Winebar Jak pragnę wina

Toruń

Opinie o Winebar Jak pragnę wina

Długi

Nie polecam. Firma nie dotrzymuje terminów płac, dyrektor czepia się pracowników za swoje niedopatrzenia, na każde pytanie odpowiada "nie mam czasu się tym zająć". Pracowałem tam przez 4 miesiące, przez 2 zastanawiając się, czy w ogóle warto. Pracownik w tej firmie jest pracownikiem od wszystkiego, za przeprowadzkę jednego sklepu w Gdańsku (10 h niełatwej pracy) usłyszałem "dziękuję". Dobrze, że za zakwaterowanie w Gdańsku nie musiałem płacić. Plusy - praca w Łodzi (mieszkanie w hotelu niezłego standardu). Generalnie firmę oceniam na 3, organizację na 2.

Zostaw opinię o Winebar Jak pragnę wina - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Winebar Jak pragnę wina