NOMET sp. zoo

Opinie o NOMET sp. zoo

VG1

Dlaczego pracownicy administracyjni biurowi nie dostali podwyżki jak pracownicy produkcyjni? Nie dotyczy ich inflacja, drożyzna???

Kgw
@VG1

Dokładnie zgadza się zawsze jesteśmy poszkodowani i jeżeli chodzi o podwyżki to jesteśmy omijani nie mamy żadnego wsparcia ani kierownicy a już nawet nie wspomnę o dyrektorze siedzą cicho aby tylko się nie wychylać widocznie im też nie zależy by dostać podwyżkę . Co niektórzy są na nieodpowiednich stanowiskach.

Przykre dla nas jest takie postrzeganie tematu.... Pracownicy biurowca nie leżą na leżakach, jak co niektórzy mają takie wyobrażenie. Muszą choćby zdobyć zamówienia, aby pracownicy produkcji mieli co robić. I nie chodzi o licytację co i kto dla kogo robi. Podkreślę, że każde jedno stanowisko w organizacji ma określone zadania do wykonania i każde stanowisko jest ważne i powinno być szanowane! W końcu wszyscy gramy do jednej bramki :-) Pozdrawiam serdecznie

On
@NOMET sp. zoo

Przykre hmmm ale prawdziwe jedni graja za 3200 zł inni za 5000 zł i jeszcze mają czelność narzekać! Z miłą chęcią my pracownicy produkcji zamienimy się z administracją i bierzemy te stanowiska z z dotychczasowymi stawki które posiadają. Jak tak bardzo administracja zaprosić 2 zł podwyżki to zaprszamy!!!!

@On

Już mi się pokręciło wszystko, bo to biuro pisało, że nie miało podwyżki. To kto dokładnie ma 3200, a kto 5000? I chyba podajesz na rękę, co? Bo minimalna od stycznia to 4242 brutto przecież.

????

Hej chciałbym aplikować na lakiernika. W ofercie jest info ze maja benefity ale nie podali jakie to są. Mogę was prosić o ich wymienienie? Dostaliście podwyżki, ile mogę jako lakiernik otrzymać na star?

@????

Dostaniesz 22zl brutto na godzinę. Tak jak wyżej ktos napisał 600zl premii żeby najniższa krajowa się zgadzała. Co rok podwyżka o 2 zl brutto. Czyli cały czas zarabiasz najniższa krajowa. No może przy dobrych wiatrach 200zl więcej niż najniższa. Nieważne ze jesteś dobry w swoim fachu. Więcej w tej firmie nie zarobisz. Radzę iść gdziekolwiek indziej zarobisz to samo albo więcej.

VG

My Polacy mamy 22 zł z hakiem a Ukrainą 27 zł i ja się pytam jak to możliwe

@VG

Stawka 27 zł jest stawką przy zatrudnieniu na umowę zlecenie!! Pracownicy z Ukrainy zatrudnieni na umowę o pracę mają takie same warunki finansowe jak Polacy. Polecam zapoznać się z definicją umowy zlecenia. Pozdrawiam serdecznie

Smutny pracownik
@NOMET sp. zoo

Czyli lepiej się opłaca pracować na umowę zlecenie. Ukraincy ktorzy sa na umowie o prace i warunkach takich jak Polacy już odchodzą Polecam wziąść sobie do serca te wszystkie komentarze bo zaraz wszyscy wasi wykwalifikowani pracownicy odejdą. Wiem że dużo ludzi jest w trakcie poszukiwania nowej pracy od pracowników fizycznych do kadry zarządzającej. Pozdrawiam serdecznie...

Pracownica

Najniższa krajowa od lipca 2023 wynosi 23.50zl na godzinę. Ja jako zwykła pracownica produkcyjna mam 20.40 (ponad 5 lat stażu w firmie). Jestem na etapie poszukiwania nowej pracy ale przeciez na moje miejsce jest 5 Ukraińców bo nikt normalny z naszych rodaków nie przyjdzie do nometu sie szmacic za taka stawke. Albo pana prezesa nie stac na godziwe traktowanie swoich rodakow albo ma nas w czterech literach. Podwyżki były w maju (zamiast w styczniu) o zlotowke lub 1.5 zl brutto zalezy czy ktos chorowal i bral l4 to dostal mniej a jak ktos (usunięte przez administratora) sumiennie dostal AŻ 1.4 zl BRUTTO (mniej niż złotówka netto) !!! W lipcu podobno tez mialy byc podwyzki. W całej Polsce były. Ale w nomecie nie bylo... Nic mnie już w tej firmie nie zdziwi. Premie zabierają za kilka reklamacji lub wad w produkcji. Na kilkadziesiat lub kilkaset tysiecy dobrych wyrobów na danym dziale 100 bedzie złych trzeba biednemu Polakowi pokazać kto ma władze i zabrać kilkaset złotych z tej marnej pensji. Nikt nie pochwali ze wykonałam tysiace dobrych wyrobów. Przecież slowo jest drozsze od pieniedzy i taka pochwała nic nie kosztuje majstra ani kierownika. Zamiast pochwalić łatwiej zabrać parę stówek z premii. Ale tu nie do majstrów i kierowników pretensje bo to raczej odgórna decyzja. Nie ważne że ktoś ma rodzinę zoobowiazania finansowe ważne za ludzie z zarzadu będą mieli co wrzucić do garnka i zatankować luksusowe auto. Bylo coś wadliwego w produkcji trzeba zabrać premie. Pracowałam w kilku fabrykach i nie ma firmy w której 100% produkcji jest dobra zawsze są jakieś błędy czy to ludzkie czy mechaniczne. Powodzenia w styczniu gdy najniższa krajowa pójdzie w górę fachowiec lub brygadzistą bedzie miał niższa stawke godzinową.

@Pracownica

Nasza podwyższka leży przed zakład w postaci kamienia i pomalowanych ścian, ale zgadzam się ludzie zaczną uciekać z tej firmy.

@Pracownica

Owszem, 23,50 zł, ale brutto, czyli netto wychodzi to mniej-więcej tyle, co otrzymujesz. Jeśli chciałaś zaznaczyć, że masz niższe zarobki niż legalne, to tak nie jest. Ale to tylko tak na marginesie. A ile jest tej premii, co ją tak chętnie zabierają za wadliwe wyroby?

"premia" to jest wyróżnianie najniższej krajowej, miało zachęć ludzi ale tylko odstrasza

Pracownica

Mam 20.40 Brutto. To netto wychodzi może z 15!!!! 23.50 mają kwalifikowani specjaliści albo brygadzista!!!! Premi jest tyle żeby wyrównać do najniższej krajowej. Masz rację nie jest to nielegalne bo wyrownaja premia ale premia to jest nagroda i powinna byc dodatkiem do najnizszej krajowej. Dla mnie to upokarzające po 5 latach pracy. W każdej pracy na start otrzymam tyle samo lub więcej. Nie docenia się starych pracowników i chyba każdy pracujący w nomecie na proudkcji się ze mną zgodzi. Łatwiej wymienić pracownika niż dać godziwe pieniądze doświadczonemu pracownikowi. Taka to polityka firmy. Tak jak pisałam na moje miejsce jest 5 Ukraińców.

Pracownica

Jak ludzie zaczną uciekać nomet zatrudni nowych i da im więcej niż nam starym pracownikom bo za 20.40 raczej nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie. Tylko jak będzie wtedy przebiegała produkcja?

@Pracownica

Chciałbym nadmienić ta że są braki na halach produkcyjnych więc wątpię żeby od tak zatrudnili nowych pracowników, na dodatego w agencjach od Ukraińców nomet ma bardzo słaba opinie więc wątpię żeby i oni chcieli tu przyjść

Chyba nie do końca rozumiem, skoro są braki na halach to czemu mieliby nie zatrudniać nowych pracowników? Co do tych niskich stawek, to ktoś z pracowników próbował negocjować je u szefostwa?

Negocjacje zawsze kończą się tak samo mianowicie jest powiedziane że jak ci się nie podoba to możesz się zwolnić

Rozumiem. A jak często są podwyżki takie ogólne dla wszystkich chociaż o kilka procent? Nie ma choćby inflacyjnych? Można robić nadgodziny za lepszą stawkę żeby dorobić?

Podwyżki są tylko i wyłącznie wtedy gdy idzie najniższą krajowa w górę, co do nadgodzin jest zakaz ale są wyjątki gdzie nadgodziny robią "wybrańcy" którzy i tak większość czasu siedzą w telefonach lub chodzą bez celu.

To nie ma na hali żadnych kamer, że tak można na telefonie siedzieć? Mam przed sobą ofertę pracy jako lakiernik, niby piszą tam o benefitach. Coś ciekawego proponują? Żeby chociaż trochę mniej żal było tych zarobków na poziomie minimalnej krajowej? :P

Xxx

Z beneficjentów to jest multisport, opieka medyczna, pienieżne świadczenia świateczne, szczepienia p/grupie i co środe owoc.

@Pracownica

Dobra, ja już teraz kumam, czyli u Was najniższej krajowej nie zrównali z zasadniczą płacą. Ponoć są naciski na nowy Sejm, żeby właśnie zrównał, wtedy nie będzie wolno wydzielać z najniższej ruchomej części w formie premii. A co od nowego roku u Was będzie? Podwyższą stawkę do 27,70 brutto bez dyskusji?

JD

Wtedy dostaniemy podwyzki z 21 na 23 zł/h. Premią będą nam wyrównywać a my będziemy siedzieć cicho i się cieszyć że mamy prace. Bez dyskusji bo one nic nie pomogą. Nie pasuje to się zwolnij takie podejście w firmie .

@JD

Dzień dobry, kategorycznie nie zgadzamy się ze stwierdzeniem "Nie pasuje to się zwolnij takie podejście w firmie" . Zawsze jest u nas pole do dyskusji! Na jakim wydziale pracujesz JD, gdzie spotykasz się z taką odpowiedzią?! Może Twoje podejście do pracy powoduje, że otrzymujesz taką informację...

Dzień dobry, koszt karty MultiSport wynosi 120,23 zł i pracodawca dofinansowuje kwotę 84,16 zł , koszt pakietu medycznego wynosi 112,00 zł a pracodawca dopłaca kwotę 70,00 zł. Jeśli zaś chodzi o świadczenia świąteczne, to są wypłacane zarówno na Wielkanoc jak i na Boże Narodzenie średnio w kwocie 400,00 zł. Pozdrawiam

@Pracownica

Czyli zamierzasz już w styczniu tutaj nie pracować? Gdybys jednak pracowała dasz znać czy stawki poszły w górę czy jak to wyglada ? Może po nowym roku będę jakieś pozytywne zmiany? Myślałam o pracy na produkcji ale chciałabym poznać zdanie osoby pracującej czy te stawki poszły w górę. Zastanawiam się czy na ten moment dużo osób z Ukrainy pracuje ? No i nie napisałaś na jakiej umowie pracujesz ?

@NOMET sp. zoo

Pracuje na dziale na którym nie było jeszcze podwyżek minimalnego wynagrodzenia które ustalil rząd ale nie zaakceptował zarząd. Moja stawka godzinowa jest mniejsza niż minimalna stawka obowiązującą w PL od 1.01.2023. O jakim polu do dyskusji wy mówicie? Gdyby nie było w firmie podejścia nie pasuje to się zwolnij to by ludzie negocjowali z zarządem swoje stawki, problemy z niska temperatura na halach a nie pisali anonimowe komentarze.

@JD

Poprawka moja stawka godzinowa jest zbliżona do najniższej krajowej z 2022 (19.70zl/h) niż do tej z roku 2023 (22.80zł/h)

PRACOWNIK

U nas dalej 21zl/h brutto

@PRACOWNIK

Bez obaw. Przygotowywane są angaże a to trwa przy takiej liczbie zatrudnionych.

PRACOWNIK
@NOMET sp. zoo

Drogi @Pracodawca czy dostaniemy stawki godzinowe takie jak obowiązują w naszym kraju? Czy nadal będziemy mieli wyrównywane premią?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NOMET sp. zoo odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Cześć, ja tak nawiąże do tematu wynagrodzeń i podwyżek. W tym roku co z tą podwyżką na produkcji? Minimalna znowu idzie do góry. Na stronie firmy jest oferta dla lakiernika i nie wiem czy aplikować czy nie? Na ile zmian pracujecie? Jak atmosfera, nastroje na hali? Kontakt z brygadzistami? Jakie kierownictwo ma podejście do pracownika? Czy osoba zatrudniona do przyuczenia pracuje na takich samych warunkach co ktoś doświadczony?

Eskimos

Witam mam takie pytanie czy normalne jest ,że na hali produkcyjnej występuje temperatura 5st. Celsjusza. ? Rozumiem ,że w firmie która produkuje mrożonki byłoby to na porządku dziennym ale tam gdzie ma się dodatkowo kontakt z zimną stałą uznaje to za wątpliwą przyjemność . Rozumiem oszczędności ale wiedząc że temperatura na dworzu spadnie do -14 stopni wyłączanie ogrzewania na weekend jest delikatnie mówiąc głupotą. - zakład na Równinnej.

Jak jest z pakietem medycznym w NOMET sp. zoo? Można dołączyć rodzinę?

Dzień dobry, zapraszam po szczegółowe informacje dotyczące pakietu medycznego pod nr tel. 56 6198129. Pozdrawiam serdecznie

Luki

Co możecie powiedzieć o pracy magazyniera na równinnej? Jaka atmosfera?

Cześć, dowiem się czegoś o pracy jako mechanik w firmie? Wracam z ich strony gdzie znalazłem ofertę, podali tam możliwość zatrudnienia na umowę o pracę i że są benefity. Jakie konkretnie? Czy długo trzeba czekać na umowę na stałe? I czy firma pomaga finansować czasem dodatkowe kursy/uprawnienia?

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu telefonicznego, udzielimy wówczas wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie zadane pytania ( tel. 566198152) Pozdrawiam serdecznie Dział personalny

Witam jak wygląda praca na magazynie ile zmian jaka atmosfera itd ?

Julia

Cześć wam, dostaliście te obiecane podwyżki czy tam premie w maju? Ciekawi mnie czy podnoszenie kwoty wynagrodzenia jest regularne? Firma stara się dbać o pracownika pod względem finansowym? :) Jak tam w ogóle rotacja u was wygląda? Dużo nowych osób się przewija? Ludzie są zwalniani, czy raczej sami odchodzą? Pytam głównie o produkcję, tam chciałabym aplikować. Czy raczej nie przyjmują kobiet?

Dzień dobry, w firmie Nomet były podwyżki wynagrodzeń za pracę, a do działu personalnego nie wpłynęły żadne uwagi dotyczące wysokości nowych stawek. Naszym priorytetem jest utrzymanie stałego poziomu liczby pracowników. Jeżeli zaś chodzi o pracę na produkcji, to również nie mamy większych skarg. Są plusy i minusy. Uważamy, że warunki pracy są bardzo dobre, a swoje obowiązki trzeba wykonywać tak samo, jak w każdym innym zakładzie. Nie każdemu taka forma pracy odpowiada. Pozdrawiamy serdecznie, Dział personalny.

@NOMET sp. zoo

Ludzie nie chodzą z skargami bo najczęściej są wyśmiewani i odsyłani z "kwitkiem" a co do podwyżki łatwo policzyć ile ludzie zarabiają na produkcji z stawka 20zl/h

Helena*

Nie pisz bzdur. Skoro jesteś byłym pracownikiem, to albo się tam nie nadawałeś albo znalazłeś zakład mlekiem i miodem płynący. Zradź gdzie jest tak wspaniale. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma :-(

Leszek

Jakoś nie chce mi wierzyć że dział personalny może wyśmiać pracownika jak ma jakieś problemy. Chociaż takie skargi są rejestrowane i pracownik dostaje odpowiedź czy giną w eterze? Tobie co nie pasuje prócz wypłat o których wspomniałeś?

Dzień dobry, długo pracuje w dziale kadr i jeszcze nie spotkałam się z informacją, aby ktoś został wyśmiany z powodu zgłaszanego problemu. Każdą problematyczną sytuacje staramy się rozwiązać i przekazać do właściwych przełożonych Nadmienię jeszcze , iż oprócz stawki jest premia. Zapraszam do działu kadr. Dział personalny. Dzieł personalny

@NOMET sp. zoo

Zgadza się jest premia bo bez niej nie wyszła by nawet najniższa krajowa

Martysia

W jaki sposób są wyśmiewani? I tak każda sprawa jest bagatelizowana, jeżeli pracownik ma problem? A gdyby ktoś chciał wcześniej wyjść z pracy, to też nie ma co pytać, bo zostanie się olanym i dostanie negatywną odpowiedź? A co do tych podwyżek, to może one realnie występują, gdy ktoś awansuje?

Kwaczor
@Julia

Nie idź do tego (usunięte przez administratora) słabe pensje, kupa nie życzliwych buraków, szkodliwe ZnAl w powietrzu, szatnie i maszyny pamiętające Stalina. Atmosfera fatalna.

@Kwaczor

Jeśli jesteś byłym pracownikiem możesz pamiętać dawne czasy z innymi maszynami , jeśli jesteś naszym pracownikiem, to piszesz totalne bzdury. Niewiele jest zakładów toruńskich, które mogą się poszczycić nowoczesnymi urządzeniami i ponad 20 robotami. Atmosferę zaś tworzą ludzie, gdzie Twój udział też ma ogromne znaczenie. Na koniec taka dygresja do tego co napisałeś - zastanawiające jest czemu tylu pracowników jest związanych przez wiele, wiele lat z Nometem ?! Jeśli chcesz się przekonać o nowoczesności zakładu zapraszamy!

@NOMET sp. zoo

Jak maszyny nowoczesne i wszystko zautomatyzowane to tylko na plus. Żeby pracować na maszynach trzeba mieć odpowiednie uprawnienia? W razie co można je już zrobić pracując w firmie?

Dobry zespół ludzi który zna się na swojej pracy od lat niestety zaczyna się kurczyć. Rosnąca inflacja, ceny wszystkiego coraz wyższe a pensje w NOMECIE coraz mniejsze. W ostatnich dwóch latach zarabiałem więcej niż w tym roku. W okresie gdy najnizsza krajowa poszła w górę zarząd firmy ma gdzieś swoich zasłużonych i doświadczonych pracowników. Nie ma czegoś takiego jak ścieżka kariery. Ukrainiec przyjęty w nowym roku ma wieksza stawkę godzinową niż pracownik który pracuje kilka lub kilkanaście lat. Przykro mi to pisać bo przez blisko 10 lat przywiązałem się do tego zespołu a jestem w trakcie poszukiwania nowej pracy ( jak zreszta paru kolegów i koleżanek ,,PO FACHU" ) inflacja i podwyżki dotykają każdego nie tylko przedsiębiorstwa . Ale zarząd ma w czterech literach nas- pracowników bez których produkcja nie będzie przebiegała tak sprawnie. Najniższa krajowa po 10 latach pracy dla kazdego jest poniżeniem. Przepraszam do najniższej krajowej muszą wyrównania płacić bo stawka godzinowa jest sprzed roku albo dwóch. Idąc do pierwszej lepszej firmy dostane na start tyle samo lub wiecej niż w NOMECIE za lata sumiennej dobrej pracy. Dadza na Wielkanoc po Kinder niespodziance i 200 zł z funduszu socjalnego. A o podwyżkę ludzie boją się zapytać żeby nie podpaść zarządowi. Jeszcze trochę i ADIOS NOMETOS.

Edyta

A wynagrodzenie jest chociaz konkurencyje względem innych firm? Czy zarząd nie zapowiadał podwyżek inflacyjnych? Niestety wyrównanie do najniższej krajowej to nie podwyżka dlatego też pytanie czy pracownicy upominali się o dodatki do pensji? Twierdzisz że strach zapytać zarzad o większe wynagrodzenie ,a może to byłby klucz do rozwiązania problemów?

Dzień dobry, nadmienię, że w kwietniu będzie świadczenie świąteczne i to wyższe niż 200 zł zaś w maju przewidziane są podwyżki wynagrodzeń za pracę. Wspomnę również, że Prezes jest zawsze chętny do rozmów z każdym pracownikiem. Pozdrawiam serdecznie Dział personalny

Bo prawda jest taka że w tej firmie są równi i równiejsi wystarczy zobaczyć co dzieje się na równinnej, jakie jest podejście przełożonych do pracownika

Jarosław
@NOMET sp. zoo

Na jakim poziomie będą te podwyżki? To znaczy ile procent więcej? Każdy pracownik dostanie tyle samo czy to zależne od stanowiska?

@Jarosław

Dadzą każdemu podwyżkę pewnie z 18.40 na 19.40 żeby od tego dobrobytu pracownikom w głowach się nie poprzewracała i zapewne na angaży będzie data z stycznia, tak nomet dba o pracowników

Dzień dobry, zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.nomet.pl, na której między innymi są wyszczególnione stanowiska pracy, na które poszukujemy pracowników. Pozdrawiam serdecznie

Kiero

Uważać na ludzi z Ukrainy chodzą po 12 godzin i przekazują z zmiany na zmianę co się dzieje

Nelka
@Kiero

Skąd te praktyki? Mają jakieś korzyści z przekazywania takich informacji? To zmiany są 12 godzinne czy 8 godzinne też wchodzą w grę?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w NOMET sp. zoo? Chętnie zatrudniają?

Wielu uczniów ze szkół ponadpodstawowych jak i studentów odbywa u nas praktyki / staże. W sprawie pracy po bliższe informacje zapraszamy do działu kadr. Pozdrawiam Dział personalny

BMW

Wielkie brawa dla firmy że realizuje program pracy dla młodzieży. Uczy ich od młodych lat jak wygląda praca fizyczna i poszanowania tej pracy i zarobionych pieniędzy. Każdy młodzieniec powinien przejść taką ,"szkole". Szacun wielki!

@BMW

Dziękujemy :-)

a czy normą w firmie Nomet jest brak jakichkolwiek środków higieny w toaletach mydła, papieru toaletowego ręczników do wytarcia rąk czy suszarek do suszenia rąk tak jest przynajmniej w męskiej toalecie , nie bywam w damskiej wiec nie wiem jak tam sytuacja wygląda

Justyna

Może pracownicy do domu zabierają? Chociaż mydła z podajnika nie wyniosą, a rozumiem, że też nie ma. Czy firma sprząta we własnym zakresie czy wynajmuje firmę sprzątająca?

Dzień dobry, opisana sytuacja jest dla nas żenująca. Codziennie, na bieżąco są uzupełniane środki czystości! Dla każdej zmiany bo wszystko ginie. Nawet podajniki mydła! Chyba tylko instalacja kamer ukróciłaby te kradzieże… Naprawdę trudno znaleźć rozwiązanie tego problemu… Myślę, że powinna być taka szczera rozmowa wśród swoich kolegów / współpracowników. Pozdrawiam Dział personalny

@NOMET sp. zoo

Skoro twierdzicie że ginie wszystko i jest uzupełniane na biezaco, to zastanawia mnie czemu nikt nie wpadł na dość banalny pomysł zakupu pojemników na papier toaletowym, czy ręczniki bądź zamontowanie dozowników na płyń.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w NOMET sp. zoo?

Dzień dobry, wiadome jest, że tam, gdzie pracują ludzie, pojawiają się sytuacje konfliktowe, problemy do wyjaśnienia, spory. Firma Nomet nie toleruję niestosownych zachowań i dokłada wszelkich starań, aby atmosfera w pracy była dobra i przyjazna dla każdego pracownika :-) Pozdrawiam serdecznie. Dział personalny.

Rowerowy

Witam mam pytanie odnośnie wiaty dla rowerów w zakładzie na ulicy Równinnej. Czy jej budowa dojdzie w końcu do skutku?. Wielu pracowników dojeżdża rowerami do pracy a przykrywanie ich workami foliowymi za każdym razem gdy pada deszcz jest jakby to ująć średnia przyjemnością. Pozdrawiam

@Rowerowy

Dzień dobry, zorientuję się w temacie i udzielę odpowiedzi. Pozdrawiam Dział personalny

@Rowerowy

Dzień dobry, jestem po rozmowie z kierownikiem utrzymania ruchu i otrzymałam informację, że wszystkie elementy potrzebne do budowy wiaty rowerowej już są i w przeciągu miesiąca powinna zostać postawiona, o ile nie wystąpią inne nieprzewidziane okoliczności. Pozdrawiam serdecznie. DZIAŁ PERSONALNY

Roman

Witam. Wywnioskowałem z wpisów że przeważnie okres przyuczenia tu trwa 3 miesiące. Szukam pracy na magazynie ale nie widzę za bardzo, aby teraz kogoś szukali. Wiecie może, czy często na tym stanowisku jest rotacja? Mało informacji więc i o zarobki zapytam. Nowo zatrudniony może liczyć chociaż na więcej niż najniższa krajowa brutto?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w NOMET sp. zoo?

Dzień dobry, kierownictwo zachowuje się zgodnie z przepisami prawa pracy. Jeśli są lub będą zgłoszenia ze strony podwładnych o niestosownym traktowaniu pracowników Zarząd nie pozostaje i nie pozostanie obojętny na problem. Pozdrawiam Dział personalny

Nieznajomy

Podejście?jesteś traktowany jako zło konieczne,kierownik produkcji to buc i cham jakich mało .Książkę by napisał o podejściu przełożyłonych ,oczywiście nie mówię tu o wszystkich bo są ludzie na stanowiskach z którymi naprawdę da się współpracować

@Nieznajomy

Dzień dobry, o kierownika jakiego zakładu chodzi czy na ul. Kanałowej czy Równinnej?

Desperat
@NOMET sp. zoo

Czy ktoś z szanownego zarządu jest świadom jakie warunki i temperatura panuje na zakładzie (halach produkcyjnych) Czy zdajecie sobie sprawę że pracownicy są przemarźnięci co skutkutkuje mniejszą wydajnością.

on

Jarosław
@Desperat

Jak już to podkreślasz to napisz jaka jest temperatura? Bhp tego nie pilnuje żeby było przynajmniej 18 stopni? W ogóle ktoś to zgłaszał i nie było reakcji?

Zostaw merytoryczną opinię o NOMET sp. zoo - Toruń

• Jak się pracuje w NOMET sp. zoo?

Zobacz opinie na temat firmy NOMET sp. zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOMET sp. zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOMET sp. zoo