Opinie o Aquilamed w Wrocław Gdańska 4 A

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Aquilamed. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Aquilamed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquilamed w Wrocław Gdańska 4 A

@arek

w zadnej ,zarobki uzaleznione od sprzedazy,sprzedaz masz nie sprzedaz nie masz.rynek sie kurczy ludzie maja coraz wieksza swiadomosc i tworzenie historii problemów ktore daje firma do pokazu,na prezentacji,srednio inteligentny klient obala w mig

@Arek

Powermed juz nie istnieje,Aquilamed to jego nastepstwo chociaz patent sprzedazowy troche zmodyfikowany,sprrzedaz bezposrednia, pensja uzalezniona od sprzedazy.Sprzedaz to masz,nie sprzedaz to nie masz

były sprzedawca

Ta firma to Powermed,tylko chlopcy sie rozdzielili i maja roznych dostawcow,a o jeden pies sie rozchodzi tanio kupic,wyrobic potrzebe posiadania poprzez wyolbrzymienie problemu i drogo spredac ot,cala filozofia Zauwazcie ze pisza ludzie po tuz po szkoleniach lub w trakcie,to sa nowi pracownicy na tzw entuzjazmie,ktory zgasnie jak sie konczy dodatek za paliwo i zaczyna rosnac cisnienie za co dojechac na prezentacje

miru

Witam;Ja pracuje 2-gi miesiac we Wroclawiu i jestem zadowolony.Wszystko jest na czas i z niczym niema najmniejszego problemu.Niewiem skąd te negatywne opinie.Chociaz można się domyslic.Konkurencja czuwa!!!POWODZENIA!!!

Grzesiek

Tyle czytałem o szkoleniu negatywnych rzeczy, a tu jakoś wszystko na opak. Dzisiaj byłem na pierwszym dniu i wszystko przedstawione rzetelnie, zarobki regulamin, umowa, zatrudnienie. Przeprowadzona część z zapoznania produktów też była. I przyznam się, że pełen profesjonalizm. Zobaczę dalej jak się potoczy, ale na razie wielki szacun. Jak to nie ma co tylko na opinii polegać.

Martyna
@Grzesiek

Widzisz u mnie podobnie było. Przed rozmową net i sprawdzanie, później znowu podczas szkolenia, czy aby coś piszą na temat firmy. Dzisiaj się z tego śmieję bo początek pracy dużo zabawy, teraz już nie tylko zabawa ale pieniądze, a to zmiana życia, choć niektórzy dalej uważają, że niedługo się to skończy. Tylko u mnie coś nie tak bo z miesiąca na miesiąc więcej klientów przybywa, hahaha...

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
pipi

Witam a ja w Olsztynie pracuję i powiem szczerze że te spotkania przypominają ideologię goebelsowsko-stalinowską i ten wygolony facet wypisz wymaluj karykatura komucha!!!

Samarytanin
@pipi

Nie wiem jak jest u Ciebie w Olsztynie, ale znam ludzi z tego oddziału, i przyznam się, że z komuchami i ideologią tą nic nie mają wspólnego. Raczej zasady i system pracy taki sam wszędzie powinien być, ale nie byłem więc na 100% się nie zaprę. We Wrocławiu jest super więc i tam powinno być. Ja polecam. Dawid

gosciu

Jestem teraz na kurie. Jest fajnie. Pełen profesjonalizm. Wiem co mówię, bo mam doświdczenie w branży srzedaży bezpośredniej. Widć że arketing jest na wysokim poziomie. Szkolenie prowadzi Pan Arek. Super facet. Nie owija w bawełnę. Mój kolega pracuje od miesiąca i jest zadowolony.

Joanna

Dzień dobry. Teraz ja wypowiem się jako żona przedstawiciela tej firmy. Początkowo sama widząć opinie negatywneo firmie zniechęcałam męża do praacy... nie potrzebnie-dziś wiem, że firma daje możliwości, wsparcie, oraz atmosferę rodznną której potrzebuje każdy któ chc w spokoju zyć. Pan Arkadiusz-prezes firmy. Bardzo fajny człowiek. Chodzi po ziemi tak samo jak my. Wypłaty mąż ma c tydzień w kwotach takich jakie zarabiał przez miesięce w innych. Czyli tu w tydzień ma tyle co w miesiąc w "normalnej firmie". Trzyma kciukiza niego. Wspieram go. Wiem że jest szczęśliwym człowiekiem bo robi to co kocha.

tomasz

A ja miałem okazję być na szkoleniu w tej firmie. Mega fajna atmosfera. Rozmawiałem z osobami które tam pracują i z tego co mówią są zadowolone. Wypłaty na czas i szef z którym można pogadac jak z człowiekiem. Nie mogę nna razie tam pracowac bo nie mam auta, ale mój kuzyn od 2 mieisęcy tam pracuje i nie narzeka. W pierwszym miesiącu zarobił ponad 3 tys na czysto, teraz już ma 4... a to nie koniec miesiąca. Na pewno tam wrócę. Nie biore pod uwagę opinii osób których nie znam-podjerzewam że ześć z nich to konkurencja, reszta to ci co się nie dostali bo zywzajnie się do tego nie nadawali.

Mateo

Witam, ma Pani aż 25 lat opieki technicznej wiec bez obawy, numer jest w internecie na stronie do serwisu centralnego(usunięte przez administratora).pozdrawiam w razie pytań służę pomocą(usunięte przez administratora)

przedstawiciel

witam. ja jestem przedstawicielem firmy aquilamed w białystoku. moim zdaniem jest to naprawdę super praca.pracuje juz ponad rok i jestem bardzo zadowolony. firma daje super warunki pracy szanse rozwoju i na dzień dzisiejszy nie widzę sie w innej pracy. pieniądze są wypłacane w terminie a nie jak pisza ludzie którym nie wyszło bo chcieli dostawać pieniądze na nic. to co niektórzy piszą to naprawde są brednie, nie wiem jak jest w innych oddziałach ale w Bialymstoku jest naprawde super i z tego co mi wiadomo w toruniu również bo mam styczność z tym biurem. jeśli ktoś chce porozmawiać na temat pracy zapraszam do siedziby firmy w białymstoku. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Susel

Żałosna opinia, ja na szkoleniu byłem i je skończyłem pracuje od grudnia i wszystko jak najbardziej ok. Niestety niezadowoleni Ci, którzy nie przechodzą dalej. Kolego nie ukończyłem szkolenia a rady dajesz jak jakiś stary pracownik. Szkolenie przygotowane z pełnym profesjonalizmem. I dziwne, ze umowę mam podpisana tak jak oferowali? Polecam!

michal suw

witam. chodze na kurs i jestem bardzo zadowolony jeszcze nie zarabiam ale firma jest ciekawa i siedze nocami aby zaliczyc kurs i dolaczyc do grona aquilamed chodz ze potrzebne sa mi pieniadze chodzenie gdy chodze na kurs nie odczuwam tego problemu kurs jest jak spotkanie w gronie znajomych jest luzna atmosfera sa zarty i mozna pytac o wszystko mam tylko nadzieje ze uda mi sie tam dostac a co do sprzetu rewelacja zadne wciskanie kitu to co mowia przectawiciele to jest prawda ci co pisza negatywnie o tej firmie to poprostu sa cieniasy bez marzen ktorzy beda tyrac cale zycie i nic ich milego nie spotka a w tej firmie pracuja ludzie z wizja widac to po kazdym spotkaniu oni zyja myslac o samych pozytywach pozdrawiam :)

Wolny

Ja pracuje we Wrocławiu, i powiem jest naprawdę super żadnych problemów ani z kasą, ani z wolnym jeśli potrzebne. Do tego benefity i szkolenia, a te się przydają nie tylko w pracy ale też w życiu. POLECAM RItello Wrocław. Naprawdę warto. A o akwizycji nie ma mowy.

Błażej

Nie rozumiem opinii wyżej.. Pracuję już 2 lata w Aquilamed i jest świetna atmosfera ! Pieniążki zawsze są na czas, zwroty za paliwo też zawsze zgodzie z ustaleniami, polecam każdemu. Zapraszam do współpracy we Wrocławiu :)

olek
@Błażej

kolego, w dzisiejszych czasach każdy się "sprzedaje" i zajmuje sprzeedazą. Chodzi o t ay nie oszukiwac ludzi i na pewno my tego nie robimy Konkrencja próbuje nam zaszkodzić ale my robimy i tak sswoje. Na forum medycznym masz prawdziewe opinie klientów (gdzie podają na naszą prośbę imie i nazwsko0 więc zerknij co pisza a potem oceń sam. Nie jestem naciągaczem i nigdy nikogo nie oszukałem. Jestem dumny z pracy i robię to z pasją Moja rodzina mnie przy tym wspiera. Chcesz się przekonać o czym mówię? Zapraszam. Drzwi otwarte.

Tadeuszb

Głupoty pisze kolega wyżej, a postrzeganie tego jako zwyklej akwizycji swiadczy o braku wiedzy. Oczywiście twoim głównym zajęciem jest sprzedaż, ale znajdzcie mi drugą firme gdzie sprzedawca otrzymuje tak wysoka prowizje? wynika to ze specyfikacji sprzętu który nie jest zwykłym urządzeniem a ma funkcje medyczne poparte odpowiednimi certyfikatami, i tu jest właśnie ta różnica meidzy zwykla akwizycja a dystrubucją urządzenia. Na podobnej zasadzie sprzedaję sie sprzet do gabinetów medycznych i nikt nie uważa dystrybutorów za domokrążców.

stoku
@Tadeuszb

szczerze mówiąc jak dla mnie to każda tego typu praca wygląda na akwizycje. ale skoro sprzedaż Wam jakoś idzie to brawo

Wiem to powiem
@Tadeuszb

Chyba kolego mylisz pojęcia. Akwizycja..... ha To klient umawia nas na spotkania ponieważ nasza obsługa jest na najwyższym poziomie. Nie musimy tak jak w firmach konkurencyjnych prosić się o możliwośś spotkań. Do poocy umawiania spotkań mamy telemarketing który profesjonalnie zajmuje się obsługa klienta więc chyba ktoś tu pomylił firmy.... Nigdy nie czułaem się jak akwizytor. Mój ojciec jest prawnikiem i nigdy nie zgodziłby się abym pracował w firmie która ma "złe" "prawdziew" opinie. Sami moi rodzice sa klientami firmy dlatego bez obaw zawsze się za nią wstawię. Nigdy nie widziałem aby firma oszukała kogokolwiek. Na szkoleniach uczę się od najlepszych dzięki czemu nie muszę niczego "wciskać". Nie czytajcie tych bzdurnych opinii osób które ewidentnie mają problem ze sobą. Chcesz się przekonać jak jest-to zapraszamy. Za szkolenie nic nie płacisz ;)

gosc
@stoku

JA W 2 MIESIACU PRACY ZAROBIEM 8 TYS I DA SIE JESLI KTOS SCIEMNIA A NIE PRACUJE TO NIECH SIE NIE WYPOWADA JESI KTOS NIE WIEZY MOGE PRZEDSTAWIC KW Z WYPLATA TO PRACA DLA TCYH LUDZI KTORZY CHCA PRACOWAC A NIE DLA TYCH KTORZY NIC NIE ROBIA I CHCA PIENIADZE ,... POZDRAWIAM

mateusz2743

pracuję w dziale reklamy :) nie narzekam na nudy w pracy. Nie mam sie do czego przyczepić wszystko tak jak powinno być u każdego pracodawcy dlatego chce sie związać na dłużej, bo dzisiaj ciężko o to.

ststtty

SZczeze polecam prace w tej firmie.

mateusz2743

Witam, pracuję od miesiąca w aquilamedzie, nie wiazałem z ta praca jakiejs szczegolnej przyszlosci uwazalem ja za chwilową w miedzyczasie szukajać czego innego. Przez miesiąc pracy moje podejscie zmienilo sie diametralnie, wplyw na to miała na pewno atmosfera w firmie, polecam naprawde każdemu nie zależnie od wieku czy doświadczenia ;)

gość

ja mam niestety inne doświadczenia z nimi i nie moge tu napisać nic pochlebnego nie polecam

czareeek

Witam, Zgadzam sie z kolegami wyżej firma jak najbardziej godna polecenia, także nie ma na co czekać tylko wybrać sie na rozmowę :)

Henryk_T

Konkurencja widzę nie śpi, a pracodawca jak najbardziej godny polecenia, wszystko jest jasne, każda zarobiona przez ciebie złotówka jest efektem twojej pracy a nie jej pozorowania, może stąd te negatywne opinie, jeżeli chcesz pracować to miejsce idealne dla Ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Aquilamed - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aquilamed?

Kandydaci do pracy w Aquilamed napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aquilamed