Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

grys

Z mojego doświadczenia mogę polecić pracę w VG. Firma stabilna warunki ok rekrutacja przebiegała sprawnie. Praca na 3 zmiany co jest minusem ale człowiek się przyzwyczaja do takich rzeczy. Ogólnie jakbym polecił znajomemu to by mi nie było później wstyd za to.

łoso
@grys

ja akurat nie na produkcje chcę, ale dobrze mieć jakiś ogląd na sprawę, a wiesz może w jakich godzinach pracują graficy?

weronika
@łoso

i ogólnie biurowi? to 8 do 16?

Joanna
@weronika

Podpinam się do pytania jakie są godziny pracy w biurze. I może jeszcze dowiem się, czy jest to firma, w której jest szansa na raczej dłuższą współpracę?

Bibok
@Joanna

Ja uważam, że można się związać z firmą na stałe. Ogólnie w administracji od 7 do 9 się zaczyna..

szakalaka
@Bibok

Ale przychodzisz na którą chcesz czy to są zmiany 7-15 itp? :D

mann
@szakalaka

no zmianami to bym tego chyba nie nazwał ale raczej musisz się zawczasu określic o której bedziesz przychodzić zazwyczaj, natomiast możesz sobie własnie wybrać czy bardziejnci sie oplaca od 9-17 robić czty np. od 7-15

kropka
@mann

aha czyli rozumiem ze taka zwykla 8-16 tez wchodzi w gre skoro mozna zaczynac 7-9? bardzo wygodne

Amanda
@mann

A to się określa na stałe czy można np co tydzień sobie zmienić? Zastanawiam się też jak duży jest ten dział administracji i jaka jest atmosfera w nim? Pracownicy się dogadują? Nie chciałabym wylądować w jakimś tworzę przypominającym korporacje

maszyna
@kropka

to tylko w administracji? a na innych stanowiskach jak to godzinowo wygląda, poratuje ktoś takim info?

weld
@maszyna

ja robie na 3 zmiany na produkcji

weld
@maszyna

jak chodzi o godziny to 6-14, 14-22 i 22-6 wiec nic nowego, prawie jak wszedzie godzinowo po 8h

Waran
@weld

a ludzie zamieniaja sie czasame zmianami? da sie czy firma blokuje? mam taka sytuacje w domu ze czasem fajnie byloby sie moc zamienic

mezor
@grys

a kojarzysz jak wyglada praca tutaj jako specjalista zakupow? wiekszosc mi pasuje ale jestem ciekawy jak tutaj z atmosfera, czy idzie sie tu choc troche polubic ze wspolpracownikami ;)

Ala
@weld

A na produkcji dużo kobiet pracuje? Jakiej pracy jako kobieta mogę się spodziewać, podołam? Będę też wdzięczna za informację ile mniej więcej można zarobić

Joanna

Jakie są godziny pracy w Chełmku na administracji? Jestem zainteresowana posadą, raczej wszystko mi odpowiada, jednak chce się upewnić co do godzin pracy, ponieważ nie ma tego w ogłoszeniu.

Nes
@Joanna

Dzień pracy rozpoczyna się między 7 a 9 no i standardowo 8 godzin od czasu rozpoczęcia.

@Nes

Samemu można wybrać godizne rozpoczęcia czy to według jakiegoś grafiku jest? Po jakim czasie dają tu umowę o pracę na stałe? Orientujesz się?

Lusin
@Dominika

Właśnie też się zastanawiam jak jest z umową i ile trwa okres próbny. Tutaj zawsze jest uop czy jak?

maszyna
@Lusin

właśnie nie wiem, przeglądałem ich oferty i nic o tym nie wspominają ani słowem, wiec fajnie jakby ktoś mógł doprecyzować? mnie by stanowisko mechanika maszyn interesowało

Weronika

Witam. Czy możecie napisać o pracy w VG w Chełmku na produkcji? Ostatnio widziałam ogłoszenie o pracę niestety nic nie wiem o pracy w tej firmie. Za wszelką odpowiedź bardzo dziękuję.

Homar

Szczerze mogę polecić. Z minusów to firma jest wymagająca ale nie aż tak bardzo. Ludzie sympatyczni, lokalizacja dla mnie super.

Pestka
@Homar

Kazda praca musi byc chociaz troche wymagajaca zeby byla praca ;p Też mogę polecić szczególnie ze względu na atmosferę

@Homar

Mogę zapytać jak z wynagrodzeniem? Więcej niż minimalna krajowa?

Homar
@Kasia

O wynagrodzeniu moim zdaniem się nie rozmawia publicznie, więc jeśli jesteś zainteresowana pracą to polecam po prostu wysłać CV i wtedy na ewentualnej rozmowie rekrutacyjnej wszystko się omawia

Koren
@Pestka

A o co chodzi z tymi wymaganiami? Pod jakim względem wymagająca?

Zuzanna

Szukają czasami kogoś do biura?

Plama
@Zuzanna

Teraz szukają grafika ale tak do biura to szczerze nie kojarze innych ofert i to od dawien dawna

Beata
@Plama

Czyli w sumie rotacja w biurze tu nie istnieje? W takim są tu aż tak dobre warunki pracy czy są jeszcze jakieś inne powody dla których ludzie tutaj zostają na dłużej?

Milan
@Plama

teraz już nie grafika tylko referenta księgowego

vanget

Nie było ofert tyle czasu a teraz jest w czym wybierać

Byly

Na Tychach pracy od groma, LEAN,Fiat,Aveo,Sistema,Magma i itp. 4000 na start plus dodatki,przewozy z Chelmka

Mieczysław
@Byly

Nie robisz już w VG Polska? Wyjaśnisz, czy te 4000 na start, to dotyczy tej firmy i czy to kwota netto? No i jakie są powody, że już tam nie robisz, są jakieś dobre powody, by starać się w VG o pracę?

uno

da się tu dorabiać na nadgodzinach?

mezo
@uno

nie wiem czy aż tyle żeby "dorabiać" ale jak są nadgodziny to zawsze płatne

@mezo

Często te nadgodziny są? Dają znać wcześniej czy w ten sam dzień wiadomo o nich dopiero? Możesz też napisać czy jest szansa na umowę o pracę?

Edżu Ebezoga

Ile w tej firmie zarabia operator maszyn?

roszt

jak się mam dostać do VG gdzie papiery mam złożyć powiedzcie

idee
@roszt

jak nie ma ofert żeby bezpośrednio wysyłać to jedyne co mi przychodzi do głowy to wyśłać mejla do firmy ale nie wiem do kogo. Poszukaj na stronie jakiegoś kontaktu

Dominika

Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Dużo jest tych rozmów? Widziałam w ogłoszeniu na operatora że piszą, że rekrutacja składa się z weryfikacji dokumentów i rozmów - więc zastanawiam się ile tak na prawdę ich jest

Plotkarz

Jesli chodzi o prace w tym zakladzie to jakos leci z roku na rok nie jest gorzej a nawet w miare doceniaja ludzi pod wzgledem plac . A jak sie nie jest nowym to jest calkiem niezle .(usunięte przez administratora) Magazynierzy nawet daja rade . C(usunięte przez administratora) Czy polecam w tej firmie prace hmm jesli robisz co do ciebie nalezy mysle ze dostaniesz kwote adekwatna do tego ile i co robisz a i oczywiscie jesli nie(usunięte przez administratora) ... praca na 3 zmiany oczywiscie .

Polak

czy firma ma kapitał polski czy zagraniczny?

Karp
@Polak

A co?

Polak
@Karp

po prostu mnie ta kwestia interesuje.

grys
@Polak

Firma sama w sobie nie jest z Polski, ma oddziały w różnych krajach w tym między innymi u nas.

Keka

Biorąc pod uwage ilość branż jakie obsługuje VG to sugesruje ze macie gigantyczną ilość maszyn. Jak wygląda produkcja w takim razie. Aplikując na produkcje nie wiadomo na jaki dział się trafi?

Agnieszka

Co powiecie na temat stanowiska Planista? Jakie są widełki płacowe? Bo wisi oferta na stronie firmy i się zastanawiam czy aplikować. Jest tam info o możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego - często są takie okazje czy to rzadkość raczej?

Dede
@Agnieszka

O tym stanowisku nic ci nie powiem, ale firma ogólnie jest bardzo w porządku, moim zdaniem warto spróbować

Dede
@Agnieszka

Ale to już sama musisz zdecydować

lax
@Dede

stabilnie jest? jak z zatrudnieniem?

Rox
@lax

ogólnie to stabilnie ale z tego co mi wiadomo to szukają obecnie ludzi na zastępstwa, więc jak ktoś nowy się zatrudnia to może być różnie

Rox
@lax

ale informują od początku że na zastępstwo ktoś się zatrudnia jakby co, nie ma tak, że się dowiesz z dnia na dzień.

@Rox

A jest szansa żeby po tych zastępstwach zostać na dłużej? Tworzą wtedy jakieś nowe stanowiska pracy ?

sambor
@Marta

jest opcja że jak się sprawdzisz i będą zadowoleni to zaproponują dalszą współpracę, ale no jak jesteś na zastępstwo to musisz się liczyć z tym, że jak wróci ta osoba za którą jesteś, to no niekoniecznie musi być miejsce dla ciebie

logic
@sambor

no ale to chyba logiczne jest, poza tym zaznaczają od razu że to praca na zastępstwo, więc w porządku, wiem na co się piszę

@sambor

Wiesz co może trzeba zrobić żeby zasłużyć na dalszą współpracę? Pracować więcej czy jak można ich zadowolić? A zdarza się, że osoby które zastępujemy nie wracają?

miau

poszukują pracowników do 6 różnych lokalizacji? tak by wynikało z ogłoszeń na pracuj.pl...

Pino
@miau

Nie, to już było wielokrotnie tłumaczone na forum

Pino
@miau

Praca dotyczy jednej lokalizacji, ale w ogłoszeniu podane są też pobliskie miejscowości, żeby dotarło do większej grupy docelowej

chau

Nie zupełnie, jak masz zakładkę kariera na stronie to tam jest dużo ofert do różnych krajów

klient

Firma która lekceważy w 100% ,czekać ,czekać bez żadnego uzasadnienia kazdy dla nich jest niczym .czekać notorycznie

Operator

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku operatora?

alis
@Operator

tu chyba ludzie o zarobkach nie piszą za bardzo, pewniej najlepiej będzie zapytać w rekrutacji

dziobson
@alis

no to prawda, zresztą to i tak nie byłoby miarodajne, więc dobrze radzisz :)

Agnieszka
@dziobson

Czemu nie byłoby miarodajne? To zarobki są jakoś bardzo zalezne od doświadczenia? Czy po prostu to kwestia tego kto ile premii sobie wyrobi?

dziobson
@Agnieszka

no myślę, że kilka rzeczy może mieć na nie wpływ, ale jak widzisz, sam tu nie pracuję jeszcze nawet, więc ciężko powiedzieć

@Agnieszka

jak tu wygląda sprawa z tymi premiami, ktoś z pracowników się wypowie?

@miau

Dobre pytanie, np. od czego one zależą

Romx

Są tu nadgodziny? I jak tak to płatne czy do odbioru?

rejtan
@Romx

kiedyś były ale to czasami i płatne jak już

szagi
@rejtan

ciekawe jak teraz jest?

szagi
@rejtan

mi akurat opcja płatnych zamiast dni do obioru by bardziej pasowała, więc spoko

rejtan
@szagi

ale może ktoś z obecnych da cynka co i jak. chociaż podejrzewam, że mogło się nic nie zmienić w tej kwestii

Eminem
@szagi

chyba każdy woli płatne tak myśle

Wikalo

Ale są płatne i koniec, nie, ze ktoś sobie może wybrać nie?

Wikalo

hipotetycznie pytam oczywiście, bo też wolę kasę

kim

praca na produkcji jak wygląda? jakiś szczególnych umiejętności potrzeba ?

Kozak
@kim

zadnej filozofii, chyba ze masz dwie lewe rece

Alicja
@Kozak

i co, wtedy w razie czego przyuczą? pisali w sumie o szkoleniach czyli dobrze wychodzą? o w sumie jeśli o rekrutację by chodziło to do czego mogą mieć ewentualne zastrzeżenia czy jednak biorą każdego?

reky
@Alicja

psst to był taki żarcik chyba Alicjo :)

chorik
@reky

ktoś tu nie załapał najwidoczniej

Komosa
@Alicja

To sie nazywa profesjonalne podejscie do pracodawcy

@Alicja

no tak każdego... to chyba nie... jakies wrarzenie trzeba jednak zrobić żeby cie wzieli chyba...

Alicja
@gamoń

no ja tam nie wiem to pytam. a obłożenie na jedno stanowisko to jakie tak średnio tu jest? pod tym względem trudno się przebić?

@Alicja

skąd ja ci mam takie informacje przepraszam bardzo podać. nie jestem z hr ów żeby wiedzieć takie rzeczy

@Alicja

jakie obłożenie? o co chodzi?

@miau

no o to jaka jest konkurencja na dane stanowisko, ile osób aplikuje

@miau

ale no nikt z nas tego nie wie, bo skąd ma wiedzieć.

planista

Hej, brał ktoś udział w rekrutacji na stanowisko planisty?

jop
@planista

nom, zgłaszałem sie ale jeszcze nie odpowiedzieli

vvv
@jop

dostałeś jakieś info? ile ogólnie się czeka na odp po wysłaniu cv?

sup
@vvv

ciężko tak stwierdzić jak u wszystkich jest. u mnie to było kilka dni

cvb
@vvv

u mnie też jakoś ponad tydzień i była informacja

vvv
@sup

ok dziękuje

mamrot
@cvb

a jak już ponad tydzień sie czeka to znaczy że nie przyjeli myślicie?

nwnw
@mamrot

słuchaj no nie wiesz ile było chętnych więc możesz jeszcze chwile poczekać

nwnw
@mamrot

a jak jesteś bardzo niecierpliwy to machnij maila i będziesz wiedział co i jak, przypomnij się po prostu

Zeno

w jakich godzinach pracują tu konserwatorzy? a co do doświadczenia to czy konserwator w szkole się liczy, bo przepracowałem z 5 lat i dobrze sobie radziłem, ale no ze względu na przeprowadzkę musiałem zrezygnować i teraz szukam pracy, więc będę wdzięczny za odpowiedź, bo sam nie wiem czy składać papiery czy nie bardzo jest sens..

kiszo
@Zeno

myśle że masz naprawdę spoko doświadczenie i powinieneś wysłać zgłoszenie ale info o samej pracy jeszcze sam nie mam bo wysyłałem ale na co innego, jestem ciekawy ile bede czekać na odpowiedzieć

rozbawiony
@Zeno

a co ci szkodzi wysłać CV? doświadczenie masz, może akurat się uda

amelinowy
@kiszo

i jak się sprawy maja? odezwali się? ktoś wie po jakim czasie można liczyć na odpowiedź z rekrutacji?

@amelinowy

wydaje mi się że to kwestia, ilości zgłoszeń sam też czekam na odpowiedź

@amelinowy

zastanawiam się czy z nimi nie skontaktować sie jakoś w najbliższym czasie

likeaboss
@maszynista

z zdawania pytań na forum nic wam nie przyjdzie... jak nie dają znać to pewnie was nie przyjeli albo sami się zgłoście

budziik
@maszynista

no nie wiem na co czekasz, wiadomo, że możesz się zawsze dopytać

@budziik

macie racje bede dzwonił i zobaczę co powiedzą

Kartofel

I jak sytuacja?

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.
4.5/5 Na podstawie 1238 ocen.
  • Plac Kilińskiego 1
    32-660 Chełmek