MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE

Święcie

Opinie o MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE

przemas

Witam, Ile można zarobić jako automatyk z 10 letnim doświadczeniem?

Tekturnik

Szybkie pytanie, bez ceregieli? Ile zarabia się pracując na tekturnicy, jako operator falownicy, sklejarki podwójnej czy na sztakerze? Tam gdzie pracuje to masakra jest 2700 brutto, jako operator falownicy. Proszę o rzetelną odpowiedź.

korba
@Tekturnik 29.06.2017 15:44

Bez doświadczenia na starcie 2000-2200 brutto, z doświadczeniem na początek pewnie w przedziale 2400-2800 brutto podstawy

Oxi

Witam mam pytanie gdzie składać cv do kadr czy ochronie zostawić . Jakie zarobki na okresie prubnym i ogólnie. Do swiecia mam 34 km . Posiadam własny pojazd. Czekam na odp

też michał :)

to wcale nie jest tak daleko, a jak nie masz innej pracy na horyzoncie, że tak to ujmę, to warto. poza tym stabilność zatrudnienia i chyba możliwość dogadania się z osobmi z twojego rejonu na wspólne dojazdy

Mikołaj

Pytanie na temat pracy warunki przede wszystkim jaka płaca na mniejszym stanowisku pomocnik albo badanie jakości makulatury czy warto jak się wychodzi na miesiąc. proszę o informacje nie wiem czy warto mam 20km do świecia...

przyjazny

Dlaczego nie zgłosicie tego do wyższych instancji w Wiedniu (bo chyba tam są osoby decyzyjne) Nie stać Was na napisanie po niemiecku lub angielsku kilku pism. Tam rządzi układ o których właściciele fabryki nic nie wiedzą obsadzanie stanowisk swoimi itd, ta firma jest pozbawiona normalnej drogi awansu. Ostanio słyszałem fajny tekst - jak nie będziesz się uczył to dostaniesz pracę na kartonach:)

Leszek

[usunięte przez moderatora] Przez tę firmę wielu ludzi utraciło zdrowie psychiczne ... trzymajcie się z daleka. zarobki 1200 - 2000 netto, kierownicy i dyrektorzy wyżywają się psychicznie na podwładnych.

Zostaw opinię o MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE - Święcie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONDI CORRUGATED ŚWIECIE SP. Z O.O. - ŚWIECIE