Satoria Group S.A.

Opinie o Satoria Group S.A.

Serdecznie witamy wszystkich odwiedzających portal GoWork.pl i poszukujących informacji na temat Satoria Group SA. Dołożymy wszelkich starań, aby być na bieżąco z Państwa opiniami i móc wyciągać z nich wnioski na przyszłość. Będziemy się również starać, aby w pełni wykorzystać potencjał serwisu i osobiście przybliżyć obraz i wartości naszej firmy, proces rekrutacji, wydarzenia w firmie oraz odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Dążymy do tego aby zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju. Tworzymy atmosferę sprzyjającą wzajemnej współpracy, dzieleniu się wiedzą, opartą na solidnych fundamentach wzajemnego szacunku i zaufania. Jesteśmy otwarci na dyskusję oraz konstruktywna krytykę, dlatego Państwa spostrzeżenia są dla nas niezwykle ważne. Nie o wszystkim jednak możemy rozmawiać na forum, dlatego w kwestiach trudnych i wrażliwych prosimy o kontakt pod adres e-mail: kariera@satoriagroup.pl Wszystkich prosimy o przestrzeganie zasad forum oraz o zachowanie kultury wypowiedzi. Z pozdrowieniami, Satoria Group S.A.

Katarzyna Nowy wpis

Jakis czas temu bralam udzial w rekrutacji na recepcjonistke do jednego z hoteli w Warszawie. Sami pracownicy w procesie rekrutacji byli mili i starali się przeprowadzić mnie przyjemnie przez proces. Natomiast nie do zaakceptowania byly warunki pracy które mi zaoferowano. Zaproponowano mi płacę minimalną, co myślałam ze w Warszawskich realiach i cenach, się juz nie zdarza. Z samego tego powodu musiałam odrzucić oferte gdyz po prostu w Warszawie nie da się przeżyc za te pieniądze. Dodatkowo nie podoba mi się praca na zmianach aż 12 godzinnych czasem również w święta i niedziele bez dodatkowych premii za pracę w takie dni. (Co miałam w poprzedniej pracy na recepcji w innym hotelu w Warszawie) Niestety nie wróżę tej firmie wielkich sukcesów z takim nakładem finansowym na pracowników w stolicy. Nie mniej jednak pozdrawiam caly zespół rekrutacyjny i życze miłego dnia.

Julka Nowy wpis
@Katarzyna

Wow, no to faktycznie zastanawiające te warunki. Ja właśnie szukam pracy na recepcji i brałam pod uwagę ten obiekt. A co do samej rekrutacji, to ile było etapów, czyli ile było rozmów i czy jeden z etapów to był jakiś dzień próbny na recepcji?

Dal

Na recepcji straszna rotacja, ciężko o znalezienie dobrego pracownika. Nic dziwnego, nikt nie chce pracować po 12 godzin, w weekendy, święta i to za najniższą krajową. Kiedy już dochodzi do tego, że zobaczymy premię to jest ona śmieszna. Recepcjoniści przeładowani obowiązkami, często nie ma możliwości zrobienia przerwy w pracy, zarząd stale zamiast ułatwiać nam pracę, to ją utrudnia. Sprawa mobbingu również miała miejsce - ze strony osoby, która ma przysłowiowe "plecy" w zarządzie, zatem też nie da się nic z tym zrobić. W tej firmie pracownika ma się za nic. Odradzam z całego serca.

@Dal

Serdecznie dziękuję za podzielenie się opinią. Rzeczywiście zmiany w dziale recepcji mamy 12 godzinne, a recepcja jest czynna 24 godziny na dobę, natomiast przestrzegamy zapisów Kodeksu Pracy i Regulaminu Pracy w tym zakresie. Każdy pracownik jest informowany przed podjęciem zatrudnienia jaki mamy system czasu pracy i sam podejmuje decyzje czy taka forma współpracy mu odpowiada. Nie różnimy się pod tym względem od innych hoteli. Praca w recepcji jest trudna, wymagająca często multizadaniowości i wysokiej odporności na stres dlatego zrozumiałym jest, że nie każdy się odnajdzie w takiej roli. Odnosząc się do kwestii wynagrodzenia, to nie odbiega ono od wynagrodzenia w innych hotelach na terenie Warszawy. Ustalając politykę wynagrodzeń Satoria Group korzysta m.in. z raportów płacowych przygotowywanych przez niezależną spółkę, gdzie w badaniu biorą udział hotele trzy, cztero i pięciogwiazdkowe z terenu Warszawy. Dodatkowo minimum raz w roku przeprowadza się audyt polityki płacowej i dokonuje na bieżąco zmian w wynagrodzeniach zasadniczych, które dodatkowo również mają wpływ na wysokość premii. Im wyższe wynagrodzenie zasadnicze, tym wyższa premia. Przedstawiciele Pracowników również podejmują działania i współpracują z Zarządem w tym zakresie. Pragnę również zaznaczyć, że w interesie Zarządu spółki nie jest utrudnianie pracy pracownikom, wręcz przeciwnie. Wszelki uwagi dotyczące warunków pracy i zatrudnienia zgłaszać można bezpośrednio Kierownikowi Recepcji, do działu HR czy Dyrektorowi Hotelu. W spółce działają także Przedstawiciele Pracowników. Sprawa (usunięte przez administratora) która została również poruszona, jest poważnym oskarżeniem i jako taka nie może pozostać bez reakcji. Procedury antymobbingowe, które działają w spółce regulują w jaki sposób dokonywać takich zgłoszeń i jak takie postępowanie wygląda, a każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy jest o tym informowany, co potwierdza własnoręcznym podpisem. W tej sytuacji będę wdzięczna za przesłanie takiego zgłoszenia na adres kariera@satoriagroup.pl. Wówczas spółka będzie mogła podjąć stosowne działania. Na skargi anonimowe niestety nie mamy możliwości reakcji.

hotelier
@Satoria Group S.A.

profesjonalny feedback z którym sie zgadzam

@Satoria Group S.A.

A jakie cechy powinien mieć kandydat żeby mógł sprawdzić się w pracy na recepcji? Za jakie zadania można wyrobić premie, jest to jakoś jasno zawarte w umowie? Zapewniacie osobom na recepcji ubranie robocze czy obowiązuje jakiś dress code?

PRACOWNIK
@Dal

Z tą rotacją to już bez przesady. Pracuję w Hotelu Felix należacym do @Pracodawca i od dawna na recepcji, i z tego co widzę też w pozostalych działach, pracuje stały zespół. Premia - jest co miesiąc. Przerwa w pracy na recepcji jest kiedy potrezba, kierownik recepcji lub kierownik zmiany zastępuje recepcjoniste np. gdy ten spokojnie chce zjeść śniadanie czy obiad. A podwyżki ( kolejne bo w zeszłym roku były dwa razy ) mają niebawem znowu być. Co do "pleców" w zarządzie to sie nie odniosę bo nic nie wiem na ten temat :)

@PRACOWNIK

Ok, mnie interesują właśnie takie praktyczne elementy pracy i dlatego dopytam o przerwy. Czy w grafik sa wpisane konkretne czasy, kto i kiedy idzie na przerwę? Czy wystarczy umówić się słownie z osobami na danej zmianie, kto kiedy ma przerwę? I czy osobom na recepcji przysługuje jakiś posiłek firmowy?

@PRACOWNIK

Dzięki za podzielenie się swoją perspektywą. Widocznie co hotel to "zasady". W moim zespole, nikogo nie interesuje czy recepcjonista ma czas zjeść obiad, czy nawet wyjść do toalety (bo zdarza się, że i na to nie ma czasu, jeśli zmiana jest pojedyncza). Premia - w zeszłym roku była może 4/5 razy. A podwyżki? Nie spodziewam się więcej niż 200zł w najbliższym czasie. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do miejsca, w którym się znajdujemy. W Warszawie koszty życia są horendalnie wysokie, minimalna pensja nie wystarczy na opłacenie kredytu/mieszkania i innych życiowych potrzeb, jeśli nie ma się dodatkowego dochodu. Jaki jest wynik? Do pracy przychodzą osoby bardzo młode, niekompetentne, szukający "czegokolwiek na chwilę". To jest powodem dużej rotacji, która z kolei Niemniej jednak dobrze że w hotelu Felix wygląda to inaczej :)

@Dal

dokończę - która z kolei wpływa na cały zespół. Musi on szkolić co miesiąc nowe osoby, które za chwilę i tak zrezygnują lub my zrezygnujemy z nich ze względu na niski poziom ich pracy. Mówiąc kolokwialnie - niewiele kompetentnych osób będzie pracować za takie pieniądze.

Xymoot

Pensja minimalna przy 12h nockach, i pracy w weekendy, pracy 100% stacjonarnie, czasem często w stresie bez możliwości odpoczynku to jest nieśmieszny żart i to w WARSZAWIE. Zarobki takie mogą wystarczyć co najwyżej jak ktoś mieszka z rodzicami na wschodzie kraju, gdzie da się wynająć mieszkanie za 1600zł i jakoś tam przeżyć do końca miesiąca. W Warszawie przy takich zarobkach po prostu nie da się przeżyć, więc życzę "Powodzenia" w szukaniu chętnych do pracy na dłuższą metę za taką stawkę. PS. Dodam że konkurencja płaci 1000-1500zł więcej za takie same stanowiska w stolicy ;)

Olesia
@Dal

Wam powinni wymienić szefa tej recepcji, skoro obecny malo kompetentny, ze nie potrafi zapewnic minimum czasu na pojscie do toalety czy na stolowke. kazdy ma prawo do przerwy. A jak rozliczane sa nadgodziny?

Xymoot
@Olesia

@Olesia Tylko że ryba psuje się od głowy. To absolutnie nie jest wina szefa recepcji że ma tak mało pracowników recepcji. Gdyby na każdej zmianie było minimum 2 pracowników, to każdy spokojnie miałby czas na przerwy. A jak firmie szkoda pieniędzy na płacenie Warszawskich zarobków, to nie ma chętnych tu pracować w takich warunkach i kadra jest wiecznie za mała. Choć mnie już w tej firmie nie ma, to ja, kierownicy i koledzy z działu robiliśmy ponad 100% naszej pracy jak na takie warunki. Wystarczy płacić po Warszawsku, zapewnić godne benefity (Multisporty, kursy językowe itp.), godne stanowisko pracy (wygodne fotele, ekspres do kawy itp.), sprawiedliwie wynagradzać pracę w weekendy i zaraz znajdą się chętni solidni pracownicy, którzy będą wykonywać pracę z radością i nie musieć się wkurzać. Pewna konkurencyjna znana sieć hotelowa oferuje dużo lepsze zarobki, benefity, warunki pracy ;)

@Xymoot

Dziękujemy za komentarz. Istotnie, jak cała branża hotelarska my również mierzymy się ze zwiększona rotacją na stanowiskach liniowych w niektórych obiektach, jednakże spłycanie tego zjawiska wyłącznie do tematu wynagrodzeń i benefitów nie jest obiektywne. Niski poziom bezrobocia, dodatkowo demografia, gdzie systematycznie ubywa na rynku pracy ludzi w wieku produkcyjnym również nie pomagają w procesach rekrutacji, szczególnie przy tym poziomie inflacji i siły nabywczej pieniądza, która przekłada się na koszty życia dla pracownika, ale również koszty prowadzenia działalności dla pracodawcy. Niemniej wspieramy osoby, które szukają dla siebie nowych możliwości rozwoju oraz zarobkowania, również poza spółką, zwłaszcza jeśli nie odpowiada im oferowany poziom wynagrodzenia lub warunki pracy, o których każdy pracownik przed rozpoczęciem zatrudnienia jest w pełni informowany. Zrozumiałym dla nas jest, że każdy podejmuje działania na swoja korzyść, w celu polepszenia swojej sytuacji życiowej i materialnej. Mamy w zespołach również pracowników, którzy powrócili do pracy w spółce po różnych aktywnościach podejmowanych na rynku pracy i również jesteśmy otwarci na rozmowy z nimi. Co do podniesionej kwestii benefitów, to oferujemy na ten moment opiekę medyczną, fundusz socjalny - wczasy pod gruszą, talony świąteczne, program PPE, ubezpieczenie na życie, posiłki pracownicze, bezpłatny parking, preferencyjne stawki na pobyty w hotelach całej grupy Satoria, wkrótce Multisport, dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji. Pracy zdalnej w recepcji zaoferować nie możemy, co wydaje się chyba zrozumiałe, natomiast mamy taką opcję w stosunku do stanowisk na których taka praca jest możliwa. Nie wiemy co jeszcze możemy zapewnić aby zmierzyć się ze stwierdzeniem, że są to godne benefity. Nie bardzo również rozumiemy co oznacza sprawiedliwe wynagradzanie za pracę w weekend, natomiast możemy zapewnić, że wynagradzamy ją zgodnie z obowiązującymi przepisami. Tematy niewygodnych krzeseł, przerw czy braku ekspresu do kawy zgłasza się bezpośredniemu kierownictwu, a nie na forum :). Pani Kierownik, gdyby została poinformowana, z pewnością podjęłaby stosowne i satysfakcjonujące działania w tym temacie. Pozostaje nam życzyć wszystkiego dobrego, sukcesów i powodzenia, mając jednocześnie cień nadziei, że zachował Pan/Pani jakieś dobre wspomnienia z pracy w naszej spółce :)

Zainteresowany Nowy wpis
@Satoria Group S.A.

Słusznie wcześniej pisano, że pensją zasadniczą na stanowisku recepcjonisty jest minimalna krajowa? Napisali też Państwo, że praca w recepcji jest trudna, wymagająca często multizadaniowości i wysokiej odporności na stres. Po jakim więc czasie miałbym okazję otrzymać podwyżkę za podejmowanie się tych trudów, by szybko nie utracić motywacji? Widzę w zakładce praca, że ze spraw finansowych pojawia się odniesienie do atrakcyjnych premii na stanowisku recepcjonisty, choć i na forum zdania były podzielone. Jedni mieli ją jakoby widzieć na oczy 4-5 razy w roku, inni comiesięc.

Nowy wpis

@Zainteresowany

Dzień dobry, Nie o wszystkich naszych wewnętrznych regulacjach możemy i chcemy rozmawiać na forum. Proszę o kontakt pod adresem kariera@satoriagroup.pl. Jeśli dodatkowo podany będzie nr kontaktowy, to chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości ujęte w powyższym poście.

Roma

Witam wszystkich. Widziałam, że poszukiwana jest recepcjonistka i jestem zainteresowana. Do uniformu służbowego może się przyzwyczaję :) Umowa o pracę, ta forma mnie interesuje, jak ze zmianami, ile ich jest i w jakich godzinach, ktoś pisał o 12 h ale to chyba przy umowie zlecenie. A o pracę właśnie? Oprócz premii inne dodatki też się znajdą?

@Roma

Na recepcji oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę w ramach pełnego etatu. Pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy, a zmiany przy tej formie zatrudnienia mamy 12 godzinne, przy zachowaniu tygodniowych i dobowych norm odpoczynku określonych w Kodeksie Pracy. Co do innych dodatków, oprócz premii, to odsyłam Panią do naszej wcześniejszej wypowiedzi, gdzie wszystko zostało wyszczególnione :)

Satoria Group S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Szef Kuchni w Łódź. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Dzień dobry, nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko. Spółka nie posiada żadnego hotelu w Łodzi. To musi być pomyłka.

Don
@Satoria Group S.A.

A czy zgadza się, że szukacie kucharza w Warszawie? Takie info odnalazłem na Waszej stronie. Jeśli tak, to proszę wyjaśnić, jaki system czasu pracy obowiązuje i jaki ma się wpływ, jako pracownik, na ustalanie grafiku? Napisaliście również o programie wdrożenia w nowe obowiązki oraz dalszych szkoleniach. Jak zatem byłbym przygotowywany do pełnego przejęcia zadań, i z jakich szkoleń mógłbym korzystać na dalszym etapie zatrudnienia?

@Don

Tak. Zgadza się. W tym temacie prosimy o kontakt pod adresem: kariera@satoriagroup.pl. Przekażemy zapytanie bezpośrednio osobie, która jest odpowiedzialna za ten proces.

Kuch
@Don

System pracy jak i godziny staramy się dopasować do potrzeb pracowników oraz sytuacji, podobnie jak forme zatrudnienia. Szkolenia są, czasem uda się załapać na konkurs, ale to wiadomo, trzeba chcieć i pokazać inicjatywe, jak wszędzie. Wszystko można dogadać, ale trzeba też wywiązać się z obowiazkow.

@Kuch

Stawka jest godzinowa, czy stała kwota podstawy? I od czego uzależnione są premie?

Kwota podstawy jest stała + premie zależne od wyników. W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod adresem : kariera@satoriagroup.pl

@Kuch

Ja szukam informacji dla chłopaka info o pracy kucharza. I o co chodzi tutaj z tymi konkursami? To są wewnętrzne firmy konkursowe dla pracowników, czy konkursy organizowane przez zewnętrzne firmy? Jak rozumiem, jak pracownik jest na takim konkursie, to i tak dostaje za ten czas normalne wynagrodzenie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Satoria Group S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Emilia

Obecnie poszukuje pracy i interesuje się tym pracodawcą a konkretnie działem sprzedaży. Kilka lat temu ktoś tutaj napisał opinie, w której pisał o niskich zarobkach w tym dziale i braku premii. Jaka tutaj podstawa obowiązuje, ktoś wie? Byłabym wdzięczna jakby ktoś także nakreślił, jak wygląda system premiowy.

@Emilia

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt pod adresem: kariera@satoriagroup.pl. pozdrawiamy!

Katarzyna

Bardzo duża rotacja w dziale sprzedaży. Od jakiegoś czasu ktoś przychodzi i zaraz odchodzi, niskie wynagrodzenie, wieczny brak premii i sprawa mobbingu, który swój finał już znalazł w sądzie nie jest dla nikogo problemem, bo pracownik w tej firmie znaczy ZERO. Powód rotacji to oficjalnie przypadki mało efektywnych pracowników. Duża rotacja to wcale nie jest znak, że w tej firmie dzieje się coś niedobrego?

@Katarzyna

Praca w dziale sprzedaży – nie tylko w hotelarstwie jest szczególnie wymagająca, ale jednocześnie dająca wiele satysfakcji. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie się na tym polu odnaleźć. Ważna tu jest wysoka świadomość kandydatów, którzy w tej sytuacji szukają innych wyzwań. Poziom wynagrodzeń jaki oferujemy nie odbiega od poziomu wynagrodzeń w działach sprzedaży w branży hotelowej i turystycznej. Dodatkowo oprócz podstawy oferujemy premie kwartalne – jednakże te zależne są od osiąganych wyników. Kwestia mobbingu, którą poruszasz, jest w naszej firmie nieakceptowalna, stanowi poważne naruszenie praw pracownika i zawsze na to będziemy stanowczo reagować. Z uwagi na to, że nie o wszystkim możemy rozmawiać bezpośrednio na forum, bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie w wiadomości prywatnej. pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

@Katarzyna

@Katarzyna. Czy firma wyjaśniła Ci sprawę mobbingu?

Oceniam wyłącznie proces rekrutacji, a raczej fakt, że są Państwo jedyną firmą która znalazła czas by wysłać mail z info o zakończeniu procesu. Drobny gest, ale jednocześnie dowód szacunku do kandydata i jego czasu, który dziś jest rzadkością. Pozdrawiam!

Alicja
@Marta

Cześć Marta, czy mogłabyś napisać mi jak przebiegał ten proces rekrutacji w firmie Satoria? :) I po jakim czasie dostałaś maila z wynikiem rekrutacji?

@Marta a na jakie stanowisko rekrutowałaś?

Witam, czy ktoś wie ile trwa proces rekrutacyjny od wysłania CV? Po jakim czasie mogę spodziewać się ewentualnego telefonu od pracodawcy? Konkretnie chodzi o rekrutację prowadzoną obecnie na Specjalistę ds. sprzedaży w Olsztynie.

Dziękujemy za pytanie. Pragniemy poinformować iż nasze procesy rekrutacyjne staramy się zamykać jak najszybciej. Często dzwonimy już następnego dnia, po wysłaniu CV przez kandydata :-) Jednakże proszę mieć na uwadze, że na spotkanie rekrutacyjne możemy zaprosić jedynie wybranych kandydatów, którzy przejdą przez proces selekcji dokumentów aplikacyjnych. I na tym etapie kontaktujemy się jedynie już z wybranymi kandydatami. Serdecznie pozdrawiamy Satoria Group SA

Jak jest z awansem w Satoria Group S.A.?

Dzień dobry, czy możesz trochę bardziej uściślić pytanie? Co Cię interesuje szczególnie w tym temacie? dziękujemy i pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Joanna

Pracowałam w Felixie i wspominam ten czas milo- atmosfera jest bardzo dobra, każdy na każdego może liczyć, czuć wsparcie w trudnych sytuacjach. Ci którzy tu pracują lubią się i szanują. Są podwyżki, może nie bardzo wysokie, lecz systematyczne. Premie też są, chociaż nie zawsze, zależą od wyrobienia budżetu. Odeszłam z pracy bo zmienilam branżę na lepiej platną. Ale pracę w hotelu wspominam dobrze...

@Joanna

Dziękujemy i pozdrawiamy :-) Zespół Satoria Group SA

Pracujacy ciezko

Ja pracuję i jestem zadowolony. Firma sie zmienia na lepsze...

Łukasz
@Pracujacy ciezko

Pod jakim względem Twoim zdaniem firma zmieniła się na lepsze? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej, co miałeś konkretnie na myśli.

@Pracujacy ciezko

Będziemy również wdzięczni jeśli rozwiniesz swoja wypowiedź i powiesz więcej co masz konkretnie na myśli. Pomoże to potencjalnym kandydatom podjąć decyzję o aplikowaniu do nas. Dziękujemy i pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Jak wygląda rozmowa w Satoria Group S.A. na stanowisko Kelner? Prowadzący rozmowę są OK? 19 września pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Dążymy do tego aby procesy rekrutacyjne w naszej firmie były prowadzone w sposób transparentny i bez żadnej zwłoki. W większości przypadków decyzję odnośnie wyboru kandydata podejmujemy po pierwszym spotkaniu i przekazujemy informację zwrotna kandydatom, których w rozmowie traktujemy jak partnerów. Wrażeniami z procesu można podzielić się na naszym profilu gowork, jak również wysyłając maila na adres: kariera@satoriagroup.pl. pozdrawiamy serdecznie Zespół Satoria Group SA

Czy w Satoria Group S.A. są paczki/bony świąteczne?

Nasi pracownicy maja możliwość korzystania z funduszu świadczeń socjalnych, który dodatkowo oprócz wsparcia na święta w postaci bonów i paczek dla dzieci oferuje pracownikom dopłaty do wypoczynku, pożyczki mieszkaniowe, zapomogi losowe. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Jaka atmosfera panuje w firmie Satoria Group S.A.? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 17 września. Duża jest tam rotacja?

Dziękujemy za Twoje pytanie. Atmosfera to jeden z tych czynników, za który nasi pracownicy cenią nas szczególnie. Mamy w swoich szeregach osoby z imponującym stażem pracy - +25, jak również takich, którzy dołączyli do nas całkiem niedawno. To bardzo sprzyja budowaniu wzajemnej współpracy i wymianie doświadczeń. Zapraszamy do aplikowania! Zapraszamy do nas! Pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Andrew

Pracowałem...atmosfera jest spoko. Rotacja taka jak wszedzie teraz. Ogolnie wspominam dobrze

Pracujący

Pracowałem w satorii i musze powiedziec ze chyba wiele sie zmienilo. Atmosfera i ludzie bardzo w porzadku, Zarobki tez ok choc mogloby zawsze byc lepiej. Odszedlem bo znalazlem prace blizej domu, ale musle ze warto sprobowac i wyslac cv.

@Pracujący

Dziękujemy za Twoją opinię. Dążymy do tego żeby się nieustannie rozwijać i cieszymy się, że zmiany są widoczne. Pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

x

Firma z PRLowskimi zaszyłosciami. Jesli chcesz sie zasiedziec za marna pensje to jest to idealne miejsce.

@x

Faktem jest iż firma Satoria Group nie ma typowej, korporacyjnej, kultury organizacyjnej, co dla wielu nie jest wadą, a atutem. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji, w jakim środowisku dana osoba najlepiej się czuje. W naszej firmie zatrudniamy osoby w różnym wieku z różnym doświadczeniem, co jest niewątpliwie dużym plusem, w uwagi na fakt, iż możemy w sposób ciągły korzystać wspólnie ze swojego doświadczenia. Stawiamy na różnorodność. Mamy w swoich zespołach osoby które maja imponujący staż pracy i są tym samym niezwykle dla nas cenne, chociażby dlatego, że dzielą się swoją ogromną wiedzą z młodszymi kolegami. Fajna atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania, jest dowodem, że te osoby, dobrze się czują w naszych strukturach, a poziom wynagrodzeń jaki oferujemy, jest porównywalny wynagrodzeniami na podobnych stanowiskach, na rynku w branży hotelarskiej. pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Jacek

Satoria Group to firma, której głównym obszarem działalności i kompetencji jest świadczenie usług hotelarsko-konferencyjnych, zarządzanie obiektami hotelowymi, a także wynajem powierzchni biurowych. Na stronie https://satoriagroup.pl/pl/kariera-w-satoria-group-sa/ pracodawca zachęca przyszłych pracowników do dołączenia do zespołu i aplikowania na przedstawione oferty pracy. Watro tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie.

Bartek
@Jacek

Panie Jacku na jakie stanowiska przyjmują teraz pracowników?

Gabriela
@Bartek

W Satoria Group właśnie potrzebują: Specjalisty ds. Sprzedaży MICE Best Western Hotel Portos***, Asystenta/-ki Dyrektora Operacyjnego ds. Hoteli, Kelnerki/Kelnera Best Western Hotel Felix***, Lidera zmiany w restauracji (k/m) – START Hotel ATOS**, Zastępcy Szefa Kuchni (K/M) Best Western Hotel Portos*** oraz Recepcjonistki/Recepcjonisty Best Western Hotel Portos***. Wszystkie szczegóły odnośnie wszystkich tych stanowisk pracy znajdziesz tu: https://satoriagroup.pl/pl/kariera-w-satoria-group-sa/ Czy któreś z nich jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami? Jestem ciekawa.

@Bartek

Bartku, aktualnie poszukujemy Koordynatora ds. Projektów Inwestycyjnych - Praca w Centrali w Warszawie, Specjalisty ds. Sprzedaży - Centrala, Recepcjonisty i Kelnera do Hotelu Best Western Felix, Zapraszamy na naszą stronę kariery i do aplikowania. pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Dominika

Sprzedaż to specyficzny odcinek w każdej firmie. Tu trzeba mieć to coś żeby osiągać dobre wyniki i zarabiać odpowiednio!

Katarzyna
@Dominika

"To coś" to premia dla handlowców za dobre wyniki i właśnie tego nie doświadcza się w Satorii.

@Katarzyna

Wynagrodzenie sprzedawców w Satorii składa się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii kwartalnej, powiązanej bezpośrednio z wynikami. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze, każdy z pracowników wypracowuje te cele na tym samym, wysokim poziomie, ale zawsze dążymy do tego aby cele były mierzalne i osiągalne. Jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się więcej na ten temat, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Zostaw merytoryczną opinię o Satoria Group S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Satoria Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Satoria Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Satoria Group S.A.?

Satoria Group S.A.