Opinie o Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Toruń

Michał Nowy wpis

@kaśka dlaczego naiwny ? Coś jest nie tak z tą firmą?

Administrator Nowy wpis

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej, dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

Kaśka Nowy wpis

I następny naiwny.Tam myślą tylko jak ludzi wykorzystać a nie jak współpracować. Zadęcie i pierdnięcie

Ja Nowy wpis

Witam wszystkich. Z tego co słyszę w tym ośrodku jest spora rotacja personelu - co wcale nie wróży nic dobrego. Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ja

Jak Cię tam zatrudnią to daj znać. Mi tez naobiecywali sporo i jeszcze nie dostałem pracy. Dopóki nie masz umowy mogą Ci wciskać kity.. Zresztą słyszałem że ściemniają i tyle.. pozdr

tia...

Zostaw merytoryczną opinię o Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej
0/5 Na podstawie 0 ocen.