CHIMIREC-SEPTOS SP. Z O.O.

Toruń

CHIMIREC-SEPTOS SP. Z O.O.

Opinie o CHIMIREC-SEPTOS SP. Z O.O.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się wynagrodzenia w CHIMIREC-SEPTOS SP. Z O.O.?

Czekamy na Wasze opinie o firmie CHIMIREC-SEPTOS SP. Z O.O., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Suro
@admin 03.07.2015 07:15

Fakt Firma Międzynarodowa a zarobki względem wykonywanej pracy są śmiesznie niskie Wyzysk pracowników spory i ciągłe narzekanie że mało się robi mało ale Pracownicy Między sobą są ok

fiury

Pracowalem w tej firmie w Warszawie nie polecam wyzysk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zarobki smiechu warte

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o CHIMIREC-SEPTOS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHIMIREC-SEPTOS SP. Z O.O.