Opinie o Mondi Simet S.A. w Grabonóg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mondi Simet S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mondi Simet S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi Simet S.A. w Grabonóg

jak pracuje sie w Mondi? czy aktualnie szukaja pracownikow? jak stawki?

Praca produkcja
@Nowy

Dzień dobry, czy przyjmujecie na produkcję kobiety i ile zmian ?

Widzę ofertę na operatora przygotowania zrębów. Pisaliście o tym ze sporo osób długo pracuje na zleceniu tylko są to stare opinie z 2021 roku. No i ciekaw jestem czy dalej to tak wyglada, że nie chcą dawać umowy o pracę. Bo w ogłoszeniu na to stanowisko jest informacja ze pierwsza umowa jest o prace na rok. Jak to wyglada w praktyce?:)

jak pracuje sie w Mondi? czy aktualnie szukaja pracownikow? jak stawki?

@Nowy

Stawki? Najnizsza krajowa i na nic więcej liczyć nie można przy tym dyrektorze

@Nowy

Daj sobie spokój.Nielicz na dobrą stawkę.

Elżbieta

To znaczy jakiej stawki można się w takim razie spodziewać w Mondi Simecie? Napiszesz chociaż mniej więcej? :P I o jakie stanowisko pracy chodzi? Czy doświadczenie jest brane pod uwagę przy ustalaniu początkowego wynagrodzenia?

Dzianus
@Nowy

Pracuje się tragicznie, chyba, że pracujesz ze spoko osobami na maszynie. Inaczej to tragedia. Szukają cały czas, bo zleceniowki ciągną przez rok lub dłużej niektórym. Taka jedna dziewczyna co robi za takiego przema operatora co nawet pomoc nie potrafi to jest nadal na zlecenie, a pracuje za dwóch. Szczerze nie polecam tej firmy. Pracujesz za najniższą krajową lub na zlecenie, a kierownik np taki twardy ma cie za śmiecia, bo ma sowich ulubieńców i tyle.

@Nowy

Ta firma to porażka, Odradzam. Kierownictwo (usunięte przez administratora) stawki najniższa krajowa.

@..

Dyrektor masakra, nie zna się na niczym, Kierownik produkcji to samo.Generalnie kierownictwo do wymiany.

VladimIr
@Adam

Nie można zatrudnić kogoś kto zna się na robocie?. Dyrektor z poprzedniej firmy też wyleciał bo nic umiał oprócz gadania.

@Adam

A pracownicy na obecne pensje narzekają? Czy dobrze tu macie płacone?

@Jakub

Jest nieźle, zawsze może być lepiej ale całkiem spoko :)

Praca produkcja Nowy wpis
@Nowy

Dzień dobry, czy przyjmujecie na produkcję kobiety i ile zmian ?

Sęk Nowy wpis

Średnia płaca w mondi Simet za 2022r to 6500 zł brutto przy średniorocznym zatrudnieniu 223 pracowników. Jakby odrzucić kominy płacowe to wychodzi grubo poniżej 6000 zł. czyli na rękę ok 4000 zł. Ale to jest średnia,czyli jak jeden zarabia 6000 a drugi 2000 to średnio mają po 4000 zł.

@Sęk

Raczej nuż nikt nie zarania 2 tys.Minimalna jest koło 2700 zł na rękę. Ty ile realnie zarabiałeś? Bo to dla mnie ważniejsza informacja niż jakaś tam wyciągana średnia.

Kasandra

Wpisy produkcji brzmią dramatycznie, tymczasem specjalista ds. komunikacji (dodam od siebie - wewnętrznej), który będzie miał za zadanie sobie z tym poradzić, ma roczną umowę o pracę od startu, miesięczne premie wynikowe, premię świąteczną 1900 zł i bonus wakacyjny 2300 zł. Pytanie brzmi, czy ta oferta ze strony firmy jest wciąż aktualna? Często takie oferty nie są aktualizowane, już kilka razy wysłałam aplikację na próżno, dlatego upewniam się :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Mondi Simet S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. Sprzedaży
Seniuk

Zanim zaniosę podanie czytam opinie. Mam mieszane uczucia... Chce konkretnych informacji. Na rękę 400jest? Weekendy trzeba pracować? Z urlopem są problemy?

zzz
@Seniuk

Na początku możesz liczyć na najniższą krajową oraz umowę przez agencje pracy tymczasowej Weekendy są dla chętnych Z względu że w styczniu i lutym jest mało roboty z urlopem nie powinieneś mieć problemu

Xxx

Najgorsza firma jeśli chodzi o zatrudnienie i traktowanie pracownika.Omijać szerokim łukiem,potrafią tylko dobrze się prezentować w social mediach.

Bożena
@Xxx

To może rozwiniesz ten temat bo w sumie nie wiadomo o co dokładnie chodzi? Jakoś mało płacą? Czy chodzi bardziej o atmosferę?

Witam. Jestem przed rozmową o prace, szukają na magazyn i na produkcję. Gdzie lepiej iść waszym zdaniem gdzie lepiej płacą jaką jest stawka na start oraz czy umowa o pracę od początku czy zleceniowka jak czytam tu w opiniach ?

On
@Nowy

Nigdzie, Mondi znowu kłamie.

Maja
@On

Ale na jaki temat? Nic taki komentarz nie pomaga, bo się w żaden sposób nie odnosi do pytań. Mnie nic nie dał, a szukam info o zarobkach operatora maszyn na produkcji. Ktoś je zna? Pomoże?

Maja

A od lutego dodali Wam coś na poczet inflacji? Czy dalej śmieciówki i minimalna krajowa?

Jaką umowę oferuje Mondi Simet S.A. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Magazynier.

Mondi Simet to zło. Wszystko co widzisz dookoła to ściema, nagrody itp. W rzeczywistości umowy śmieciowe i ciągła presja. Nie polecam.

kamil

6 godzin na zaladunku (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Ester

Dlaczego ludzie po 8 godzinach chodzą do pracy np z popołudniówki idą zaraz na rano ? Przecież to jest niezgodne z prawem. Czy nikt tam nie potrafi zrobić z tym porządku?

@Ester

Widzę że jesteś byłym pracownikiem, dlaczego w takim razie nie zgłaszałeś gdzieś tego, gdy tam pracowałeś? Skoro widziałeś że coś nie gra, to może warto było zareagować?

Wix
@Jakub

Też się zastanawiam, skoro było źle to można było zgłosić??

Continuous improvement manager

Widzę, że ponownie rekrutacja otwarta, co się stało z poprzednim?

przemek
@Continuous improvement manager

zwolnił się

@przemek

Wiesz z jakiego powodu? Co się stało konkretnie?

przemek
@Jakub

znalazł po prostu pracę bliżej domu

Aga
@Jakub

Poczytaj co piszą pracownicy reszty możesz się domyśleć...........

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak pracuje się w kontroli jakości? Poszukują pracownika, chciałbym się dowiedzieć jakiego wynagrodzenia się można spodziewać, czy są jakieś premie, pakiety socjalne? Jak wygląda współpraca z pozostałymi osobami z kontroli jakości? Będę wdzięczny za odpowiedź

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się nt. pracy na stanowisku specjalista ds. jakości? Widzę, że firma poszukuje kandydatów na to stanowisko i jestem zainteresowana. Jak wygląda rekrutacja i jak z wynagrodzeniem ewentualną umowa? Pozdrawiam

@12345678

Daj sobie spokój. Jak myślisz dlaczego co chwila pojawiają się nowe ogłoszenia o pracę? Bo wszyscy z tamtąd uciekają. Nie polecam szukaj czegoś innego.

@Kasia

Aż tak źle płacą?

@12345678

Słaba płacą to jedno, brak umowy o pracę to drugie, kadra kierownicza do niczego to trzecie.

Jak wygląda pakiet socjalny w firmie? Jest w.ogole coś takiego , czy tylko tak pięknie mówią na rozmowach kwalifikacyjnych?

PKTH

Nie polecam, firma aktulanie oferuje umowy, ale przez agencje.(usunięte przez administratora)Pozbyli się dobrych pracowników, bo nie chcieli dać im zwykłej umowy. Nie polecam, radzę unikać to miejsce, bo coraz więcej osób stąd odchodzi widząc co się tu dzieje (usunięte przez administratora)Pracować masz za dwóch, a podwyżek żadnych.

@PKTH

(usunięte przez administratora) Umowy śmieciowe, najlepiej jakbyś pracował 24h na dobę, (usunięte przez administratora) Ta firma to katastrofa,

Czy firma Mondi Simet S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jakub

Długo pracujesz już w Mondi Simet? Jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Można tu dobrze zarobić już na początku? Jaka jest podstawa i ile można wyciągnąć z premii? Liczę na Twój wpis! :)

@Jakub

Poziom wynagrodzenia? Masakra, podwyżek nie ma w ogóle i najniższa krajowa. O ile dostanie się umowę, niektórzy mają zleceniowkę już od roku jak nie dłużej...

@Jakub

Najgorsza firma w powiecie, nie polecam, kierownictwo do wymiany.

Xyq

Witam, jak wygląda praca na magazynie czy zarobi dobrze wyglądają jak z umową jestem skłonny odejść od obecnego pracodawcy.

Iwona
@Xyq

Jesteś zainteresowany pracą w Mondi Simet i pytasz o to, czy zarobki na magazynie tej firmy są dobre - proszę, abyś napisał jeszcze parę konkretów. O jakie konkretnie stanowisko pracy chcesz się ubiegać i jaka wysokość wynagrodzenia jest dla Ciebie satysfakcjonująca?

Dobry czlowiek
@Xyq

W tej firmie nie da się dobrze zarobić

Xyc
@Iwona

Operator wózka widłowego, 3,5 netto minimum :)

Fryc
@Xyc

No i ponoć ściema totalna chwalą się że pół zmiany pracują a potem luzik słyszałem też że co niektórzy jeszcze są lepsi.

Czy w Mondi Simet S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Basia..

Nie tyko w okresie próbnym i rok na takiej umowie możesz pracować

@Basia..

Jak nie dłużej

Lila23

Jak wygląda rozmowa o pracę w MONDI simet

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi Simet S.A. - Grabonóg

• Jak się pracuje w Mondi Simet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi Simet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi Simet S.A.?

Mondi Simet S.A.