Aquilamed

Elbląg

Aquilamed

Opinie o Aquilamed

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dawno nie było wypowiedzi na temat Aquilamed, a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Konrad

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje pracowników?

Patitki

Kupiłam Ritello. Popsuło się przy drugim użyciu, firma Aquilamed nie gwarantuje naprawy w ramach gwarancji. Wysłałam zdjęcia uszkodzenia, firma zaproponowała wysyłkę sprzętu na mój koszt. Nie polecam. Numery kontaktowe do serwisu podane na stronie NIE ISTNIEJĄ! Kupując w renomowanej firmie powyższe problemy nie występują

Magda
@Patitki 20.04.2017 16:24

Witam Panią, ja mam też ritello i nie mam kontaktu do firmy a chciałabym zrobić przegląd i serwis. Czy ma pani jakiś kontakt.

Aquilamed oszuści

Dodam jeszcze swoją opinię na temat urządzeń/firmy w której niestety przyszło mi pracować. Zacznę od firmy, która jest firmą virtualną, z biurem które nie istnieje a siedziby są obciążone dlugami, zresztą podobnie jak wszyscy "prezesi" tej pseudofirmy, ogromne dlugi wobec pracowników, obiecywanie ogromnych nierealnych pieniędzy, brak wypłat, sądzenie się z byłymi pracownikami, wieczne kontrole pipu, który niestety ma związane ręce przez luki w prawie. ogólnie totalne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i przekręt. Sprzęt wydaje się skuteczny, ale potwierdzam opinie użytkowników, działa tylko na prezentacji i po 1-2 użyciach, silnik do tego "hiper, super, urządzenia" można kupić z 200zł na stronie z silnikami do odkurzaczy, ogólnie koszt produkcji pewnie jest na poziomie kilkuset złotych, także przebitka 7-8 tyś zł jest totalną kpiną, tak samo jak "25letnia obsługa techniczna", która nie ma prawa działania skoro firma ma ogromne długi i zawija działalność. Jeśli ktoś zastanawia się czy to może działanie konkurencji to odpowiem tak, idzcie na rozmowę, przejdźcie szkolenie, sprawdzcie na umowie firme, która nie istnieje, podpiszcie umowe, sprawdzcie że składki do ZUS-u nie są odprowadzane i cieszcie się że macie firme która was doi i prędzej czy później zostaniecie bez kasy

Ola

We Wrocławiu prezes podniósł cenę na 7 tyś ze aż odszedł mu najlepszy człowiek który mu biuro utrzymywał . PANIE ARKU TO JUŻ KONIEC PANA KARIERY .

Tomek

Ja pracuje we Wrocławiu i tu się nie sprzedaje to cudo klamki same

HYLA

Jest ok.

byly sprzedawca

Ta firma to sprzedaz bezposrednia,byly powermed chlopcy sie rozdzielili ,maja roznych dostwcow.wynagrodzenie uzaleznione od sprzedazy. Kuglarskie sztuczki z wyolbrzymieniem problemu,tanio kupic drogo sprzedac,zasada handlu,reszta to sciema

karol

nie dajcie się wkrecic - opinie pozytywne to sciema - pracowałem tam ok 9 m-cy i lipa na maxa , sprzet awaryjna tania podroba rainbow! popukajcie się w glowe - problem na maxa z wycofaniem się z umowy!!! garnki do zestawu to zludzenie i lipa ! powyzsza firma to nic innego tylko były powermed - spytajcie dlaczego już nie istnieje!

Aramus

moja znajoma też pracowała. przez 2 miesiące, a potem kazali jej się zwolnić bo nie sprzedała ani sztuki. trochę się zdziwiłem, bo laska ma gadane jak mało kto. przestałem się dziwić jak mi podała cenę. kogo stać na kupowanie odkurzaczy za prawie 6000 zł? a z tego co mówiła, jedynym warunkiem było przeprowadzenie iluśtam prezentacji w miesiącu. nawet jeżeli ten sprzęt jest tak zajebisty jak twierdzą i ma "certyfikowane funkcje medyczne", to czy nie lepiej by było na tych funkcjach poprzestać i sprzedawać go jako licencjonowany sprzęt medyczny, a nie półlicencjonowane odkurzaczopodobne coś? z tego, co twierdziła (dałem się namówić na prezentację żeby jej pomóc wyrobić minimum) to w projektowaniu go brali udział spece z BMW (?!), tylko szkoda, że o tym nie wiedzą. dumni byliby zapewne. nie wiem, może to tylko specyfika oddziału, ale ja bym uważał.

Olik

Tak to sekta wkrótce każą mu kredyt wziąść

Jonak

Ciężko będzie bo to sekta

malani

mój mąż zaangażowal sie w ta akwizycje wbrew moim radom, i rodom naszych pzryjaciół nie wiem jak go ratować żadne rcjonalne argumenty nie docieraja do niego pomóżcie co robić?

byly sprzedawca
@malani 24.11.2015 00:36

@malani przejdzie samo jak zaczniesz sie dopominac o wynagrodzeni jego,i opadnie entuzjazm

Quli

Kamil szukam nowej pracy bo tu nie da się zarobić bo reklamy nialy byc 3 dziennie i gdzie one sa tylko boje się ze magazynier skasuje mnie jak innych za uzywanie odkurzacza taj jak innych .

quli
@Quli 21.10.2015 16:09

.a Pracuje firmie we Wrocławiu i to prawda co tu piszą Ritello kosztuje na raty 9500 zł ale za gotówkę 5990 bardzo duże odsetki ludzie nie chcą kupywac jak sobie przeliczą. A duży problem jest z reklamami bo się nie chcą odbywać .odwołują jak Przedstawiciel zrobi w tygodniu 3 reklamy to jest sukces . Ale trzeba to sprzedać i to we Wrocławiu jest trudne brak wyników tylko udają ze jest dobrze szczególnie Pan Prezes gra ze jest super a biuro jest na upadku . Ja szukam nowej pracy bo jest bardzo źle.

Kamil

gościu znajdź sobie nową pracę, a ludziom daj zarabiać, nie przeszkadzaj nikt cie nie prosił, z czegoś trzeba żyć mienczaku jeden, biuro na upadku problem z reklamami, trzeba sprzedać , litości oczywiste że trzeba sprzedać chciałeś zarabiać za pokazywanie? znajdź angaż w zespole tanecznym najlepiej męskim zapłąca

Kamil

gościu znajdź sobie nową pracę, a ludziom daj zarabiać, nie przeszkadzaj nikt cie nie prosił, z czegoś trzeba żyć mienczaku jeden, biuro na upadku problem z reklamami, trzeba sprzedać , litości oczywiste że trzeba sprzedać chciałeś zarabiać za pokazywanie? znajdź angaż w ch i p p e n d a l es za pokazywanie zapłacą

Kamil

gościu znajdź sobie nową pracę, a ludziom daj zarabiać, nie przeszkadzaj nikt cie nie prosił, z czegoś trzeba żyć mienczaku jeden, biuro na upadku problem z reklamami, trzeba sprzedać , litości oczywiste że trzeba sprzedać chciałeś zarabiać za pokazywanie? znajdź angaż w chippendales za pokazywanie zapłacą

Quli

Ja Pracuje firmie we Wrocławiu i to prawda co tu piszą Ritello kosztuje na raty 9500 zł ale za gotówkę 5990 bardzo duże odsetki ludzie nie chcą kupywac jak sobie przeliczą. A duży problem jest z reklamami bo się nie chcą odbywać .klamki odwołują jak Przedstawiciel zrobi w tygodniu 5 reklam to jest sukces . Ale trzeba to sprzedać i to we Wrocławiu jest trudne brak wyników tylko udają ze jest dobrze szczególnie Pan Prezes gra ze jest super a biuro jest na upadku . Ja szukam nowej pracy bo jest bardzo źle.

Ola

Praca to akwizycja chodzenie po domach z odkurzaczem i Garnkami w Walizce. Brak Umowy o prace tylko umowa cywilno prawna wiec brak ubezpieczenia i składek na emeryturę. I nie chroni cie Prawo pracownicze . Brak podstawy tylko pisze ze dostaniesz ale tylko pisze . Brak służbowego auta. Jeszcze podpisujesz weksel in blanco , trzeba być debilem żeby to podpisać. Praca Marzeń Akwizytor odkurzacza we Wrocławiu.

Tomek

Mnie też ten łysy magazynier skasował 30 zl za karton ze się zużył po 15 prezentacjach . I nie udało mi się sprzedać. Nic nie zarobiłem jeszcze straciłem na paliwo bo zwrotu nie dostałem bo trzeba mieć 15 poleceń i pełny opis z pokazu a ludzie nie chcą dawać znajomych wiec nie dostałem zwrotu wydałem na paliwo 600 zł . Wynagrodzenia też nie dostałem bo Przez miesiąc zrobiłem tylko 15 spotkań bo więcej mi nie zapewniono . A obiecywali po 2 ,3 spotkania i pensje zwrot za paliwo. Wielkie oszustwo ta praca we Wrocławiu na ul Milickiej.

Maniek

Uwaga jak pobierasz odkurzacz Ritello patrz czy nowy jest czy nie ma rys jakiś uszkodzeń , bo jak będziesz odchodzić to Pan magazynier z Wrocławia taki łysy za każdą ryse żąda zapłaty jak nie zapłacisz to straszy wekselem który podpisałes ze go użyje więc płacisz. Ja musiałem zapłacić za 3 sawki porysowane 50 zł i zbiornik na wodę 50 zł . a i za zużyte do polowy zapachy 30 zł i za zle wyczyszczony odkurzacz 20 zl razem mnie skasował 150 zł . A potem powiedział tam są drzwi

Grzesiek

Ja pracowałem 2 miesiące we Wrocławiu nie udało mi się sprzedać ani jednej szt czemu bo jak przeliczyć sobie ile kosztuje ten odkurzacz na raty ponad 9 tys wiec nikt normalny go nie kupi. Więc nic nie zarobiłem tylko wydałem na paliwo. A podstawa to sciema pisze jak byk trzeba wykonać 70 pokazów to wychodzi 3 dziennie a to nie możliwe bo nikt cię na to nie umówi. TYLKO KŁAMIĄ W TEJ FIRMIE CAŁY CZAS ROTACJA.

Charlie

Firma OK, stała umowa, wypłaty na czas (ja akurat pracuje na stałej pensji nie na prowizji), świadczenia medyczne z LUXMEDU więc nie muszę stać w kolejkach, teraz niestety odpad BENEFIT i ma wejść coś w zamian, ogólnie pozytywni ludzie atmosfera i klimat też 5/5. No i ryczałt za auto bo ja nie brałem służbówki - jak będziesz w firmie to dowiesz się dlaczego ;))) Jak jakieś pytania to pisz. Pozdro!

barth

interesuje mnie instrukcja użytkowania odkurzacza Ritello, jestem jego posiadaczem i chciałbym zgłębić wszystkie jego funkcje a instr. nie posiadam. z góry dziękuję.

mienia

interesuje mnie temat Ritello napisz coś więcej ten odkurzacz to dobry jest?

zadowoleni

Witam, niedawno mieliśmy okazje gościć w swoim domu, owego przedstawiciela Pana Piotra. Naprawdę pokazał nam profesjonalną reklamę z profesjonalnym sprzętem. Oczywiście bez większego namysłu nabyliśmy Ritello. Dlatego dziwimy się,że ktoś ma mu coś do zarzucenia.. Czyżby nieuczciwa konkurencja ? Ja na miejscu nowych potencjalnych klientów bym nie zwracała uwagi, dopóki ktoś nie zobaczy sprzętu, wstrzymałabym się od negatywnych komentarzy. Jak oceniać coś o czym się nie ma zielonego pojęcia.. Mimo to, wszystkim gorąco polecamy !

lorek
@Michał 22.05.2015 15:02

Pan Piotr to oszust! Sprzęt piorący obiecuje juz od 4 miesięcy żenada.

nie kumam

nie da sie sprzedać że niby brak auta służbowego? gdyby było auto służbowe to by sie dało sprzedać ? nie kumam

Zostaw opinię o Aquilamed - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquilamed