Opinie o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. w Toruń

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Firma FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. chce zatrudnić kogoś na stanowisko specjalista ds. social media. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Roxi Nowy wpis
Inne

Widzę, że FM szuka COO, ponieważ jednak nie siedzę w branży medycznej, to nie wiem, co się mówi na rynku o płacach w firmie i zwyczajnie nie mam kogo zapytać o to. Pomożecie? Dyrektor Operacyjny może, ale nie musi znać rynku usług medycznych - gdyby ktoś chciał mi wytknąć, że szykuję się na COO, a branży nie znam.

Mateusz
Inne
 Pytanie

Witam serdecznie. Moje zapytanie odnośnie pracy w firmie FALCK. Robiąc kurs KPP i na Aita uprzywilejowane, mam szansę dostać pracę?

Edward
Inne
@Mateusz

A szukają teraz kogoś z tymi kursami? Na jakie stanowisko chciałbyś się dostać? Na stronie firmy widziałem że szukają koordynatora ds. szkoleń i asystenta ds. marketingu i sprzedaży Coś z tego cie interesuje? Jakbyś był na rozmowie to daj znać jak było, ja się zastanawiam.

Mateusz Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Edward

Chciałbym podjąć pracę jako Kierowca / Ratownik. Dlatego właśnie robię kursy. Problem jest w tym ze praktycznie 70% pracodawców wymaga doświadczenia, lat praktyki. Pytanie gdzie ich nabrać ? Skoro każdy szuka z "doświadczeniem". Stąd moje pytanie, czy jest szansa na prace jako świeży tuż po ukończeniu kursu Ratownika z doświadczeniem jedynie prowadzenia auta typu "bus".. W ratownictwie nazywanym Karetką.

Pracownik HR Nowy wpis
Pracownik
@Mateusz

Dzień dobry, To zależy od zapotrzebowania w danym regionie. Jeśli jest duża rekrutacja a kandydat ma ukończony kurs KPP i uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, to jest szansa na zatrudnienie bez doświadczenia i wtedy taka osoba uczy się od innych, doświadczonych ratowników. Nie mogę niestety Panu tego zagwarantować. Po uzyskaniu uprawnień proszę przesłać do nas CV, korzystając z formularza na naszej stronie www.falck.pl , zaznaczyć interesującą Pana lokalizację. Będziemy się kontaktować, jeśli będą wolne wakaty.

Pytanie
 Pytanie

Czy FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. zapewnia kartę multisportu?

Dział Personalny
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, W Falck korzystamy z karnetów Medicover Sport. Zależnie od formy zatrudnienia karnety są bezpłatne lub z dopłatą.

Ewelina
Inne
@Dział Personalny

A aktualnie są jeszcze jakieś inne ciekawe dodatki? Rozumiem, że na uop są te bezpłatne?

Dział Personalny
Pracownik
@Ewelina

Dla osób zatrudnionych w ramach stosunku pracy tak. Jest również abonament medyczny. Oprócz abonamentu i karnetu sportowego jest ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach oraz dodatkowe promocyjne oferty produktowe od naszych partnerów.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dyrektor Operacyjny? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Centrum Rehabilitacji FR
Poznań
Ipf Medical Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy FRYZJER/KA
Oslo
GP Recruitment
(16 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Handlowy GLYNT
Poznań
GLYNT POLSKA
(66 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magister Farmacji
Jaworzno
SMART-HR
(53 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anna
Pracownik
@Pytanie

Tak, choć ilość szkoleń zależy od działu, w którym się pracuje.

Agnes

Niestety wszechobecny mobbing oraz brak profesjonalizmu ze strony osób koordynujących nie wpływają dobrze na opinie o tej firmie. Zarobki najniższe z możliwych. Bardzo duża rotacja pracowników, co już powinno dać do myślenia. Nie warto.

Izabela
Inne

Zastanawiam się jeszcze, jak w tym układzie wygląda obecnie Twoja praca, skoro jesteś usuwana z grafiku. Kiedyś w końcu powinnaś świadczyć tę pracę na rzecz Falcka, aby móc ją zachować i liczyć na zapłatę...

Olga
Inne

Falck Medycyna poszukują Młodszego Księgowego, świeża oferta i rozważam aplikację. Zastanawiam się jednak jak długo może trwać proces rekrutacji w tej firmie, od momentu wysłania CV do momentu finalnej odpowiedzi. Braliście udział w rekrutacji do Falck?

Markus
 Pytanie

Heja. Jak wyglada praca w IT w Falcku w Warszawie? Można się tam nabyć doświadczeń, czegoś się nauczyć?

Co z tym Falckiem?
 Pytanie

Czy to prawda, że firma jest w upadłości i tylko grają na pozory? Słyszałem od jednego znajomego, że pracownicy dostali wypowiedzenia.

XYZ
@Co z tym Falckiem?

Totalna bzdura. Firma jest w trakcie reorganizacji, ot co. Ma kontrakty na kilka najbliższych lat, zatem informacja o jej śmierci są przedwczesne.

Kasia
Inne

Mają dobre oferty dla studentów ?

Filip
Inne

@ratownik a znalazłeś jakieś oferty ?

ratownik
 Pytanie

Czy ktoś z Państwa może wie jak wygląda rekrutacja na transporty międzyszpitalne w poszczególnych województwach na stanowisku ratownik medyczny , był ktoś na rozmowie?Jak to wygląda?Aplikowałem ale cisza.... ???

Rocco

Co tu dużo mówić firma jest fazie zwijania się z rynku. Ratownictwo zostało znacjonalizowane, a centra medyczne będą przejęte przez ubezpieczyciela. Podejmowanie pracy jest więc obarczone dużym ryzykiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja
Inne

@Pracownik, dzięki Tobie na forum pojawiła się dodatkowa opinia odnośnie stanowiska ratownika, które na pewno jest istotnym stanowiskiem w placówce FALCK MEDYCYNA. Możesz przybliżyć, jak godzinowo przedstawia się praca na tym stanowisku? Praca jest na podstawie pełnionych dyżurów zgodnie z ustalanym grafikiem? Czy może jest to praca zmianowa? Rozumiem, że osoba, która chciałaby zostać ratownikiem musi liczyć się z pracą w nocy? Odpowiedz na moje pytania, które zadałam w tym wątku.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tonik
Inne

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i są niezadowoleni.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik

Nie wiem jak jest w administracji falck ale ja jestem ratownikem pracuje w pogotowiu i nie mam nic do zarzucenia płacą na czas godzin mogę robić ile chęć koledzy są w porządku lekarze tez spoko a jak ktoś nie lubi plotek to niech nie słucha tylko robi swoje pracowałam w innym miejscu to dopiero był pogrom za godzinę pracy to by się zabić dali a lenie nie ztj ziemi bo jak przyszli do pracy to tylko chcieli spać pzdrawiam wszystkich ratowników z falck

Maja
Inne

@DELR, co konkretnie działo się w FALCK MEDYCYNA w okresie, w którym pracowałeś w tej firmie? Zachęcam Cię do przedstawienia swojego doświadczenia z tym pracodawcą. Inni użytkownicy forum chętnie zapoznają się z Twoimi uwagami i spostrzeżeniami o tej firmie jako pracodawcy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik

Jeśli choć przez chwilę zastanawiasz się czy przyjąć ofertę pracy w tej firmie, to odczekaj chwilę, a na pewno Ci przejdzie. Niekompetencja ludzi, pieniactwo, emocje, wszechobecny bajzel, przerost formy nad treścią, poczucie (zupełnie niepotrzebne) o swojej wielkości, komunikacja oparta na plotce, układy, menadżerowie domorośli, którzy swoją wielkość opierają tylko i wyłącznie na stanowiskach i w końcu szara eminencja z HR, która kręci całym tym biznesem. Kręci tak, że biznes za chwilę się przekręci. Ludzie mili, ale co z tego, jeśli totalnie zarządzanie przez emocje, czyli czasem słońce, czasem deszcz.

Mariusz
@Pracownik

.Mam wrażenie , ze Pani ? Pan pracownik była/ jest jedyna kompetentną osoba w tej firmie ? Jesli firma ja straciła to wielka szkoda. Pracuje parę lat . Dobry klimat, mili ludzie . Ludzie pracują latami . Mam nadzieje jeszcze tu popracować .Szkolenia i dopłaty do nauki szkolnej tez są .

Falck Pracownik
@Pracownik

Falck jest firmą z bardzo jasnymi zasadami pracy, jeśli ktoś się pojawia jak Pani i tego nie respektuje to trudno dziwić się ...Pani emocjom. Proszę pamiętać na przyszłość ze nie zaczyna się pierwszego dnia od przestawiania wszystkiego do góry nogami.. szczególnie jeśli jeszcze nie ma się pojęcia o biznesie, sprzedaży usług medycznych. Powodzenia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik2
@Falck Pracownik

Potwierdzam wszystko co napisał PRACOWNIK (tutaj pozdrowienia dla PANA autora :)) i choć FM myli osoby, nadal nie zmiana to faktu, że konstrukcja komentarza jakie udzieliła Firma na ten wpis pokazuje wszystko, opieranie się na domysłach i plotach, emocjach i niefaktycznym stanie rzeczy słowem zero profesjonalizmu i podejścia biznesowego. A! chodzą słuchy, że Centra Medyczne kupuje Grupa PZU - ciekawe czy zdecydują się na niezależny audyt CM przed nabyciem .... byłoby ciekawie :)

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Taco Hemingway
@Pracownik

To niesamowite. To co opisał Pracownik, zostało skomentowane przez falckowych pitbulli, swoisty zlot czarownic, którzy są gotowi teraz palić na stosie każdego podejrzanego. Potwierdzacie tylko jak bardzo trzeba się od Was trzymać z daleka. Nie skupiacie się na rozwiązywaniu problemów, a ich podpalaniu, biciu piany. Jakość i profesjonalizm broni się sama, frustracja szczeka głośno.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
DELR
@Pracownik

Byłem pracownikiem Falcka , na stanowisku i niestety jak czytam to dochodze do wniosku'NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO". Wszpółczuję pracownikom, którzy z różnych względów muszą tam pracować. Potwierdza się, że moja decyzja odejścia była słuszną decyzją. Firmą zarządzana plotkami, pomówieniami, strachem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja
Inne

@Taco Hemingway, co możesz z własnej perspektywy powiedzieć o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. jako pracodawcy? Jakie obowiązki w niej wykonujesz? Uważasz, że warto aplikować do niej w tym momencie? Każda Twoja merytoryczna uwaga będzie cenna dla osób, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja
Inne

@Falck Pracownik, poruszyłeś ciekawą kwestię dotyczącą zasad pracy, które obowiązują w FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. Stwierdziłeś, że są one jasne. Mógłbyś je opisać? Jak Tobie pracuje się w tej firmie? Na jakim jesteś stanowisku?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. - Toruń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii