NOMET sp. zoo

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NOMET sp. zoo

Pomidor

Dobrze by było gdybyście pisali o który oddział chodzi. Ten na kanałowej czy równinnej bo to dwie różne bajki.

Wiktoria Nowy wpis
@Pomidor

A dlaczego dwie różne bajki? :D To znaczy, różnią się jakoś mocno między sobą warunkami itp. czy o co chodzi.

Pytanie Nowy wpis

Czy firma NOMET sp. zoo udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, Nomet Sp. z o.o. udziela pożyczek z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych na cele mieszkaniowe ( tj. np. remont mieszkania). Zapraszam do kontaktu z działem kadr :-)

ktoś

Z podziwem obserwuję komentarze na temat Firmy Nomet. Ale nie ma co patrzeć na kadrę zarządzającą skoro pseudo przedstawiciele handlowi (usunięte przez administratora) wszystkich i ściemniaj jak to oni są zapracowani... a Pan Ł.S w szczególności !!! oby Pan Panie Ż otworzył w końcu oczy na poczynania Panów PH.

Mariusz Nowy wpis
@ktoś

Witam. Ciężko mi się odnieść do Pana wpisu bo już 15 lat nie pracuje jako PH w Nomecie ,ale powiem jedno; wiem ile mnie pracy i wysiłku kosztowała praca w Nomecie - mnie i innych PH... Nie wiem jak jest teraz, ale myślę że jeżeli PH ma samodyscyplinę, kulturę osobistą, znajomość produktu, branży, klientów, to myślę, że zawsze zachowa się z klasą ( sadzę, patrząc na siebie). Może pracownicy inaczej to widzą, choć wiem z własnego doświadczenia że normalnego pracownika boli ( bo widzi) jak jeżdżą autami, ,, spacerują do marketingu, po hali itd. Powiem tyle; rozmowy z klientami, ustalenia, dotrzymanie tych ustaleń, czasem nadzorowanie spraw, transportu towaru, czas, jazda samochodem , maile , raporty - uwierz mi przyjacielu ,ze nie jeden raz wolałbym pracować na stanowisku normalnego pracownika. Jestem PH z 20 letnim doświadczeniem i wiem ile zapłaciłem za zdrowie przez ten okres czasu, stres, życie rodzinne i tylko tobie łatwo powiedzieć że PH robią co chcą Nieprawda. Oczywiście, byłbym nieuczciwy gdybym nie powiedział, że zdarzają się również ludzie nieuczciwi jako PH... Znam paru takich ,,ślizgaczy" A Nometowi - pracownikom, życzę jak najlepiej;-) Pozdrawiam i życzę wiele serdeczności;-)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie NOMET sp. zoo?

@Pytanie

Z fusów nikt nie będzie wróżył na jakie stanowisko chcesz aplikować...

Małgorzata
@..

Powiedzmy przedstawiciel handlowy w Nomecie, czy będzie sprawdzana nasza umiejętność sprzedaży? Jeżeli tak to w jakiej formie? Od dawna pracujesz w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NOMET sp. zoo kandydat na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU NARZĘDZIOWNI ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Małgorzata

Nomet poszukuje aż siedmiu nowych pracowników! Jedna ze stanowisk to przedstawiciel handlowy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/spawacz-monter-konstrukcji-stalowych-fsw,praca.gov.pl9ab03613c60ea22a19b6448032fcbc23,witoszow-gorny. Jest tutaj ktoś z tego działu? Czy trudno wyrobić określony target?

Irena

Cześć, jestem ciekawa tego, jakie opcje zatrudnienia oferuje firma Nomet. Czy obecnie są tam jakieś wolne wakaty? Może ktoś z Was tam pracuje i posiada taką informację?

Pracodawca

@Irena

Zapraszam serdecznie do bezpośredniego kontaktu z działem kadr pod numerem 566198152. Porozmawiamy wówczas jakiego rodzaju pracą jest Pani zainteresowana i czy są wakaty. Z poważaniem Dział Kadr

Zawisza

Praca wszędzie taka sama, trzeba pracować i tyle! Atmosfera,warunki pracy i wynagrodzenie ..... poniżej krytyki .

@Zawisza

trudno się nie zgodzić z tą opinią! , za atmosferę odpowiadają w dużej mierze sami pracownicy ale zarobki no cóż...głodowe...

@normalny

To fakt, że od dobrej atmosfery nieraz zależy, czy chce się rano wstawać do pracy. A co do zarobków, Ty i @Zawisza narzekacie na nie, ale trudno dociec, ile one wynoszą. Prawdę mówiąc, Nomet w ogłoszeniach o pracę też ich nie podaje: http://www.nomet.pl/praca.html Dlatego będę Ci wdzięczna, jeśli określisz mniej-więcej, ile zarabia się przy produkcji.

Nikita
@Irena

Zarobk haha pod kosciolem wiecej dostaniesz!!!!! Zaczynasz od jakis 13.35 zl brutto no moze 13.85 brutto. No i fantastyczna premia uznaniowa bedzie kierownik mial kaprys da ci 500 (usunięte przez administratora) Zabieraj premie za wszystko urop wypoczynkowy na zadanie czy chorobowe wedle wlasnego uznania. Wyplata jest wielka nie wiadoma co miesiac

@Irena

Nie narzekam tylko stwiedzam fakty, zarobki minimum, a czasami nawet trochę mniej wtedy dostaniesz wyrównanie do najniższej krajowej, co byś nie była stratna...

Zainteresowany.pl
@Nikita

To może faktycznie idź pod kościół :-) Nie ma jeszcze w Polsce przymusu pracy. Wcale nie tak łatwo dostać się do pracy do Nomet-u. Z tego co wiem, to stabilne, legalne zatrudnienie i wynagrodzenie zawsze na czas. Ludzie tam pracują po naście lat. Proszę podaj zakład w Toruniu, gdzie zatrudniają i płacą więcej. Tyle w temacie. Miłego dnia.

@Zainteresowany.pl

Jak nie jest latwo przyjmuja ludzi z wyksztalceniem podstawowy czu gimnazjalnym. Tylko problem jest taki ze tu nie przychodza nowi ludzie. W bierace na kasie wiecej zarobisz i tez masz stabilne warunki.

nikt ważny
@Irena

najniższa krajowa, do niedawna poniżej najniższej i było wyrównanie do najniższej krajowej :) śmiech na sali. i "dobrowolne nadgodziny" za które przy tych stawkach wychodziło jak za normalne godziny

proacownik
@Zainteresowany.pl

brak rejestru nadgodzin nazywa się legalną pracą - ciekawe gdzie więcej się zarabia, tam gdzie odchodzą pracownicy którzy coś wnosili do firmy, a nie wynoszą jak ci co pozostali.

człowiek
@nikt ważny

Jak same zwierzęta tam pracują to nie ma się co dziwić, że pracodawca to wykorzystuje. Przymyka oko na 3promile alkoholu we krwi to i pracownik (zwierze) powinno przymykać oko na nieustawowe stawki nadgodzinowe czy brak BHP. Coś za coś. Ale te roszczeniowe niewykształcone jednostki i tak dalej będą mówić, że im się należy chociaż jedyne co wnoszą to większe rachunki za mydło bo do domu wynoszą. Tragedia.

@człowiek

A miało być tak cudownie - dramat

SZCZERA

Nie trzeba oglądać by wiedzieć że chodzi o Wujka

Pracownick
Kandydat

Czy w firmie Nomet pracjuą pracownicy z Ukrainy??

Santa
Kandydat

Witam, Przeczytałem sporo Waszych opinii o tej firmie i mimo iż pracuję w innej na południu polski to boli co można tu przeczytać. Jak na to spojrzeć wyłania się szerszy obraz polskiego pracodawcy i niestety nie nie ma pozytywnego wydźwięku. Podobnie jest w mojej firmie, liczy się tylko zysk dla właściciela zakładu, ludzie? ...... to zło konieczne, ktoś tą robotę musi wykonać. Inwestycja w ludzi? ..... to strata pieniędzy, ludzie odchodzą, tylko dlaczego? Życzę Wam i sobie pracy z mądrymi ludźmi w fajnej atmosferze w normalnym zakładzie pracy.

BHP

Jak firma stoi z poziomem wyposażenia i zabezpieczenia pracowników przed wypadkami. Czy są robione szkolenia ewakuacyjne? Czy pracownicy są ostrzegani o skutkach działania czynników chemicznych używanych do produkcji? Czy dba się o środowisko przy tak dużej galwanizerni np. na Kociewskiej? Czy firma posiada niezbędne wyposażenie ratownicze? Czy lokalizacja stanowisk pracy jest usytuowana zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa? Czy budynki spełniają normy BHP oraz czy można się z nich bezpiecznie ewakuować? Czy urządzenia- maszyny mają normy CE? Czy nadal występuje mobbing przełożonych i problem rozliczania nadgodzin? Podzielcie się swoimi obserwacjami.

nolte

to co zaklad zrobil z premia za miesiac luty.......to jest swinstwo i ponizenie pracownikow.......tak dalej.....super motywacja

nolte

po co podwyzki jesli premia przycieta......to ma byc motywacja

Lambo

Samochody coraz mniej palą i teraz paliwo tańsze. Więc o co ci chodzi.

X5
@Lambo

Próbowałem się ścigać z jednym mclarenem na lubickiej i mimo 315KM nie dałem rady zakładałem, ze nawet jakby za 10 gr był litr to sporo by kosztowało napełnienie go

Tobby

Generalnie ludzie ok, ale jeśli chodzi o dział handlowy to jego kierownik i jego niekompetencja aż boli, człowiek który nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, nie wspomnę o motywacji. Jeśli lubicie powrót do systemów zarządzania rodem z PRL składajcie kwity, jeśli natomiast szanujecie swój rozwój, swoje zdanie i macie odpowiednie kompetencje omijacie szerokim łukiem. Tak jak wspomniałem na początku dobrze, ze jeszcze utrzymało się tam kilka osób, jest chociaż z kim pogadać.

iq powyżej 10

Dzień dobry, Nomet jest to firma jakich wiele na Polskim rynku jak i w sumie na całym świecie. Pracownik produkcyjny jest traktowany tak jak powinien, a nawet ze zbyt wysokim szacunkiem. Osoba, która ledwie potrafi zrozumieć zasady życia w społeczeństwie, a o jakichkolwiek manierach słyszała tylko w reklamach na TV, rości sobie podwyżki nieuzasadnione niczym, a także awans na stanowisko kierownika jest całkowicie pozbawionym świadomości własnej wartości konstruktem. Firma Nomet dała mi możliwość rozowoju, niekoniecznie w jej murach ale dzięki wiedzy, która tam uzyskałem w tej chwili piastuje wysokie stanowisko w prężnie rozwijającym się koncernie, a także ludzie respektują moje słowa zważając na fakt iż moja kariera przebiegała od pracownika z przysłowiową szlifierką, aż do kierownika działu konstrukcyjnego. Mimo iż często łapała mnie tam frustracja, to jestem wdzięczny, że mimo jakiegokolwiek w tamtym czasie doświadczenia dali mi szansę.

dobrze
@iq powyżej 10

dobrze mówi ten człowiek polać mu

iq

Proszę bardzo. Żywy przykład tego o czym pisałem -.-'

@iq powyżej 10

''Pracownik produkcyjny jest traktowany tak jak powinien, a nawet ze zbyt wysokim szacunkiem. Osoba, która ledwie potrafi zrozumieć zasady życia w społeczeństwie, a o jakichkolwiek manierach słyszała tylko w reklamach na TV, rości sobie podwyżki nieuzasadnione niczym, a także awans na stanowisko kierownika jest całkowicie pozbawionym świadomości własnej wartości konstruktem''.-człowieku co ty bredzisz ?dała ci ta firma rozwój? ok to pytanie dlaczegow dowód wdzięczności nadal w niej pracujesz ?Jeśli w twoim mniemaniu ludzi pracujących na produkcji traktuje się ze zbyt wysokim szacunkiem to radzę poszukać dobrego specjalisty bo masz problemy ze sobą i to spory.Każdy człowiek zasługuje na szacunek KAŻDY,bo dzięki tym na najniższym szczeblu tej drabiny TY masz swoją wypłatę.Bez dobrej kadry tak kierowniczej jak i produkcyjnej żadna firma nie jest w stanie w dłuższym okresie czasu wywiązać się ze swoich zobowiązań.Maszyny same się nie obsłużą !A ludzie z biurowca nie będą wykonywać pracy działów produkcji,bo nie są od tego.Każdy pion w firmie jest ważny,i każdy potrzebny.Braki kadrowe,ludzi i specjalistów nie jedną firmę rozłożyły na łopatki.Pracowałam w tej firmie NA PRODUKCJI- ładnych parę lat temu , nie jestem osobą pozbawioną zasad życia w społeczeństwie,w żaden sposób nie ma to się do twojej opinii o ludziach i ich manierach bo po przeczytaniu tego co piszesz śmiem wątpić czy ty takowe posiadasz .Każdy kto pracuje chce godnie zarabiać,być szanowanym i docenianym za swoją pracę.Ciekawe czy chciałbyś żyć za wypłatę osoby pracującej na produkcji i czy wówczas też byś nie chciał żyć godnie? I jakim wtedy konstruktem byś by...jeśli człowiek z działu produkcyjnego dostaje w firmie możliwość rozwoju i dzięki temu obejmuje wysokie stanowisko i daje taką opinię to przeczy sam sobie. -Kończę studia kierunek psychologia w biznesie -i dla mnie ty będziesz inspiracją mojej pracy magisterskiej.

@iq powyżej 10

W Nomecie pracują różni ludzie,mniej lub bardziej wykształceni,mniej lub bardziej kulturalni.... Absolutnie nie wierzę w możliwość rozwoju w tej firmie, a znam ją bardzo dobrze!! Jeśli miałeś ,, możliwość rozwoju" tylko Ci pogratulować, jesteś jednym z nielicznych. Nie będę pytała o ścieżkę Twojej kariery .......chyba nie warto ,czytając Twój wpis. Każdy człowiek zasługuje na szacunek, zwłaszcza ludzie ciężko pracujący na produkcji.. Zobacz jak wyglądają hale produkcyjne, stołówki dla pracowników, obskurne ....tanie , obrzydliwe!! Potem wejdź schodami na górę....do biurowca! Marmury...... pachnie czystością. Firma to ludzie!!! Wszyscy ludzie!! O rozwoju firmy swiadcza jej pracownicy.... Nawet mało inteligentni są w stanie pojąć,że są ludźmi drugiego sortu. Życzę firmie Nomet prawdziwego przełomu, pora na zmiany. Życzę tego,żeby nikt nie wstydził się mówić,, ja pracuję w Nomecie".... Życzę Wam pracownicy wzajemnego szacunku, bo to słaby punkt wielu Polaków.

?????????
@Lena

Dlaczego pisze Pani nieprawdę? Proszę najpierw sprawdzić a później opisywać, szczególnie jeśli chodzi o czystość, estetykę zarówno na halach jak i w łazienkach i na stołówkach. W niektórych jest lepiej jak w "marmurach"

zainteresowany.pl
@Lena

Droga pani Leno nie zgodzę się z pani opinią. Jest ona bardzo krzywdząca. Hale produkcyjne, korytarze, stołówki są schludne, zadbane i czyste!!! Czego pani jeszcze oczekuje, świeżych ciętych kwiatów w wazonie?! O czystości toalet, to już świadczą o nich ludzie z nich korzystający. Ponadto nie wierzy pani w rozwój w firmie, a czy wyraziła pani ze swojej strony chęć rozwoju a zakład pani odmówił? Ile było ogłoszeń skierowanych do pracowników poszukujących choćby kontrolera jakości. Zgłosiła się pani? Gro wieloletnich pracowników, to osoby które awansowały. Narzeka pani również na brak szacunku. Od kogo pani zaznała braku szacunku i czy usiłowała pani zmienić coś w tym zakresie? Łatwo jest narzekać, oskarżać i oczerniać. A może należy wyjść z własną inicjatywą i robić wszystko, aby poprawić warunki pracy. Skrzynka dla pracowników, którzy mogliby w anonimowy sposób wpływać na zmiany w firmie jest ciągle pusta… Z ogromnym szacunkiem wobec pani.

iq powyzej 10

Oczywiście, że z małej litery Panie pseudo patrioto. Jest to przymiotnik więc inaczej nie ma prawa występować w języku polskim. Radzę skorzystać z programu A+, albo szkolenia wczesnoszkolnego.

iq powyzej 10

Pani Leno, Proszę się tak nie bulwersować, ponieważ złość piękności szkodzi. A każdy człowiek jest piękny na jakiś sposób. Chciałbym zwrócić na interpunkcję jaką Pani stosuje w swoich bardzo specjalistycznych komentarzach. Jest ona co najmniej arcyzabawna i całkowicie niepoprawna. Jak można traktować osobę piszącą w ten sposób na dodatek całkowicie z wydźwiękiem emocjonalnym w sposób poważny. Nic tylko roszczenia, roszczenia, roszczenia i brak odwagi do zmierzenia się z prawdą. Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu.

Szczerze powiedziawszy czasami aż mi wstyd, że mam przyjemność pracować w tej samej firmie co szanowna przedmówczyni... A szkoda bo kilka lat temu sytuacja była zupełnie inna. Pozdrawiam serdecznie i mam szczerą nadzieję, że Nomet odzyska jeszcze dawny blask.

iq powyzej 10

Szanowna Pani Leno, Jak to możliwe, że odpisuje Pani tak szybko pracując na produkcji? Chyba, że: 1. Macierzyński urlop? 2. Praca na równinnej? 3. Dobrowolne bezrobocie? 4. Druga zmiana? 5. Brak pracy? W moim przypadku jest delegacja do Norwegii uprzedzając pytanie oraz spotkanie dopiero na 16:30. Zdecydowanie nie pracujemy w tej samej korporacji. Już dawno bym wyczuł taką osobę. Poda mi Pani swój numer telefonu? Moglibyśmy przenieść tą dyskusję w miejsce bardziej odpowiednie na personalne potyczki, jestem przekonany, że po 30 minutach będzie Pani tego samego zdania co ja.

@iq powyzej 10

Schlebia mi Pan propozycją.... Nie pracuję na produkcji. Odpisuję szybko bo mam dziś wolny dzień. Numer telefonu chętnie podam ale nie na forum publicznym,to chyba oczywiste. Konwersja z Panem byłaby bardzo ciekawa, mam jedynie obawy że jednostronna.Trzeba umieć słuchać. Dość tych złośliwości, zostawiam miejce na forum dla osób które pracują jeszcze w firmie.To ich walka o lepsze jutro.

@Lena

Proszę zatem podać mi sposób w jaki mogę się z Panią skontaktować.

Jak jest z awansem w NOMET sp. zoo?

@Pytanie

Słowo awans nie istnieje w nomeklaturze zakładu. ....istnieją słowa znajomi, po znajomości ????????

Misiek
@Pytanie

Brak awansu brak szkolen brak wszyskiego

Teskniles widzę ????

Przewoznik

Hej. Mam pytanie z innej beczki. Czy produkty ktore sa tam produkowane pozniej sa transportowane gdzies w kraj czy tez w Europe wedruja? I jakimi pojazdami jest to transportowane? Busy plandeki czy wieksze zestawy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

logistyka
@Przewoznik

nasze produkty są transportowane w różne strony zarówno kraju jak i Europy . W celu uzyskania bliższych informacji i rozmowy o ewentualnej współpracy proszę o telefon do firmy i kontakt z działem logistyki .

Praca w firmie nie jest zła. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Płaca wiadomo ile by nie było to i tak jest za mało.

Firma która skutecznie marnuje swoje szanse, na czele z pseudo dyrektorem który zatrzymał sie w czasach budowy pierwszego poloneza. Najbardziej szkoda Romana Ż. Który polega na takich osobach jak ten wyżej wymieniony. Każdy lepszy pracownik po jakimś czasie ucieka, nie polecam polernii gdzie rządzi cwaniaczek i burak w jednym.

Marian
@Pracownik

Oj prawda prawda...... Nie polecam polerni, galwanizerni, na której oprocz raka można nabyć jeszcze nerwicy , narzędziowni, Polecam za to pracę w biurze????????????????inny świat , przejście z syfu na dole , do raju na górze ????????

Piotr Wielki

Nie pracują tam kosmici tylko zwykli ludzie, mój kierownik mówił ,,Co Wisła wyrzuci to Nomet przyjmie " Sami oceńcie Jeśli masz ochotę na bezwarunkowe posłuszeństwo i nie masz ochoty na samodzielne myślenie, warto spróbować. Sprawa się komplikuje kiedy zaczynasz się czegoś domagać ☺☺☺i przyjdzie ci do głowy, że mało zarabiasz......Możesz jak większość pracować całymi miesiącami po 12 godzin, z weekendem włącznie, część pieniędzy na koncie, pozostała w kasie, nie zawsze możesz podpisać ilość godzin...i pilnuj ile pracowałeś. .Są przypadki osób pracujących po 18 godzin i rekordzista 24 h w pracy.....ale tego w liście obecnosi nie znajdziecie....No ,można się dogadać ????????????????

@Piotr Wielki

Rozumiem, że próbowałeś wynegocjować podwyżkę w NOMET sp. zoo i nie udało się? Jeśli możesz wyjaśnij, dlaczego "nie zawsze możesz podpisać ilość godzin". Wygląda na to, że system rejestrowania godzin pracy osób zatrudnionych wymaga poprawy.

Anka B.

Omijać szerokim łukiem. ...lepiej pracować na budowie i toalety szorowac, większa szansa na szacunek! !!

Zostaw merytoryczną opinię o NOMET sp. zoo - Toruń

NOMET sp. zoo