KDK Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o KDK Sp. z o.o.

Witam Uważajcie na firmę KDK. Od pracownika żądają nie możliwego. Przez cały czas pracujesz w strachu czy dziś Cię nikt nie [usunięte przez moderatora] za nic. Pozatym nie licz na to że dostaniesz taką kasę jaką Ci mówią na rozmowie. Uprzywilejowane są tylko długo pracujące osoby, które co powiedzą to jest święte. Pracowników zwalnia się z dnia na dzień bez uprzedzenia. Ja pracowałem tam krótko i traktowano mnie jak śmiecia. Trzeba też liczyć się z plotkami, które są puszczane na Twój temat co jakiś czas. Oprócz tego że są nie uczciwi w stosunku do pracowników to również klientów w ten sam sposób traktują.

Zostaw opinię o KDK Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KDK Sp. z o.o.