Opinie o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. w Czeladź

Pakowacze nadal maja stawki ponizej najnizszej krajowej, podwyzki 350 zł to jest zart, gdzie srednia poszla 600 zł w góre, nowych pracownikow pobrali na 4brygady, pracownicy ktorzy prwcuja po 10 pat zostali (usunięte przez administratora) ale w tym zakladzie kazdego (usunięte przez administratora) moze wreszcie ktos otworzy oczy, bo szykuja sie masowe zwolnienia, ciekawe co na to wszystko Panstwowa inspekcja pracy, podwyzki wedlug oceny a nie wedlug tego co wzrosla najnizsza krajowa, porazka ten zaklad, trzeba powoli uciekac

Pensja minimalna brutto od stycznia wynosi 4242 złote. To oznacza, że na rękę pracodawca musi płacić teraz około 3222 złote. Mamy trochę więcej na rękę.

9 lat

To jedziemy zmiana A pani kierownik oprócz załatwiania pracy dla córki i bratu (chłop pisze po nocach do kobiet z pracy co mają na sobie, że żadna tego nie zgłosiła to dziw) to nic nie potrafi nie zna się na niczym już ludzie dają jej PS (nie wiem) kobieta specyficzne mordę drze zachowania zero co do pracowników, a liderzy tez nic nie mówią, bo się boją 1 z prawej ciągle do swojej biega ten z lewej ciągle zajęty nigdy go nie ma po prostu porażka, ale jeśli kierowniczką, to przyjaciółka Pauli to nic się nie zmieni. Pozdrowienia dla pani kierownik z zakładu saitgobeln.

Dt
@Techniczny

Ma swoje zdanie ok ale robotę robi,że zmiany A teraz to jest jeden z najlepszych operatorów, ale jeżeli kierownik nie wie co się,dzieje na produkcji i decyduje współczuję wyników. Pozdrawia DT

XYZ

Zastanawiam się dlaczego tyle negatywnych opinii? Myślę że piszą to osoby które z produkcją mają niewiele wspólnego! !! Jest to ich pierwsza praca albo nie chce im się pracować! !! Trzy przerwy w innych zakładach jest przeważnie jedna. Zarobki OK Atmosfera dobra Dzisiaj masz dwie maszyny szybkie za tydzień dwie wolne Pracownicy bardziej doświadczeni są pomocni Lista plusów jest bardzo długa minusów niewiele Garstka osób które nie chcą się dostosować do zakazów np.telefony! !!

ABC
@XYZ

Zakaz używania telefonów jest nie zgodny z kodeksem pracy. Telefonu nie można używać przy obsłudze maszyny lub innych czynnościach. Ale samo posiadanie i pójście na bok i skorzystanie jest legalne. Pracodawca nie może ukarać.

Ponczek

najlepszy zakłat pracy morzna bardzo durzo zarobic kierownicy bardzo wporzondku a jak sie ludziom nie hce robic to niech zmienim zaklat jedynuy minus to za mala palarnia morzna by powiekszyc bo jak hodzi sie co puł godziny to cienszko usionsc

Yhhy Nowy wpis

A po co im wstyd i kompromitacja? Zakład juz nie bawem zmieni nazwę na zakład rodziny, większość ludzi potrafi tylko kablować do liderów czy kierowników, osoby które mają swoje zdanie są wykluczane z tego środowiska

Inny

Może zakład wpadnie na pomysł aby pakowaczy oceniali operatorzy bo wieszkosc ma 4 nawet 5 a zasługują max na 3 więc to trochę głupie jeszcze w tym momencie jak liderzy mają więcej pracy za biurkiem niż na hali a operatorzy są wzywani do pakowarek o głupoty

Ponczek Nowy wpis
@Inny

Ja muszem nie ras zamiazt zrobic sobie 7 pszerw po pul godziny to se robie tylko 5 pszerw bo mi lider karze pomuc na pakowarkah a ja muszem na horauf sam se radzic i cienszko tele wyciagnonc bo musze na pakowarkah pomusz

07 Nowy wpis
@Ponczek

Jak byś zwracał uwagę jakie kubki puszczasz to każdy pakowacz sam sobie poradzi. Wystarczy podejść raz na godzinę obejrzeć,rozerwać kubeczki i po temacie. Pakować nie musisz damy radę. Jedyna pomoc której potrzebujemy,oprócz dobrych kubków bez wad to założenie teflonu albo nas przeszkol i też damy radę. I wtedy idź nawet na 9 przerw i niech Ci maszyny hulają. POWODZENIA .

Niesprawiedliwe

Pracownicy produkcji czyli Starszy operator ma stawkę w porównaniu do Starszego Magazyniera większą o około 1500 zł brutto. Stawki powinny być równe ! tym bardziej ze magazynier musi posiadać specjalne uprawnienia UDT które nie jest tak łatwo zdać. do tego ma wielką odpowiedzialność, praca na różnych wózkach niektóre ważące po kilka ton ! obsługa wszystkich maszyn produkcyjnych ( to nie są tylko dwie maszyny ) łatanie dziur w braku obsady ! gdzie tu jest sprawiedliwość ! Mieliśmy obiecane dwa lata temu ze za rok dostaniemy wyrównanie i sprawa ucichła . Dodam ze na produkcje może iść każdy nawet ten co nie umie pisać , ale na magazyn pracować na ciężkim sprzęcie nie każdy da sobie rade!! Informacja do HR i Całej Dyrekcji, Pozdrawiam

Operator
@Niesprawiedliwe

To zapraszamy na maszyny, zobaczyć czy tak łatwo się na nich pracuje

Cichy Bob

Jak się nie podoba jakoś pakowacz idź na operatora proste Albo są inne firmy w okolicy można zawsze iść gdzieś indziej A po 5 zawsze dadzą więcej nowemu bo go muszą skusić na ta pracę A po 6 to są propozycje firmy które jeśli umiesz czytać z zrozumieniem związki się na te stawki nie zgodzili i dadzą w lutym swoje propozycje

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier Części Zamiennych. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Hahaha

Ktoś kto ma ewidentnie problem z językiem polskim . Z podstawowymi słowami zaznaczę. Aż przykro się na to patrzy . Pytanie jak Ty wypisujesz te raporty albo kartę awarii .

Yhy
@Hahaha

Pytanie czy to na pewno ta osoba pisze. Po jakimś tam czasie przepracowanym z tą osobą, nie chce mi się wierzyć.

Nikt nie powiedział że w biurach tylko znajomości lub powiązania rodzinne

Zara
@..

Pracowników ocenia się nie według przynalezności narodowej !!! Liczy się i ch produktywność i zaangażowanie !!! A cztery przerwy po 30 a nawet 40 min to u nich norma !!! Nikt tego nie weryfikuje a szkoda !!!

Były

Już nie pracuje w tej firmie, ale męczy mnie jedno, jak i sporo ludzi. Jak to jest Polaków zwalniają na 4b nie biorą, a Ukraińców wszędzie umowy przedłożone branie na 4b, czy my Polacy nie jesteśmy już czasami omijani we własnym domu.

Czy jest możliwość pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. na część etatu?

Mażyciel

WitamMaże Zeby być pakowaczem jakie kryteria spełniać muszę jestem z Bytomia i mam dojazd.

KsW

Pracuje na równo z operatorami starszymi stażem chyba kpisz ! Nie do równuje im pod każdym względem. Brakuje jej doświadczenia i widzę przedewszystkim . Wybiera sobie maszyny na których jej lepiej pracować. I czuje się wśród innych tą lepsza . Sorry nie kupuję tego wytłumaczenia .

Dostałam bo mnie sie nalezy długo pracuje w tej firmie i o każdym dużo wiem a ta wiedza sie przydaje kierownikom

Max
@1

.. " o każdym dużo wiem a ta wiedza się przydaje kierownikom." Czyli jednym słowem donosisz !? Jest to prosta droga na szybki awans. (usunięte przez administratora) w pracy nie jest dobrze postrzegane. Bardziej dzieli pracowników niż ich łączy.

JestemZadowolony

Dużo osób narzeka na to, ze są jakieś dziwne układy między pracownikami, a wystarczy mieć alimenty, albo mieć k(usunięte przez administratora)e i jest się lubianym. Wzór na bycie lubianym X=A*B X- współczynnik bycia lubianym A-ilość alimentów (usunięte przez administratora) Im wyższa wartość X tym lepiej Zakład nowoczesny, ale brakuje świeżych głów, które by wprowadziły porządek i nie bałby sie podejmować ciężkich decyzji, bo jednak zakład produkował przez ostatnie lata największe ilości kubkow, ale były osoby, które umiały upilnować, to co sie dzieje na produkcji.

9 lat

Elita
@9 lat

To jak zmiana A to teraz B i C i na końcu D dajesz . Ooo Brygadzie A mocne .

Hmm
@9 lat

A Monika, tez koleżanka ma pakowarkach nic nie potrafiła ale stawka operatora bo renatka załatwiła. (usunięte przez administratora) macie na tej zmianie

He he
@Hmm

A pisz tez o kolasinskim, ma (usunięte przez administratora) na zmianie i nic ona nie robi bo Krzysiu ja broni lazdy jest karany za tel ale nie ona bo pewnie z nim pisze pozdrawiam zaklad w którym po znajomości masz wszystko a inaczej nic

@9 lat

Jak sie pakowaczom nie hce robićc to nich se przyjdom na maszyny a z mojim wolnym czasem ktury mam jak idom mi maszyny to moja sprawa co robie a wszystcy kierownicy som w porzondku

Człowieku przedewszystkim jak coś piszesz na forum to włącz sobie słownik bo robisz takie byki , że tego się czytać nie da i nie zaśmiecaj forum swoimi wypocinami. A co mam Ci w prost powiedzieć , że pisać po POLSKU nie potrafisz i słownik do ręki podać. Rozumiem że można posiadać dysortografię . Ale bez jaj wielce oburzone duże dziecko, bo ktoś się wypowiada na jakiś temat na forum po to jest. Coś się nie podoba to nie czytaj .

Brygada C
@9 lat

Chłopak oskarżony o pisanie nie poszedł na 4b choć doświadczony bardzo na imp h i innych pmc, kolego to podlega pod pip jeżeli nie ma pani kierownik dowodów. Pozdrawiam cały zakład ????

Aha

Zmiana zamianą ponoć liderzy go nie chcieli choć wątpię, sytuacja jak z patrykiem 2 doświadczonych operatorów na 3 zmiany bo mają swoje zdanie do pani kierownik śmiech na sali ale co zrobisz jak tylko osoby co są posłuszne idą na 4B

Może

Co do awarii ma swoje zalety bo dużo wie ale co do pakowaczy to nie pomoże i tyle,może dlatego 3zm

Techniczny
@Może

Tak bo pakowacz najlepiej by tylko pakować umiał 4500 i nic więcej nie potrafi tylko karton wrzucić ????‍♂️

Dt
@Techniczny

Brygady

Cześć załoga, wypowie się ktoś która zmianę najlepiej omijać pod względem kierowników i liderów?

Josserek
@Brygady

Każda brygada ma jakiś mankament pod względem ludzi jak i kierowników jak także liderów. Każda osoba wyrabia sobie zdanie sama osobiście. Jednemu odpowiada kierownik z B drugiemu nie. Nie ma zależności. Nie da się odp. Na to pytanie precyzyjnie która zmianę najlepiej omijać. Trzeba osobiście poznać przepracowany, żeby stwierdzić samemu .

W Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Inżynier Procesu. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

UKULELE

Nic , najlepiej jak nie bedziesz umial pisac i czytac i lubisz pracowac za najnizsza krajowa przez 2 lata pierwsze to cie przyjma

Slomkowicz
@UKULELE

Od kiedy zarabiasz najniższa krajowa ? Chyba będąc przez pośrednika przyjętym

@Slomkowicz

Jak siem zna na rzyciu to sie zarabia durzo ja znam si na rzyciu i horauf to durzo zarabiam i pimc to surzo zarabiam i mnie lubiom lucie i mam wspiercie u kierownik a pakowaczom to 4 pakowark bo sie nudzom

Alicja Bahleda Córóś

A ja powiem tak, że opinie są przesadzone, narzekacie na liderów lub kierowników zmiany, nikt wam nie broni zmienić zmiany idźcie miejcie odwagę powiedzcie w twarz, że chcecie zmienić brygadę i powód a nie żalicie się na internetowych forach i wymyślacie niestworzone historie. Piszecie o najniższych zarobkach? Jakie najniższe macie podstawę, która jest wyższa od najniższej większość jest na 4B czyli 18% od wypłaty premia za nocki frekwencyjna i za brak wydatków, najczęszczą oceną w tym roku była 4ka wśród ludzi jak sam powiedział pan z Solidarności na zebraniu czyli znowu od wszystkiego wam wzrośnie wypłata całościowo więc realnie więcej o kilka stówek. Jest możliwość rozwoju na ocenie rocznej jest rubryka do uzupełnienia z rozwojem i ambicjami itd co na pewno przełożyłoby się na większe zarobki, które i tak są na dobrym poziomie, wystarczą chęci i pójście do lidera/kierownika brygady, że chce się szkolić. Kolejna sprawa piszecie o liderach konkretnej brygady, pierwszy, że chodzi do "swojej" no ludzie ile macie lat 10? Jest kilka małżeństw rodzeństw czy rodzin i nie żyliście tak tym jak teraz to są dorośli ludzie, którzy ze sobą rozmawiają i nie widać by latali co chwile do siebie a pewnie osoba co to pisała sama stoi i biadoli na ich temat bo ma nudne życie, zainteresujcie się sami sobą i dajcie żyć innym. Drugi lider też oberwał a nie dość, że pomaga dogadać się z nim idzie to zawsze pomoże i doradzi, ale wiadomo trzeba zawsze coś wymyślić. Jedyny minus to, że niektóre zmiany już za 10/15 stoją wyłączone maszyny lub w szatni a ta zmiana nie może wcześniej wyjść. Podsumowując zarobki są na dobrym poziomie, można zarobić i można się rozwijać, liderom i kierownikom za życie prywatne i poprostu trzymaniu w kupie całości po to żeby był pewien standard to problem, ludzi zostawcie w spokoju i ich prywatne relacje i spójrzcie na siebie

WDŻ
@Alicja Bahleda Córóś

Panie Fedrku nepotyzm, mówi Panu, to coś? Nie powinno być sytuacji w której kierownik bądź lider, lub ktoś jeszcze wyżej obstawia się samymi przyjaciółmi, bądź rodziną, ponieważ tworzy, to patologiczne środowisk, albo utopie, zależy kto jak uważa. Potrzebne są świeże głowy nie związane emocjonalnie z żadnymi pracownikami i nie chodzi mi o to żeby być tyranem dla pracowników, a bycie neutralnym dla każdego. Nie bez powodów zakazane było kiedyś, żeby na zmianie były pary, ponieważ tworzy, to same problemy. Nie zapominaj, że to jest praca wiec przez 8 godzin nie licząc przerwy powinno się pracować, a nie pielęgnować związek. Reasumując wszystkie pary, oraz rodziny powinny być prosto mówiąc rozdzielone w granicach możliwości firmy oczywiście. Pozdrawiam.

K.

Orzeczenia o niepełnosprawności jakieś posiadasz ? Przyjmują tak takich bo czytam te komentarze i chyba wychodzi że tak. Zakład chroniony czy jak ?

@XYZ

Jesteś nowy napewno dlatego jest ci dobrze zobacz sobie że teraz wszystko obowiązki ma operator . Lider nic nie robi bo większość mdo jest z łapanki z zewnątrz i pierwszy raz widzą zakład i maszyny na oczy są to ludzi przydupasow bezdusznych ludzi jak kierownik czy dyrekcja. . Porobisz to napewno zobacYs . Z produkcją to mają nie wiele wspólnego osoby które nią zarządzają . ????

Man
@XYZ

Drogi Jasiu 3 przerwy jest normalna rzecza dzisiaj w każdej firmie. Szeregowy pracownik nie chce tam pracować , bo jest traktowany jak (usunięte przez administratora) , którym zarządzają liderzy nie potrafiący liczyć do 10. Nie dość , że firma odchodzi od 4 brygmgad co powoduje zmniejszenie wynagrodzenie to dokłada roboty 2 razy więcej za nizsza wypłatę w tym przypadku. Pracownicy doświadczeni nie są pomocni dla nowych tylko udają pomocnych przed przełożonymi żeby dostać premie za szkolenie , a tak naprawdę nie szkolą nowych pracowników. Drogi Jasiu wiedz , że zakazanie używanie telefonu w pracy jest niezgodne z prawem i karalne , a pozwalając sobie na to jesteś słabym (usunięte przez administratora) własnego losu. Zarobki są takie : - Operator : 5000 netto na zmiany - spanie po kątach i w zamkniętych pomieszczeniach na nockach i popołudniowych zmianach jest normą - młodszy operator : 3500 netto na zmianach - nie wolno spać w pracy stoi patrzy i po knuje pakowacza i nie przeszkadza w pracy ponieważ nic nie potrafili po za pierdzeniem - pakowacz : najniższa na 3 zmiany - biega na maszynach , ale dyrektor kombinuje jak dołożyć 3 maszynę aby pakowacz był bardziej czarny , a starsi operatorzy mogli w pracy się lepiej wyspać i miał kto za nich robić Podejście do ludzi jest 100% (usunięte przez administratora) , nie masz rodziny czy pleców jesteś nikim. W rzeczywistości jest zatrudnione 15-20% pracowników za dużo względem zamówień dlatego firma ma ciężko z finansami. Miejmy nadzieję , że nowy dyrektor posprząta ten rodzinny posmarowany wazeliną bałagan. Pozdrawiam resztę załogi

Napisz w lato to pogadamy jak zobaczysz 50 stopni na hali

@Nowy

Dzięki za info porozglądam się może nie wszystko widzę krótko pracuje więc mogę się mylić Pozdrawiam serdecznie

ABC

Ostrooo

Fajne masz marzenia . Aż pozazdrościć ! Żeby zostać liderami troszkę kompetencji trzeba mieć i potrafić pisać i rozmawiać. A Ty tego nie oszukujmy się nie potrafisz . Patrz na wszystko realistycznie. I nie żyjemy w bajce w wirtualnym świecie. Tylko zejdź na ziemię i sobie odp . Czy się nadajesz bo piszesz brednie . To że " zjadłem zenby na maszynah durzo umiem ... " to nie oznacza ,że jesteś osobą odpowiednią na stanowisko lider. Nie tylko dobra znajomość maszyn świadczy o tym , że jest to odpowiednie stanowisko dla takiego jak Ty. Jest sporo osób które są o wiele lepsze w tym wszystkim niż Ty . I umieją umiejętnie I skrupulatnie rozwiązywać problemy. Jak i rozmawiać z innymi pracownikami. Dla Ciebie najważniejsza jest palarnia jak i smart lunch , aby sobie usiąść wypalić fajkę i kwitnąć na przerwie 30 minut. I zerzrec coś co było wygodne dla wszystkich. Bo teraz musisz się karmić na stacjach i hamać hot dogi .I jak tam jeszcze napisałeś że za dużo w życiu przeszłeś co kogo to interesuje . Każdy coś w życiu przeszedł. Jak tak czytam te twoje komentarze to się zastanawiam za kogo Ty się wg uważasz i na co te twoje przechwały jaki Ty dobry fantastyczny doświadczony .

@Ostrooo

Nie znas mnje to nie oceniai bo za durzo zeczy wiem o rzyciu a z lucmi mam dobry kontakt bo co pujde na palarnie to kaszdy hce ze mnom gadac i mam durzo przyjaciul i potrafie podjemowac dobre ruhy i moje maszenie kiedys sie spelni bo donze do celu

Ponczek

Horauf to najleprza maszyna ale tszeba durzo czas stracic rzeby sie nauczycz na niejrobic ale jak jurz sie umi to morzna byc na palarni co 30 min i jak sie dobze ustawi to dobze idzie a jak nie to nie idom dobre kubki i wtedy tszeba durzo czasu ustawic i dobze kubki lecom to my tez lecom ale na palarnie i do kubka nalac zimnej wody z dystrybutana i pic jom i palic na pszerwie

Zostaw merytoryczną opinię o Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. - Czeladź

• Jak się pracuje w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.