NOMET sp. zoo

Opinie o NOMET sp. zoo

Jaki dress code obowiązuje w NOMET sp. zoo?

Dzień dobry, w regulaminie zakładu pracy nie mamy w formie pisemnej ustalonego dress codu. Nie mniej jednak ubiór pracowników powinien być dostosowany do stanowisk pracy, które zajmują. Stój formalny preferowany jest w zawodach, w których pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientem zaś na większą swobodę w ubiorze mogą sobie pozwolić osoby pracujące w administracji. Odzież czysta, schludna, niewulgarna jest sprawą oczywistą :-) W przypadku stanowisk produkcyjnych obowiązuje strój roboczy wynikający zazwyczaj ze względów BHP. P.S. Nadmienię, iż osoby wstępujące w szeregi pracowników Nomet-u szybką orientują się jak można się ubierać :-) Pozdrawiam serdecznie

gazikq

Będzie socjal na święta?

Dominika
@gazikq

To jeszcze do dzisiaj nie macie informacji czy dostaniecie coś na święta? A jak było w zeszlym roku? No i czy są jakieś imprezy integracyjne w tym okresie?

@Dominika

Dzień dobry, nasi pracownicy wszystko już wiedzą w tym temacie. Nie musimy takich informacji upubliczniać na forum. Pozdrawiam serdecznie

Zofia

Witam czy sa obecnie przyjecia do firmy Nomet?

Mikołaj
@Zofia

Widziałem ogłoszenie na specjalistę ds. exportu na rynek niemiecki. Mam co prawda doświadczenie jako PH i znam języki, ale nie wiem, jak często trzeba by jeździć w delegacje, i na jak długo? Chętnie bym się tego dowiedział, jak również tego jakie jest wynagrodzenie?

@Mikołaj

Dzień dobry Poszukujemy pracownika na stanowisko specjalista ds. exportu oraz lakiernika. W celu uzyskania blizszych informacji zapraszam do kontaktu z działem kadr. tel. 566198152. Pozdrawiam

XXX

Witam.Mam pytanie mianowicie czy są jakies wakaty na dział pakowni i galwanizerni?

@XXX

Dzień dobry, na dział galwanizerni potrzebujemy pracownika do obsługi linii galwanicznej oraz konserwatora kąpieli galwanicznych (mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie chemiczne lecz niekoniecznie). W obu przypadkach osoby chętne zostaną przyuczone do stanowiska. Na dział pakowni poszukujemy pracownika pomocniczego (pomoc przy dźwiganiu, przemieszczaniu, transporcie asortymentu międzywydziałowego, odbiór dostaw itp.) Zapraszam do kontaktu telefonicznego z działem kadr - tel 566198152. Pozdrawiam

Dawid
@NOMET sp. zoo

Jaki jest okres tego przyuczenia?

@Dawid

Dzień dobry, zwyczajowo 3 miesiące, ale w dużej mierze zależy też od samego pracownika. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu z działem kadr tel. 566198152

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NOMET sp. zoo odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Spawacz

Dzień dobry czy w Waszym zakładzie pracują spawacze ?....I czy niepotrzebujecie jeszcze jednego z doświadzczeniem ?..;) ?

@Spawacz

Dzień dobry, w naszym zakładzie pracują spawacze lecz na chwilę obecną nie posiadamy wakatu na to stanowisko. Zachęcam do telefonicznego kontaktu z działem kadr ( tel.566198152). Pozdrawiam

Ciekawy

Dzień dobry, Czy rekrutację są już zakończone na PH ?

Dzień dobry, Czy na północ rekrutacja jeszcze trwa?

@Zainteresowany

Dzień dobry, z uwagi na bardzo dużą liczbę ofert jaka wpłynęła rekrutacja jeszcze trwa. Pozdrawiam

chalina

Dzień dobry, czy na region południowy rekrutacja jest już zakończona ?

@chalina

Polan

Czy na Łódzkie zakończyła się rekrutacja ?

@Polan

Polan

Dzień dobry,czy rekrutacja na północ na Ph jest zakończona?

@Polan

Dzień dobry Rekrutacja jeszcze trwa. pozdrawiam

witek

Dzień dobry, Czy rekrutacja na a stanowisko PH region południowy jest jeszcze otwartą?

@witek

Dzień dobry Rekrutacja jeszcze trwa. Pozdrawiam

Korn

Dzień dobry, Czy rekrutacja na Ph na teren Łódzkie oraz inne województwa została zakończona?

@Korn

Dzień dobry, rekrutacja jeszcze trwa. Pozdrawiam

Lukky

Mam pytanie czy jak kandydatura jest rozpatrywana to kiedy firma dzwoni do kandydatów?

@Lukky

Dzień dobry, rekrutację jeszcze mamy otwartą. Poza tym praktykujemy kontakt z wybranymi kandydatami. Zapraszam do bezpośredniej komunikacji z działem kadr. Pozdrawiam serdecznie

ZMP

Czy spózniane jest dozwolone czy to przywilej niektórych?

@ZMP

Dzień dobry, o czasie pracy stanowi zakładowy regulamin pracy. W sytuacjach wyjątkowych informując przełożonego spóźnienie jest dozwolone. Poza tym osoby, które przychodzą do pracy w godzinach innych niż regulaminowe, mogą mieć indywidualne ustalenia ze swoim przełożonym. Pozdrawiam

P.K

Dzień dobry, Czy firma prowadzi jeszcze rekrutację na stanowisko przedstawiciel handlowy region północno-wschodni ? Podstawa 5tys netto jest możliwa?

@P.K

Dzień dobry, rekrutacja jeszcze trwa a wynagrodzenie jest możliwe. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do złożenia swojego CV.

Czy pracownikom przysługuje karta Mutlisport?

*Multisport

@Gość

Tak, oczywiście. Karta MultiSport jest współfinansowana ze strony pracodawcy w 70%. Pozdrawiam

Me
@Gość

Tak firma dopłaca do karty multisport.

Aniulka

Witam jakie samochody służbowe mają przedstawiciele handlowi w firmie

ZMB
@Aniulka

Ładne, bezpieczne, pachnące i czyste

@ZMB

Pytam o markę i rok produkcji

DZIAŁ PERSONALNY
@Aniulka

Dzień dobry, nasi przedstawiciele handlowi poruszają się samochodami marki FORD MONDEO KOMBI oraz KIA OPTIMA KOMBI. Auta są dwu i trzyletnie. Pozdrawiam

@DZIAŁ PERSONALNY

Ok dziękuję bardzo

Jak się pracuje z ludźmi z NOMET sp. zoo?

ZMB

Wspaniale

Czy firma NOMET sp. zoo udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dzień dobry, Nomet Sp. z o.o. udziela pożyczek z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych na cele mieszkaniowe ( tj. np. remont mieszkania). Zapraszam do kontaktu z działem kadr :-)

ktoś

Z podziwem obserwuję komentarze na temat Firmy Nomet. Ale nie ma co patrzeć na kadrę zarządzającą skoro pseudo przedstawiciele handlowi (usunięte przez administratora) wszystkich i ściemniaj jak to oni są zapracowani... a Pan Ł.S w szczególności !!! oby Pan Panie Ż otworzył w końcu oczy na poczynania Panów PH.

Mariusz
@ktoś

Witam. Ciężko mi się odnieść do Pana wpisu bo już 15 lat nie pracuje jako PH w Nomecie ,ale powiem jedno; wiem ile mnie pracy i wysiłku kosztowała praca w Nomecie - mnie i innych PH... Nie wiem jak jest teraz, ale myślę że jeżeli PH ma samodyscyplinę, kulturę osobistą, znajomość produktu, branży, klientów, to myślę, że zawsze zachowa się z klasą ( sadzę, patrząc na siebie). Może pracownicy inaczej to widzą, choć wiem z własnego doświadczenia że normalnego pracownika boli ( bo widzi) jak jeżdżą autami, ,, spacerują do marketingu, po hali itd. Powiem tyle; rozmowy z klientami, ustalenia, dotrzymanie tych ustaleń, czasem nadzorowanie spraw, transportu towaru, czas, jazda samochodem , maile , raporty - uwierz mi przyjacielu ,ze nie jeden raz wolałbym pracować na stanowisku normalnego pracownika. Jestem PH z 20 letnim doświadczeniem i wiem ile zapłaciłem za zdrowie przez ten okres czasu, stres, życie rodzinne i tylko tobie łatwo powiedzieć że PH robią co chcą Nieprawda. Oczywiście, byłbym nieuczciwy gdybym nie powiedział, że zdarzają się również ludzie nieuczciwi jako PH... Znam paru takich ,,ślizgaczy" A Nometowi - pracownikom, życzę jak najlepiej;-) Pozdrawiam i życzę wiele serdeczności;-)

Zostaw merytoryczną opinię o NOMET sp. zoo - Toruń

• Jak się pracuje w NOMET sp. zoo?

Zobacz opinie na temat firmy NOMET sp. zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOMET sp. zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOMET sp. zoo