VG Polska Sp. Z o.o.

Chełmek

Opinie o VG Polska Sp. Z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Pod koniec ostatniego miesiąca VG Polska świętowała osiągnięcie bardzo dobrych wyników w ciągu ostatnich lat. Taką informację znalazłam na stronie internetowej firmy. Wspominane w artykule są również również plany rozbudowy zakładu. Nie ma jednak tam wiele na temat samej inwestycji. ( https://www.vangenechten.com/pl/centra-innowacji/Rozbudowa-odnosz%C4%85cego-sukcesy-zak%C5%82adu-opakowa%C5%84-VG-Polska ) Rozbudowa zapewne za jakiś czas spowoduje stworzenie nowych miejsc pracy. Możecie powiedzieć coś więcej o tym, jakie w firmie zajdą zmiany?

Krzysiek

Dojeżdża ktoś od strony Oświęcimia? Chętnie bym się podpiął.

Coo

A jako koordynator to ile mogę wyciongnoć na miesiąc- będzie chociaż 5 kafli?

PeTen
@Coo 2 tygodnie temu
A jako koordynator to ile mogę wyciongnoć na miesiąc- będzie chociaż 5 kafli?

Możesz spróbować. Słyszałem o takich przypadkach.

użytkownik zarejestrowany

@aMIK piszesz, że umowa podczas pracy przez agencję jest podpisywana na bardzo krótki okres. A czy jest możliwość przejścia z pracy za pośrednictwem agencji, do zatrudnienia bezpośrednio przez firmę?

Lonidas
@Iwona 3 tygodnie temu

No raczej. Jak się sprawdzasz to możesz

BBKing

Ostatnio coraz więcej chłopaków z Gliwic chce wrócić, taka ciekawostka :)

aMIK

brak transportu pracowniczego umowa przez agencje przedłużana co 7 DNI na produkcji proponują 2000 zł BRUTTO

użytkownik zarejestrowany

@zainteresowanypraca praca na jakim stanowisku Cię interesuje? Widzę, że w internecie można obecnie znaleźć oferty pracy na stanowisko Drukarza, Operatora Maszyn, Pracownika Działu Produkcji, czy też Elektronika. Może jeśli sprecyzujesz interesującą się pozycję, to osobom aktualnie pracującym w VG Polska, łatwiej będzie odpowiedzieć na Twoje pytania.

Grzesiek
użytkownik zarejestrowany

Szukając potwierdzenia dobrej opinii o VG Polska wszedłem na to forum. Cieszę się, że opinie pracowników potwierdzają moje informacje. Mam zamiar aplikować do firmy i w związku z tym proszę jeszcze o info jaka jest teraz atmosfera w pracy? To jest ważne

pippin
@Grzesiek 13.09.2017, 12:14

wyzej pisal ktos juz o atmosferze i ja osobiscie potwierdzam - jest ok.

zainteresowanypraca

są teraz jakieś przyjęcia?

IRMA

dla mnie najważniejsza jest atmosfera bo tego żadne pieniądze ci nie wynagrodzą a pod tym względem polecę firmę. z każdym można się dogadać bez nerwów. pieniążki zawsze mogą być większe ale tragedii niema.

vandermentor

zawsze ktoś niezadowolony się znajdzie bo i idealnych firm niema ale mi tam pasuje. lepsze stawki niz w poprzedniej pracy atmosfera tez ok jakby kto pytal

Zenon

VG warte polecenia. Nie rozwlekając tematu, pracuje sie przyzwoicie, wynagrodzenie też jest na poziomie.

Melodyn

De.
@Melodyn 23.08.2017, 07:16
Nie narzekam, pracuje już kilka miesięcy na sklejarce. Słyszałem, że wcześniej nie każdemu sie podobało, teraz jest ok....

Operator, czy pakowacz? Jakie normy wydajnościowe?

kaspo22

Te stawki to netto czy brutto ?

użytkownik zarejestrowany

@Jeremiasz czyi można powiedzieć, że w firmie zaszły pozytywne zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Każda dodatkowa informacja może być pomocna podczas decyzji o wyborze nowego miejsca pracy.

Jeremiasz
@Iwona 10.08.2017, 10:06

Poczytaj sobie, ludzie tu piszą o tym co się zmienia i co się zmieniło. Z pewnością mogę powiedzieć, że firma teraz jest dużo bardziej pozytywnie postrzegana, tak na zewnątrz jak i w wewnątrz.

La strada

Co tam słychać nowego w VG? Jakieś nowe ofert, można się zakręcić coś, wakacje się kończą, sezonówka też powoli, trzeba szukać czegoś konkretnego.

Jeremiasz
@La strada 02.08.2017, 08:49

Wakacje jak wakacje, robota jak robota. Zawsze się coś dzieje. Nie wiem o co pytasz, od kiedy się zmieniło? do miesiąca, od roku?. Ostatnio się uspokoiło, był czas kiedy było sporo zmian- pewnie wiesz z jakiego powodu. Ze swojej strony moge powiedzieć że co to obiecał R. to dotrzymał i teraz jest naprawdę w porzadku. Dawno nie słyszałem żadnego narzekania. Nawet największe papugi ostatnio jakoś się uspokoiły.

Maciej

Pozdrawiania dla wszystkich VGowiczów znad polskiego morza, tak tu zerknałem z nudów.

Beata

Czy są jakieś dowozy pracownicze do firmy ?

Marta89

Hej, serdecznie polecam zakład w Chełmku. Pracuje tu już dobre 3 lata. Napięcia się zdarzają jak w każdej pracy ale za to jest stabilnie i generalnie bardzo OK.

Vasili

Czy firma zatrudnia obcokrajowców? np. Ukraińców?

Kasiek

Mamy... ale wiadomo.... W niektórych pracach kobiety niechętnie są dopuszczalne...

Kasiek

A czy w firmie kobiety również pracują na maszynach np. Sklejarkach albo innych?

@Kasiek 07.07.2017, 15:14

Mamy równouprawnienie czy nie mamy ?

Maciek

Koledzy, kojarzy ktoś czy teraz wakacyjnie sa jakieś przerwy majtenesowe, jakieś postojówki czy coś?

użytkownik zarejestrowany

@MistrzL ostrzegasz, że jest to ciężka praca. Rzeczywiście sprawia to, że nie będzie odpowiednia dla wszystkich. Piszesz, że rok pracy w firmie dał Ci dużo. Mógłbyś powiedzieć co sprawia, że praca ta jest tak satysfakcjonująca jak piszesz?

@Iwona 21.06.2017, 09:58

To chyba normalne. Kiedy uda ci się zrealizować kolejne duże zlecenie dla międzynarodowego klienta w niemożliwym dead linie, to człowiek czuje cholerną satysfakcję.

użytkownik zarejestrowany

Obecnie VG Polska poszukuje Operatora Maszyn. Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane tą ofertą pracy? Jak wygląda praca w tym dziale firmy?

@Iwona 14.06.2017, 14:45

niech gość przyjdzie i się przekona. Od razu mówie, jak jest mięczakiem to się nie sprawdzi. Robota jest ciężka i nie ma się co się oszukiwać, za to cholernie satysfakcjonująca. Ja pracuję już rok i dużo się nauczyłem więc sobie chwalę. Ale to tylko moja opinia.

Szef
@Iwona 14.06.2017, 14:45

Firma poszukuje pracownika który ma ręce i nogi reszta nie jest wymagana a i żeby wytrzymał dłużej niż szkolenie bhp ponieważ zdarzali się i tacy zawodnicy ????

Margeritka

Mam wyższe wykształcenie, ale ekonomiczne. W tej branży nie mam doświadczenia. Albo może ile najmniej można zarobić i jakie są przeciętne wynagrodzenia w tej firmie?

ZZTop
@Pebles 12.06.2017, 08:23
To zależy kolego, wiesz jak jest. Na spotkaniu można zrobić różne wrażenie. Jeden ma większy o potencjał drugi mniejszy. Ja sły...

bardziej 2200-2800

moneo
@Pebles 12.06.2017, 08:23

ja się spotkałem że koleś dostał 3200 na start, musiał zrobić wrażenie.

Pusza

Czy ktoś dojeżdża do CHełmka od strony Krakowa? Chętnie bym się zabrał jeśli ma miejsce w aucie

lomianka
@Pusza 28.05.2017, 21:05

hej, ja dojeżdżam z małą ekipą. Pisz lomianka99@wp.pl

Zed

Przymierzałem się do tej firmy jakiś czas. Poczytałem sobie komentarze, kilka artykułów jest w sieci. Polecam poczytac

Margeritka

Czy ktoś z mógłby przybliżyć jak jest z wynagrodzeniami dla pracowników? T.J. czy podstawa to najniższa krajowa czy coś więcej? Jakie są średnie premie?

protonM
@Margeritka 16.05.2017, 19:03

w zależności od stanowiska bo nie wiem o czo pytasz. Na bazie twojego doświadczenia dotychczasowego i performance wynagrodzenie zasadnicze się wacha. Jak wiadomo inną stawke dostanie ktoś z doświadczeniem a inną ktos po studiach

użytkownik zarejestrowany

@Pampers @Patrycja85 bardzo chętnie usłyszymy więcej o tych plusach i pozytywnych zmianach. Za co doceniacie pracę w VG Polska Sp. Z o.o.?

Patrycja85

Ogólnie jest ok, od roku sporo zmian, trochę nowych ludzi się pojawiło, trochę starych twarzy znikneło, ale chyba na dobre te zmiany tak obserwuje

Pampers

Pracuję tu od 5 miesiecy i w porownaniu z poprzednim zakladem jest o niebo lepiej:D. Plusik dla pracodawcy za spoko warunki

użytkownik zarejestrowany

@Rybson, @Macaomacie rację mówiąc, że często łatwiej przychodzi nam krytyka, czy mówienie o tym co jest nie tak, niż docenianie tego co jest dobre. @Blumbold pyta właśnie o benefity dostępne dla pracowników VG Polska. Chętnie dowiemy się więcej na ten temat. VG Polska na swojej stronie internetowej wspomina również o możliwości specjalistycznego rozwoju zawodowego. Co oznacza to dla pracowników?

Blumbold

Czy ktoś może mi opisać czy pracodawca oferuje karte benefit i jak ona działa? do czego mnie uprawnia itp? Znalazłem coś w sieci ale tych wariantów jest dużo i nie wiem...

Rybson

Iwonka, generalnie ludzie narzekaja. Ale kurde nie widzialem jeszcze firmy na tym serwisie na ktorej ktos by nie narzekal. Ogolnie do firmy sie nie ma co przyczepiac, sa zreczy ktore mnie wkurzaja jak kazdego ale kurde widzialem juz troche swiata i sie popracowal to tu, to tam i powiem ze jest calkiem ok.

Macao
@Rybson 20.04.2017, 11:24

NIe mógł bym się bardziej zgodzić z tobą człowieku

użytkownik zarejestrowany

@Rybson a jaką Ty masz opinię na temat pracy w firmie?

użytkownik zarejestrowany

@Patrykrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. A co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju jakie oferuje VG?

Patryk

Pracuje w VG od dobrych kilku miesięcy. Generalnie spotkałem się z różnymi opiniami w pracy i też na goworku. Generalnie z mojej obserwacji powiem tak, łatwo nie jest, firma ma sporo do podciągnięcia w różnych obszarach. Z drugiej jednak strony powiem, że w tym regionie to jedna z lepszych firm które znam ze sporymi aspiracjami. Pracuje się naprawdę w porządku i choć na kilka rzeczy pewnie bym zwrócił uwagę to nie ma niczego do czego można by się mocno przyczepić. Na pewno zaraz ktoś mnie tu pojedzie za te słowa (bo zauważyłem, że jest tu pewien "wianuszek fanów VG" którzy lubią ponarzekać a nie chcą niczego zmieniać), ale polecam.

Cywil
@Patryk 30.03.2017, 12:12

nikt nie czyta tych komentarzy lub interpretuje je po swojemu. Ja nie zauważyłem negatywnych opini na temat pracy, tylko na temat kierownictwa. Nikt nie chce być ich "wtyczką" a Ci co się godzą to ich sprawa. Ludzie zamiast zajmować się pracą szukają co na kogo mozna zwalić. Tyle, firma ok, szefowie słabi.

Rybson
@Cywil 06.04.2017, 08:36

NIe zgadzam się z przedmówcą. Ale każdy ma prawo do swoich opinii.

moneo

Nie wiem o co wam wszystkim chodzi, naprawdę zarąbista firma.

użytkownik zarejestrowany

@Krzysztof chętnie poznamy również Twoją opinię.

Krzysztof

Generalnie ja nie ma złego słowa do powiedzenia. NIe wiem co się tak wszyscy dowalają.

użytkownik zarejestrowany

@irek, fan ptasiej nie twierdzę, że jesteś "hejterem". Każdy ma prawo do własnej opinii i jej wyrażania. Dziękuję za rozwinięcie wypowiedzi.

użytkownik zarejestrowany

@irek, fan ptasiej grypy dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że według Ciebie zarządzanie w firmie nie jest na dobrym poziomie. A co możesz powiedzieć na temat warunków pracy oferowanych przez firmę?

Krzysztof
@Chętny 08.03.2017, 23:48
A jak tak, szukają już kogoś na sklejarki?

Na razie tam zwalniają

Q
@irek, fan ptasiej 08.03.2017, 14:49
Nie jestem hejterem, tylko obiektywnie oceniak atmosfere oraz organizacje pracy. Pracownik produkcyjny z reguły dostaje prace t...

Irek chyba Cię kojarzę. Ongiś znaliśmy się. Jam był w sprzedaży.

Mandela

W Chełmku biznesu jak na lekarstwo. Jedna firma gorsza od drugiej, wie ten kto trochę tu popracował. W tym towarzystwie VG przedstawia się ... przyzwoicie.

użytkownik zarejestrowany

@Kamil chętnie dowiemy się o coś więcej o warunkach pracy w firmie. Długo już pracujesz w VG Polska Sp. z o.o.?

Kastor

Irek dawaj, w koncu z kims na poziomie mozna tutaj pogadac ;)

Egon

Na zatrudnienie w firmie czekałem długo bo prawie miesiąc. Nie mniej jednak było warto. Jedynym minusem dla mnie jest zmienna atmosfera, i zgrzyty w zespole które się czasem pojawiają. Po za tym naprawdę jestem zadowolony, wypłata zawsze na czas, dobra podstawa plus nad godzinki no i umowa o pracę co sobie cenię bo w poprzedniej firmie różnie bywało.

nie jest źle

Piszcie co chcecie, myślcie co chcecie ale mnie jest w VG dobrze. Robota na miejscu, nadgodziny płacone, kasa na czas i najważniejsze że wszystko co płacone mam na kwitku a nie "pod stołem" i jak dożyje emerytury to wiem, że z całości będzie obliczana; wiem że jutro robota będzie i zakład szybko nie splajtuje a z umowami nie kombinują tylko dawają na czas nieokreślony.

nie ma źle

A i jeszcze jedno-biore urlop jak jestem chory bo zależy mi na kasie. A jak jestem na L4 jest zawsze mniej i nie ma premi. Z drugiej strony im więcej takich jak ty na L4 tym lepiej dla mnie wtedy mogę przyrobić na nadgodzinach.

Kamil

Ale ty hejtujesz człowieku. Firma jest ok, warunki pracy są dobre. Prawda jest taka jak by Ci było źle to byś odszedł, no chyba że nie znasz lepszej firmy w okolicy to siedzisz i marudzisz. Ogarnij się nie rób syfu bo naprawdę nie masz o co się bulwersować.

Ryś

Na pracę w firmie nie narzekam.

k

łódzka ośmiornica :-)

Asia

Cześć na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie dotyczące Specjalista Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego. oferta pracy w Jaworznie. Czy jest to nowe stanowisko czy istniejące już od jakiegoś czasu? Jeśli czyta to ktoś pracujący na takim stanowisku to proszę o jego opinie :)

POpapraniec
@Asia 15.02.2017, 14:23

Droga Pani, praca jest, ale w Chełmku. Proszę czytać ze zrozumieniem.

wreszek

Z pracy w firmie jestem zadowolony, polecam.

Zostaw opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VG Polska Sp. Z o.o.