Carefleet S.A

Opinie o Carefleet S.A

seba

Cześć. Kiedyś wpadła mi w oko oferta od Carefleet na specjalistę, bodajże ds. obsługi ogumienia. Abstrahując już od tego ogumienia, zastanawiam się, dlaczego firma już nikogo nie szuka.

obserwator

nie polecam. brak procedur, jasnookreslonych zasad premiowania, musisz być znajomym prezesa, by spokojnie pracować i nie musieć byc z niczego rozliczanym. Pracuje mnóstwo ludzi bez kompetencji ( np. kierownicy w dziale AM, dyrektor tegoz działu), którzy o zarządzaniu podwładnymi nie maja zielonego pojęcia ( szkolenie nie daje im takich uprawnień, bo nie potrafia przełozyc wiedzy na dzień pracy). Brak umiejętnego motywowania. Prezes ma osoby, które lubi i które maja premię, dodatkowe szkolenia, lepsze samochody. Ale rozowju firma w żadem sposób nie gwarantuje. Z firmy o zerowej rotacji, zrobiła sie firma z której odchodzi mnóstwo ambitnych osób, które mają dość słuchania, że sa za młode na awans, czy otrzymać dodatkowe szkolenie niezmiernie przydatne w pracy. Ciekawe, kiedy nic nieznaczaca firma ochroniarska przejrzy na oczy...

Zostaw opinię o Carefleet S.A - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carefleet S.A