Z.U.H. Zenex-Ajv Zenon Staszków

Goleniów

Opinie o Z.U.H. Zenex-Ajv Zenon Staszków

anonymous

Witam jeden wielki bałagan brak organizacji nie szanowanie pracowników

anonymous

Nie polecam nikomu pracy w tej śmieszne firmie . W takich warunkach jakie są tam to wgl nie jest dopuszczalne do jakich kolwiek prac bałagan wszędzie , podnośniki bez żadnych kontroli . Wszystko na własne ryzyko . Pracodawca co chwile krzyczy na każdego , wykorzystuje swoich praktykantów po za praca już. Psychicznie i fizycznie nie idzie wytrzymać tam . Brak szacunku do swoich pracowników. Brak odzieży i butów ochrony .jedynie na swój własny koszt . Przeglądy nie legalnie robione po znajomości. Nie płaci pełnych wynagrodzeń za pracę . Od ciąga za byle co . Nie wspomnę już o pracy w zimne jak tak wygląda od 8 do 16 na dworze praca w śniegu . Na warsztacie brak ciepła. NIE POLECAM !!!!

Anonim

"Pracuje już od wielu wielu lat" Pracownik = pracodawca i to by się zgadzało! "praca dobrze płatna nawet stwierdzę że BARDZO dobrze płatna" To jedynie stwierdzenie pracodawcy. Jeżeli się z nim nie zgadzasz to "nie radzisz sobie w ŻYCIU i w pracy" bo przecież za minimalną też idzie wyżyć, a jak nie potrafisz to sobie NIE RADZISZ! "przerwa w pracy zawsze jest" O przerwie decyduje kodeks pracy, a nie dobroduszność pracodawcy! "urlopy w okresie letnim w samym środku SEZONU LETNIEGO a nie tylko w zimie jak u większości innych pracodawców" Jeden dzień urlopu to też jest urlop. Kolejna dobroduszność pracodawcy! "Pracodawca wyrozumiały - jak masz problem mówisz i na pewno Cię zrozumie i możesz się z nim dogadać" No śmieszne bardzo!

Chyba sobie żartujecie z tymi komentarzami, czyżby to zemsta byłych pracowników którzy nie radzą sobie w ŻYCIU i w pracy? Pracuje już od wielu wielu lat i na pewno mogę powiedzieć że lepszej pracy to nie wiem czy znajdziecie, bynajmniej w Goleniowie, praca dobrze płatna nawet stwierdzę że BARDZO dobrze płatna, przerwa w pracy zawsze jest, urlopy w okresie letnim w samym środku SEZONU LETNIEGO a nie tylko w zimie jak u większości innych pracodawców. Pracodawca wyrozumiały - jak masz problem mówisz i na pewno Cię zrozumie i możesz się z nim dogadać

Anonim

Praca tam to kpina wszystkich uważa za zlodzieji tylko ciagle stres i brak szacunku dla pracowników

Anonim

Praca w tej firmie to jakby ktoś powrócił do czasu obozu koncentracyjnego wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk-pracujesz do ostatniej minuty bez przerwy. Właściciel krzyczy poniża pracowników i traktuje ich jak psy masakra po prostu masakra nikomu nie polecam pracy w tej firmie "(

Anonim

Praca w tej firmie to KPINA. ( usunięte przez administratora ), ON się powinien leczyć, ale nie robi tego i wariuje), tyra pracowników, traktuje gorzej niż murzynów. Pensja zawsze na czas, ale idąc do domu wyżywasz się na domownikach. Stres, stres, stres, presja. W tej firmie nie wolno usiąść, trzeba nawet w kółko chodzić, ale trzeba chodzić. Ta firma się nadaje do telewizji a najlepiej do likwidacji. Szanujcie swoje zdrowie psychiczne!!

Zostaw opinię o Z.U.H. Zenex-Ajv Zenon Staszków - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.U.H. Zenex-Ajv Zenon Staszków