Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Przedstawiciel

Były pracownik jako przedstawiciel handlowy na południu. W Polsce południowej NIE POLECAM !!! Kierowniczka regionalna - brak profesjonalizmu, wysługuje się pracownikami przypisując sobie wszystkie zasługi podwładnych, równocześnie obciążając ich swoimi obowiązkami.Zżera mnie tylko ciekawość kiedy w Warszawie zorientują się ile warta jest ta pracownica!!!!!!!!!!

un

operator zarabia 15-16 zl brutto na etacie, gorąco, plotkary, atmosfera..... popracuj sam sie przekonasz, pare osob zwolnili ostatnio

edward
@un

to by wychodzilo nie cale 2700 brutto wiec bez szalu jak na stolice, czy moze jest jeszcze jakas premia do tego?

numi

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie zarobki mają operatorzy na początek do ręki i czy weekendy są wolne

edward

operator wiodacy jakie ma widelki zarobkow na reke?

Leszno
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
vincet

Plotkarska to mało powiedziane. Gadasz z kimś a za chwilę ten ktoś leci cię sprzedać do kierownictwa. Ogólnie to jeden wielki bajzel. niezorganizowanie, dużo bubli. Kierownicy? Śmiech na sali. Jeden to idiota nawet bez skończonej zawodówki, drugi to jełop, który udaje inteligentnego no i gwiazda firmy - Berta - śląska dziewojka, z emocjonalnymi i psychicznymi problemami (typowa baba na kierowniczym stanowisku - jak jest za dużo do ogarnięcia, to jej odwala), ale ma swoich dobiegaczy (ruchajło). Najlepiej, żeby (usunięte przez administratora) w każdy weekend, bez przerwy, być 100% wydajnym i nie marudzić :). Orać orać i jeszcze raz orać! Jak robisz - to rób; jak coś spierdzielisz - wymieszają cię z błotem.

Happy

Dobre dobre,myślę że tam pracujesz hehe i byłeś na wyjeździe wiec zapisach opis sytuacji haha co było na wyjezdzie

lasuch

w tej firmie jest sodoma i gomora, stare baby uganiają się za brygadzistami/kierownikami, ci nie są obojętni na zaloty, zaś młodzi uganiają się za starymi rzepami, 1/3 firmy p##przy się ze sobą choć mają żony/mężów, dzieci.Istny burdel, a za chwile wyjazd..hahha

lol15

praca dla samych matołów na produkcji za marne pieniadze... lizanie (usunięte przez administratora) eby tylko awansowac... poza tym w develeyu za duzo jest pucusiów które się skarżą i donoszą kierownikowi na innych pracowników... ciekawe co bedzie jak w sieci się pojawi filmik na którym widziałem jak po hali latają mrówki przy produktach do wydania na zmianie kierownika w googlach

grom

NO KTOŚ PRAWDĘ NAPISAŁ

br

Ludzie omijajcie tą firmę z daleka. W dziale produkcji jest jakaś paranoja. Jedyna normalna kierownik to chyba BB, a reszta to gamonie. Tak mi się wydaje, że Dyrektor tej firmy nie wie co tam się dzieje na produkcji bo jak by wiedział to by tych kierowników już nie było. A ten Waldek czy jak mu to jest buc.

Don
@br

Najpierw wyrwali dziewczynę Peterowi teraz inni rwą Waldkowi.

alek
@br

W Papsi pracowali tylko pozoranci.

a

I operatorów szukają z doświadczeniem

bb 12

witam, są wogle przyjęcia na produkcję na operatorów? zatrudnienie przez firme czy agencje?

jakie zarobki?

witam ile tam się zarabia na produkcji ?znaczy bezpośrednio przez firmę bo przez agencje to chyba tylko jest pakowanie produktu tak ? A ile przez agencje ?chodźi mi o zarobki netto i czy agencja gwarantuje ciągłość pracy bo podobno umowy są co tydzień .i jak jest z przejściem do pracodawcy jeśli się pracuje przez agencje proszę o konkrety dziękiuję

dev00

kazdy kto chce isc do pracy na produkcji i nie przez develeya niech uwaza na osoby zatrudnione przez develeya. niektorzy lubia donosic na innych z pracy kierownikowi.

skater

uważam, że powinnaś z kimś pod tym mailem sekretariat@develey.com.pl nic innego nie widzę na stronie

klara

szukałam na stronie głównej, czy może ktoś wie czy adres jest aktualny, marketing@develey.com.pl?

suseł

cze, tak ostatnio szukali na magazyn i do jakości, ale lepiej kontaktuj się z biurem zapewne adres mailowy jest na str głównej

klara

czy ktoś może wie/słyszał czy aktualnie poszukują do pracy na magazynie?

zuza

no nie wiem czy takie proste, ale fakt, że czasami trzeba zaryzykować i postarać się nieco więcej, zacisnąć zęby i klata do przodu ;)

anka

kto nie próbuje ten nie ma, proste

miriam
@anka

święta prawda Anka :D kto nie ryzykuje ten nie spija szampana:P

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.