Opinie o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie August Faller Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w August Faller Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

No niestety

Praca była fajna, atmosfera dobra, były jakieś bolączki jak w każdej pracy, ale generalnie dobrze się pracowało. Ekipa się znała i była zgrana. Pracownicy doceniani. Spokój i ład runęły jak mur berliński wraz z przyjsciem nowego dyrektora. Wcześniej pieniądze były raczej nieduże, ale przykładając się do pracy i starając się można było łatwo dostać premię i dobre słowo, było spokojnie, każdy znał swoje obowiązki. Niestety, to już przeszłość. Powoli nasza rodzinka zmieniała się w (usunięte przez administratora). Dokładanie obowiązków, ale nie pieniędzy, wyzysk, (usunięte przez administratora) Normy nie do osiągnięcia, wymaganie zaangażowania jak w organizację przyjazdu papieża. (usunięte przez administratora)

Kandydat

Szukam pracy w drukarni na stanowisko maszynisty offsetowego i wszystkie te komentarze nie napawają optymizmem, ale podobne sytuacje zdarzają się w większości zakładów. Zawsze wychodzę z założenia, że staranną pracą można osiągnąć znacznie większe korzyści, niż planowane na początku, więc jak to w każdym fachu bywa: są obiboki i ci co chcą pracować.

Tomasz

Witam, praca w Fallerze nie jest taka zła. Niestety, nie mam wglądu co się dzieje w biurach, słychac tylko plotki, ale tak naprawde nie ma to duzego wplywu na prace na produkcji. Z roku na rok sa podwyżki (nieduże), oferowane sa jakies dodatkowe pieniadze na swieta oraz wielkanoc. Zawsze mogłoby byc wiecej, ale nie ma tragedii jak niektorzy pisza. Praca na stanowisku pomocnika z poczatku wymagajaca, ale tez nie jest tak, ze robimy zawsze to samo. Zadania sie zmieniaja, ludzie pracuja tu od poczatku istnienia firmy, wiec nie ma tragedii. Radze sprawdzic samemu, dla mnie wolne weekendy i system 3 zmianowy jest jak najbardziej odpowiedni.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czym w August Faller Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Tomasz

Był widział
@Tomasz

Mhhh, każda firma to zespół naczyń połączonych. Jak produkcja ma problemy to firma zawala realizację zamówień. Jak w biurze jest (usunięte przez administratora) a w Fejlerze jest, to firma nie robi babole mimo, że produkcja działa OK. Jak ktoś nie potrafi zorganizować pracy to nie ma znaczeniu gdzie. A ten zakład to jest Germański kochłoz na Terenie Polesia. Znowu brakuje ludzi to ktoś wyższego szeczebla pisze dyrdymały. Może zamiast nowego wozidełka w leasingu dla każdego dyrcia, może podwyżki dadzą i w końcu naprawią sprzęt. Zrobią porządki w bazach danych. Oj szkoda gadać 1/5. Hipokryci

@Tomasz

No to powiedz jeszcze jakie mają zdanie ci od początku istnienia firmy, bo nowi przychodzą i dostają większe stawki od już pracujących latami. Siedzą, bo im brakuje do emerytury, albo szukają w tym czasie już czegoś innego. Za nowego "dyrektora" (a raczej imperatora) uciekło mnóstwo ludzi, w tym doswiadczonej kadry. Ale to trzeba by dłużej pracować i znać tych ludzi ;).

A Może By Tak ???
@No niestety

Spojrzeć na temat inaczej . Dyrektor zarządza kadra kierowniczą , i od nich wymaga realizowania celów produkcyjnych . A może by tak ?? Kierownik produkcji NOWY się przydał ?

#Fehler Family
@A Może By Tak ???

To, co się dzieje w tej firmie, a pracuję tu od ośmiu lat, idzie tylko w złym kierunku. Nowy dyrektor zapewne ma za zadanie wyczyścić kadrę z osób które więcej wiedzą niż powinny, tylko po to żeby nie zadawali trudnych pytań albo nie powiedzieli prawdy CEO w Germanii. Reszta z kadry kierowniczej lub tak zwanej administracji robi to co im się każe bez zadawania zbędnych pytań. A jak się jeszcze ucha strzeli, to może i jeszcze podwyżka będzie?! Szkoda słów. Lepiej stad uciekać. Produktywność gorsza niż dwa trzy lata temu. A może jest nowy plan na tą firmę?

#Fehler Family Nowy wpis
@A Może By Tak ???

Chyba nowy kierownik produkcji się szykuje - już w progach startowych stoi nowy Project Manager od Produkcji. Więc Panie C szykuj się Pan na zmiany. A tak na marginesie- jakość wciąż szwankuje a ilości nadal jak za dawnych lat. A to zarządzanie Łysego to w niejednej firmie (usunięte przez administratora) masakryczny pozostawiło. Teraz kolej na tę firmę. Powodzonka dla niezdecydowanych.

Pytanie Nowy wpis

Czy w August Faller Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

No more tears Nowy wpis

Zarządzanie przez chaos i posiłkowanie się tymi, co zmieniają zdanie jak chorągiewka, a Ci z wiedzą są niewygodni, wiec trzeba się ich pozbyć. Dokłada się obowiązków a (usunięte przez administratora) i bluzgi są na porządku dziennym. Boss Wszechmocny nawet nie owija w bawełnę tylko sypie epitetami i obgaduje pracowników poniżając ich w bezpośrednim monologu (bo dialogu już dawno nie ma w tej firmie).

logo firmy REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

@No niestety

Dlaczego moja wypowiedź została ocenzurowana? Ludzie mają prawo wiedzieć, że to nie praca, a (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)

Niewolnik

Bardzo niskie zarobki, brak szacunku dla pracowników niskiego szczebla.(usunięte przez administratora) mogą siedzieć całą zmianę. Natomiast pomocnicy harówka non stop. Nie polecam.

Świety Mikołaj
@Zainteresowany

Panie Bartoszu C. Aaaa Ja potwierdzam istnienie Świętego Mikołaja i w tym roku przyniósł mi prezenty :) Wesołych Świąt

Zenon z Zelówek
@Zainteresowany

Oczywiście, możesz spróbować, nikt Ci nie zabrania. Niestety już jako były pracownik tego kartonowego przybytku z Badeni-Wittembergii, mogę poradzić, abyś omijał ten wzgardzony przez Boga i zdrowy rozsądek grajdołek z daleka. Zawsze jest coś nie tak, zawsze szukany jest winny. Osoby na wyższych stanowiskach, zawsze są zajęte. Tak ambitnymi sprawami jak obiad, czyszczenie ekspresu do kawy, Facezbuk, i wiele innych. Szkoda życia chyba, że jesteś fanem sado-maso i ciągłej niepewności.

Hieronim

Panie nie ma takiej maszyny jeśli już to Heidelberg XL , kolejny Janusz biznesu a nawet pisowni maszyny drukującej nie zna na której chce zatrudnić pracownika. Stawkę pewnie też będzie oferował taką jak ta pisownia, Na B2 Komori wyciągają koło 27~30 netto a co dopiero format B0. Powodzenia....

Dariusz
Klient
@Hieronim

Czepiasz się Pan szczegółów. Ten kto zna maszyny to wie o co chodzi. Prawidłowo : HEIDELBERG XL162-6+L. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Tutaj to możesz osiągnąć co najwyżej kłopoty psychiczne i ból pleców.

Czym August Faller Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Szczęśliwy operator

Czy wszyscy zadowoleni po aneksach ? Firma idzie do przodu i daje podwyzszki

Były
@Szczęśliwy operator

Panie dyrektorze finansowy, Pan najlepiej wie, że nikt tam nie chce już pracować. To że firma dała aneksy jest wynikiem Pańskiej też polityki b. złego traktowania pracowników niższych szczebli. Ile daliście (usunięte przez administratora)brutto. Teraz operator ma ile(usunięte przez administratora) brutto. Konkurencja i tak płaci lepiej. Żałosny wpis i tylko wzgarda i top żenydl.

Verg
@Były

Pracownikom z 15 letnim stażem w poligrafii i ponad 3 letniej pracy jako operator sztancy oferują takie pieniądze że ręce opadają, nic dziwnego że cały czas szukają, może pora przenieść fabrykę na Ukrainę.Myslą, że ktoś zmieni pracę z lepszych warunków na gorsze...

Marta

Cześć, zauważyłam, że w niektórych firmach z powodu pandemii pensje uległy zmianie i chciałabym dowiedzieć się, jak pod tym względem jest w August Faller. Moglibyście napisać, czy wysokość wynagrodzenia jakoś się zmieniła z powodu obecnego kryzysu - czy może wszystko jest jak dawniej?

Protazy
@Marta

Jak na razie nie zmniejszyło się nic, tylko godzin dodatkowych nie zrobisz

Gerwazy

Pracuję tu pół roku. Według mnie firma jest w porządku. Po okresie próbnym (nie za minimum) stawka jest trochę wyższa i co miesiąc mam premię.

Xyz
Klient
@Gerwazy

No nie wydaję mi się, że jako pomocnik operatora na klejeniu... (usunięte przez administratora) jak biały murzyn za 2000 tyś na rękę.....

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ON

Tak

Ten
@Pytanie

Tak, ale nastepna umowa nie oznacza wzrostu wynagrodzenia. Wynagrodzenia na stanowiskach pomoczniczych w okolicach pensji minimalnej.,brak podwyżek, niska premia.

Jarek
Kandydat

Nie wiem po co pracuj pl pyta ile chcesz zarabiać i tak samo agust faller jak po rozmowie i twoich oczekiwaniach (wyższych) i tak proponują 20 za godz a po 3 miesiącach 23. Oczywiście brutto. Tragedia

nitk
@Jarek

nie wiem na jakim stanowisku , ja po kilku latach pracy nie mam nawet 19zl,

Jaki jest styl zarządzania kadrą w August Faller Sp. z o.o.?

Kłamstwo
@Pytanie

Po co pytasz ? (usunięte przez administratora)?

Slavs live matters
@Pytanie

Dezorganizacja i kompletny brak planu. Tak wygląda styl zarządzania w tej firmie . Wzgarda dla pracownika i Top Żenydl, Ot co pozdro dla kumatych, którzy zrozumieją ten wpis.

????

Praca na proponowanym stanowisku na dziale klejenie jest bardzo ciężka i słabo płatna. Nowi ludzie dostają po 15 zł a starzy pracownicy musieli pracować na to kilkanaście miesięcy. Premia tylko przez 3 miesiące, a potem zabierane za wszystko co możliwe. Operatorzy maszyn chamscy i opryskiwacz ( z małymi wyjątkami) kierownicy nie sprawiedliwi, jeden pracownik może siedzieć cała zmianę z telefonem w ręku a drugi zasuwa na produktywność całej załogi.

@????

15 zl to brutto czy netto proponują?

Kokos
@????

To prawda, też mnie to wkurzało... Jeżeli pracujemy zespołowo, to tak powinno być, a nie jeden zasuea6, a drugi na telefonie.

Ile jest zmian w August Faller Sp. z o.o.?

Kokos

3 zmiany

Wiktor

@gifa az tak jest zle ? Co tam się dzieje ?

GIFA

FALLER SZUKA JUZ WSZEDZIE LUDZI BO TAK WSZYSCY CHCA TAM PRACOWAC OBLUDA ZAKLAMANIE OSZUKANSTWO SZKODA CZASU NA TA FIRME NIE DAJCIE SIE NABRAC

Jakie narzędzia pracy zapewnia August Faller Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Haha
@Pytanie

A na jakie stanowisko? Chyba nie pomocnik na klejarce?

hiroschima k....nima

a mi się tam Podobało -pogadałem z Niemcami ,fajne chłopaki ze zmiany Kierownika Adama szczególne Pozdrowienia dla Tomka ;-) z którym szalałem z dziabongiem Daniel .

CHWDF
@hiroschima k....nima

Gdzie Ty tam człowieku widziałeś Niemca,chyba na plakacie w korytarzu

Hiroszima
@CHWDF

To zapytaj się ludzi to ci powiedzą ale pewnie jesteś młody pracownik zółtodziób wiec skąd masz wiedziec

@Hiroszima

Niemcy są bardzo rzadko a wtedy góra włazi im zad i wszystko przed stawia w różowych kolorach . Prawda jest taka że oszczędności są na pierwszym planie a reszta się nie liczy . Atmosfera co raz gorsza i wyraźnie zaczyna być widać że szefostwo żyje w innym świecie . I nie piszcie że pracuję krótko i mam wygórowane ambicje bo praca 3 zmianowa w pełnym stresie za 2200 na rękę z premią którą namiętnie odcina pani prezes to to chyba nie jest luksus .A trzeba zapieprzać bo planowanie w tej firmie to jeden wielki żart .

DANIEL
@hiroschima k....nima

Nie wiem, aż tak się zmieniło? ZA moich czasów było spoko. Wiadomo trzeba było pracować, ale i tu w Niemczech też ale nie gonią bo są przepisy BGB, czyli bundesGezeztBuch, prawo pracy. Pozdrawiam, PS. Tomasz pracujesz jeszcze?

Zostaw merytoryczną opinię o August Faller Sp. z o.o. - Łódź

August Faller Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowy Józefów 64E
    94-406 Łódź
  • NIP: 7792409960 KRS: 0000442295

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

August Faller Sp. z o.o.