Opinie o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. w Święcie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. w Święcie

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Specjalista
Kandydat

Ile zarabia specjalista ds obsługi klienta z kilkoma językami?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Specjalista
Kandydat

Ile zarabia specjalista ds obsługi klienta z kilkoma językami?

heheszki
@Specjalista

Śmieszne pieniądze w porównaniu do wymagań jakie stawia pracodawca. jesli masz szansę na pracę w innym, większym mieście to nie trać czasu na Mondi. Jesli chcesz zyskać doświadczenie - Mondi ok, ale szykuj się na wyzysk.

nick
@heheszki

Moze ktoś podac stawke?

kandydat
@Specjalista

Ktoś napisze ile naprawde zarabia sie jako specjalista ds obsługi klienta z 3 językami?

Nick
@kandydat

Kto się wypowie? Zdradzcie jakie zarobki

@heheszki

Ok, czyli kasa nieadekwatna, a tak konkretniej? Chyba nie minimalna? Na pewno dają te kilka zł więcej.

@Nick

I jak z tymi zarobkami? Bo w sumie każdy pyta, ale nikt nie napisał na ile konkretnie można liczyć ... Do tego widziałem wzmiankę, żeby nie marnować tu czasu, a czemu? Przez szefostwo, pracowników? Ciekawe o co może chodzić ...

kandydat
@Jan

Ja miałem ofertę 6500 netto z wszystkimi dodatkami. Sądzicie, że to dobra stawka na specjalistę do spraw obsługi klienta?

Łucja
@kandydat

Jak na początek, dla kogoś kto zaczyna swoją karierę i będzie łapał pierwsze doświadczenie - bardzo dobra! :) Co z tą pracą, zrezygnowałeś?

kandydat Nowy wpis
@Łucja

Zrezygnowałem bo nie było możliwości pracy zdalnej tylko dojazdy i 1000 zł na paliwo miesięcznie więc zostaje tylko 5500.

kandydant Nowy wpis
@Łucja

A i zapomniałem dodać, że mam 7 lat doświadczenia w customer service więc ta stawka nie była OK dla mnie.

Łucja Nowy wpis
@kandydant

No jak uważasz, to Twoja decyzja, mam nadzieję że nie będziesz żałować. Ale faktycznie dojazdy mogą wykończyć a 1000zł na paliwo to ogromna kwota. I za dojazdy nie zwracają? Wielka szkoda.

Orzeł

Witam chciałbym się zapytać jak aplikować na stanowisko operatora maszyn do Mondi Corrgated na przetwórstwo a nie do Mondi SA

@Orzeł

JAK JESTEŚ DO UROBIENIA TO TAK A JAK NIE TO OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ!!! DLACZEGO??? POPYTAJ....

@666

Może napiszesz coś więcej, bo tak to nic nie wiadomo? Jak do urobienia, w sensie, że robią wszystko, żeby Cię zwolnić? Musisz mieć naprawdę złe doświadczenia z firmą skoro tak piszesz.

nick
Kandydat

Czy firma gwarantuje swoim pracownikom pracę zdalną 100%? Mówię o stanowiskach administracji.

@nick

Pewnie można jakoś się dogadać. Jeśli już tak pracowali podczas pandemii (a pewnie i dalej pracują), to pewnie nie będzie problemu. Ale czy akurat pracownicy administracji mogą tak pracować?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik magazynowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
customer
Kandydat

Co sądzicie o pracy w dziale customer service?

System pracy
Kandydat

Witam, być może orientuje się ktoś w jakim systemie pracuje się w Mondi corrugated Świecie jako pracownik magazynowy? Jest to system czterobrygadowy czy może w cyklach tygodniowych (weekendy wolne)?

Andrzej
@System pracy

System tygodniowy, weekendy wolne chyba, że idzie dalej produkcja + załadunki.. Ogólnie sob ndz święta wolne

System pracy
@Andrzej

Dziękuję bardzo za odpowiedź ???? może orientuje się Pan również czy zdarzają się pracownicy bez doświadczenia właśnie jako pracownik magazynowy? Czy raczej firma stawia na pracowników z doświadczeniem i tacy są brani pod uwagę w pierwszej kolejności?

Czy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Czy w firmie Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Referent?

Lolek
@Pytanie

Zależy od stanowiska. Pracownik produkcji, wózkowy, logistyka/spedycja, laboratorium, pracownik magazynu papieru praca na 3 zmiany. W okresie wakacji/urlopu 2 zmianowy po 12h od pon do pt. W biurze pracują od 8 do 16

Joanna
@Lolek

Czy za nocne zmiany w Mondi Corrugated są jakieś dodatki do wynagrodzenia? Ile jeden pracownik (magazyn) ma w ciągu miesiąca nocy? Jak Wam się w ogóle pracuje na nocki, jest ciężko?

Pytanie odnośnie zatrudnienia
Kandydat

Witam. Posiada ktoś z Was być może informację, czy Mondi corrugated Świecie poszukuje pracowników na stanowisko operator maszyn? W głównej mierze chodzi mi o pracę na dziale przetwórstwa z racji na moje 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Jaki jest system pracy w tym oddziale firmy (3 zmianowy 4 brygadowy czy w cyklach tygodniowych)? Jak firma zapatruje się na rozwój pracownika z biegiem czasu w przypadku zakończenia studiów o pokrewnym kierunku? Czy po przepracowaniu okresu próbnego jest szansa na 'w miarę' godziwe zarobki? Co można powiedzieć o atmosferze panującej wśród pracowników produkcji?

@Pytanie odnośnie zatrudnienia

Ta firma jest typowym przykładem nepotyzmu , kolesiostwa i(usunięte przez administratora) włażenia. Omijaj szerokim łukiem...chyba , że jesteś j/w W sezonie urlopowym ( 2 miesiące i jak ktoś zachoruję ) po 12 godzin i cisną też na sobotę lub niedzielę. Ludzie w roku mają po 200-300 i 400 nadgodzin bo to jest uważane za normalne...ze strony "góry" ;) Twój wybór... :)

Łukasz

Pracowałem tam i jedyny plus to wypłata na czas a tak to wyzysk totalny, frajerska atmosfera budowana latami przez pracowników - ogólne podejście do produktu jak do pracownika - sztuka to sztuka. A ich motto to : Nie ty to następny :) Pozdrawiam tych frajerów których i tak dojadę z czasem :*

Swiecie1et

Wymagają od kierowców niewiadomo czego a sami posadzą na portierni dwie grube krowy co nie potrafią obsługiwac komputera

Crazy
@Swiecie1et

Masz rację.na cieciówce bezczelne tempe łychy. firma (usunięte przez administratora) Kupa główna I szlam..bylem tam kilka razy.oby nigdy wiecej

Xyz
@Pytanie

Dodatkowo premie kwartalne, wczasy pod gruszą.

Marta
@Xyz

Brzmi to zachęcająco, a są również benefity w postaci karty sportowej lub ubezpieczenia? Widzę, że strona internetowa prowadzona jest w języku angielskim. Czy jego znajomość jest wymagana od wszystkich pracowników? Będę wdzięczna jeśli napiszesz też coś na temat atmosfery w pracy.

witam

mam pytanko jak długo trzeba czekac na jakąkolwiek decyzje,pozdro

Xyz

W fimie panuje spore kolesiostwo. Z obowiązkami ciężko wyrobić się w 8 godzinach. Później jest problem z rozliczaniem nadgodzin. Wykorzystuja to, że w Świeciu jest niewiele miejsc pracy. Można nabrać doświadczenia, ale z czasem jest wykorzystywanie.

Czarek

@MoMo Czyli to jest osobna firma? Możesz powiedzieć jak w Mondi Currugated wygląda atmosfera w tym wypadku? Jakie są stosunki między działami?

MoMo
@Czarek

Jak pisałem wcześniej, ja jestem tylko kierowcą. Podchodząc do okienka ochrony nie zostajesz zmieszany z błotem jak na Mondi S.A. Wiadomo wszędzie obowiązują procedury. Pracownicy spedycji ok. Ogólnie spoko, warto zaopatrzyć się w cierpliwość jeśli chodzi o załadunek.

kris

Jeździmy po całej Europie ale takiej firmy jak Mondi jeszcze nigdy nie spotkałem. Pracownicy biurowi niesamowicie chamscy, traktuja kierowce jak śmiecia. Wymogi śmieszne, przykład ; Kask ochronny musi mieć 4 paski a nie dwa jak to w standardzie bywa, waga naczepy w domukentach 7138 a na wadze 7130 i robi sie problem ... Nie da się tego opisać słowami ! Jedno wielkie G..... Omijajcie szerokim lukiem ~!

Norris
@kris

Zgadzam się w 100% totalne nieporozumienie i jeszcze jakieś (usunięte przez administratora) każą Ci przy sobie nosić ???? bo jak nie to 200 zł mandat ????

Momo
@Norris

BRAMA nr 3 z barem, prysznicem itd nie należy do Mondi Corrugated. To jest MONDI S.A.. Ochrona na Mondi Corrugated jak narazie z całego Mondi są najbardziej ludzcy. Wiem co piszę, bo Mondi odwiedzam często.

zią

Masterdata sap specialist jakie opinie? Jakie wynagrodzenie? Jak atmosfera?

Clod

Jezeli ktoś lubi pracować i chciałby spędzać większość dnia w pracy nie ma lepszej perspektywy praca w godzinach nadliczbowych zapewniona nie ma problemu z platnościami.

Kamil
@Clod

Każdego dnia firma ta daje możliwość, aby zostać dłużej w pracy i tym samym więcej zarobić? Daj znać, proszę, jak to dokładnie wygląda w praktyce. Niektóre firmy ustawiają limity nadgodzin, które można przepracować.

Marek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera, jaka umowę firma proponuje na początek? Mam aplikować więc pytam.

Tekturnik

Szybkie pytanie, bez ceregieli? Ile zarabia się pracując na tekturnicy, jako operator falownicy, sklejarki podwójnej czy na sztakerze? Tam gdzie pracuje to masakra jest 2700 brutto, jako operator falownicy. Proszę o rzetelną odpowiedź.

korba
@Tekturnik

Bez doświadczenia na starcie 2000-2200 brutto, z doświadczeniem na początek pewnie w przedziale 2400-2800 brutto podstawy

Operator MCŚ
@Tekturnik

Spokojnie od 3200

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. - Święcie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.