Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Kain

@bingo jak oceniasz prace jako operator? jak obowiazki? miales juz doswiadczenie??

Uddw99

najlepiej u źródła szukać takiego info - czyli u pracodawcy

Krab

Czy na stanowisku kierowniczym na produkcji wymagają dokładnej znajomości branży? Jak jest z angielskim, co dokładnie oznacza komunikatywny i czy często się posługuje w tym języku tam?

A może orientujesz się ile czasu pracuje się z opiekunem i na jaką osobę dobrze trafić? Jak pracownicy tutaj ponoszą szkody to ponoszą konsekwencje czy jakieś kary? Po zakończeniu pracy z opiekunem zmienia się wysokość pensji?

Diana Nowy wpis

Ale Wam powiem, że cały czas wisi to ogłoszenie dla operatora wózka widłowego. Rzeczywiście nie podali ile chcą płacić, tylko napisane jest, że wypłata jest miesięczna. To jest sama podstawa, bez żadnych premii? Mąż przeczytał, że rekrutacja składa się z 2 etapów. Powiedźcie, ile trwa zatem cały proces?

Zielone oko

Nie wolisz sobie poszukać jakiegoś kontaktu na stronie? albo zadzwonić bezpośrednio do siedziby firmy?

tereT

teoretycznie może i tak ale jeśli nie ma ogłoszeń to nic chyba nie wyczarują

7days
@tereT

Ale może można jakoś spontanicznie zaaplikować?

@7days

Co znaczy spontanicznie? To nie tak ze kazda aplikacja jest spontaniczna jesli sie nie spodziewasz ogloszenia?

Bingo
@585

XD w sumie tak ale spontanicznie tzn jak wysyłasz bez żadnej aktywnej oferty po prostu na maila wjeżdżasz ze swoim cv

maczek Nowy wpis

moim zdaniem, skoro jest taka opcja to czemy by nie spróbować? najwyżej się nie odezwą po prostu

mam peleryne

cześć mógłby ktoś powiedzieć w jakich godzinach sie tutaj pracuje? nie chodzi mi o stanowisko administracyjne, z góry dzięki.

gosciu

3 zmiany są w typowych godzinach

brend

6-14-22 o to mu pewnie chodziło, tak robimy

monst
@brend

3 zmiany to znaczy ze jeszcze od 22 do 6 rano?

7days
@brend

Skoro pracujecie też na nocki to powiedziałbyś mniej wiecej jak się na nockach pracuje? idzie się przyzwyczaić?

@7days

Nigdy nie robiles na nockach? Nie wiem jak tu jest ale tak ogolnie to dla mnie na przyklad bez roznicy, zmiana jak zmiana. Fakt ze trzeba troche sie przestawic jesli chodzi o godziny ale tez bez przesady

poeta
@585

a ogólnie ta sama praca co za dnia czy jednak się czymś różni? te same obowiązki?

Lizak arbuzowy
@brend

Macie tutaj możliwość wyrabiania jakichś dodatkowych godzin? takich płatnych oczywiście a nie że za friko się zostaje dłużej

bandera
@Lizak arbuzowy

w sensie pytasz o nadgodziny? xd tak zdarzają sie i są wypłacane a nie do odbioru

@bandera

Płacą setki za nadgodziny czy bardziej spodziewać się 50% więcej jak już trzeba zostać w robocie? Mnie zależałoby żeby do pensji regularnie dorabiać. Każdy się może zgłosić do dodatkowej roboty mam nadzieje.

Nocny
@7days

Nocka jak nocka, ja zawsze miałem takie zmiany więc już przywykłem i mi to szczerze lata aktualnie, ale można się przyzwyczaić i wyrobić sobie jakąś równowagę senną

Idie
@Nocny

To w sumie ile dni wolnych mniej więcej wypada w miesiącu?

klarson

Na mniejsze etaty też przyjmują?

Szyk Nowy wpis
@klarson

To najlepiej sobie po ogłoszeniach sprawdzać, jak potrzebują kogoś na mniej etatu to zaznaczają taką informację w ofercie

Mietek Nowy wpis
@Szyk

No dokładnie. Choćby jak teraz, gdzie szukają Operatora Wózka Widłowego. Umowa o pracę na cały etat, a robota na 3 zmiany. A, no i trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe akumulatorowe UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania. Mam jednak do Ciebie pytanie. Nie podali w ogłoszeniu, ile chcą płacić. Wiesz coś o zarobkach operatora widłaka?

Cześc wszystkim, jestem tu, bo widziałam ogłoszenie do firmy na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta. Czy opowiecie o samej rekrutacji? W ogłoszeniu napisali, że po weryfikacji dokumentów odbywają się rozmowy. Ile jest w sumie rozmów rekrutacyjnych w procesie? I czy jest szansa, aby odbyły się online, czy firma stawia tylko na spotkania stacjonarne?

Santa

Rekrutacja składa się z dwoch etapów-rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli pierwszą rozmowę przejdziesz pomyślnie to zostaniesz zaproszona na drugą. Ogólnie w dziale super ludzie i atmosfera. Szczerze to chyba najlepsza ekipa z wszytskich działów. Szefostwo jest ok.

Aqua
@Santa

Jeśli chodzi o stanowisko obsługi klienta to jak szybko tutaj dostaje się odzew po wysłaniu cv? i orientuje się ktoś przypadkiem czy trzeba mieć duże wcześniejsze doświadczenie żeby się zakwalifikować do rekrutacji w ogóle?

@Santa

A co trzeba zrobić żeby tę pierwszą rozmowę zaliczyć, jest jakiś klucz? Jaki jest odstęp czasowy między dwoma rozmowami? Po ukończeniu tej drugiej od razu zaczyna się pracę?

Santa

Kilka dni po pierwszwej rozmowie powinno się dostac tel z info o drugiej rozmowie. Wtedy ustalacie termin-najczesciej zalezy to od dostepnosci czasowej szefa. Co trzeba zrobic, zeby zaliczyc pierwszą rozmowe?- jesli bedziesz konkretnie i z głową odpowiadac na pytania to bedzie ok.

Imię
@Santa

Ten termin drugiej rozmowy można też jakoś dopasować do swoim planów? w sensie jakoś tak ustalić żeby każdemu pasowało?

taco
@Imię

tak, no musi ci pasować termin, żeby się pojawić w ogóle, więc raczej sie każdy stara dostosować

bibo

a z kim są one przeprowadzane?

Vip

Długa taka rozmowa? czy raczej zwięzła?

sonko
@Vip

z tego co pamiętam to raczej nie trwała więcej niż pół godziny, raczej konkretna i na temat a w dodatku w dość luźnej atmosferze, dobrze to wspominam

Niko
@sonko

z kim te rozmowy sa przeprowadzane?

klarson

Ja zakładam, że to może zależeć od stanowiska, ale według mnie to bez różnicy kto się zjawi na rozmowie. Każdy z nich ma to samo zadanie i tak.

kiks

cześć, widzę że są rekrutacje na utrzymanie ruchu, jak z zarobkami na początek? Oraz czy są jakieś dodatkowe benefity? przykładowo karta multisport, czy można zapomnieć o takich udogodnieniach? Pozdrawiam.

lady
@kiks

podbijam pytanko, a może ktoś potwierdzić że dostanę tutaj umowe o prace ?

hajz
@lady

nie wiem czy ty dostaniesz ale tak pracuje się na uopie xd

Wawel
@kiks

Moim zdaniem zarobki nie są złe, nie będę tutaj dokładnych kwot podawał, ale uważam że jest bardzo w porządku

milik
@Wawel

kazdy ma na pewno inne wymagania co do tego, wiec najwazniejsze jest to zeby chociaz placili zawsze w terminie

Emo
@milik

Płacą w terminie, nawet się parę razy wcześniej zdarzyło, w każdym razie nie było żadnych problemów z tym nigdy

banan
@milik

u mnie tak samo, nigdy sie nie przytrafiły zawirowania wypłatowe

@banan

To dobra informacja bo właśnie chce aplikować na mechanika maszyn. Niestety nie podali stawki prócz lakonicznego że wynagrodzenie jest atrakcyjne. Ja wolałbym chociaż widełki żeby było wiadomo na co można liczyć. Ty wiesz może jak układają się stawki na tym stanowisku?

Idie
@hajz

Proponują nieokreślony po jakimś czasie?

robotny
@banan

co do hajsów macie jakieś nadgodziny wypłacane?

Fifi

Przy ofercie pracy dla Operatora Maszyn podają, że rekrutacja składa się z: weryfikacji dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów oraz rozmów kwalifikacyjnych. Ile więc takich rozmów trzeba odbyć, z kim i o czym mowa? No i kiedy info o zarobkach oraz odpowiedź?

antek
@Fifi

najnizsza krajowa lub niewiele wiecej np. 200/300 zł brutto + dodadek za zmiane nocna.

randomowy człowiek

cześć, słyszałem w sumie całkiem dobre opinie o pracy tutaj, ktoś mi też wspominał, że są teraz nowe nabory. Mógłby mi ktoś przybliżyć kwestię procesu wdrożeniowego? czy firma pokazuje nowemu pracownikowi co i jak ma robić? i czy jest to takie porządne wdrożenie czy raczej każdy liczy, że skoro zgłosiłem się do pracy to wszystko mam już w małym palcu?

randomowy człowiek
@randomowy człowiek

i też interesuje mnie jak przez starszych stażem pracowników jest odbierana taka nowa osoba

Kakadu
@randomowy człowiek

O jaki dział konkretnie pytasz?

Alstar
@randomowy człowiek

Wdrożenie i tak będzie nawet jak masz doświadczenie, bylebyś dwóch lewych rąk nie miał.

Święty Jeremiasz

Poza początkiem też się dogadujecie, atmosfera jest na plus?

preo
@Święty Jeremiasz

początki były bardzo dobre u mnie, właśnie ze względu na to, że wszyscy byli pomocni i wyrozumiali, ale po okresie próbnym również tak było i jest, generalnie bym powiedział, że atmosfera to duży plus tej pracy

@preo

O to dobrze wiedzieć że taka zgrana ekipa i pozytywnie przyjmują nowych ludzi. A po okresie próbnym już w tracie pracy są organizowane dodatkowe szkolenia jak ktoś chce podnosić kwalifikacje? Każdy może o to zawnioskować czy to zależy od stanowiska?

Niko

ale jaka? jakie te szkolenia, jaka ścieżka zawodowa, mógłbyś podrzucić coś więcej?

@Krab

Jeszcze jedno pytanie, jakiego doświadczenia wymagają?

Ytum
@Krab

nie wiem na ile dokładna ta wiedza ale na pewno doświadczenia w branży potrzebujesz i komunikatywny to taki że jak przyjdziesz na rozmowe i zaczną do ciebie po angielsku gadać to zrozumiesz i odpowiesz xd

Herubin
@Ytum

a to trzeba znać jakiś typowy branżowy język pewnie?

Samanta
@Ytum

No ok, a co do angielskiego, to już jako pracownik dostaje jakieś kursy językowe doszkalające? Jest taki benefit aby podnieść poziom językowy, czy nie ma nic takiego?

makar
@Samanta

mi to ogolnie fajnie by bylo wiedziec czy maja jakies szkolenia wewnetrzne?

makar
@makar

jak maja stanowiska gdzie wymagaja uprawnien np na wozki to czy jest szansa ze firma oferuje takie kursy czy trzeba juz miec?

brymd
@makar

istnieją szkolenia i możliwościu rozwoju kompetrencji w firmie

brymd
@makar

zalezy co w ogłoszeniu masz napisane, kogo i z jakimi kwalifikacjami szukaja

sinky
@brymd

mozna sie tu zalapac na pierwsza prace?

@sinky

jak patrzyłem po ogłoszeniach to doświadczenie nie jest wymagane w kilku ofertach

@brymd

na jakiej zasadzie? jak szybko można się o nie starać?

perlasz
@hergo

jak juz przyjmą cię do firmy to ci wszystko wyjasnią, ale tak sa możliwe takie szkolenia

kieł
@hergo

gdzie na te ogłoszenia patrzysz? bo ja na pracuj ale tam nie za dużo

kieł
@kieł

tam będę widzieć potem czy wyświetlili moje zgłoszenie?

odyn
@perlasz

potwierdzam nikt cię samego nie zostawi, będziesz miał kompleksowe wdrożenie

chętny

Gdzie te ogłoszenia jak mówisz "wiszą"? Bo byłbym żywo zainteresowany przyjęciem tutaj :)

chętny
@odyn

Super, a ile trwa taki etap wdrożenia w pracę?

tilk
@chętny

pewnie już po dwóch tygodniach będziesz już ogarniał wszystko sam

Mozart
@tilk

myślisz, że spoko miejsce żeby się zahaczyć na jakis taki dłuży niż krótszy okres?

Mozart
@kieł

pewnie zależy od tego czy pracodawca sobie tak ustawił

Cesarz
@tilk

Masz na początku przydzielonego jakiegoś opiekuna który cię ocenia i kontroluje?

pomysłowy dobromir

cześć mógłby mi ktoś powiedzieć coś o procesie rektutacji? długo czekaliście na odzew?

pomysłowy dobromir
@pomysłowy dobromir

jeszcze dopytam od razu wie ktoś może w jakich godzinach się tutaj pracuje?

Krzysiek
@pomysłowy dobromir

Jeśli do dwóch dni nie zadzwonią to znaczy, że nici z tego. Tak mi powiedzieli na rozmowie.

kipox
@Krzysiek

odezwali się? przyjmują teraz kogoś?

dobry kandydat
@kipox

jak są ogloszenia w internecie to pewnie przyjmują

Jacek
@dobry kandydat

Dużo jest ogłoszeń z vg pytanie kogo oni na produkcję szukają? Z doktoratem żeby pracować za minimalną? 8 osób na rozmowę i do nikogo nie oddzwaniają. Potem dziwią się że ludzi do pracy nie ma.

Krisu
@Jacek

Podejrzewam że liczą, że sam kandydat powie że chcę najniższą krajową. Na rozmowie mówiąc że chce zarabiać na okresie próbnym 4 tyś,a później 4,5 tyś odniosłem wrażenie że obrazili się słysząc to.....do mnie też już nie oddzwonili.

Jacek
@Krisu

Mnie koordynator zapytał o wynagrodzenie to stwierdził że z takimi wymaganiami to pomyliłem adres. Zaproponowałem 3,7 netto.Wymagania mają z kosmosu i najlepiej robić za darmo.

Święty Jeremiasz

Czy firma ma inne lokalizacje czy tylko w Chełmku?

@Święty Jeremiasz

Można tutaj się dowiedzieć jak przebiega rekrutacja?

steczko
@Święty Jeremiasz

dzwonią do ciebie i zapraszają na rozmowe rekrutacyjną, po wyslaniu cv zadzwonili do mnie po okolo tygodniu czy dwóch

steczko

a jesli chodzi o np. atmosfere to wspominam to dobrze, raczej taka standardowa rozmowa wiec nic szczególnego, ale bylo miło i konkretnie

Cesarz
@steczko

Z kim jest ta rozmowa przeprowadzana z kimś z Hrów czy od razu jakiś kierownik jest w to angażowany?

bingo
@Kain

no chyba nie muszę tłumaczyć czym zajmuje się operator.. także obowiązki są takie jak to na stanowisku operatora. praca okej, spokojna, ale odpowiedzialna, trzeba jednak myśleć co i jak się robi. doświadczenie miałem

@bingo

myślisz że to doświadczenie miało wpływ na to że przyjęli cie do pracy???

Pracownik old
@Kain

Praca wymagajaca skupienia,manualnosci i przewidywania problemow,maszyny nowe i stare ,zyskanie doswiadczenia i nauki niezastapione,idac na operatora masz mozliwosc wszechstronnego poznania maszyn i ich prowadzenia,problem pojawia sie od przelorzonych bo nie maja pomyslu jak prace ulatwic ,podgonic jaedynie i tylko represjanowac operatora "szybciej,lepiej" za wyprogukowanie produktu dobrze uslyszysz ze mogles szybciej i wiecej ,za jazde za szybko i cos poszlo nie tak ,dostaniesz po kasie ze za szybko i nie przeczules problemow.Przyjac sie nuczyczyc i uciekac do prywatnego ktory nie zawsze szanuje pracownika ale swoje maszyny tak .To polecam ta firme.Przyjac sie ,naumiec i zostac ,Nie.

@Pracownik old

Ja zostałem i nie zamierzam uciekać

@Pracownik old

Moim zdaniem nie jest źle, ale no wiadomo, że każdy ma swoje odczucia

@gość

mi się zawsze wydawało że ta firma ma bardzo dobrą opinie i szacunek wśród ludzi przynajmniej ja tylko takie opinie widzialem

@gość

co więcej ofert pracy to tu można ze świecą szukać bo naprawdę rzadko jakieś są a to też chyba świadczy o tym że jednak ludzie zostają tu na dłużej

@Quest

Z tym bym nie przesadzał, są wcale nie tak rzadko

@Quest

Nawet teraz znajdziesz kilka.

@Quest

Ale fakt, opinie raczej ma całkiem dobre, ale to też indywidualna kwestia

@gość

to ja musiałem trafić na jakieś przestoje, bo zawsze jak szukałem, to nie było.

@Quest

Ile można zarobić w VG na stanowisku operatora maszyn?. Praca bardzo wymagająca?

xxx
@Kandydat

Zależy w którym dziale, drukarnia > wycinarki > sklejarki. Z premiami 3,5-6k / miesiąc w zależności od stażu i umiejętności

@Kain

nie jesteś silny psychicznie lub nerwowy jesteś nie pchaj się bo żałować będziesz

Pablito947
@Kain

Powiem szczerze że co do zamówień to firma jest dobra, ale co do pracowników niestety nie. Nie polecam nikomu kto by chciał pracować w tej formie z powodu braku szanowania pracownika. Mianowicie. Dostałem telefon od agencji z pod której byłem zatrudniony w tej firmie że dostali wiadomość od firmy VG Polska że niestety moja umowa nie może zostać przedłużona. Więc ja się pytam z jakiego powodu, ale niestety i agencja nie wiedziała. Dopiero później zadzwoniłem do koordynatora z firmy VG Polska z pytaniem "dlaczego moja umowa nie może zostać przedłużona" w ten odpowiedział mi że koledzy którzy pracowali ze mną na zmianie skarżyli się na mnie że ja źle wykonuje obowiązki w pracy. Q co jest w tym najlepsze, że wszystkie polecenia które mi wydawała osoba prowadzaca zmianę, wykonywałem je. Koordynator z którym rozmawiałem na koniec powiedział mi że życzy mi powodzenia w szukaniu nowej pracy i się rozłączył bez żadnego dowidzenia albo cześć. Czyli mnie zbył. Najlepsze jest w tym wszystkim to że osoby które na mnie skarżyli że niby nie wykonywają dobrze swoją pracę sami się opierdzielają i dają nowych do najgorszych robót byle żeby oni mieli lepiej. Właśnie przez takie firmy jak VG Polska, ludzie którzy chcą uczciwie pracować są traktowani jak taki śmieć. A państwo mówi że to ludziom nie chce się pracować a nie wezmą takich firm pod lupę. Na koniec tylko jeszcze napisze. Nie polecam nikomu zatrudniać się do tej firmy nawet przez agencję, bo ta firma nie jest pewna co do przyszłej dalszej współpracy. Pozdrawiam wszystkich z VG Polska. Mam nadzieję że przeczytacie to i poprawicie się co do zarządzania pracownikami jak i firmą.

ktosik
@Pablito947

Wiesz, ja po przeczytaniu tego co napisales, zaczynam rozumiec wiecej. Firma VG poszukuje do magazynu w Jaworznie OWW z umiejetnoscia pracy na wysokim skladzie. Poszukuje od dlugiego juz czasu. Aplikowalem tam wielokrotnie. Od znajomego wiem, ze nie placa duzych pieniedzy, wiec ludzie maja ta prace tak naprawde w (usunięte przez administratora). Jesli mieszka sie w Jaworznie badz okolicy to zdecydowanie lepiej zatrudnic sie w ktorejkolwiek logistycznej firmie z baza na Innowacyjna/Inwestycyjna i dojezdzac. A pracy tam nie brakuje...

@ktosik

A jakieś widełki jesteś w stanie podać, bo to takie bardzo ogólne określenie, że nie płacą dużo? Tak ogólnie to ciężko tam się dostać do pracy, skoro takie wymagania czy ludzi nie interesuje tutaj praca? Chciałabym wiedzieć czy dużo osób się przewinęło przez rekrutację.

Uddw99

najlepiej u źródła szukać takiego info - czyli u pracodawcy

uno

jak ze stabilnością w tej firmie da się zostać na dłużej?

Bon
@uno

Większość to stali pracownicy

frans
@Bon

w ogłoszeniach oferują uopa, na nieokreślony można liczyć?

Pętelka
@uno

Chyba żartujesz jaka stabilizacja ludzi ma za nic dyrektorek zwalnia doświadczonych pracowników po 20 latach pracy nie polecam tej firmy

Widzę, że ktoś tu pytał o zarobki i w końcu nikt nie napisał konkretnie. Ja tu w sprawie oferty operator wózka widłowego, też szkoda, że nawet widełek nie podali. Tylko ogólnik "odpowiednie do posiadanych kwalifikacji". A sama podstawa jest czy chociaż jakieś benefity dochodzą do tego?

krisu

Jakie pieniądze oferują na początek,na " produkcję ?"

Miszo

Tutaj praca jest zmianowa? Ile zmian robicie?

szymprym
@Miszo

jest zmianowa trzy zmiany standardowo 6-14-22

szymprym
@Miszo

chyba ze interesuje cie administracja tam maja tylko jedna ale warunkow pracy nie znam

helel
@szymprym

jak z nadgodzinami, występują? wypłacane?

helel
@szymprym

i czy w weekendy tez sie pracuje to mnie interesuje?

meszeg
@helel

no zdarzają się nadgodziny i są zawsze wypłacane

A jest w ogóle jakiś inny wariant, że piszesz ze tak właśnie wolisz? Pisali wyżej ze administracja ma jedna zmianę, a jest tu ktoś kto może warunki omówić, te aktualne? może bym się tam udała po prostu, ale potrzebuje znać szczegół

Mańka

Cześć, może kogoś zaprosili na rozmowę na specjalistę ds. obsługi klienta? Chyba sobie wyślę CV do nich do tego ogłoszenia co dali, ale chciałabym wiedzieć, czy rozmowa jest po polsku czy po angielsku, bo tam wymagają komunikatywnego języka. Muszę wiedzieć, na co się przygotować po prostu. Serdeczne dzięki.

Orzeł
@Mańka

Ja akurat z angielskim jestem na bakier ale też chciałbym się tutaj zatrudnić więc a nuż się uda :-P

sinky
@Orzeł

angielski trzeba znac dobrze?

Jupp
@sinky

no na tyle żeby z ludźmi płynnie się dogadać

Hubi
@Jupp

A dla osób z mało komunikatywną znajomością angielskiego też się tu coś znajdzie do roboty? I czy firma pomaga pracownikom podnosić swoje kompetencje, nie tylko lingwistyczne?

Freud
@Hubi

No myślę, że najłatwiej ci będzie sprawdzić sobie w ogłoszeniach czego oczekują bo nikt nie wie czego ty szukasz do pracy

ufo
@Freud

gdzie najlepiej szukać aktualnych ogłoszeń? Możecie podać jakąs stronę?

ufo
@ufo

macie jakies rady odnośnie rekrutacji? na co zwracają uwagę?

elkar
@Jupp

wiec na rozmowie sprawdzaja w koncu jak dobrze gadasz po ang czy nie?

plenn
@ufo

na to co wszędzie czyli głównie na doświadczeie, umiejętności i czy spełniasz wymagania

Excalibur

Czy w VG są jakieś świadczenia socjalne w formie pieniężnej lub niepieniężnej?

Lajo
@Excalibur

Chodzi ci o jakieś dodatki zapewniane pracownikom? Dobrze rozumiem?

Lajo
@Excalibur

Jeszcze z chęcią się dowiem jakie są tutaj godziny pracy, bo widziałem, że system trzyzmianowy

ferro
@Excalibur

ej to te ogloszenia na ich stronie to sa aktualne czy niekoniecznie?

@Lajo

Tak, pracuje się tutaj na trzy zmiany. Pracowało na pewno jak ja tutaj byłem ale nie wiem czy coś się zmieniło.

@Lajo

Ja miałem 6-14, 14-22 i 22-6.

@Lajo

Nocki były ciężkie dla mnie ale do przeżycia co do tych godzin :P

Może, zależy pewnie od organizmu. A warto w ogóle się przyzwyczajać do pracy w nocy? Jakie są dodatki za robotę w godzinach nocnych i ile tu się w takim systemie wyciąga miesięcznie?

elkar

jakis grafik ustalony z gory macie?

Tatiana
@Vimeo

A dlaczego ciężkie? Chodzi tylko o to, że trudno pracuje się nocą? Czy tez o obowiązki, które nocą były inne i ciężkie? I czy na nocnych zmianach firma zapewniała wyżywienie, jakiś ciepły posiłek? Coś innego szczególnie trudnego dzieje się na tej zmianie?

@Tatiana

Ja myślę, że nocki to po prostu taka część pracy do której trzeba się przyzwyczaić i po prostu przerobić. Obowiązki są tutaj spoko akurat i nie powiedziałbym że ciężko.

@Tatiana

Może inaczej, ciężko inaczej ;) Jest po prostu okej. Nie ma jakichś nadwyżek obowiązków.

@Tatiana

Jak ktoś nowy i nieprzyzwyczajony przychodzi pracować i idzie akurat na tę zmianę to wiadomo będzie, że jest to coś innego niż zazwyczaj i trzeba to ogarnąć.

@Paros

są jakieś dodatki za nocki czy coś? jak pracuje się na kolejny dzień, to cały tydzień nocek czy jak?

LongDildo

Normalną praktyką Vg jest , że na rozmowie lub po niej osoby z którymi się rozmawia mówią że zadzwonią,i nie dzwonią ? Kolejna sprawa,jak pada pytanie o to,ile chcemy zarabiać - jakie podajecie kwoty ?

Informatyk

Na pracuj.pl znalazłem ofertę pracy jako informatyk - ktoś powie coś więcej o tej pracy? kojarzycie może jakie to są szkolenia na które mogę liczyć? i jak tutaj jest z atmosferą w pracy?

Informatyk
@Informatyk

aha i jak jest z godzinami pracy?

logicznie
@Informatyk

jeżeli robicie jak administracja a to chyba prawdopodobne to zaczynacie miedzy 7 a 9 i 8 godzin od momentu rozpoaczecia roboty, niestety IT nie jestem ale tak na logike wnioskuje

klesja
@logicznie

a sa szkolenia jakies po przyjeciach pozniej? czy to jest miejsce w ktorym mozna rozwinac skrzydla? :D

Szczurek
@Informatyk

A co do samej atmosfery to bardzo spoko się tutaj pracuje i nie ma co narzekać, raczej po prostu ludzkie i normalne warunki

Szczurek

a odzywali się już do Ciebie po złożeniu cv? :D

@Szczurek

W zeszłym roku VG do mnie zadzwoniło w sprawie pracy, ale odmówiłam będąc na macierzyńskim. Czy teraz mam szansę ( po złożeniu cv) że do mnie zadzwonią czy jestem skreślona?

Neverend
@Kasia

Dobre pytanie :D Raczej ciężko o odpowiedź nawet od pracowników, ja bym pytała raczej mailowo jak to wygląda, ewentualnie po prostu poczekała :)

Fudy
@Kasia

szczerze wątpie czy będą pamiętać, że się do nich zglaszalaś... obstawiałbym ze bedziesz traktowana jak kazdy inny kandydat a skoro udalo ci sie w zeszlym roku dostac to moze teraz tez nie bedzie problemu

Czep
@Kasia

ja kiedyś się stad zwolniłem i jak po dwóch latach z powrotem próbowałem się przyjhąć to mnie dosyć ulgowo potraktowali wiec moze u ciebie tez tak bedzie. daj znac jak bylo

Kotze
@Czep

a po jakim czasie się do Ciebie odezwali po wysłaniu cv? Wysyłałeś w ogóle w takim przypadku cv czy jakoś inaczej się kontaktowałeś?

Kotze
@Czep

ja w sumie też kiedyś wysłałem cv i nie dostałem odpowiedzi, myślisz że będą to mieć w systemie jakimś?

@Czep

Zadzwonili do mnie i powiedziano na rozmowie że jeśli nie oddzwonią do dwóch dni to znaczy że kogoś innego wybrali. Bardzo dużo mają przyjęć więc...

polk
@Kasia

wyjaśniła się ta sprawa? przyjęli cię w końcu?

polk
@Kasia

jak wyglądają początki w firmie?

@polk

Po rozmowie kwalifikacyjnej nie zadzwonili do mnie więc kogoś innego wybrali

mech

chce startować tu na mechanika maszyn, przyjmą mnie jak jestem po szkole, nie mam jakoś dużo doświadczenia? mam szanse?

Loron
@mech

śmiało, tylko wiesz musisz umieć kilka rzeczy. czytaj ogłoszenie

@mech

zawsze masz szanse, poki nie bedzie kogos z lepszym doswiadczeniem. jak nie zlozysz cv to sie nie przekonasz ;)

Lilo
@gość

właśnie też chciałbym złożyć cv na mechanika maszyn, bo widziałem ofertę pracy na stronie firmy, ale zastanawiam się czy warto. niby mam doświadczenie, ale "język angielski będzie dodatkowym atutem" brzmi dla mnie koszmarnie - w ogóle nie umiem angielskiego... Dlatego zastanawiam się czy w ogole wysylac, bo mogę być odrzucony od kopa.

Homar
@Lilo

Skoro jest to wskazane jako dodatkowy atut to nie będzie to na pewno decydowało o tym, czy cię mają zatrudnić. Ja na produkcji praktycznie wcale nie potrzebuje angielskiego..

Koren
@Homar

No tak w sumie po co na produkcji angielski? Pracują tam jacyś obcokrajowcy?

Rozen
@Lilo

W poprzedniej pracy miałem napisane na ofercie że język niemiecki dodatkowym atutem, też nic nie umiałem i się dostałem, więc bym się tym aż tak nie sugerował

ogon

a jakis podstawowy angielski w firmie sie przydaje chociaz cyz nie jest porzebyn?

sołtys
@ogon

jako specjalista ds obsługi klienta jakbyś się chciał zatrudnić to jest to warunek żeby się dogadać po angielsku :)

Szymek
@sołtys

I od takiego specjalisty ds. obsługi wymaga się komunikatywnej znajomości j. angielskiego? Ciekaw jestem, jak oceniają jego znajomość podczas rekrutacji, czy jest to rozmowa z rekruterem, czy jakieś testy i czy już po zatrudnieniu jest tu ze strony firmy jakaś pomoc, finansowanie kursów językowych, czy innych, jak ktoś na produkcji robi?

cert
@sołtys

a trzeba miec jakis certyfikat czy cos w tym stylu czy raczej rozmowa rekrutacyjna sama wystarczy zeby zweryfikowac poziom?

trykot
@cert

w sensie jaki certyfikat? do obsługi klienta czy jak? :D

Ferden
@cert

z tego co pamiętam nie wymagali żadnego certyfikatu chociaz posiadanie takiego oczywiscie jest sporym atutem. natomiast tak jezyk ktory sobie wpiszesz zostanie zweryfikowany

limonka
@Ferden

podczas rozmowy rekrutacyjnej przepytuja czy to jakis test moze mialby byc?

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.