Opinie o Knor sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Knor sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Knor sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knor sp. z o.o. w Gliwice

Tablice

Od czasow odejścia brygadzisty R bardzo wiele zmienilo sie na minus nikt nie pomaga nikt nic nie przyniesie tylko obgadywanie sie wzajemnie. Kierownik produkcji M ma bardzo ciężkie zadanie dziwie mu sie jak on tam wytrzymuje bez pomocy . Gdy R i M pracowali to jakos to funkcjonowalobo byla dobra atmosfera między nimi teraz to totalna porazka. A i W nie radzą sobie tak .

Stefan

Pewnie zapomnieliście dodać premii do podstawy?

Zainteresowana

cy firma normalnie działa? Jak się teraz pracuje?

anonim @
@Zainteresowana

Kierownictwo nie docenia pracowników. Praca za najniższą krajową (każdy ten nowy i ten co pracuje 10 lat) jedynie dodatek za brak L4 (200 brutto) a o socjalu można zapomnieć. Atmosfera pracy fatalna obgadywanie, donosicielstwo jednym słowem masakra.

Szczepan

Witam a ile teraz na starcie można zarobić?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Knor sp. z o.o. na stanowisko kNOR SP.Z O.O.? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tymon

Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji co aktualnie dzieje się w firmie? Chciałbym spróbować pracy w firmie ale lubię wiedzieć coś od strony pracowników.

Iwona

@ktokolwiekwidzial jeśli zniknęły komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane ze względu na naruszanie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią. Chętnie też dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w Knor. Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany? Na co obecnie mogą liczyć pracownicy?

w3

a jakoś twój wpis nadal tutaj jest kolego.to o czymś jednak świadczy. a poza tym, żeby tutaj ktoś nazw nie pomyslił bo ta firma to nie przyprawy ale wnętrza i usługi stolarskie

Niedawny pracownik

Stara ekipa była bardzo dobra, lecz na głupich nie trafiło i wszyscy się zwolnili bo niestety Dyrektor M. obiecuje bardzo dużo a nic z tego nie trafia do kieszeni zwykłego pracownika.Nie ma się czemu dziwić ktoś bez studiów i jakiegokolwiek pojęcia o magazynie nie powinien być dyrektorem. Na magazynie gdzie miałem przyjemność gościć jest dwóch brygadzistów ,jeden pracowity, uczciwy, przyjacielski. Natomiast drugi jest jego totalnym przeciwieństwem. Pan o imieniu na litere K. przychodzi do pracy na godzinę 12:00 i pierwsze co to kawa,później trzeba załatwić sprawy prywatne, zadzwonić do lekarza bo żona chora, przejść się 4 razy do biura, zrobić następna kawę,i tak około godziny 16 ten człowiek budzi się ze przecież nie zdąży nic zrobić więc każe wszystkim zostać, drugi z brygadzistów nie ma z tym problemu i jakoś zawsze ze wszystkim zdąża. Niestety kolega M. i kolega K. żyją w bardzo dobrej przyjaźni i kryją siebie nawzajem, obydwoje przed utratą pracy zrobią wszystko. Ludzie na magazynie byli naprawdę bardzo w porządku poza tymi dwoma osobami. Były dni luźniejsze a były też dni gdzie człowiek nie wiedział w co ma ręce wsadzić ale niektórzy mieli wtedy wolne (K). Jedyne co mnie trzymało w tej firmie to ludzie zwykli pracownicy którzy jako jedyni byli Fair w stosunku do siebie, cała reszta na ogromny minus.

ares

szukaja tylko pretekstu do picia :) nie ma szefa wszyscy pijani a praca jaka ciezka na haczykarve?? stac?? to jest ciezka praca dla nich ciezka to szukac luki w su=ystemoe i czekac na okazje do chlania banda pijakow

Social :D

W firmie nie ma socialu, nie występuje w żadnej formie, nie ma wczasów, premii na święta, dodatków za obecność w pracy itp po prostu nic. Nie wiem kto takie głupoty opowiada, bo na boże narodzenie ludzie poszli prosić o chociaż 50 zł dodatku do wypłaty. Rotacja pracowników jest bardzo duża, na podwyżki nie ma co liczyć, no chyba że najniższa krajowa idzie w górę :) Za produkty trzeba normalnie płacić. Co do laptopów, samochodów itp. to chyba mowa o innej firmie o identycznie brzmiącej nazwie :)

Kamilt2

Czy ktoś wie jak teraz wygląda w firmie Knor?? Czy warto iść??

kucharzyk

Z tego co słyszałem to firma oferuje podobno bardzo dobry i korzystny social dla pracowników i stażystów - telefon, samochód, laptopa no i produkty. Czy ktoś może to potwierdzić. Sam kiedyś sie zastanawiałem, czy nie zostać przedstawicielem handlowym u nich ale nigdy jakoś nie mogę sie natknąć na wolne miejsce. Ktoś wie o jakichś zapotrzebowaniach na handlowców?

Porczarz

Zaraz zaraz - staż płatny? Chodzi ci o to, że tobie płacą czy ty musisz płacić za odbycie stażu? Druga opcja jest żałosnym rozwiązaniem i nie wiem komu taka opcja by odpowiadała.Na dobrą sprawę chcąc zdobyć nieco doświadczenia powinno to być możliwe przede wszystkim w bezpłatnej opcji. Bo skąd taka studencina ma brać pieniądze?

Morgi

W ogóle fajnie, że w ogóle stażystów biorą, bo to zawsze okazja do nauki, a do tego staż płatny, nie zawsze tak jest.

karamba

Raczej nic się nie zmieniło, nawet nie wiem czy nie jest gorzej. W grudniu knor wprowadził 3 zmiany, jakoś po 1,5 miesiącu nocna zmiana przestała istnieć. W sumie nie ma się co dziwić nocki to była istna sielana, nikt tego nie pilnował, wypady do nocnego itp, po paru miesiącach zmiana została zlikwidowana. I teraz można tylko po 16 na południowce odsapnąć. Pan (usunięte przez administratora)wielki dyrektor wymagał i wymaga zostawiania po godzinach, jak się nie podoba to można się zwolnić. Dyskusji z tym człowiekiem nie ma co prowadzić, potrafi tylko poniżać pracowników i na nich krzyczeć, a na integracji podchodzi z kieliszkiem jak gdyby nigdy nic. Straszą ludzi co chwile, wymagają wiele, a płacą oczywiście najniższą krajową. Moim zdaniem dlatego są później sytuacje jak powyżej opisana jak kuba bogu tak pracownik knorowi. Szatnia/Ubikacja/Jadalnia - wszystko w jednym pomieszczeniu :) (Za przeproszeniem, jedni się przebierają, drudzy srają, a trzeci jedzą) Wygląda coraz gorzej, aż dziw bierze że tam jeszcze żadnej kontroli nie było. Praca dobra na chwilę, rok maksymalnie, staż i tak nic nie daje bo nie ma tutaj podwyżek czy premii.

raj

Firma Knor zajmuje się ramami, obrazami i reprodukcjami, to nie ejst firma z branży spożywczej, nie mylcie jej z knorr .

trybson

te posty zostały napisane ponad rok temu, także teraz można już chyba spodziewać się poprawy w Knor

CENZURA

Wszystko co wcześniej napisali o firmie to święta prawda (z wyjątkiem pochlebstw, które z pewnością napisało samo szefostwo). Firma to jedno wielkie szambo. Nie wiadomo kto kim zarządza. Kierownictwo samo nie wie kto czym do końca powinien się zajmować. Dla nich jest tylko jedno ważne, żebyś pracował !!, bo ONI muszą zarobić. Chytrzą się na wszystkim. Jak mają do jakiejś roboty wziąć 5 ludzi to szybko przeliczą że to za drogi interes i biorą 3 .Bo w końcu ci co tam pracują mają być wdzięczni losowi, że są w tak " wspaniałej rodzinnej firmie z tradycjami". O pracowników wogóle nie dbają. Hale i podwórko to syf, szopa goni szopę. Wszędzie kruszący się beton i jakieś dziwnie niezorganizowane składy materiałów wykorzystywany do produkcji tzn, gdzie ktoś coś postawi tam stoi. Masakra. Żadnego pakietu socjalnego!!! O "wczasach po gruszą" zapomnij!!!! Większości płacą najniższą krajowa i dają jakieś (usunięte przez administratora)umowy zlecenia. Jak już dadzą umowę o pracę to z wielką łaską. Na początku obiecują nie wiadomo co: że będzie umowa na czas określony, a potem na czas nieokreślony (tak, dadzą, o ile wcześniej cię nie wywalą bo się komuś coś nie spodobało). Szefostwo wogóle nie ma pojęcia co dzieje się w firmie, jak ludzie pracują, co potrafią, czy robią dobrze produkt, brak podstawowych szkoleń na stanowisku pracy. Każdy tam pracuje wg własnego uznania. Liczy się tylko akord bo od tego płacą, dlatego ludzie walą buble bo chcą zarobić. Kierownictwo to (usunięte przez administratora), dwulicowe (usunięte przez administratora) i tchórze, bo nawet nie potrafią z własnymi pracownikami rozmawiać. Wszystko załatwiają przez kierowników działów (o ile można to tak nazwać). O ile Pani(usunięte przez administratora)a wykazuje jakiekolwiek zalążki chęci wobec ludzi to są one i tak szybko tłumione lub ignorowane przez teściową i męża bo to oni mają ostatnie słowo. Jeśli cokolwiek, komukolwiek coś obiecują, lub zapewniają, to jedno masz pewne: i tak nie dotrzymają ani jednego słowa. A gra aktorska pani (usunięte przez administratora) jest godna podziwu, bo tak dwulicowych osób w życiu jeszcze nie poznałem. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. jak chcesz się tam przyjąć to dobrze się zastanów , ale i tak szukaj innej pracy bo miejsca tam nie zagrzejesz. Bo osób co pracują dłużej niż rok to na palcach jednej ręki można wyliczyć. Rotacja w firmie jest ogromna ze wzgl. na to że zostają tylko ci co obnoszą się z tym ileż to roboty nie mają do zrobienia i chodzą w kółko narzekając że się nie wyrobią, albo że są zawaleni!!!!! Normalnych ludzi tam nie ma. Jak przychodzi ktoś z prośbą o jakieś fanty na festyny albo nawet gratisy dla firm za duże zakupy to szefowa każe dawać takie wstrętne starocie, obrazki co po kilka lat na magazynie leżą (raczej walają się) żeby pokazać jaki to ma gest dla biedoty i potrzebujących !!! Ja bym tego z dopłatą nie wziął. W dwóch słowach: poracha i dno !! CENZURA JAK WIDAC DZIALA NA PORTALU, ALE W INTERNECIE NIC NIE GINIE.

Z jakiej racji usuwane są nieprzychylne wypowiedzi? Stawia to pod znakiem zapytania suwerenność tego serwisu. Zamieszczone tu wpisy nie były obraźliwe a prezentujące prawdę o warunkach pracy w firmie KNOR. Jak widać jak zwykle są równie i równiejsi.

ktokolwiekwidzial
@pracownik

Z tego co zauważyłem na innych goworkowych opiniach dotyczących zakladów na strefach sse np w gliwicach złe wpisy z punktu widzenia pracodawcy są usuwane ten portal juz nie jest bezstronny wiekszosc wpisow ktore opisywaly takie zaklady ze strefy zostaly usuniete na niektorych po dodaniu opinii nie mozna juz ustawic oceny takiego zakladu wiadomo o co chodzi

Ziutek

Straszna (usunięte przez administratora-słowo niecenzuralne), ludzie ktorzy nic nie mowia i liza (usunięte przez administratora) e to moze tam popracuja, ale Ci troszke z ambicjami nie maja czego tam szukac, (usunięte przez administratora-słowo niecenzuralne), jak nic, sa tacy co moga sie opierdalac caly czas i za nich (usunięte przez administratora-słowo niecenzuralne) dostanie inny pracownik/pracownica.

Zostaw merytoryczną opinię o Knor sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Knor sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knor sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knor sp. z o.o.?

Knor sp. z o.o.