Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Toruń

Opinie o Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Kaśka

I następny naiwny.Tam myślą tylko jak ludzi wykorzystać a nie jak współpracować. Zadęcie i pierdnięcie

Ja

Witam wszystkich. Z tego co słyszę w tym ośrodku jest spora rotacja personelu - co wcale nie wróży nic dobrego. Pozdrawiam

Ja

Jak Cię tam zatrudnią to daj znać. Mi tez naobiecywali sporo i jeszcze nie dostałem pracy. Dopóki nie masz umowy mogą Ci wciskać kity.. Zresztą słyszałem że ściemniają i tyle.. pozdr

tia...

Zostaw opinię o Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remedis Sp. z o.o. Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej