Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Doświadczony

Tam się nie idzie do biura nawet na rozmowę dostać. Koleżankę przyjęli, a faceta nie chcą, a mam doświadczenie !

vbnh
@Doświadczony

widocznie na rozmowie słabo wypadłeś czy coś

@Doświadczony

No przecież nie mają obowiązku przyjmować wszystkich. Poza tym najwyraźniej się da, skoro koleżanka się dostała. a płeć nie ma tu znaczenia

@Poms

To tak z ciekawości jeśli o biuro chodzi to jak proporcje się układają ze względu właśnie na płeć?

Drogi
@Doświadczony

Wiadomo ze wszystkich nie przyjma chetnych

grafik

witam, czy w procesie rekrutacji na stanowisko grafik mogą pojawić się jakieś zadania? może ktoś już był na rozmowie i mógłby się wypowiedzieć? czy wymagany jest tu dłuższy staż pracy? pozdrawiam

misza
@grafik

szczerze mówiąc też się zastanawiam, ale jak dla mnie to głownie liczy sie portfolio i na tym skupiam sie najbardziej ale na rozmowie samej nie byłem i czekam aż zadzwonią

@misza

I po jakim czasie ostatecznie zadzwonili i rozmowa jak poszła? Sprawdziło się z tym portfolio, o którym pisałeś? Głownie na nie zwracali uwagę w razie czego?

misza
@Alicja

akurat miałam za mało doświadczenia ale na odpowiedź nie czekałam długo

atyk
@Alicja

a ty też składałaś cv? masz odp?

Firma VG Polska Sp. Z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Mechanik. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Poms

Wydaje mi sie, że mało kto wypowiada się o zarobkach na forum

nick

niestety nie aplikowałem, więc nie wiem

nick

i chyba się nie dowiem, bo wydaje mi się, że mnie nie przyjmą z tego powodu

@nick

nie zrozumiałam chyba. jak mieliby Cię przyjąć skoro podobno nie aplikowałeś? to skąd mieliby wiedzieć, że chcesz się w ogóle dostać? jest inna forma jeszcze niż wysłanie cv, np., telefon?

@Alicja

to był taki żarcik, Alicja...

rozbawiony

aleś ty zabawny.

@nick

zarty to chyba nie jest twoja najmocniejsza strona

tim
@112

tyle komentarzy ale zadnej odpowiedzi

maszynista

hej, wiecie czy praca mechanika dalej jest aktualna czy już kogoś przyjeli?

maszynista
@maszynista

patrzyłem na ogłoszenie i nie ma tam wymaganego doświadczenia, no ja też go nie mam... de facto, ale jednak kurcze złauje i chciałem zaaplikować tylko nie wiem czy jest wolne

konduktor
@maszynista

no wisi sobie dalej oferta na pracuj pe el, jeszcze 6 dni aktualna będzie tak widzę

konduktor
@maszynista

do kilku lokalizacji szukają wiec sobie sprawdź czy jest to co cie interesuje

kumaq
@konduktor

czyli jeszcze aktualne skoro wisi

Leszno
loka

Dzień dobry, ostatnio pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku referent księgowy i dotyczy 6 lokalizacji, stąd moje pytanie, jeśli zależy mi na pracy w Chełmku, to wystarczy, że zaaplikuję tylko na tę ofertę czy to jakoś losowo zostanę przydzielona?

@loka

i chciałam też od razu zapytać jakie są godziny pracy w biurze?

@loka

tworzycie duży zespół czy raczej mniejszy? jaka atmosfera panuje?

Pola
@loka

Oferta dotyczy pracy w Chełmku, tylko w ogłoszeniu pokazują też kilka okolicznych miejscowości, pewnie, żeby się wyświetlało też ludziom z okolicy, żeby oferta mogła dotrzeć do większej liczby osób

Pola
@loka

Ale na samym dole jest wyraźnie napisane: Miejsce pracy Chełmek, plac Kilińskiego 1, także bez obaw

baila
@Pola

orientujesz isę może jakie doświadczenie jest wymagane? bo nie jest skonkretyzowane?

baila
@loka

wysłałam cv ale zastanawiam się ile sie czeka na odpowiedz?

@Pola

dzięki, wolałam się upewnić

foka
@baila

pewnie zależy ile mają chętnych

sindy
@foka

byłaś już na rozmowie/ odezwali się? chciałam zapytać coś o rekrutacje...

foka
@sindy

nie, jeszcze nie

tesiu

ja nie mówię, że tu jest idealnie, ale mam porównanie do innych firm i tu jest naprawdę przyzwoicie jak dla mnie

sim
@tesiu

każdy ma pewnie inne porównanie dlatego są jakieś różnice w opiniach, ale mam podobne spostrzeżenia

@tesiu

a napiszesz coś o tym co jest lepiej co gorzej? chciałbym jakieś sensowne opinie poczytać

i stanowisko jakie?

@sdf

raczej jakiejś rozprawki nie zamierzam pisać, bo szczerze mówiąc to niespecjalnie mi sie chce na to poświęcać czas

operator maszyn

@tesiu

ale ja nie mówię o rozprawce tylko tak kilka słów więcej

@tesiu

bo to, co napisałeś to bardzo bardzo ogólnie jest o samej firmie, a coś więcej może o warunkach na stanowisku

@sdf

Praca na 3 zmiany ,na pomocnika idziesz ,a potem dalej .Twoja decyzja kim będziesz chciał zostać, masz możliwość rozwoju jak tylko chcesz! Jedno jest pewne ,roboty się nauczysz ,a to zostaje na całe życie.

@były pracownik

czyli mogą wyszkolić kogoś z obecnych pracowników na nowe stanowisko, dobrze rozumiem? bo jak tak to fajnie się składa

Adamos
@tost

Chyba, że się nie przykładasz do roboty, wtedy to inna rozmowa

placek
@sdf

w sumie praca jak praca przychodzisz na 3 zmiany chyba że jesteś w biurze ja robie na maszynach, spoko bo są szkolenia i za nadgodziny płacą tak że jeśli o to chodzi to nie ma się czego obawiać. w zeszłym roku robiłem w majówke ale odbiłem sobie w inny dłuższy weekend więc spoko bo nie stałem w korkach jak reszta która się rzuciła na na wolne

brzmi to całkiem dobrze. Dzięki

@placek

W jakich godzinach te zmiany?

@placek

6-14-22 czy jakoś inaczej?

ten

tak 6 do 14, 14 do 22 i 22 do 6, na trzy zmiany

ten

dokładnie jak napisałeś

Tmk

Jak często używa się języka angielskiego w pracy na stanowisku logistyka? Pytam ponieważ w ofercie jest min B2 i chciałbym trochę podciągnąć angielski.

@Tmk

podejrzewam, że skoro wymagają to jednak się używa w pewnym stopniu

sanchopansa
@tost

to jest powiedzmy dość podstawowy poziom na te czasy, ale czy wiele sie go tam używa nie wiem, warto spróbować się zrekrutować i potem najwyżej sobie podciągnąć jak czujesz że jesteś w plecy

Wanda
@sanchopansa

Gorzej jak się nie da rady pracować bo ten poziom nie wystarcza... Bywa tak tutaj czy jednak rekrutacja odsiewa tych ludzi z niewystarczającym poziomem? Firma w ogóle dba jakoś o rozwój poziomu języka? W sensie są jakieś szkolenia dla pracowników?

klio
@Wanda

w ogłoszeniach o prace są informacje, że oferują szkolenia wew i zew, ale to trzebaby dopytać raczej jakie, a co do rekrutacji to teraz zazwyczaj już po kilku pytaniach można mniej więcej określić poziom języka, więc raczej to nie problem, by dokonać selekcji

pikuś
@Wanda

ogólnie ja się do każdej rozmowy przygotowywałem tak, że uczyłem się zwrotów i pojęć które są w specyfice wykonywania danego zawodu, i zazwyczaj nastawiam się pozytywnie żeby nie czuć było ode mnie niepewności w głosie. każdy popełnia błędy nie ważne jaki masz poziom nie jest to twój ojczysty język, a wydaje mi się że chodzi to o ogólnie o prezencje siebie, firmy. Przy logistyku nie wiem czy będziesz miał stricte kontakt z klientem więc na spokojnie ogarnij materiały potrzebne na stanowisko i powinno pójść.

logi
@pikuś

a to ogłoszenie jest jeszcze aktualne?

@logi

Na pracuj jest ta oferta, więc wygląda na to, że tak

Dam

Czy można zostawać na nadgodziny i jeżeli są to jak płatne ? Biuro/Produkcja

noni
@Dam

no na produkcji bywają, płatne

noni
@Dam

ale to aplikujesz i tu i tu czy jak?

Sylwia
@noni

Jak to, bywają? To raz są a raz nie?

oreo
@Sylwia

Przecież jest tam przecinek, trzeba czytać ze zrozumieniem

@Dam

podejrzewam, że od tak jak ci się zachce, to sobie nie można zostawać, to by nie było zbyt logiczne, tylko jak jest potrzeba

@oreo

Ano, a płatne zgodnie z KP? I pisał, że "bywają", podejrzewam, że nieczęsto ale ile średnio w miesiącu mogłoby się trafić?

Olo

Gdzie lepiej, Valeo czy tu? Moze ktoś wie... Jakie zarobki i czy jakiś socjal jest (bony na Święta, paczki dla dzieci itp)

saag

VG jest tylko w Chełmku czy ma gdzieś jeszcze swoje oddziały?

@saag

a w jakiej lokalizacji szukasz? widzialam na pracuj ogloszenia z firmy do jaworzna,chrzaowa,tychów i oświecimia, wiec moze ktores jest dla ciebie?

@Alicja

no właśnie na pracuj tak jest napisane, a u nich na stronie tylko Chełmek i się zastanawiam o co chodzi właśnie

@Alicja

bo mnie Chrzanów interesuje i nie wiem czy to chodzi o to, że ta miejscowość jest blisko i tak napisali lokalizacje w ogłoszeniu, czy mają tam też oddział

@Alicja

może ktoś z pracowników tu zajrzy i się wypowie

Gosc
@saag

Trzeba dokładnie czytać ich ogłoszenia na pracuj.pl wszytsko jest napisane. Na każdym pisze praca w Chelmku, a poszukują pracowników z podanych lokalizacji..

nietoperz nocny

Chyba nie widziałem tu jeszcze takiego pytania, a jak było to sorki. Zakład pracuje całą dobę? Są nocne zmiany?

ogar
@nietoperz nocny

tak, zakład pracuje też na zmiany nocne 22-6

nietoperz nocny
@ogar

Okej, dziękuję

vox

czy biuro może pracować zdalnie?

xxx
@vox

powinno być zaznaczone w ofercie jeśli może tak być

@xxx

no gdyby było coś na ten temat, to nie byłoby pytania

@xxx

a jednak nie zawsze w ofertach zawierają się wszystkie informacje

@xxx

ale jak nikt ni będzie tu umiał odpowiedzieć, to najwyżej napiszę po prostu do nich

nie*

Trawa

Specjalista ds. logistyki. Polecacie?

@Trawa

Znajomy pracował i był zadowolony

Miluie
@wir

To czemu znjaomu już nie pracuje jak był zadowolony?

@Miluie

A czy to jakaś spowiedź pracownicza?

@wir

Poleca nawet po czasie pracę?

@Atawa

Jak widać, inaczej bym nie pisał

@Atawa

Był zadowolony z tego stanowiska jak i z firmy. Z resztą ja z firmy też jestem

wysłałem swoje cv, zobaczymy

zachęciły mnie opinie

mateusz

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku specjalisty plus minus ?

@mateusz

Specjalisty ale do jakich spraw?

Atawa

Nie orientuję się, bo chce startować na specjalistę ds. zakupów

Atawa

Ale wpisz w google jaka jest mediana, zwykle jest podobnie

Na pracuj.pl widziałem ofertę dla elektronika. Ile można zarobić na tym stanowisku w tej firmie?

Lipa
@Nowy

Furę kasy

umer
@Nowy

raczej mało kto się pucuje z zarobków na gw

Krzysztof
@umer

No właśnie trochę szkoda, bo zarobki to też ważny aspekt. Ja zapytam inaczej. Czy poza pensją podstawową można tam zostać jakieś dodatki za pracę?

emyr

Czy na zakładzie zdarzają się nadgodziny?

@emyr

I jeśli tak, to jest to częste, czy raczej okazjonalne?

@emyr

I jeszcze jedno, najważniejsze - płatne, czy do odbioru?

@emyr

Bo nie ukrywam, że wolałabym pierwszą opcję, nie mam problemu z klepaniem nadgo, byleby jakiś hajs z tego był, dlatego interesuje mnie jak to u was wygląda

@emyr

zdarzają się, ale no raczej nie jakoś notorycznie

zawsze za nie płacą

@emyr

to na luzie będzie ci odpowiadało

@dejq

Jak płacą za nadgodziny to najważniejsze

@dejq

W poprzedniej firmie tak nie było i nie chce powtórki z rozrywki

@dejq

Co to za rozrywka w takiej sytuacji

Dzięki za info

@emyr

tutaj takiej rozrywki nie dostaniesz

I dobrze

Loga

moim zdaniem świadomość, przynajmniej ja tak mam, że jestem z ludźmi w pracy w całkiem dobrych relacjach więc miło mi się idzie do pracy z myślą, że atmosfera jest dobra, a nie jakaś morowa Chociaż skłamałabym gdybym nie dopowiedziała, że jednak poczucie bezpieczeństwa w sensie, że mnie nie wyleją za moment albo firmę zamkną czy coś też ma dla mnie wielkie znaczenie i podnosi siłą rzeczy mój komfort psychiczny

Czarny
@Loga

Robie na wózku widłowym już jakiś czas i mogę się zgodzić. Nigdy chyba nie było jakiegoś większego problemu dla mnie w tej pracy i pewnie jeszcze będę tu długo. 8 godzin pracy, człowiek się za bardzo nie zmęczy, wróci do domu i ma jeszcze chwile dla siebie.

Mex
@Loga

Też mam podobnie, lubię tą pracę, czasami jest ciężej czasami łatwiej, ale jak już zdarzają się jakieś nadgodziny to zawsze uczciwie płacą. No i towarzystwo w pracy pierwsza klasa

@Mex

tez jestem zdania ze atmosfera w miejcu pracy jest waniejsza niz kasa,zeby chcialo sie do firmy przychodzic ile wiecej platne sa nadgodziny, 50% ?

zainteresowany

czy jest prowadzona obecnie rekrutacja na operatora wózka widłowego?

paco
@zainteresowany

Nie. Jest trochę ofert, ale akurat nie na to stanowisko

@paco

gdzie najlepiej obserwować oferty w takim razie?

@paco

bo jestem zainteresowany poważnie pracą w tej firmie

Hagrid
@zainteresowany

Na pracuj jest najwięcej ofert

Ambo
@zainteresowany

Jest oferta. Wczoraj wrzucili (albo odświeżyli). Także działaj, zanim znowu zniknie :)

@Ambo

Dzięki za info

Magda

Czy przyjmują kobiety na produkcję?

Lol
@Magda

Tak

@Lol

I jakie stanowiska mają tu kobiety? Jakieś konkretne zadania czy nie ma wyznaczonych?

nickodem
@Numi

Takie jak wszyscy...nie ma specjalnego działu "dla kobiet" z jakich czasów się urwałaś?

Agnieszka
@nickodem

Ale z każdym zadaniem sobie kobieta poradzi?

@nickodem

Nie mówię o "specjalnym" dziale, bo brzmi to conajmniej dziwnie

@nickodem

Ale najnormalniej czy przyjmują na każde (wiadomo zgodnie z kompetencjami) czy na jakieś konkretne. Nie wszędzie jest tak, że przyjmują na wszystkie stanowiska

floyd

Hej, wie ktoś jak wygląda rekrutacja na produkcję?

@floyd

Dają jakieś zadania do wykonania?

Tak

Ale nic trudnego ogólnie

@floyd

U mnie był to test polegający na ułożeniu z ilustracji obrazu z czegoś na kształt puzzli .Nie umiem tego inaczej nazwać .Drugie zadanie to złożenie kartonów.

@floyd

ogólnie do zrobienia, nie ma się czym stresować

@floyd

Mam nadzieję, że ta odpowiedź coś pomoże ;)

@keks

Ciekawe czy to się powtarza

@keks

Mniej więcej wiem czego się spodziewać

Tego nie umiem powiedzieć

Może będzie to samo

Jolanta

Nawet jak się nie ma jakichś specjalnych umiejętności ? :D

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.
4.5/5 Na podstawie 1241 ocen.
  • Plac Kilińskiego 1
    32-660 Chełmek