w recepcji, ale sie udało) 2) wszystko o czym była mowa sprawdziło sie na szkoleniu 3) zdany egzamin pobrany materiał oraz urządzenia do pracy i jeżdzę Umowa podpisana na okres próbny wiec teraz zobaczę jak mi pójdzie, choć przyznam, ze początek ciężki (ale to chyba normalne) Co do "odsiewu" na szkoleniu sie zgadza, u mnie było 9 osob, do końca doszło tylko 5, zaczęły prace 4 ( Karol niestety nie zaliczył egzaminu) Ale "chłopie" gdzie Ty widzisz w tej firmie FM albo flavon...?!

Udany

Byłem i jest ok, co piszecie jest wszystko prawda. Firma konkretna atmosfera i ludzie na poziomie. Jak popracuje dłużej dam znać. Na razie polecam wszystkim.

ewelinka

Też dzisiaj byłam na rozmowie. Świetna firma o bardzo dobrych warunkach pracy. Nie muszę dodawać, że jutro zaczynam szkolenie. Trafiłam do Firmy z polecenia koleżanki która tam pracuje w innym dziale od roku i jest bardzo zadowolona z tego gdzie jest. Koleżanka moja jest zadowolona, mówiła że są świetne warunki finansowe, bardzo dużo firma organizuje konkursów które motywują do pracy, są też wyjazdy na konferencje międzynarodowe które finansuje Firma. Standard Firmy Amerykańskiej! Dlatego zdecydowałam się na podjęcie współpracy.

jasiu
@ewelinka 18.03.2014 16:27

To chyba swiadczy o ich poziomie - wczoraj roznowa, dzisiah praca :)

ANGELIKA

DZISIAJ BYŁAM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ. ROZMOWA ZROBIONA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE PRZEZ PRZEMIŁA PANIĄ. WARUNKI PRACY ŚWIETNE, JAK SIĘ OKAZAŁO W RECEPCJI PRACUJE MOJA KOLEŻANKA KTÓRA POTWIERDZIŁA ŻE FIRMA ŚWIETNA W KTÓREJ NIE TRZEBA MARTWIĆ SIĘ O PRZYSZŁOŚĆ. ONA SAMA ZAJMUJE SIĘ PAPIERKAMI I POTWIERDZIŁA JEDNO, ŻE NIKT W FIRMIE NIE PRACUJE BEZ UMOWY. ZRESZTĄ DOPIERO CO BYŁA KONTROLA KTÓRA BARDZO POZYTYWNIE WYPADŁA, ZRESZTĄ JAK ZAWSZE. ROZMAWIAŁAM TEŻ Z JEDNĄ Z TELEFONISTEK KTÓRA SAMA PRZYZNAŁA ŻE ATMOSFERA JEST ŚWIETNA, PIENIĄDZE SĄ NA CZAS, A PREMIE ZALEŻNE TYLKO OD NASZEJ PRACY. WIĘC W RAZIE JEJ BRAKU PRETENSJI NALEŻY MIEĆ DO SIEBIE. LOGICZNE Z CZYM SIĘ ZGADZAM. NA MOJE PYTANIE ILE ZARABIA POWIEDZIAŁA ŻE OK 2500 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE RAZEM Z PREMIAMI. JA W CCIG ZARABIAŁAM 900-1000 ZŁ NA RĘKĘ A HAROWAŁAM JAK WÓŁ. JEŚLI CHODZI O WARUNKI FINANSOWE W TEJ FIRMIE TO SĄ ŚWIETNE. WIDAĆ, ŻE FIRMA BOGATA. RECEPCJIA JAK W HOTELU 5 GWIAZDKOWYM, SALA KONFERENCYJNA W KTÓREJ MIAŁAM PROWADZONĄ ROZMOWĘ LUKSUSOWA. NIE WIERZĘ PO TYM CO ZOBACZYŁAM WE WSZYSTKIE TE OSZCZERSTWA O KTÓRYCH MOWA NA INTERNECIE. JUTRO ZACZYNAM SZKOLENIE I WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ. JESTEM ZADOWOLONA.

telemarketreka

a ja pracowałam przez rok w firmie i jest super. Fakt - jest (usunięte przez administratora)co ciągle narzeka ale doszłyśmy do wniosku z dziewczynami że tylko dlatego bo boi się konkurencji. Sama widziałam ile wypłaty dostała, więc gdyby było tak źle to by nie pracowała tam 2 lata. ja jak wrócę do Wrocławia to z pewnością będę pracowała w gold solution group bo nie ma na co narzekać. Umowy... ja ją miałam zresztą jak każdy. Jakoś 2 kontorle z pipu były za mojej kadencji i wszystko było ok. więc nie rozumiem po co pisać takie herezje o firmie której się nie zna.

zadowolony
@telemarketreka 17.03.2014 19:44

w tej firmie pracowała moja narzeczona. Nigdy nie było problemów z wypłatą. Nigdy. Z tego co pamiętam w pierwszych 2 miesiącach coś ok 1700 na rękę miała, a potem więcej. Znajdź mi firmę gdzie płacą tyle. Nie sądzę że się to uda. Atmosfera z tego co partnerka opowiadała jest świetna. Prezes też ok. Sami doświadczyliśmy że wszystkie te bzdury piszą ludzie z konkurencji albo ludzie którzy zostali po prostu zwolnieni bo byli nieudacznikami. Jak ktoś szuka spokojnej pracy to polecamy.

Karol
@zadowolony 17.03.2014 19:50

Ja jako przedstawiciel napiszę tylko - OK. Atmosfera super, pieniądze nie najgorsze a ludzie fantastiko! Ogólnie polecam, polecam i sam sprawdź a nie wierz w bzdety.

Kromer

(usunięte przez administratora) Ja tam pracuje i jakoś każdy pieniądze dostaje. A co do umowy to możesz ją zawsze wypowiedzieć, więc po co piszesz takie bzdury! Jeśli pracowała Twoja koleżanka to może ona sama powinna podzielić się tą informacją. No ale chyba konkurencja znowu nie może znieść porażki.

SantaClaus
@Kromer 13.03.2014 15:53

To jakieś chore brednie! Ludzie firma, w której pracuje wywiązuje się ze wszystkiego co podaje w warunkach pracy. Od dłuższego czasu śledzę opinie i irytują jak nie denerwują mnie wpisy, że firma jest taka czy siaka. Skoro ją krytykujesz to dlaczego się nie podpiszesz z imienia i nazwiska. Tylko anonimy. Owszem są osoby, które nie dają sobie ale to chyba z ich winy bo jakoś 35 osób, które tu pracują musiały zaliczyć materiał żeby mogły zostać, a wśród nich jestem i ja. A żeby sprawdzić to trzeba sprawdzić a nie wierzyć ludziom bez przekonania.

MarekK

Ale Ty bzdury piszesz, jakie podstawy tną, nie ma takiej sytuacji i nie było. Zreszta od kiedy na stanowisku telemarketerki wiesz o warunkach pracy handlowców? Żałosny chwyt konkurencji i negatywnego marketingu konkurencji!! W firmie pracują od lat te same osoby w telemarketingu i jakoś widać, ze i pensja i pomoc prorodzinna jest ze strony firmy na wysokim poziomie. Fakt teraz przyjęte sa dwie nowe kandydatki do call center ze względu na powiększenie rejonu działalności oddziału. Kolejne miasta jelenia, Wałbrzych, Legnica, ale jakoś osob niezadowolonych nie widać. Kierownik (usunięte przez administratora) tez zdecydowanie lepszy niż poprzedni. Ogólnie i kasa i atmosfera na wysokim poziomie. Od razu widać ze to nie pracowałaś czy pracowałeś. Pozdrawiam

PawcioGit
@MarekK 18.02.2014 18:32

No no widzę, że znowu ktoś podszywa się pod a'la byłego pracownika firmy. Niemożliwe, dlaczego ludzie z konkurencji nie dadzą sobie spokoju? Ja w firmie od lat jestem i w pełni zadowolony. A jaka obsługa. Kasa zawsze na czas i nagrody porozliacze. Pełen szacun! No a konkurencji nie zazdroszcze, ale bez obaw jak będzie jakaś rekrutacja każdy może spróbować... Więc powodzenia życzę. I Polecam Wrocławski oddział najlepszy jest, bo ja tam jestem... :-)

rozgadana

Oczywiście, ze jest ale musisz mieć doświadczenie. Droga kariery jak w Mc Donaldzie od początku, ale z pewnością lepsza atmosfera, praca (bez obrazy) i oczywiście pieniążki. Z tego co wiem do szukają kierownika, ale można tez awansować na Team leadera, supervisora ale to raczej dla tych, co lubią byc odpowiedzialni za innych. Mi moje obowiązki wystarcza. Ale jak szukasz czegoś wiecej, i do pracy, i do zarobienia to probuj. Powodzenia

rozgadana

W tele możesz liczyć na minimum ok. 2000 netto/m-c, na starcie, ale musisz lubić rozmawiać przez telefon, bo klientów sporo i jest z kim gadać. Atmosfera też ok, nie ma żadnego "esesmana w spódnicy", który Cię goni do pracy, jak było w mojej poprzedniej firmie. Za to duży plus

Michał

Oczywiście, że pracują. W dziale handlowym, marketingu, sekretariacie... Dziwne pytanie? To normalna firma, a nie jakaś męska fabryka ;-)

Zostaw opinię o Gold Solution Group Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Solution Group Sp. z o.o.