Opinie o Mondi Szczecin Sp. z o.o. w Kliniska Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mondi Szczecin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mondi Szczecin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi Szczecin Sp. z o.o. w Kliniska Wielkie

Mariusz

To prawda ze w firmie nie ma ścieżki kariery?

Amy

O jakich kompetencjach teraz tu mowa? Czy to oznacza, że również ta Pani zajmuje się rekrutacjami? Nie ma działu HR? Wcześniej ktoś już pytał o rekrutera ale nikt się nie odniósł. Rozmowy zazwyczaj mnie stresują, w tym przypadku ile taka trwa i jak przez nią przebrnąć?

opinia Nowy wpis

z całego serca nie polecam tego zakładu, wyzysk i wspomniana praca ponad siły na sklejarkach a turboxy tam z człowiekiem nie liczą się i nie masz praw. Księżniczka dyrektorka i jej koledzy kierownicy ludzi mają za nic a Polacy traktowani są jako ludzie drugiej kategorii.pomocnik tam jest nikim dlatego polacy nie chcą tam pracować tak jak ukraina mimo że są traktowani wyjątkowo i lepiej od polakow. Wpisują po 12 godzin a grafik pojawia się w piątki. Na rozm

były pracowanik Nowy wpis

słyszałem ze rewelacji tam nie ma a praca na sklejarkach to porażka ukrainy tam wiecej niz polaków ponieważ warunki są tam bardzo szkodliwe jak chcesz tracić zdrowie to do mondi i słyszałem o karach jakie są nakładane i gdzie pracujesz jeden dzień za darmo a jezdzili do ikei zacheciac by podjeli prace w mondi ale nikt tam nie chce isc wiedząc co tam sie dzieje

ona1 Nowy wpis

Miałam do mondi złozyc swoje CV ale po rozmowie z 2 osobami co tam sie wyrabia i jak ciezka jest praca odpuszczam jak kiedys. nic sie tam widze nie zmienilo a slupki dla pani dyrektor najwazniejsze bo ma za to pieniadz. pojawily sie zolte kartki nagany i praca nadal ponad ludzkie sily i dlatego po opinii odpuszczam sobie ten zaklad

Mira Nowy wpis

Dzień dobry, proszę mi powiedzieć jak teraz wygląda kwestia ustalania początkowej stawki dla pracownika produkcji. Teraz w ogłoszeniu jest napisane, że można dostać się bez doświadczenia ale samo wynagrodzenie jest do niego adekwatne. Wszystko rozstrzyga się po okresie próbnym?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mondi Szczecin Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Inżynier Procesu (K/M)? Podziel się swoimi wrażeniami!
Marko

Rotacja w mondi jest duża ponieważ ludzie uciekają z tego zakładu a Polaków jest tam bardzo mało załoga składa się ze starej załogi (usunięte przez administratora) ludzi na wypłatach wykorzystują i zmuszają do nadgodzin 12h i dochodzi do tego (usunięte przez administratora) na Polakach dlatego nikt tam nie idzie

Do teraz uważacie ze praca tutaj może być jakaś mega fajna? Jeśli tak to możecie napisać wprost jak zarabia teraz inżynier procesu i czy warto przyjść i pełnić te funkcje? w tym roku jeszcze nie było opinii a oferty stale są wystawiane. ze względu bardziej na rozwój czy jednak rotacje?

Sylwia

Mam pytanie odnośnie języka i pracy tam. Jaki angielski wystarczy mi na stanowisko Specjalista ds. kalkulacji / analityk? Chciałam odpowiedzieć na to ogłoszenie bo jestem zainteresowana pracą, ale nie wiem, czy jest jakiś sens. Mój angielski to takie b2.

Pracownik D
@Sylwia

Oczywiście twój angielski wystarczy z takim poziomem, w razie czego możesz w trakcie pracy się wiele nauczyć, praca jest mega fajna, więc składaj CV

x87

Czy to prawda, że w Mondi jest duża rotacja pracowników ? Dlaczego się tam ludzie zwalniają a może są zwalniani ? Jaka jest tego przyczyna ?

Mariusz

To prawda ze w firmie nie ma ścieżki kariery?

@Mariusz

Witam, To nie prawda, można awansować na wielu stanowiskach.

Bywalec
@P.B.

Ta firma to nieporozumienie. Ogłaszają nabór na dane stanowisko. Określają jakich oczekują wymagań. Kiedy ktoś spełnia te wymagania a mało tego ma nawet znacznie lepsze kwalifikacje to nawet nie zaproszą tylko odrzucają daną kandydaturę. Widać, że tylko aby tam się do nich dostać to biorą po znajomości ludzi z ulicy a później dziwią się, że jest taka rotacja i kłopoty z personelem.

Marlenka
@Bywalec

Ale to jakieś sprawdzone informacje, że po znajomości można do pracy się dostać? Rzeczywiście taka duża rotacja tutaj? Czym ona jest spowodowana?

Amy

Mondi Szczecin Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Księgowa. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

Jakie godziny pracy obowiązują w Mondi Szczecin Sp. z o.o.?

P.B.

W Mondi Szczecin w biurze pracują od 8-16, na produkcji są 3 zmiany ( 6-14,14-22,22-6).

Terra
@P.B.

A co ze zmianami 6-18, 18-6? W okresie letnim urlopowym to norma.

Zuza
@Terra

Serio? A to po 12 godzin. To wtedy te godziny więcej niż 8 godzin to płacą jak za nadgodziny? Czy normalna stawka za ten czas ponadnormalny??

Firma ma ogłoszenie o pracę na stanowisko Regional Sales Manager Germany na swojej stronie internetowej. Widziałam, że samo ogłoszenie jest napisane po angielsku, a co z rekrutacją? Czy jest ona w języku polskim, niemieckim czy angielskim?

Obstawili się Ukraińcami, jak ruskie rakietami w Moskwie. A dlaczego? To sami wiecie. Niedługo, to Polacy będą mniejszością narodową w tym zakładzie. Żeby się nie przejechali na nich jak w LM.

Mondi Szczecin

Witam, Szanujemy ludzi i potrzebujemy odpowiedzialnych i sumiennych pracowników. Nie dyskryminujemy ! Jesteśmy otwarci dla każdego. Pozdrawiam serdecznie

Human;P

Teraz tak jest już wszędzie, w każdej firmie jest ich pełno.

Ciekawy

Witam. Jaka jest teraz stawka początkowa dla operatora wózka? I czy warto aplikować? Pozdrawiam

ponoc w mondi jest zle dlatego Polacy tam nie pracuja .

Magdalena
@1423

Krótko zwięźle i na temat widzę... Niestety spoglądając na poprzednie opinie trudno o taki wniosek, o którym tutaj piszesz. Mimo to wyjaśnisz to jakoś szerzej, bo trochę czasu jak gdyby minęło

Chciałam złozyc cv w mondi ale jak dowiedziałam od znajomego sie ilu tam robi tych ukraincow którzy rzadza w zakładzie to podziękowałam .

Jak dużo osób pracuje w Mondi Szczecin Sp. z o.o.?

Dział Kadr Mondi Szczecin

W Mondi Szczecin pracuje ok 200 osób. Pozdrawiam serdecznie

BUSY

są klopoty z dojazdami do pracy i powrotem i kiedy sie to zmieni i czy zaklad mondi zacznie dowozic ludzi z goleniow i odwozic bo sa i beda klopoty

W tej firmie jest już tak źle, że płacą za przyprowadzenie nowego pracownika. A gdzie byli, jak ludzie prosili o podwyżki? Do zarządu, zacznijcie się uczyć wietnamskiego, bo nawet Ukraińcy mają dość tej roboty, a co dopiero Polacy.

@anonymous

Witam, Myli się Pan, program Nowy Pracownik powstał zmyślą o pracownikach aby otrzymać dodatkową nagrodę za polecenie nowego pracownika. Potrzebujemy odpowiedzialnych i sumiennych ludzi na których możemy polegać. Podwyżki są wprowadzane systematycznie co roku dla każdego dobrego pracownika. Jesteśmy otwarci na każdego. Łatwo jest napisać anonimowy post i niszczyć opnie firmy, zamiast przyjść i powiedzieć wprost co Pana boli. Pozdrawiam serdecznie Mondi Szczecin

A czy są aktualnie szanse na podwyżki? Interesuje mnie praca więc pytam.

X92
@Adam

Jak będziesz pupilkiem to pewnie dostaniesz

@Adam

Witam, Co roku są wprowadzane systematycznie podwyżki dla każdego pracownika Mondi Szczecin.

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi Szczecin Sp. z o.o. - Kliniska Wielkie

• Jak się pracuje w Mondi Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi Szczecin Sp. z o.o.?

Mondi Szczecin Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Mondi Szczecin Sp. z o.o.