2M System sp. z o.o.

Toruń

2M System sp. z o.o.

Opinie o 2M System sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w 2M System sp. z o.o. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Oskar

@czekaj dla mnie w sumie najważniejsze jest, aby w pracy można się stale rozwijać - stagnacja i nuda dla mnie odpada :)

X

Dokładnie, właściciel to gbur - szkoda czasu i nerwów.

zibi

Witam . Czy ktoś może mi dać kilka rad na temat pracy w firmie 2M System? Warto tam aplikować o prace na przedstawiciela czy nie?

Damian
@zibi 02.01.2015 20:18

daj sobie spokój

Zostaw opinię o 2M System sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2M System sp. z o.o.