Opinie o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Classen-Pol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Classen-Pol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Classen-Pol S.A. w Zwonowice k. rybnika

Pracownik produkcji

Jeden wielki śmiech. Dorosinski (usunięte przez administratora) kiedy w końcu zrozumiesz ze się wygłupiłeś z tymi paczkami na święta. W (usunięte przez administratora) wsadz je sobie

Były
@Pracownik produkcji

Oni są wszyscy śmieszni ,brak socjalu,brak szacunku do pracownika,brak podwyżek .W każdej jednej firmie dostaniecie na początek więcej niż tam po latach pracy więc zamiast ciągłego marudzenia może lepiej zmienić pracę.

@Pracownik produkcji

To co jeszcze tam robicie ,bo nie rozumiem was gadacie jak jest źle i ciągle przychodzicie do pracy.Zatrudnijcie się tam gdzie jest 13 pensja na święta lub bony ,gdzie są wczasy pod gruszą,co to za problem pracy jest dużo np.w biedronce gdzie normalny pracodawca daje im od następnego roku od 500 do 700 podwyżki.

Nie polecam.

Serdecznie nie polecam paneli z firmy classen. Panele kupiłam w paczkach, całe pobazgrane markerem permanentnym, nie idzie tego niczym domyc. Zwrot niemożliwy. Jeżeli decyduja się Państwo na zakup proszę liczyć się z brakiem zwrotu, stresem oraz innymi nieprzyjemnościami związanymi z tą firmą.

@Nie polecam.

Poniewaz sama doznałam krzywdy z tej firmy i nie przyznano sie do wad .

Kupiłam 1,5 roku temu z tej firmy panele dąb asal,panele winylowe za 7,500 zł.Panele są moim koszmarem ,puchną jak banany ,skrzypią ,mają liczne odpryski !!!! Producent daje 25 lat gwarancjii ,jakosc Ac 5 ,miały być na lata ,a nadają się do wyrzucenia .Producent się wypioł ,twierdząc ze to nasza wina ( uszkodzenia mechaniczne) !!!!! To co ja bym musiała robić ,zeby takie uszkodzenia zrobić ??? Kpina z klienta .,wybrzuszenia ,które powstały nie pozwalają mi na normalne uzytkowanie tego czegoś.Ale nie zamierzam się poddać ,bo więcej osób poszkodowanych jest z tej firmy i rodzaju paneli dąb asal!!! Przestrzegam przed zakupem !!!

Matka polka

Nie polecam tego zakładu chcą rzebyś robił wszystko i za wszystkich a koniec końców zarabiasz mniej niż osoby które stoją i nic nie robia aktualnie i sytuacja jest taka że uwalaja premie ile chca i ile im pasuje trzeba z tamtąd uciekać najszybciej jak się da

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

W Classen-Pol S.A. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Lean Manager. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zwalniają ludzi.. kierownik swojej żony nie zwolnił.

Ola

Ten zakład i tak upadnie ,a przynajmniej jedna hala.

@Ola

Ciekawa jestem, którą halę masz na myśli i czemu akurat ona? Chyba, że chodzi o te wspomniane zwolnienia ale czym są umotywowane?

@Emilia

Tym ,że nie ma zamówień i muszą nawet jak nie chcą jeszcze więcej osób zwolnić,za stanie w miejscu nie będą kolejny miesiąc płacić.Wiekszość już szuka czego innego ,kwestia czasu jak odejdą ,a ci co zostaną - no cóż raczej nie są to osoby zaliczane do dobrych pracowników.A to ,że kierownik żony nie zwolnił to normalne ,tak jest ,tak było,tak będzie.

@Ola

No w sumie jeśli mieliby za darmo kasę dawać...Czyli ile osób od nich zostało i na jakiej umowie?

dzieki_za_odpowiedz

Hejka, jakie zarobki obecnie? Czy rekrutują może w Zwonowicach, strona Classen z ofertami pracy pusta, a tutaj w komentarzach ktoś pisał, że "W Classenie zawsze są przyjęcia"?

Mistrz produkcji

Brygadziści z door system największa porażka zakładu nic nie potrafią na wszystko mają czas siedzą tylko w budzie i nic nie robią najlepiej wszystko zanich zrobic!!!szkoda że nikt z góry tego nie widzi powinni się zanich wsiąść!!!robota by lepiej wtedy szła a nie że ludzie stoją i czekają na materiał aż szanowni brygadziści ruszą (usunięte przez administratora)

Ktoś

Jeśli chodzi o samą robotę nie można narzekać wszędzie trzeba robić ale jeśli chodzi o ludzi to kompletny dramat. Własnego zdania człowiek nie może wypowiedzieć bo później się czuje tępiony, najlepiej się zgadzać na wszystko a później po bokach marudzi. Pracownicy co niektórzy zachowują się jak dzieci a nie jak dorośli z każdym problemem lecą wyżej , jeśli takie osoby sobie nie radzą z emocjami zapraszam powrót do żłobka lub do specjalisty (psychiatria) . Nie da się robić z ludźmi fałszywymi .

hehhe
@Ktoś

A na lakierni to dopiero jest totalny mobbing. Okropna atmosfera

Flaga
@Ktoś

Zgodzę się. Ludziska którzy tam pracują są fałszywi. Pewna Edyta W. obgaduje wszystkich i wszystko dookoła, szczuje i myśli że nikt o tym nie wie. Praca ok, trzeba swoje zrobić i do domu... Na zarobki ja nigdy nie narzekałam. Jeśli chce się zarabiać dziesiątki tysięcy to trzeba zmienić pracę lub zawód, a nie narzekać na kierownictwo że mało dają.

Classen-Pol S.A. szukała niedawno pracowników w mieście Zwonowice. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Ktoś

Nie warto lepiej iść do Eko Okien

Hehehe

Pracowałem ponad 7 lat, robota (usunięte przez administratora) kasa do (usunięte przez administratora) polecam wolontariuszom

W firmie Classen-Pol S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Samodzielna Księgowa. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 9500 .

Dawny pracownik

Pan/i się chyba z(usunięte przez administratora) na głowy pozamieniała z tą stawka w Classenie

Miejsce strasznie toksyczne nastawione na wyzysk pracownika. Poniżanie, brak szacunku na porządku dziennym. Na miejscu osób szukających zatrudnienia w classenie polecałbym porządnie się nad tym zastanowić.

Tak z czystej ciekawości tam dalej jest od dzwonka do dzwonka 8h zapiernicz na nogach, 15 min przerwy też od dzwonka do dzwonka i najniższa krajowa. Na początek zlecenie i brak podwyżek ?

ona
@Adam

Tak nic sie nie zmienilo :)

PP

Zna ktoś może login i hasło do WIFI na terenie Classen

Adrian

Jest tu wpis że najlepiej pracuje się na magazynie. Ciekawe dlaczego praca na magazynie jest najlepsza? Interesuję się pracą, pomóżcie :)

Olo

Witam szukam podwózki Do SZCZERBIC ktoś coś ?? $$$$$$$$

Szcz
@Olo

Hej. Szukasz jeszcze?

Szcz
@Szcz

Tak szukam daj jakieś namiary na siebie ?

Zaradna

Nie dość że zarobki opłakane to jeszcze na halach obgadywanie i szukanie sensacji wokoło. Nie polecam

Produkcja

Uwaga słyszałem od pracownika który pracuje na warsztacie że kierownik działu utrzymania ruchu rzucał koszami ze śmieciami i porozrzucal czesci z różnych maszyn po pomieszczeniach socjalnych. Omijajcie warsztat

@Produkcja

Ale po co miałby robić coś takiego? Jakoś bardziej ten Twój kolega to rozwinął jak Ci opowiadał?

Raptus

Witam mam jutro rozmowę na pomocnik magazyniera/ magazynier jak z pracą tam warunkami i płacą ?

Ktos.
@Raptus

Lubisz być pomiatany i (usunięte przez administratora) za trzech to śmiało idź. 3,5tys wyciągniesz z 3 sobotami :)

Classen-Pol S.A. właśnie rekrutuje w mieście Zwonowice. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Wieśniaczka

Tak rekrutują jeszcze w mieście zwonowice ,szczerbice, lyski,piece,jejkowice, chwałęcice i w wielu innych MIASTACH.

Sylwia

Nadal 2200 na rękę? To nie może być , od stycznia jest wyższa krajowa wypłata, więc Wam chyba podwyższyli?

Lakernik
@Sylwia

Witam nic nie podwyższyli, byly obiecane podwyzki a ,znowu nas wykiwali , Kerownicy sie smieja ludzia w twarz , kadra z biurowca sie smieje ze udalo sie ludzi oklamac o podwyrzkach, Ciekawe kto bedzie na nich pracowac jak ludzie z produkcji sie zwolnia , pozdrawiam cala produkcje ,niech nam zyje nowy Ład w classenie

@Lakernik

Ja sie dziwię że tam ktoś wgle robi jeszcze. Kawałek dalej eko, na start 3.5 na rękę, po okresie próbnym premia to juz koło 4 czy więcej, darmowe busy, mega benefity, i przede wszystkim 10x lepsze podejście do pracownika. Rzucajcie te firmę w diabły, mam porównanie bo tam pracowałem, zaprasza do eko

Zostaw merytoryczną opinię o Classen-Pol S.A. - Zwonowice k. rybnika

• Jak się pracuje w Classen-Pol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Classen-Pol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Classen-Pol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Classen-Pol S.A.?

Kandydaci do pracy w Classen-Pol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Classen-Pol S.A.