RJS Sp. z o.o.

Opinie o RJS Sp. z o.o.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie RJS Sp. z o.o.? Jak tak, to dlaczego?

mc jlb

Pracuję od jakiegoś czasu w rjsie. spoko ziomki, jest szacun za pracę. Poleciało paru takich co za mocno popłynęli po bandzie i żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska! fachowiec może zarobić, natrzepać godzin, sianko się zgadza, flota na czas. Nie narzekam, pozdro 600

Monti

Pracowałem w 2016.Dla mnie spoko firma. Waruny dogadałem jeszcze przed podpisaniem umowy. Obciażyli mnie za bilet bo się spóźniłem i musieli kupić drugi. Ale co się ustali to tak się zarobi

oszukany

obiecuja zlote gory, a pozniej oszukuja. pensja stala, godzin ponad 200, zero dodatkow bo premia zawsze zabrana pod jakims pretkstem. na rementowce opinia firmy krzaka jak najbardziej zasluzona.

Zostaw opinię o RJS Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RJS Sp. z o.o.