Opinie o develey.pl - Develey Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Develey Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Develey Polska Sp. z o.o. w Warszawa

DODO

Kto jest obecnie Dyrektorem Sprzedaży w Develey?

Chyba Pan Wiesław?

@Beza

Podobno szukają DH w Develey

@DODO

Chyba regionalnego a nie głównego?

@Beza

Słyszałem, że Dyrektora Sprzedaży szukają.

@DODO

Ooo, o ciekawe, bo tyle lat pozycja była nie do ruszenia... Może wyniki firmy marne...

do on....

chodzi ci o tą pracownicę z wielkim dupskiem jak szafa ze zmiany tego kierownika co ma gębę spuchniętą jak jeden z aktorów z serialu gliniarz i prokurator? Fakt gorąco jak cholera. A baby chodzą na skargę o byle co. Na stałe też przechodzą tylko same podlizuchy

on....

Praca jak praca, nie dla każdego.. Wysoka temperatura i trzeba się czasem narobić.. Ale najgorsza to atmosfera, pracownicy a właściwie to "pracownice Develey", uważają się za najpiękniejsze i najmądrzejsze a najgorsza "Piękna H... ", ślepa jak kret a nogi jak na beczce prostowane.. Bardziej wrednej osoby w życiu nie spotkałem, pracowników Randstad traktuje jak ludzi gorszej kategorii, w końcu ktoś powinien się przyjrzeć tej kobiecie..

Paulina

@Bercik nie wiem czemu tak uważasz. Chcę, żeby wszystko było wyjaśnione i jasne i nie było żadnych niedomówień na forum. @Marcin nie wiem czy ważny jest czas, ważne, by kwestie na forum były wyjaśnione i każdy kto wchodzi na wątek firmy Develey Polska wiedział, co się w firmie dzieje.

Paulina

@jo a jakie "babsko" Ci powiedziało taką informację? I to miałby być sylwester dla pracowników? Na jakiej zasadzie takie imprezy odbywają się w firmie Develey Polska? @Kret rozumiem, że to sarkazm, ale skoro nie wiesz nic, to dlaczego w taki sposób odpowiadasz? Użytkownik @jo chce się tylko dowiedzieć.

@Paulina

Oj Paulinka twoje moderowanie jest takie nie logiczne...

@Bercik

Zgadza sie roztrzasacie sylwestra juz po sylwestrze. Szkoda czasu

jo

słyszeliście coś o sylwestrze że firma organizuje czy mi babsko znów kłamie

Kret
@jo

Tak, organizują sylwestra, bal karnawałowy, Wielkanoc, ferie w Austrii, śluby, wesela i nawet wspólne dzielenie się opłatkiem :)

Paulina

@do Paulina ja nie usuwam komentarzy na forum. Takimi czynnościami zajmuje się administrator forum. Dlatego powinieneś z ta prośbą udać się do niego. W regulaminie masz podany adres mailowy i formularz maila.

do Paulina

to poproszę usunąć mój poniższy komentarz. Z góry dziękuję.

Paulina

@Krzychu W. myślę, że nie muszę Cie przekonywać do tego. Ja wykonuję swoje obowiązki moderatora i skoro zapytałeś to Cie o nich poinformowałam. @pracownik agencji to nie miejsce do opisywania konkretnych pracowników. Zapoznaj się proszę z obowiązującym tu regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Paulina

@Bercik nie wiem, gdzie widzisz, że na siłę chce kogoś przekonać do zgłoszeń. Mój komentarz jest neutralny i nie ma w nim żadnych pozytywów o Develey Polska. Jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w tej firmie prowadząc tor dyskusji na forum. Tym spowodowane są moje pytania. I dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc.

Krzychu W.
@Paulina

Nie moderatorem gowork.pl tylko pracownikem develey chcacym wybielic firme

Paulina

@Bercik rozumiem, że wszystkiego się dowiedziałeś na rozmowie rekrutacyjnej i już nie podejmowałeś pracy w Develey Polska Sp. z o.o.? Jak zostało uzasadnione to, że doświadczenie nic nie znaczy? Czy wszyscy pracownicy są traktowani na jednym poziomie? To istotne dla zainteresowanych pracą.

@Paulina

Paulina widać ze pracujesz w Develey i chcesz na sile przekonać ludzi aby się zgłaszali. Ja podzieliłem już raz moja opinia. Nie polecam

Paulina

@Bercik i co dostałeś się do firmy Develey Polska? Miałeś już jakieś pierwsze dni za sobą i czy możesz powiedzieć czy nadal potwierdzasz swoje słowa?

@Paulina

Tak niskiej stawki juz dawno nie widzialem zero benefitow. Mam doświadczenie pracy na podobnych maszynach a tu slysze ze nic to nie znaczy. Nie polecam!!!

Kris

Do Plant Managera - najgorzej, jeśli ktoś pojęcia nie ma o czymś i wypowiada się. Firma po prostu znacznie zwiększa zatrudnienie. A pewnie też jest i tak, że jakieś osoby same odchodzą. To normalne.

@Kris

Spox wiem wiecej niz tobie sie wydaje. Rotacja jest czyms normalnym ale nie na takim poziomie. Ludziom nudzi sie balagan i brak decyzyjnosci. To moje doświadczenie epiryczne i tyle.

Elektryczny papieros
@Plant Manager

Popieram fajne osoby uciekaja

Mazur
@Elektryczny papieros

Swieta racja

Maruda
@Mazur

Dlatego plant manager rezygnuje Moze cos sie zmieni? Tyle ze nowy kierownik tego.nie udzwignie

@Maruda

A ja slyszalem od znajomego z biura ze atmosfera jest super benefity. Ludzie duzo zarabiaja na produkcji. Praca lekka. Same plusy. Kierownicy super brygadzisci tez. Ja skadam na cv

Roman

Jak jest w końcu?

Chyba firmy pomyliłeś...

@Maruda

Ten pan kierownik to aktor jednego planu. Jak się pali mu przy tyłku zmienia pracę takie chodzą słuchy. W poprzedniej firmie przez,edycja develey też dał dyla. Ukraina i agencje nie ciągnie firmy jak się nie ma pojęcia o ludziach i technologii. Techniczny to on był ale na pierze.

Plant Manager

Dlaczego firma az tak duzo szuka osob? Dlaczego tak duzo osob sie zwalnia? To jest odpowiedz

Paulina

Firma Develey Polska w tym momencie szuka osób na stanowiska: Elektromechanik, BRYGADZISTA, Digital Media Specialist, PRACOWNIK POMOCNICZY, OPERATOR MASZYN i HOSTESSY/MERCHANDISERA. Dlatego przy tak dużym zapotrzebowaniu na pracownika potrzebne są szczegółowe, prawdziwe opinie o pracy w tej firmie. Czy jakiś aktualny pracownik mógłby coś opowiedzieć?

Jo

Czy to prawda że jest jakiś wyjazd kilkudniowy na mazury z firmy ponoć 31.07 -5.08

Jola

Przychodzisz, zbierasz baty, zapie*****, zbierasz baty, i do domu .... W domu psychiatra, a po kuracji do pracy .... Zapier**** na psychiatrę .....

Witam, chciałem się zapytać jak wygląda praca w tej firmie, jak zarobki na start netto dla operatora i jaki system pracy. Z góry dziękuję.

Karol

Czy to prawda, że ketchup dla Mcdonald's jest robiony z pomidorów sprowadzanych z Chin?

Zostaw merytoryczną opinię o Develey Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Develey Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Develey Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Develey Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Develey Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Develey Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Develey Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 247 ocen.

Develey Polska Sp. z o.o.