Opinie o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. w Święcie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. w Święcie

Specjalista

Ile zarabia specjalista ds obsługi klienta z kilkoma językami?

Z

Brutto tak?

Jest tu taka oferta dla pracownika tekturnicy. Widzę po opisie niestety, że doświadczenie w obsłudze wspomnianej tekturnicy jest wymagane. zastanawiam się czy bez niego nie mogą przyjąć na przyuczenie przypadkiem? I czy to w ogóle jakieś skomplikowane?

Nie wiecie przypadkiem jakie zarobki są proponowane teraz młodszym specjalistom ds. dokumentacji technicznej? w wymogach jest wpisane, że wymaga się wykształcenia kierunkowego, lub ewentualnie średniego technicznego, popartego doświadczeniem. Mimo wszystko i tak potem są wpisane 2 lata na stanowisku specjalistycznym, czy więc to wykształcenie na cokolwiek wpływa?

Specjalista

Ile zarabia specjalista ds obsługi klienta z kilkoma językami?

heheszki
@Specjalista

Śmieszne pieniądze w porównaniu do wymagań jakie stawia pracodawca. jesli masz szansę na pracę w innym, większym mieście to nie trać czasu na Mondi. Jesli chcesz zyskać doświadczenie - Mondi ok, ale szykuj się na wyzysk.

nick
@heheszki

Moze ktoś podac stawke?

@Specjalista

Ktoś napisze ile naprawde zarabia sie jako specjalista ds obsługi klienta z 3 językami?

@kandydat

Kto się wypowie? Zdradzcie jakie zarobki

@heheszki

Ok, czyli kasa nieadekwatna, a tak konkretniej? Chyba nie minimalna? Na pewno dają te kilka zł więcej.

Jan

I jak z tymi zarobkami? Bo w sumie każdy pyta, ale nikt nie napisał na ile konkretnie można liczyć ... Do tego widziałem wzmiankę, żeby nie marnować tu czasu, a czemu? Przez szefostwo, pracowników? Ciekawe o co może chodzić ...

@Jan

Ja miałem ofertę 6500 netto z wszystkimi dodatkami. Sądzicie, że to dobra stawka na specjalistę do spraw obsługi klienta?

Łucja
@kandydat

Jak na początek, dla kogoś kto zaczyna swoją karierę i będzie łapał pierwsze doświadczenie - bardzo dobra! :) Co z tą pracą, zrezygnowałeś?

@Łucja

Zrezygnowałem bo nie było możliwości pracy zdalnej tylko dojazdy i 1000 zł na paliwo miesięcznie więc zostaje tylko 5500.

kandydant
@Łucja

A i zapomniałem dodać, że mam 7 lat doświadczenia w customer service więc ta stawka nie była OK dla mnie.

Łucja
@kandydant

No jak uważasz, to Twoja decyzja, mam nadzieję że nie będziesz żałować. Ale faktycznie dojazdy mogą wykończyć a 1000zł na paliwo to ogromna kwota. I za dojazdy nie zwracają? Wielka szkoda.

Z Nowy wpis

Brutto tak?

Hej. ;) jeszcze wczoraj została dodana oferta pracy dla specjalisty ds. zakupów części zamiennych. Czy jest tu ktoś kto pełnił te funkcje i się wypowie o zakresie obowiązków oraz wynagrodzeniu za nie? planuje aplikować

Firma Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Tona

Boże!!!!! Ludzie tam pracujący i właściciele to chyba lądują co chwilę u psychiatry. Gorszej firmy to nie znam. W każdej innej firmie jak zajadę na załadunek bądź rozładunek to wszystko przebiega sprawnie, normalnie i ludzie są życzliwi. A tutaj to (usunięte przez administratora) jakieś oszołomy. Doprowadzają kierowców do nerwów, zero spokoju. Zachowują się jak by odbierane było złoto. Ja pitole. Będzie lepiej jak wszyscy którzy mają z nimi wymyślone problemy zrezygnują z współpracy i wtedy może właścicielowi otworzą się oczy co wyprawiają. Ludzie ogarnięcie się bo zachowujecie się jak kretyni mowa do ludzi tam pracujących. Wykorzystujecie kierowców do maksa a przydało by wam się tak porządnie w pysk strzelić. Zero szacunku dla kierowców którzy nawet z daleka do was przyjeżdżają po to by odebrac papier!!!!

Jak długo trwa proces awansu w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Xxx

Porażka !! Kierownik dwu biegunowy!!ludzie fałszywi !!!!

Joanna

W ofertach widziałam ogłoszenie na pracownika magazynowego. Do tej pory nic nie wiedziałam o tej firmie i ciekawa jestem, czy warto w ogóle próbować czy pójść gdzieś indziej na magazyn. Dobre zarobki jak na te czasy dają?

Ala

Witam. Czy ktoś mółby podzielić się informacją o tym na jakim poziomie jest test z j. angielskiego na etapie rekrutacyjnym?

System pracy

Witam, być może orientuje się ktoś w jakim systemie pracuje się w Mondi corrugated Świecie jako pracownik magazynowy? Jest to system czterobrygadowy czy może w cyklach tygodniowych (weekendy wolne)?

@System pracy

System tygodniowy, weekendy wolne chyba, że idzie dalej produkcja + załadunki.. Ogólnie sob ndz święta wolne

System pracy
@Andrzej

Dziękuję bardzo za odpowiedź ???? może orientuje się Pan również czy zdarzają się pracownicy bez doświadczenia właśnie jako pracownik magazynowy? Czy raczej firma stawia na pracowników z doświadczeniem i tacy są brani pod uwagę w pierwszej kolejności?

@System pracy

Czterobrygadowka

Krystyna
@Krótka kariera

Jest opcja by się dogadać na jakieś inne warunki czy wszyscy pracują w systemie czterobrygadowym? Co możesz ogólnie napisać o zarobkach w tym miejscu? W sumie to mnie najbardziej interesuje.

nick

Czy firma gwarantuje swoim pracownikom pracę zdalną 100%? Mówię o stanowiskach administracji.

@nick

Pewnie można jakoś się dogadać. Jeśli już tak pracowali podczas pandemii (a pewnie i dalej pracują), to pewnie nie będzie problemu. Ale czy akurat pracownicy administracji mogą tak pracować?

@Jan

Niestety nie da się dogadać :)

Krótka kariera

Pracowałam w firmie na stanowisku biurowym dosyć krótko. Musiałam zwolnić się, gdyż firma nie respektowała ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli ktokolwiek chce tam pracować, polecam mieć NA PIŚMIE, najlepiej w umowie zawarte ustalenia jak np. tryb pracy. Polecam podpisywać umowę zanim się zrezygnuje z innych opcji aby nie miec problemu, gdy okaże się, że firma nie chce zapisać w umowie obietnic. Mondi zatrzymało się w czasie 20 lat temu i nadal żyje zarządzaniem z lat 90. Pracownik jest tylko zasobem ludzkim i warto mieć to na uwadze. Choćby taka głupota jak pusty "parking dla kierownictwa" podczas gdy nie ma miejsc dla zwykłych szaraków o czymś świadczy. To głupota, ale dość dobitnie pokazuje w jaki sposób zarządza się pracownikami.

Orzeł

Witam chciałbym się zapytać jak aplikować na stanowisko operatora maszyn do Mondi Corrgated na przetwórstwo a nie do Mondi SA

@Orzeł

JAK JESTEŚ DO UROBIENIA TO TAK A JAK NIE TO OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ!!! DLACZEGO??? POPYTAJ....

@666

Może napiszesz coś więcej, bo tak to nic nie wiadomo? Jak do urobienia, w sensie, że robią wszystko, żeby Cię zwolnić? Musisz mieć naprawdę złe doświadczenia z firmą skoro tak piszesz.

Magaztnier

Od razu widać że towar przyjeżdża z Polski !!!! Tylko towar z Mondi ma bylejak załadowane belki bez możliwości czytania etykiet.Z zagranicy jak przyjeżdżają do nas bele to wszystkie mają zawsze etykiety z przodu. Wydłuża to czas rozładunki bo trzeba każdą z osobna wyciągać by móc odczytać dane i dopiero nakleić swoją etykietę!!!!!!

customer

Co sądzicie o pracy w dziale customer service?

Czy w firmie Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Referent?

Lolek

Zależy od stanowiska. Pracownik produkcji, wózkowy, logistyka/spedycja, laboratorium, pracownik magazynu papieru praca na 3 zmiany. W okresie wakacji/urlopu 2 zmianowy po 12h od pon do pt. W biurze pracują od 8 do 16

Joanna
@Lolek

Czy za nocne zmiany w Mondi Corrugated są jakieś dodatki do wynagrodzenia? Ile jeden pracownik (magazyn) ma w ciągu miesiąca nocy? Jak Wam się w ogóle pracuje na nocki, jest ciężko?

Pytanie odnośnie zatrudnienia

Witam. Posiada ktoś z Was być może informację, czy Mondi corrugated Świecie poszukuje pracowników na stanowisko operator maszyn? W głównej mierze chodzi mi o pracę na dziale przetwórstwa z racji na moje 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Jaki jest system pracy w tym oddziale firmy (3 zmianowy 4 brygadowy czy w cyklach tygodniowych)? Jak firma zapatruje się na rozwój pracownika z biegiem czasu w przypadku zakończenia studiów o pokrewnym kierunku? Czy po przepracowaniu okresu próbnego jest szansa na 'w miarę' godziwe zarobki? Co można powiedzieć o atmosferze panującej wśród pracowników produkcji?

@Pytanie odnośnie zatrudnienia

Ta firma jest typowym przykładem nepotyzmu , kolesiostwa i(usunięte przez administratora) włażenia. Omijaj szerokim łukiem...chyba , że jesteś j/w W sezonie urlopowym ( 2 miesiące i jak ktoś zachoruję ) po 12 godzin i cisną też na sobotę lub niedzielę. Ludzie w roku mają po 200-300 i 400 nadgodzin bo to jest uważane za normalne...ze strony "góry" ;) Twój wybór... :)

Łukasz

Pracowałem tam i jedyny plus to wypłata na czas a tak to wyzysk totalny, frajerska atmosfera budowana latami przez pracowników - ogólne podejście do produktu jak do pracownika - sztuka to sztuka. A ich motto to : Nie ty to następny :) Pozdrawiam tych frajerów których i tak dojadę z czasem :*

Swiecie1et

Wymagają od kierowców niewiadomo czego a sami posadzą na portierni dwie grube krowy co nie potrafią obsługiwac komputera

Crazy
@Swiecie1et

Masz rację.na cieciówce bezczelne tempe łychy. firma (usunięte przez administratora) Kupa główna I szlam..bylem tam kilka razy.oby nigdy wiecej

Kierowca

Firma jak firma ma swoje zasady. Niekiedy trzeba uzbroić się w cierpliwość czekając na załadunek. Prośba do szefostwa ochrony, wymieńcie na kogoś normalnego ta starą blondynę bo z głową raczej nie ma za dobrze. Nie dość, że za każdym razem jak człowiek przyjeżdża śpi to jest na tyle bezczelna, że z ryjem na Ciebie wyskakuje bo obudziłeś ją.

@Kierowca

Kolego napisz więcej coś o zaladunkach i rozladunkach jak to tam idzie. Ile trwają i wogole czy warto tam się pchać

@Kierowca

To zależy z czym przyjeżdżasz. Rozładunek rolek czy palet idzie bardzo sprawnie. Jeśli mowa o załadunku kartonów to jest to loteria. Możesz dostać sms wjazdowego po kilku minutach, a niekiedy odbębnisz nawet 9h pauzę i jeszcze nie wjedziesz.

Draiver D
@Kierowca

Ochrona na bramie nr 3 to skandal. Największe zamieszanie robią pracujące tam kobiety. Każdy przyjazd na rozładunek wiąże się z zupełnie nie potrzebną dyskusją o bzdury bez znaczenia.

@Draiver D

Brama 3 nie należy do Mondi Corrugated, tylko do Mondi S.A. Na 3 to też cyrk na kółkach. Wiedźmin z kartonów świetnie pasowałaby, tylko gdzie ona wyśpi się jak nie u siebie :D

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. - Święcie

• Jak się pracuje w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.