Dentsply

Toruń

Opinie o Dentsply

llll

O takich rzeczach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, bo może również dają benefity socjalne do podstawy zarobków a nikt o tym tutaj nie wie.

weber

Witam serdecznie, czy warto do dentsply??? więcej zarobi się prowadząc sklep stomatologiczny niż w firmie. Wynagrodzenie max. 1800zł na rękę, plus bonusy. Praca w samochodzie. Sama rekrutacja to ściema. Rekrutujący przeszli szkolenia i schematami zadają pytania. Dwa lub trzy etapy. produkty do promocji całkiem niezłe, ale lekarz sam sobie może je kupić bez łaski, ile chce i za ile. Konkurencja jest czasami lepsza, dają też więcej kasy. Polecam tylko dla tych osób którzy lubią spędzać czas w samochodzie i zarabiać tyle samo co na kasie w lidlu czy w biedronce.

Zostaw opinię o Dentsply - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dentsply