NOMET sp. zoo

Toruń

Opinie o NOMET sp. zoo

Paulina

Na stronie internetowej NOMET oprócz zakładki z aktualnymi ofertami pracy - można również odnaleźć zakładkę, w której jest wiele interesujących wzmianek o firmie w mediach. Jest ich całkiem pokaźna liczba, a ostatnia z tego miesiąca. Może to świadczyć o dość dobrej pozycji firmy na rynku, a jak to oceniają pracownicy firmy?

Paulina

Aktualne oferty pracy możecie znaleźć pod linkiem - http://www.nomet.pl/praca.html (jest to link przekierowujący na stronę firmy)

miki

Witam , tak wszystko oki tylko mobing miedzy pracownikami a raczej paniami niestety sa tak zwane lepsze i gorsze , proponuje kierownictwu zwrucic uwage czy jest współpraca miedzy pracownikami czy nie i przyadalo by sie te grupy porozdzielac , pozdrawiam

Gal Anonim bo sie znamy

firma jak każda inna, ale handlowców to mają najbardziej tępych z tępych, prawdziwe ciecie w berecie

bajak

jak tam u was obecnie w firmie z p racą dla polerników i ślusarzy narzędziowych? wiem że gdzieś były jakies oferty takie i ogłoszenie do was o pracę ale przegapiłam i chciałam się dowiedzieć kiedy można się nowych spodziewać

szczery

Tak w płatne ekstra o ile jesteś dobrym aktorem to zapraszamy na kasting na Równinną główny aktor casanova wraca

Ha

3000 ta w 1,5 miesiąca chyba po 12 godzin

Ona

Nie wiecie czy szukają kogoś do pracy biurowej?????

batman

ach... szkoda nawet na was gadać... byliście, jesteście i pozostaniecie bandą nieogarniętych, łącznie z tymi na górze. Aż dziw, ze ta firma istnieje w dzisiejszych czasach gdzie trzeba mieć pojęcie na temat handlu, produkcji i przede wszystkim zarządzania zasobami.

załamana

Tam inni innym związki rozpiepszają zamiast robic to siedza na telefonach i obracają panienki zamiast pracowac .rygor tam powinien być!!!!!

Harpagan

Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] B.K. jest gorszy od Kadafiego,nawet wielki prezes się go boi! Ciekawe dlaczego? Przecież moczek już 3 razy był zwalniany. Już zapomniał jak mu jedyny prawdziwy prezes w tej firmie kazał rowy kopać!

szef

macie za..dalac a nie się na forum udzielać

@szef 30.08.2015 21:30
macie za..dalac a nie się na forum udzielać

za..dalac to możesz późnym wieczorem w kuchni jak Cię żona o jajecznice poprosi , oczywiście jak wcześniej opuścisz deskę klozetową po wcześniejszym kochanku :)

jojo

ja pracuje w Nomecie od niedawna ale uwazam ze nie jest zle pracowac trzeba jak wszedzie zarobki moglyby byc lepsze jak na system 3 zmianowy ale to juz indywidualne podejscie prace trzeba szanowac

Xrr

Jak zostaniesz zaproszony to się dowiesz.

@Zainteresowany 03.08.2015 18:35
pytam o wynagrodzenie dl PH

weź no w końcu wyluzuj... zarabiasz podobnie jak w każdej firmie. Jeśli masz chęci do pracy to będziesz zadowolony...Nomet-to siła ludzi którzy wiedzą czego chcą,( mam na myśli wszystkie działy naszej firmy, nikt za karę tu nie siedzi ) a zarobki to sprawa indywidualna. Jeśli liczysz na SUPER wysoką podstawę to już na wstępie powinieneś sobie odpuścić, nie ma miejsca w naszych szeregach na lewactwo itp, więc albo podejmujesz ryzyko albo stajesz się "pragnieniem" :)w przeciwnym razie zostaniesz pożarty już na wstępie ( twój ulubiony Yogi Babu )

parówka
@Zainteresowany 03.08.2015 18:35
pytam o wynagrodzenie dl PH

ja się pytam czym ty chcesz handlować w nomecie?

alfred

Najniższa krajowa, premia około 300zł. Jak podpadniesz za coś, albo jak ktoś będzie chciał ci pokazać kto rządzi to nie dostaniesz tej premii i masz około 1200zł netto.

Zainteresowany

Czy ktoś może udzielić konkretnych informacji nt. zarobków w tej firmie?

as

@as 24.07.2015 12:38
a czym ty chcesz handlować? to jest pic na wodę potem cię rzucą na produkcje bo niby nie będzie dla ciebie roboty w handlu...

kolego, jeśli Ty na wstępie pytasz o zarobki i użytkowanie auta firmowego , to gratuluję. Powinieneś takie kwestie omówić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. no ale odpowiem , auto na chwile obecną to Kamaz po delikatnym lifcie, użytkować można ale niestety nie w centrum, jak wiesz są ograniczenia tonażowe ( zawsze możesz polatać po 22:00 ) tylko nie wiem jak podjedziesz do MC Drive. Wynagrodzenie 2500 z podstawy ??? oszalałeś za samo wstanie z łóżka mamy 7500 netto , pomyśł co się dzieje jak przyjdziemy w garniturach :) pozdrawiam

@yogi babu 29.07.2015 18:22

Kolego, zluzuj lejce.

Zainteresowany

Napiszcie proszę jaki warunki Nomet proponuje dla PH. Czy można zarobić 2500 zł podstawy? Jak z prowizją/premią ? Jakie auto i czy można je prywatnie użytkować.

Leming

Byle błędy do roboty się weźcie

zbychu

a jaki tam RAJ?

minia

Ludzie... Zapraszam na Równinną, zobaczycie, jaki tam RAJ...

jork
@minia 03.04.2015 16:41
Ludzie... Zapraszam na Równinną, zobaczycie, jaki tam RAJ...

raj w negatywnym sensie. ale to już wina wiadomego pana.

siwa9

ja w NOMECIE pracowałam ponad 10 lat temu ,czasami było źle,a czasami super .pan B.K TEŻ ZALEŻAŁO OD DNIA.dziś z bigu czasu i pracy w Ostaszewie i w Brodnicy uważam że NOMET TO BYŁ raj na ziemi

zastanawiam się

witam was..mam pytanie..jak się sprawy mają na galwanizernii na ulicy kanałowej? ja własnie dziś otrzymałam możliwośc podjęcia pracy przy zakładaniu detali na zawieszki...jaka tam panuje atmosfera? jacy ludzie? ja pracowałam 12 lat temu na kociewskiej i powiem szczerze że za tamtych czasów był jeden wielki syf....ale lata mijają i coraz trudniej o umowę o pracę,więc trzeba brac co sie da,,,czy jest ktoś w stanie odpowiedziec mi na moje pytania...jak z zarobkami?

maja

Pracuję tam kilka lat uważam , że jest dobrze tak jak wcześniej wspomniano kasa na czas . czasami nerwowo , ale wszędzie nerwy się zdarzają to praca chodzimy tam żeby uczciwie pracować i zarabiać pieniądze , ten co ściemnia może się bać a zresztą każdy może odejść nikt nikogo na siłę nie trzyma.,

tito

Albert dopisz tekst sponsorowany

albert

o czym wy piszecie? o Nomecie? Pracuję od 4 miesięcy. Kasa na czas, firma zadbana nawet na produckcji sprzątaczki korytarz dwa razy dziennie myją. Kierownik aluminium jest a u nas na dział zatrutniają a nie koszą (cytując użytkownika nowy). Kiedyś to podobno było gorzej ale to nie za moich czasów. Piszcie o tym co jest a nie o tym co słyszeliście że podobno kiedyś było :-)

nowy

... a nowy dyro przyszedl i zaczyna kosic :)

Borys

Oficjalnie ogłaszam że kierownik działu aluminium znika z mapy!

niuniuś

killer mało wiesz,sam ten lewy towar szykowałem

obecny

Odszedł z pracy jeden z najlepszych kierowników tej firmy. Facet z ogromną wiedzą techniczną i świetnie zarządzający działem odlewni. Bardzo dobrze zorganizowany. Gość potrafił rozwiązać niemal każdy problem. Bez krzyków, z humorem ale wymagający jakości.

biały

a to od kiedy w soboty i niedziele pracują? za moich czasów to chyba nie??? jak na lewo towar sprzedają to się na rynku utrzymują.

TOMEK

weekendy są płatne o połowę wiecej sobota a 2 razy wiecej niedziela... nie wiem kto pisze te komentarze i czy wogóle coś na ten temat wie ale najlepiej jedz i sam sie dowiedz. a co do kierownictwa firmy to jakby była taka głupia to firma nie byłaby stabilnie na rynku 30 lat, zastanów sie co piszesz.

jan

Witam. Szukam pracy na obrabiarkach CNC. Wczoraj wysłałem CV do firmy i dzisiaj dostałem telefon od kierownika utrzymania ruchu z zapytaniem ,,Kiedy mogę pojawić się na rozmowie ?,, Ponieważ pracuje aktualnie na 2 zmiany i mam koło 130 km do przejechania odpowiedziałem, że jutro od rana i pan się zgodził. Teraz czytając komentarze widzę, że nie ma sensu nawet tam jechać skoro płacą najniższa krajową... Czy może ktoś wie dokładniej jakie są zmiany? po ile godzin się pracuje? czy weekendy są płatne jako 100 i 50 a może jakoś inaczej? z góry dziękuje za odpowiedź,

były
@jan 14.04.2014 10:52

jakie weekendy? zakład wtedy zamknięty na siedem spustów, Masz racje nie idz tam to syf. kadra kierownicza to inteligencja na poziomie rośliny doniczkowej.

BEDIUN

Firma ma obroty bardzo duże zyski firmy ogromne i to dzieki pracownikom którym dają najniższą krajową i nieważne czy pracujesz rok dwa pięć czy jesteś nowy czy robisz mało źle czy dobrze i duzo wszyscy najniższa krajowa plus ewentualna premia uznaniowa max 200 zł. Firma woli zasponsorować żuzlowca dać mu pare ładnych tysięcy na silniki za to że on na kombinezonie będzie miał napis NOMET niż dać podwyżkę pracownikowi który zarabia rękoma pieniądze dla firmy. Dlatego jest jak jest w tej firmie, te zapomogi (czytaj WYPŁATY) są na czas, socjale itp nie istnieją płacą tylko to co muszą minimalnie, nawet nie dają ubrań roboczych i butów. A sprawę Kierownika Produkcji (usunięte przez administratora) zostawię bez komentarza to jest człowiek nieformowalny i nie wiem co on wogóle tam robi i czy szefostwo nie widzi że on tylko szkodzi firmie i drze sie na wszystko co się rusza.

merc

Witam. przecież jest parę działów którymi nie rządzi bezpośrednio (usunięte przez administratora)kierownicy tych działów dobrze sobie radzą i bez jego wiecznego zamieszania. Uważam że szef dał mu za dużo zadań(lub sam się podjął(najprawdopodobniej)) przez co powstaje mętlik,a przez błędne decyzje dostaje majster lub brygadzista - przecież Pana nie przekrzyczy. Co do wypłaty- pracuje już parę lat jeszcze się nie zdarzyło żeby wypłata była 10 - zawsze ale to zawsze była wcześniej 5-8 max. socjal faktycznie raczej nie istnieje chociaż w ciężkich przypadkach kiedyś można było coś wydębić. Co do reszty, no cóż wszystko najtańszym kosztem najlepiej przynieść z domu załatwić skombinować aby nie złożyć zamówienia które i tak zostanie wykreślone lub nie zostanie zrealizowane. A praca, tak jak poprzednicy piszą: zrobić natychmiast (bubel wychodzi)ale to nie ważne, ważne że normę wykonałem, zamiast spakować i wysłać to przetopią wywalą na złom. Ten stres, nagonka prowadzą do większych strat niż spokojne załatwienie porządnie sprawy. Może ktoś ma za dużo władzy i ludzi ma za nic! Ale przecież przykład idzie od góry! Panie prezesie firma nie ma takiej wielkiej renomy jak kiedyś i tylu odbiorców więc warto się wesprzeć ludźmi którzy od lat sprawdzają się(i sprawdzali)mają doświadzenie i wiedzę o firmie i narzędziach którymi mogą się posługiwać na wydziale, a nie ślepo wierzyć komuś kto ma jakieś "kompleksy" i załatwia swoje prywatne sprawy w Pana firmie. Dla tych co chcą się zatrudnić: jak pisałem wcześniej firma wypłacalna jak na obecną chwilę! szlifierz - polernik to ciężka i brudna praca, w niektórych działach zauważalne zjawisko chaosu wynikające z zarządzania lub bojaźni przed (usunięte przez administratora) jeżeli obiecują wam że coś dostaniecie egzekwujcie to od początku "młodzi" stażem mają pofolgowane i można próbować zamawiać. Pozdrawiam

p

witam pracuje juz troche czasu w nomecie i to jest prawda jest pewien pan (usunięte przez administratora)na wszystko co po jego mysli nie idzie

Tolek

:mowa tu o (usunięte przez administratora). Jeżeli traficie do działu nie podlegającemu jego osobie to gratuluje: - a jest tam taki dział z tego co wiem to szef produkcji

marcin

W odpowiedzi na wcześniejsze pytanie odnośnie rozliczenia z pracownikami, płacą na czas - z tym nie ma problemu. Umowa o prace, lecz socjal nie istnieje. Polernik - szlifierz to nie będzie lekka praca, praca w pyle z rozgrzanymi detalami i stale podnoszonymi normami dla pracowników. Spróbować możesz, ale to najbardziej rotujące w nowych pracowników stanowisko. Jeżeli chodzi o klimat i warunki, ja podlegałem komunistycznemu pionkowi, który darł się na wszystko co się rusza, osobnik ma swoją filozofię zarządzania produkcją polegającą na zastraszaniu zwolnieniami, mowa tu o p. B. K. (krzemyku). Jeżeli traficie do działu nie podlegającemu jego osobie to gratuluje - macie szansę na normalną pracę.

nowy

A co możecie powiedzieć o stanowisku POLERNIK-SZLIFIERZ ?? składałem na to stanowisko podanie i chciałem zaczerpnąć waszych opini

info

... a ja zawdzięczam bardzo dużo Panu (usunięte przez administratora). I możecie wypisywać sobie co chcecie na niego. Wg mnie facet jest poukładany i wie czego chce, potrafi zorganizować sobie świetnie pracę i nie ma większych problemów z podwładnymi no po za niektórymi :) Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora) to również uważam, że gość poukładany choć troszkę powinien przystopować swoje uwagi w stosunku do ludzi. Generalnie obaj Panowie są/byli dla mnie ok.

marc

Dziękuję za rzeczową i konstruktywną wypowiedz. Jednakże obaj mamy inne pojęcie o pracy i postawie obu panów. Życzę powodzenia zarówno Tobie kolego, jak i całej firmie.

ortografia

Jak sam zuważyłeś Kolego wypowiedź jest na temat i musiało to Ciebie zaboleć skoro wysiliłeś się aby odpisać... Sam zastanawiam się jaki jest powód oczerniania tych osób skoro sam już jak wspomniałeś nie pracujesz w Nomecie. Moim zdaniem tylko osoba nie spełniona może wypisywać oszczerstwa wobec innych. Zaznaczam, iż nie jestem (usunięte przez administratora) i nie jestem (usunięte przez administratora). Obie te osoby znam doskonale i wiem, że gdyby mogły to z pewnością zrobiłyby więcej ale jak sam pewnie Wiesz to w Nomecie panuje total recal, którego wspomniani przez Ciebie Panowie nie mogli przeskoczyć. Powinieneś wczytać się w posty, które zostały umieszczone wcześniej i jak sam zauważyłbyś to nikt nie wspomina o nieudaczność lub też lenistwie... Uważam osobiście, że nie powinno się mówić źle na poprzednich pracodawców jak i bezpośrednich zwierzchników, ale to moje podejście do życia i nie wskazuje nikomu jak ma postępować. Zarówno (usunięte przez administratora) jak i (usunięte przez administratora) może nie byli idealni ale z całą pewnością stwierdzam, że brakuje takich ludzi jak oni !!! Wiedzieli jak podejść do klienta i w jaki sposób wyciągnąć maximum z każdego z osobna. Sam jestem ciekawy w jakim okresie pracowałeś bo jak sam pewnie Wiesz to pan (usunięte przez administratora) nie pracuje w Nomecie od dwóch lat a Pan (usunięte przez administratora) od trzech lat więc musisz być osobą, która pracowała w tym czasie. Zastanawia mnie również dlaczego po takim czasie oczerniasz kogoś, kogo tak naprawdę nie znałeś na tyle aby wyrażać opinie na ich temat. Pracowałem równiez pod tymi Panami i stwierdzam, że nie można powiedzieć, iż któryś z nich był leniwy czy też wyczulony na swoim punkcie. Oczywiście kwestia poglądu na system panujący w Nomecie może dawać osobie, która go nie zna złe światło na taką sytuację i podejście do pracowników, ale z pełna świadomością tym dwóm Panom w skali od 1 do 5 daję 4 za podejście biznesowe do ludzi i do tematu. Największym błędem Pana (usunięte przez administratora) było zbyt duże wnikanie w drobnostki, które tak naprawdę absorbowały go i nie miał czasu na skupienie się na rzeczach ważniejszych, natomiast dużym błędem Pana (usunięte przez administratora) było zatrudnienie swoich kolegów co przyspożyło mu wielu problemów. Mam nadzieję, że mój wpis pozwoli Tobie na zweryfikowanie swoich poglądów i po chwili głębszej refleksji na temat pracy w Nomecie dostrzeżesz również dobre strony tej dwójki jak i samej Firmy. Pozdrawiam, nadal pracujący

marc

Hmmmm po tym co napisałem, Ty kolego zwracasz uwagę tylko na ortografię? Masz rację jest bardzo ważna, na tyle ważna, iż reszta mojej wypowiedzi jak i wypowiedzi innych na tym forum jest mało istotna.Pewnie masz rację pisząc, że jestem durniem bo ponad rok pracowałem w tej firmie. Dziękuję również za troskę, ale spokojnie pracę mam i to dobrą. A skoro w Nomecie jest tak dobrze, dlaczego jest tak zle? Kiedyś Nomet i Gamet były firmami porównywalnymi na rynku,a dziś...w gazetach, w TV, w hurtowniach, wśród klientów...Gamet. Ps. Panie (usunięte przez administratora) to pan??? Bo żużlowca nie podejrzewam o taką znajomość ortografii, a tym bardziej tak elokwentnej wypowiedzi, podobnie jak (usunięte przez administratora), ten na dodatek jest leniwy. Więc pozostaje wyczulony na swoim punkcie (usunięte przez administratora)

ortografia

Kolego jeżeli Twoja praca była taka jak Twoja ortografia to gratuluję Tobie :) a swoją drogą to nie pamiętam żeby (usunięte przez administratora) czy też (usunięte przez administratora) obnizali komukolwiek pensje... Z tego co wiem to Pan (usunięte przez administratora) nie pracują już w Nomecie i wiedzie się im całkiem nieźle, jedyną osobą jak została wymieniona przez Ciebie, która jeszcze pracuje to tzw Żużlowiec, któremu wiedzie się również dobrze. Więc przestań wylewać żale i weź się za pracę bo pewnie jej nie masz i teraz dochodzisz do wniosku, że byłeś skończonym durniem odchodząc z Nometu.

marc

Witam. Jestem BYŁYM pracownikiem Nometu. (usunięte przez administratora) powiadasz?? Miałem tą wątpliwość pracy pod zwierzchnictwem pana (usunięte przez administratora), i powiem tak, wytrzymałem tam ponad rok, tylko dlatego, iż miałem rewelacyjnych klientów. Pan (usunięte przez administratora) był najgorszym dyrektorem z jakim pracowałem. Wraz ze mną odeszło wówczas jeszcze dwóch PH.Kiedy my pracowaliśmy, pan (usunięte przez administratora) przymykał oczy na nieformalne spotkania jego, pożal się boże, prawej ręki pana (usunięte przez administratora) wraz z żużlowcem i jeszcze jednym PH. Kiedy nas gonił z jednego końca Polski na drugi, pan żużlowiec miał fory, mimo zerowej sprzedaży własnej, pan (usunięte przez administratora) miał do niego słabość.Zamiast motywować zespół, wspierać go, On robił wręcz przeciwnie. Premie za sprzedaż nie widziałem, mimo wzrostu sprzedaży w moim regionie, mało tego w ostatnich 2 miesiącach mojej pracy obniżył nam pensje o prawie 20%. Dlaczego? bo jako jedyni, ja i moich dwóch kolegów potrafiliśmy się odezwać, a nie tylko przyklaskiwać. Dlatego myślący PH odeszli zostali kombinatorzy. Do dziś mogę jechać do moich byłych klientów z podniesionym czołem, ale niestety w większości przypadków, Nometu nie uświadczysz. Piszecie o powrocie ekipy, zgranego zespołu?? Większość z nas ma dużo lepsza pracę, za dużo większe wypłaty i na wyższych stanowiskach. Jedyną normalna osobą za moich czasów z kadry menadżerskiej był pan Dyr. (usunięte przez administratora) Kiedy w firmie dzieje się zle, wzmacnia się dział sprzedaży, bo tylko PH mogą cokolwiek zmienić, nawet jeśli brakuje towaru, gdy są duże zwroty, dobry handlowiec mający dobre kontakty z odbiorcom, jest w stanie go utrzymać.

rozczarowana

najgorsze jest to, że w naszej firmie każdy każdego kłamie i pnie się do góry upokarzając drugą osobę. Zakłamanie i zwalanie winy na innych to jest domena ludzi pracujących w naszych szeregach. Najgorsza atmosfera panuje chyba w handlowym na parterze tam widać jak jeden drugiemu wilkiem :(

many

Oj tak... wydają pieniądze a najgorsze jest to, że głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają pracę i patrzą tylko gdzie i do jakiego hotelu dojechać. Spotkania wyglądają tak, że dzwonią do klienta i mówią, że gdyby ktoś dzwonił z Firmy to oni tam byli :) a wiem bo sam słyszałem o opowieściach handlowców gdzie to oni nie byli i jak robią wszystkich w konia i jak świetnie bawią się za (usunięte przez administratora) kaskę.

była

pracowałam w tej Firmie i mam nadal znajomych, którzy tam jeszcze pracują. Wszyscy narzekają i mają jakieś pretensje oraz żale... ale prawda jest taka, że jak pracował tam jeszcze (usunięte przez administratora) to trzymał to wszystko w ryzach i może miał cięty język co do swoich podwładnych ale osiągał swój cel. A teraz jest jak jest nikt nic nie wie, nikt nie rozlicza handlowców i tych pseudo handlowców, wszyscy są niezadowoleni ale oczywiście jak Szef wchodzi to wszystkim wszystko pasuje :):):) podziwiam ludzi, którzy tylko marudzą i mam dla nich propozycję - ZMIEŃCIE PRACĘ SKORO JEST WAM TAK ŹLE !!! No i druga propozycja dla Dyrektora - niech Pan zwróci uwagę na Handlowców, którzy jeżdżą w terenie bo z tego co wiem to siedzą w hotelach i zapijają te swoje tłuste pyszczki za firmowe pieniądze !!!

stali wierni i zadowoleni pracownicy :)))

do wszystkich sfrustrowanych decydentów - weźcie się w końcu do roboty i pozakładajcie swoje firmy zamiast tracić czas na wylewanie żalu w internecie . Wtedy Nomet pewnie upadnie bo przy waszej fachowej wiedzy, ambicji i doświadczeniu , firmy które pozakładacie pewnie zniszczą go po miesiącu. Powodzenia ;)

Zostaw opinię o NOMET sp. zoo - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOMET sp. zoo