ZUS Oddział w Toruniu Inspektorat w Grudziądzu

Toruń

Opinie o ZUS Oddział w Toruniu Inspektorat w Grudziądzu

Zła

Zeby pracować w ZUSie w grudziadzu nie trzeba mieć wiedzy bo i tak zostanie wyszkolona na test i zatrudniona osoba np ze środowiska kierowniczki!!! Mimo iż wypadło sie najlepiej wezmą znajomka. Pic na wodę. Wymagają wielkiej wiedzy na dzień dobry a same mądrością nie świeca !!! Parodia. Dyrektor chyba jest nieświadomy kogo tam trzyma i jak kręcą stanowiskami.

Wera
@Zła 05.02.2015 16:18

Tez tak miałam niedawno nawet widać było kto jest pewny siebie bo znajomosci ma. Więcej tam nie złożyłam dokumentów bo po co.

Zostaw opinię o ZUS Oddział w Toruniu Inspektorat w Grudziądzu - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUS Oddział w Toruniu Inspektorat w Grudziądzu