Opinie o Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** w Warszawa Omulewska 24

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** w Warszawa Omulewska 24

Jak długo czekaliście na odzew z Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***? Oddzwaniają zawsze?

Ja Nowy wpis

Jeszcze nikt nie oddzownil? Nie odpisał? Raczej już nie czekaj , Felix wyburzają, więc i rekrutacja raczej nie dojdzie do skutku.

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoje zapytanie i już śpieszymy z odpowiedzią. Hotel Felix swoją działalność operacyjną zamierza kontynuować do końca 2024 roku. Niewykluczone, że ten okres może się jeszcze wydłużyć. Satoria Group zarządza w Warszawie jeszcze 3 hotelami, zlokalizowanymi na Mokotowie i chociażby z tego względu, będziemy w stanie zapewnić osobom pracującym w hotelu Felix ciągłość zatrudnienia. Dodatkowo osoby mobilne i gotowe do alokacji będą mogły zostać zatrudnione w naszych obiektach w innych lokalizacjach, takich jak np. Kraków, Gdańsk czy Olsztyn czy kolejnych nowych hotelach będących w planach Grupy. Dlatego zachęcamy do aplikowania i wyjaśniania wszelkich wątpliwości bezpośrednio z nami pod adresem: kariera@satoriagroup.pl

Jak dużo osób pracuje w Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***?

PRACODAWCA

W BW Felix pracuje zazwyczaj ok.30-35 osób zatrudnionych na etacie.

Pracodawca Nowy wpis

Jeśli jest taka potrzeba to oczywiście :) Za nadgodziny Pracownik otrzymuje należność nie w każdym miesiącu tylko zgodnie z obowiązującym cyklem rozliczeniowym. Wysokość warunkują zapisy kodeksu pracy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***?

To nie egzamin ani test. Przebieg rozmowy rekrutacyjnej jest równie standardowy.

Czy Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

PRACODAWCA

Tak, szkolenia są organizowane zgodnie z zapotrzebowaniem.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Trudne czasy, mamy pensje zmniejszone, dobrze, że atmosfera jest dobra mimo wszystko bo to ratuje sytuację. Może kolejne miesiące przyniosą zmiany i znów wrócą premie jak w latach poprzednich.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Olga

To zależy na jakie stanowisko się rekrutuje. Na stanowiska kierownicze jest minimum dwa etapy rekrutacji. Proces wówczas trwa ok.10-14 dni. Na stanowiska niezwiązane z zarządzaniem ludźmi często wystarcza 1 spotkanie:)

Czy w Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** występują paczki/bony świąteczne?

PRACOWNIK

Tak, każdy pracownik otrzymuje przedpłaconą kartę, ilość PLN na karcie zależy od zarobków. Pracodawca daje też kartę na każde dziecko pracownika- do 16 roku żjycia.

@PRACOWNIK

Nawet w trudnym dla hotelarzy czasie koronowirusa, przy nałożonych restrykcjach i małych przychodach, pracodawca wywiązał się z tej deklaracji! Pracownicy otrzymują właśnie swoje karty. Kwoty nie mniejsze niż w latach poprzednich.

Czy w obrębie jednego działu w Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak, są rekrutacje wewnętrzne, zarówno na stanowiska kierownicze, jak i również wewnętrzne między departamentami. Oczywiście w każdym przypadku liczą się predyspozycje i nie każdy może taki proces przejść pozytywnie ;)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***?

To w dużej mierze zależy od samego pracownika. Jeśli wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem to po pierwszej umówie zawartej na czas określony zostaje podpisana umowa na czas nieokreślony:)

pracownik na etacie

Pracodawca w tym trudnym czasie okazał wsparcie swoim pracownikom. Mamy zatrudnienie, wynagrodzenie otrzymujemy na czas. Brak niepewności o jutro pozwala mi i reszcie pracowników szykować się na otwarcie hotelu by znów móc cieszyć się pracą.

Pośród ogólnej plagi zwolnień i zastoju, cieszę się że mam pracę. Nie było redukcji, zwolnień, mamy zajęcie. Wielu znajomych nie tylko z gastronomii straciło pracę. Pensja nie jest super wysoka, ale wystarcza. No i jest ;) Zespół jest pozytywny, zwłaszcza teraz fajnie mieć wsparcie bez wywyższeń... Zobaczymy co będzie dalej

Jestem pracownikiem BW Hotel Felix. Teraz gdy tysiące ludzi traci prace z uwagi na panująca pandemię u nas nikt z pracowników zatrudnionych na etacie nie dostał wypowiedzenia na koniec miesiąca. Wiele hoteli stosowało takie praktyki z uwagi na trudna sytuacje wywołana brakiem przychodów. Nasz Zarząd podjął decyzje chroniące pracowników, utrzymał nasze miejsca pracy. Dziękuję nie tylko za to, że nadal mam pracę ale także za to ze otrzymuje wsparcie od przełożonych.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dzień dobry, proszę mieć na uwadze, że hotel ze względu na swoją specyfikę, jest otwarty 24 h na dobę, włączając niedzielę, święta jak również wigilię. Są działy ( np. Recepcja) w których ze względu na konieczność zapewnienia prawidłowego toku pracy, nie ma możliwości skrócenia godzin pracy. W działach administracji w hotelach oraz centrali - które pracują od poniedziałku do piątku w podstawowym systemie pracy , jest to jak najbardziej możliwe i ma to miejsce, ale decyzje każdorazowo podejmuje kierownictwo Spółki. pozdrawiamy Zespół Satoria Group SA

Zniechęcony

Niby wszystko w porządku - atmosfera, dobry socjal,ludzie z pasją,na których zawsze można polegać. Zespół zgranych,chętnych do pracy ludzi - cóż zdemotywowanych. Niskie pensje mogłaby rekompensować prowizja. Cóz budżety planowane na poziomie nieosiągalnym- nie wyrabiane bez względu na zaangażowanie i wkład pracy. Trzeba ruszać dalej.

Zmieszana

Miejsce odstrasza z zewnatrz, inwestycje omijaja to miejsce. Hotel specyficzny, za drogi jak na swoj standard i malo atrakcyjny dla bogatszych gosci, konkurencja chociazby ma klime. W restauracji duzo grup i czesto gosc hotelu jest niedopieszczony. Pracujacy tu ludzie sa bardzo w porzadku, zwlaszcza kierownicy (chociaz w gastronomii nie wszyscy powinni byc na tych stanowiskach), niestety duza rotacja we wszystkich oddzialach, glownie ze wzgledu na pensje. Za nizsze stanowiska lub spokojniejsze warunki konkurencja placi wiecej. Ludzie sie zwalniaja, a na ich miejsce oferuje sie wieksze pieniadze, bo nie ma chetnych. Staly pracownik nie jest doceniany. Nie zarabia sie kokosow, pracy jest duzo, premie rzadko ze wzgledu na wywindowane targety. Mozna niby zyc, ale na dluzsza mete przytlaczajace. Oszczednosci wszedzie, i blokada na zatrudnianie, ale hotel korzysta z outsourcing'u, czyli placi wiecej. Z zewnatrz ludzie czesto sa malo przydatni, bo nie znajac obiektu nie beda pracowac, tak jak na umowie. Stali pracownicy sie wkurzaja, bo za wieksze stawki ludzie poleruja sztucce, a oni haruja. Calosc ratuje jedynie atmosfera, ktora panuje miedzy pracownikami. Dyrekcja gra do jednej bramki, ale czasem nie ma wplywu na decyzje wlascicieli. I ja rozumiem, ze skoro mamy hotel i restauracje, to korzystajmy, ale nie jest to jedyny obiekt spolki, a z tego co wiem, to wiekszosc imprez odbywa sie w tym hotelu. A wiadomo, to jest "lepszy" gosc. Hotel powinien miec oddzielny dzial imprez i eventow, bo goscie nie sa obsluzeni dobrze, jak zaloga wydaje grupe za grupa i obsluga indywidualna wtedy jest jak w McDonalds. A jak ma byc dobrze obsluzony i bankiet i goscie, to trzeba miec kim pracowac. Nie mozna tez miec sali pelnej grup i sali pelnej gosci jednoczesnie. Ludzie z ulicy z przypadku tego nie ogarna, a za proponowane pensje niewiele osob chce tak sie urabiac. Owszem, nadgodziny sa placone, ale tez nie mozna zyc tylko praca i tez odpoczac. Uczucie mieszane, niby spoko, ale bez szalu, nie ma tez wielkiej tragedii, chociaz podobno sa zmiany na lepsze. Oby bylo ich wiecej.

@Zmieszana

Bardzo dziękujemy za tak obszerną i merytoryczną opinię. Inwestycje oraz prace modernizacyjne jakie wykonujemy i w przyszłości planujemy wykonywać odnoszą się również do hotelu Felix, przy czym proszę pamiętać, że proces ten jest długofalowy i rozłożony w czasie i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pochwalić się efektami. Kwestia rotacji pracowników, o której Pani wspomina dotyka praktycznie każdą branżę, przy czym u nas utrzymuje się na względnie stałym i niezmiennym poziomie. Niewątpliwie jest to zasługa atmosfery i tego że staramy się doceniać naszych ludzi, chociażby poprzez podwyżki wynagrodzeń, które corocznie uwzględniamy w budżecie na kolejny rok, jak również rozbudowany fundusz socjalny. Mamy również premie, ale te jak Pani wspomniała, zależne są od osiągniętych celów i nie zawsze pracownicy je otrzymują, jednak zawsze dążymy do tego aby cele te były ustalane na poziomie realnym i możliwym do zrealizowania. Pozdrawiamy serdecznie Satoria Group SA

Julka

@Dawid a czy te praktyki są płatne czy nie ma takiej opcji?

Pokojowa

Znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Dostałam ogromne wsparcie od swojego kierownictwa - materialne i takie zwyczajne ludzkie. Bardzo dziekuję i życze wszystkim takiego pracodawcy. Dla mnie to bezcenne.

Dawid

Mam praktyki w Felixie, najlepszy jest tutaj zespół z którym się pracuje ludzie są bardzo mili i można się bardzo dużo nauczyć. Szczerze polecam

Praktykant

Bardzo miła atmosfera, mili pracownicy, można się dużo nauczyć, polecam :)

Jakub kelner

Od niedawna pracuje jako kelner. Jest to moja pierwsza praca związana z gastronomia, mimo braku doświadczenia w tej branży mam wsparcie w zgranym, pomocnym, życzliwym zespole, z którym przyszło mi pracować. Kiedy czegoś nie wiem mogę o to zapytać i błyskawicznie uzyskać odpowiedzieć jak coś zrobić, nie czuje się gorszy przez to że jestem nowym pracownikem. W pracy jest możliwość zjeść śniadanie, napić się kawy co uważam za plus. Wynagrodzenie oceniam na dobre, biorąc pod uwagę to w jakich warunkach mam przyjemność pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** - Warszawa

• Jak się pracuje w Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***?

Zobacz opinie na temat firmy Satoria Group S.A. – Hotel Felix *** tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***?

Satoria Group S.A. – Hotel Felix ***