SCHRANER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Łęczycy

Toruń

Opinie o SCHRANER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Łęczycy

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie SCHRANER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Łęczycy?

ANONIM
@admin 01.07.2015 19:38

Mało opinii bo jest dobrze w zakładzie po co narzekać jak się dobrze wszyscy czują firma się umacnia nowi klienci itp.Piękna impreza na 10-lecie i co tu narzekać. Czasami dyrektor ma dziwne pomysły ale olać to

Zostaw opinię o SCHRANER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Łęczycy - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCHRANER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Łęczycy