Opinie o Serwach Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Serwach Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serwach Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwach Sp. z o.o. w Goleniów

niepolecam

W zasadzie praca sama w sobie nie jest najgorsza. Jednak osoby które powinny utrzymywać ład i skład na hali produkcyjnej sieją największy zamęt. Kierownicy zmiany obowiązkowo do wymiany. Faworyzują wybrane przez siebie osoby przez co reszta jest traktowana 'z góry'. Większość przychodzi do pracy po to by wykonać powierzone im zadania i po prostu zarabiać na życie, a nie prawić komplementy, bajerować i ładnie się uśmiechać w biurze, aby później miec z tego profity. Toksyczna i nie smaczna atmosfera. Dla ludzi o mocnych nerwach bądź (usunięte przez administratora).

@Natalia

Wynagrodzenie jest na czas a co do wysokości to raczej normalne.

MOJE ZDANIE

Pracuje tam już parę lat i praca sama w sobie nie jest jakaś najgorsza oczywiście jak ktoś nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle. Nadgodziny wypłacane pensja na czas bony na święta może nie jakieś zawrotne kwoty ale są. Największy problem w tej firmie to kierownik pan D i tyle zero organizacji robienie z ludzi (usunięte przez administratora) chowanie się podsłuchiwanie to chyba nie jest na miejscu i nie jest to człowiek odpowiedni na to stanowisko. Faworyzowanie kogoś kogo lubi i gnębienie kogoś kto mu się mniej podoba. Jak by go nie było było by lepiej.

@EK

Nie wiem na jakiej zasadzie on został kierownikiem ponieważ jak tam zacząłem pracować to on już parę ładnych lat wcześniej był kierownikiem więc nie wiem.

Prawda to, że 80% tutejszego zespołu to pracownicy z wieloletnim stażem? Taką zachętę znalazłem w jednym z wcześniejszych ogłoszeń o (usunięte przez administratora) na produkcji. Zastanawiam się, czy może złożyć tam papiery, ale pytanie, czy potrzebują aktualnie pracowników. Może ktoś wie?

Kazio
@MOJE ZDANIE

Na czym polega faworyzowanie, i co się dzieje w drugą stronę, jak się nie przypadnie kierownikowi do gustu? Czy jego zachowania są na tyle niepokojące, by można było rozważyć poinformowanie o nich jego przełożonych?

@MOJE ZDANIE

Warto dodać że ten problem nie występuje tylko u niego. Z drugim kierownikiem/czką jest tak samo a nawet gorzej. Z tym panem idzie się jakoś jeszcze dogadać

@MOJE ZDANIE

Te nadgodziny to wypłacają na bieżąco czy jakoś zbiera się i pod koniec roku jest jedna konkretna zapłata? Ile na święta można zgarnąć, wszystkie etaty dostają tyle samo? To gnębienie , jak to nazywasz to jakieś wyzwiska słowne są?

MOJE ZDANIE

Nadgodziny są wypłacane po każdym miesiącu jak zrobisz w tym miesiącu dostaniesz je wypłacone z wypłata tu nie ma problemu na święta kwoty są różne.

MOJE ZDANIE Nowy wpis
@Kazio

To już było nie jednokrotnie zgłaszane Panu Dyrektorowi,ale spokój jest na chwilę. Faworyzuje nie które osoby mogą stać przy maszynie 3godz nic nie robiąc wyjść na papieroska generalnie uważani są za niewidzialnych . Jak nie przypadniesz to łazi rzuca jak mięso wszędzie bo jak możesz stać podsmiechiwanie głupie komentowanie. Jest to nie komfortowe.

@MOJE ZDANIE

A to ciekawe, to jak w firmie można zostać kierownikiem? Czytam te słowa o tym kierowniku i zastanawiam się, czy to osoba z przypadku np. z rekrutacji zewnętrznej, czy pracował tu wcześniej i została awansowana na takie stanowisko?

@EK Nowy wpis

Czy firma Serwach Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

przeglądając różne oferty, natrafiłem na ogłoszenie o pracę na stanowisko pracownika produkcji. firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa plus comiesięczna premia). na jakiej podstawie otrzymuje się wspomnianą premię? brana pod uwagę jest frekwencja, zaangażowanie w pracę? czy zupełnie coś innego? w ofercie możemy również przeczytać o cyklicznych podwyżkach wynagrodzenia. w takim razie, co ile one następują?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Serwach Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik Produkcji? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Ooo

Jak wyglądają te paczki świąteczne?? Co firma oferuje w tych paczkach pracownikom? Widziałam ofertę pracy dla Pracownika Produkcji i taką listę z benefitami. Czy tam są jakieś wartościowe rzeczy czy świadczenia?

@Ooo

To są bony świąteczne tzn pieniądze przelewane na Wielkanoc lub Boże Narodzenie nie ma paczek rzeczowych.

niepolecam

@niepolecam

Trafione idealnie. Jak ktoś lubi lizać (usunięte przez administratora)i poświęci swoje życie dla zakładu to będzie mieć spore profity. A ten kto traktuje prace jak prace czyli zna swoje prawa i wykonuje obowiązki tak jak powinien będzie traktowany jakby był gorszego sortu. Potrafisz prawić komplementy? Nie znasz swoich praw? Lubisz być traktowany dobrze tylko wtedy dopóki dajesz się wykorzystywać? Praca idealna dla ciebie :)

Natalia

Czy poza traktowaniem które opisujesz czy z wynagrodzeniami nie ma problemów? Są na czas i nie są jakieś mega niskie?

@Natalia

Wynagrodzenie jest na czas a co do wysokości to raczej normalne.

Teresa

Cześć, mam wiele lat doświadczenia w różnych firmach produkcyjnych. Chociaż nie przy takich opakowaniach. Z racji tego, że jest ogłoszenie, chciałam spytać, czy praca jest dobra dla kobiety, w sensie nie za ciężka fizycznie?

Małgorzata

Hej jak obecnie pracuje się w tej firmie, ktoś tu pisał a słabych zarobkach w dobie tak wysokiej inflacji, jak firma poradziła sobie z ta sytuacja? Są podwyżki? Wiecie czy przyjmują tu bez doświadczenia?

Grzegorz M

Ja pracuję na wózku widokowym i widzę jak jedni się ociągają . Firma powinna ich zwolnić i koniec gadania

Rafcio
@Grzegorz M

Weź się stuknij w czoło. Umyj (usunięte przez administratora) jak wsiadasz do sztaplarki brudasie i (usunięte przez administratora) kaczki. Nie pozdrawiam flecie

Gebels

Tak trzymać

⛔6️⃣0️⃣
@Rafcio

Hahahaha. Zaorane????

Długi
@Grzegorz M

Spójrz na siebie Grzegorz M. Gdybyś zajął się swoimi obowiązkami i nie przesiadywal na telefonie grając w gry na magazynie w sztaplarce byłoby dobrze. Do wiadomości dla wszystkich Grzegorz M to kapuś i lizuch w dodatku brudas. Ma przywileje u kierownika swoją drogą ciekawe za co.

@Grzegorz M

I kapujesz do kierownika na ludzi chłopie a swojej roboty nie wykonujesz

Stały bywalec
@Grzegorz M

(usunięte przez administratora). Nieraz widziałem cię między paletami z telefonem w ręku

Antoni
@Stały bywalec

A to jest jakiś zakaz używania telefonu? To jakiś (usunięte przez administratora) że nie można spojrzeć na telefon? Jeszcze oddychać mu zakaż ;)

Grzegorz M
@Grzegorz M

Ktoś podszywa się i pisze jako ktoś inny tej opinii ja nie pisałem ktoś boi się podpisać

Grzegorz

Z jakiego powodu nie polecasz pracy w tej firmie, jakie są zarobki i warunki pracy? Bo jeśli nie o to chodzi, to o co w takim razie? Nie licząc ogłoszenia sprzed dwóch lat na pracownika produkcji nie widać nic nowszego...

MM@s

Na zakup jakiś szmelców jest, na milion paletyzerow jest, na super wydajne nowe curioni była kasa, na piękne i w 100% sprawne taśmociagi na pakownie było, na utrzymywanie mechaników, którzy więcej psują niż naprawiają jest. Wytykiwanie pracownikom słabej wydajności, czy czasu pracy ( zbyt szybko kończymy ze 2 min przed dzwonkiem), wyświetlanie reklamacji cały czas na tv na holu,atmosfera po prostu idealna i komfortowa dla pracowników. Inflacja idzie tak w górę, że niedługo nie miesiąc a dwa będziemy za darmo robić. Powinna być podwyżka tzw. inflacyjna i normalna również. P . S . Czy zrobisz normę czy nie zrobisz normy tyle samo zarobisz i teraz hit nawet jak ponad normę zrobisz to i tak jest to samo, także nie możecie się dziwić, że ludziom już nie chce się tak robić za taką stawkę. Nie pozdrawiam

Były

Prawda

Amati
@MM@s

W samo sedno. Aż nie wiem czy coś można jeszcze dodać. Chociaż Skoro uwzględniłeś/łaś szybsze kończenie to można dodać sztaplarzy którzy szybciej schodzą na przerwę czy koniec pracy. Tutaj nikt problemu nie widzi(dodam że wisi mi w sumie że szybciej schodzą ale skoro jednych sie nie czepiają to czemu akurat drugich już tak) A i najbardziej doceniają pracowników którzy sie nie znają i nic nie robią i trzeba ich wyręczać.

też prawda
@MM@s

Zawsze szukali winnych a nie widzieli swoich kolesi . Taka goska ,do czego ona tam potrzebna jest jak ktos pisal juz tutaj kolesiostwo ale takim dobrze a w zakladzie bez zmian .Wciagaja tych ktorzy dobrze z nimi zyją i donoszą kazdy to wie .Ilu to zwolnili za nic ludzi ktorzy pracowali dobrze tutaj ? szukali winnych a sami są tam niepotrzebni wciagjac swoich i po rodzinie .

@też prawda

A czy ta Gośka zna się na produkcji wogole dobrze że Andrzej dał jej stanowisko kierownika

Ostatni Krzyk

Do Pracownika779 , spiąc w zakładzie nie mając zycia zarobisz tyle w każdej firmie więc zadna rewelacja .Zapomniałeś napisać że zakład łamie prawo gdyż nie może nikt pracować dwie albo 3 zmiany naraz , czytaj w innych komentarzach . Nie napisałeś o powiązaniach że 7 tysięcy albo 6 zarabiają wybrańcy o których piszą inni w postach. Jesteś oddany zakładowi i robisz po 12 h cały czas albo po dwie zmiany to masz dobrze u nich , jak to mówią chłopaki biuro i kierownicy zbijają majątek a ty dostajesz ochłapy . Opinia ludzi z zakładu i tych którzy już nie pracują , część nowych ucieka dlatego dzwonią po starych aby wrocili . Wiekszosc widzi w zakladzie ze wielu nowych ucieka a co co bronia to sa ci ktorzy robia juz pare lat i znaja sie jak lyse konie ktorzy maja dodatki duzo lepsze niz inni ;) troszeczke malo wiesz i nie masz stycznosci z osobą z biura .

Bptox
@Ostatni Krzyk

ZIZI????????

Pracownik799
@Ostatni Krzyk

Zgadzam się, teraz pracuje dłużej, żeby zarobić tyle co napisałem musiałem harować po 12h i w soboty. brygadzista tylko patrzy do czego się przyczepic. Stanie minutę przed dzwonkiem i obserwuje wszystkich kto za wcześnie maszynę zatrzymał albo usiadł na chwilę. Kierownik potrafi się za paletami chować i obserwować ludzi. Praca fajna ale szefostwo niestety słóżbisci

Wieloletni pracownik

Nikt tam was na siłe nie trzyma. Jeżeli twierdzicie, że ta firma to (usunięte przez administratora) to po co tam pracujecie ? Macie odwagę wytykać wady wszystkim, osądzać każdego a nie macie odwagi podpisać sie pod opinią swoim imieniem. Anonimowo kazdy jest odważny.

Rafcio
@Wieloletni pracownik

Sam podaj swoje imię flecie, czy masz na imię wieloletni pracownik

DD

Też pracowałam w tej firmie i był to najgorszy okres w mojej karierze.Nikomu nie polecam

Antoni
@DD

Wow, aż tak źle? Opowiesz co takiego się działo że to najgorszy okres w twojej karierze zawodowej? Brzmi bardzo źle, nie wiem czego się spodziewać.

X
@Antoni

Aż tak. Serio.

DD

@Antoni.Praca jak wszędzie raz lepiej,raz gorzej najgorsze tam to atmosfera (człowiek człowiekowi)kleje ręczny jeden wielki dramat trzeba to przeżyć nie da się opisać na forum oraz brak ludzi kompetentnych na stanowiskach kierowniczych nie możesz liczyć na nikogo.

Kolesiostwo

Jedno wielkie kolesiostwo. Najbardziej po zadzie mają pomocnicy nawet ci co pracuje tylko czterech liter nie liżą, stanie na chwile i cyk bigbrother na kamerach wszystko widzi. Ale jak sztaplarze wcześniej schodzą na przerwę albo na fajrant tego już nikt nie widzi. Jedni mogą stać oparci godzinę o maszyne i problemu nikt nie widzi ale innym znowu minute wytkną. Trzeba dobrze lizać o przywileje

Nie polecam

Takiego braku organizacji pracy przez kierownictwo to jeszcze nie widziałem. Przepisy bhp są tylko w teorii bo ich łamanie nie stanowi tutaj problemu. Prace remontowe trwają podczas normalnej produkcji, odpalona koparka na hali i trucie ludzi spalinami nikomu nie przeszkadza bo przecież produkcja jest najważniejsza. A najbardziej panoszący się jest brygadzista "t.s" dostał namiastkę władzy i traktuje ludzi z góry, kompletnie nie nadaje się na to stanowisko.

Cezary Futyma

Stanowczo ale stanowczo nie polecam tam pracy.Tyranie jak wkołchozie za marne pieniądze.Serwach to (usunięte przez administratora) dorobił się na ludzkiej krzywdzie stary śmierdzący (usunięte przez administratora) po osiemdziesiątce.Lolo

Pracownicy są nie doceniani i tyle w temacie

Hhayfud

I nic się nie zmieni w tej firmie nigdy z docenianiem i nie tylko. Są inne firmy zachodnie które bardziej dbają o ludzi niż serwach Polski zakład.

Pracownik 112

Czyli bez zmian w Serwachu, jedni się bogacą i zmieniają auta na nowe a drudzy jak niewolnicy w polskim zakładzie i pomiatani

Zostaw merytoryczną opinię o Serwach Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Serwach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwach Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Serwach Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • I Brygady Legionów 11 lok. 12
    72-100 Goleniów