Intraservis Group sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Intraservis Group sp. z o.o.

Była kandydatka
Kandydat

Chciałam tylko przekazać informację - byłam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Po jej zakończeniu, Pani która prowadziła rekrutację poinformowała mnie, że otrzymam odpowiedź z firmy (czy zostanę zatrudniona czy też nie). Jednak nie otrzymałam odpowiedzi czy zostałam przyjęta czy nie. Po prostu cisza. A za jakiś czas ponownie ogłoszenie się okazało. A niektóre osoby, które tam pracują , nie są uprzejme ani miłe. Można by było co niektóre osoby wysłać na kursy dokształcające z obsługi klienta i współpracy z klientem, albo co niektóre osoby powinny się przebranżowić. To takie moje zdanie.

W11 Nowy wpis
Kandydat
@Była kandydatka

Pomocna i wiarygodna

Michał
Były pracownik

Fajna firma, duża pomoc koordynatora. polecam

Diana Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Michał

Dzień dobry, czy mógłby Pan więcej opowiedzieć o tej firmie? Jakie są warunki pracy i traktowanie pracowników? Niestety mało informacji jest w internecie, a te które widzę nie są wiarygodne. Pozdrawiam

Joanna Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Diana

Dzień dobry, czy udało się Pani dowiedzieć więcej o tej firmie ? A może już Pani tam pracuje i sama może opowiedzieć jak jest? Ciekawi mnie to, ponieważ chciałabym ta popracować. Pozdrawiam Joanna

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Intraservis Group sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Administrator

Szukam pracy na Pracownik Fizyczny. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Intraservis Group sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5100 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Justyna
Pracownik
@Administrator

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy osób na pozycje pracownika produkcji/ magazyniera oraz inne stanowiska fizyczne. W zależności od kontraktu zarobki 5100 zł netto/ miesięcznie są możliwe do spełnienia. Prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury na jedną z ofert pracy, nasi rekruterzy będą w stanie pomóc w znalezieniu najlepszej oferty.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Intraservis Group sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Brygadzista w magazynie? Podziel się swoimi doświadczeniami.
wnky
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś pracuje w fabryce rowerów i mógłby coś więcej napisać?

Iryna
Pracownik

Dzień dobry, jestem z Ukrainy i mieszkam w Szczecinie. Długo szukałam interesująca prace w miejsce, i dzięki intrasrevis, 6 miesięcy pracuje jako dyspozytor w PKS. Jestem bardzo zadowolona, chociaż nigdy nie lubiłam nocnych zmian.

Kamil
Inne

Powiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników bo taka cisza panuje na wątku?

Olga
Inne

Czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy? Nic nie znalazłam w internecie.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Intraservis Group sp. z o.o. - Goleniów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Intraservis Group sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Intraservis Group sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Intraservis Group sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Intraservis Group sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w Intraservis Group sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intraservis Group sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii