Cordia Plus A.D. Studniccy Sp. J.

Toruń

Opinie o Cordia Plus A.D. Studniccy Sp. J.

Bambo

Praca w tej firmie wiążę się z najniższym wynagrodzeniem na umowie i jak ktoś się doprosi, wywalczy z premią w kopercie ale szału niema dla osób naprawdę znających się na rzeczy. Sama wypłata zawsze w terminie dla samych pracowników, a dla firm trzecich - śmiech na sali same problemy i głupie tłumaczenia i zwlekanie. Pani prezes ujdzie, ma jakiś szacunek do człowieka, za to Pan prezes traktuje ludzi jak śmieci i przysłowiowych roboli ala "Pan i Władca" co potwierdza inna opinia w tym serwisie. Ludzie w pracy jak najbardziej w porządku ale są też osoby które traktowane są lepiej... Na start, krótki okres pracy polecam bo dłużej się tam niema co męczyć i liczyć na podwyżki.

niepolecam

Witam serdecznie NIE polecam pracy w tej firmie minimalne wynagrodzenie a praca jak w obozie pracy. Szef człowiek o wysokim mniemaniu niepotrafiący docenic dobrych pracowników. Wyzysk maksymalny.I uprzedzam moderatora ze to juz kolejny wpis bylych pracownikow ktory znajac zycie nie zostanie dodany i nie jest to wpis bo mi ktos nadepnal na odcisk tylko szczera prawda

Zostaw opinię o Cordia Plus A.D. Studniccy Sp. J. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cordia Plus A.D. Studniccy Sp. J.