Opinie o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie August Faller Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w August Faller Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

Marco

A firma teraz rekrutuje w ogóle? Jakieś wymagania mają?

Katarzyna

Czy ktoś może powiedzieć ile zarabia tam pracownik pomocniczy operatora?

@Katarzyna

To zależy . Ale między 15zl a 17zl

Ulka

Ważne, że firma ma dobrą opinię to nie ma przynajmniej powodów do narzekania.

adyba

Czy ktoś powie ile zarabiają na sztancy?

Dyzma

Z nadgodzinami ok 4tys

Anioł
@adyba

Bez nadgodzin 2200 pln , przyzwyczaj sie odrazu do 50 nadliczbowych nie liczac grudnia Co daje ekstra 550 godzin Ciekawe co na to Ty i Twoja rodzina ? i inspekcja pracy jak juz sie zainteresuje ?

Dyzio

20.5 zl na godzine moze (usunięte przez administratora) maja wiecej

K3!

jak wygląda sytuacja na operatora wózków widłowych i jaka płaca

Witold

Wysokość zarobków to indywidualna sprawa. Po co to podpuszczanie?

Odpoczywam na koszt AF

Zebrało się kilku nieudaczników (poza kilkoma wyjątkami) i zarządza firmą, wypłaty mylą, albo dostajesz x3 i oddajesz, albo dostajesz 1/10 i na ratę kredytu nie masz...praca po 7dni w tygodniu niby płacą nadgodziny - o ile się nie pomylą/ zapomną itp. Zatrudnić się i na L4 :)

CHWDF
@Odpoczywam na koszt AF

Pomyłki się zdarzają w każdej firmie,a co do zarządzania jak można nazwać ten CYRK firmą to racja.Jedna wielka rodzina i znajomi,tylko chociaż jeden by się przydał który ma o tym pojęcie.Jednym słowem jeden wielki bur..el !!! Nie polecam nikomu tej niby firmy.

Joanna

@Aaaa serwis nie oferuje możliwości płatnego usuwania wpisów. Jedyną podstawą do zarchiwizowania komentarza jest jego niezgodność z regulaminem. Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Pracownik produkcji. Możecie powiedzieć jak wygląda praca w tym dziale firmy? W treści ogłoszenia można znaleźć informacje o licznych benefitach i możliwościach rozwoju. Ktoś z Was brał udział w kursie angielskiego jaki jest oferowany przez firmę? Jak oceniacie jego poziom? Czy jest też grupa dla osób, które dopiero zaczynają naukę?

D.
@Joanna

Prawda jest taka, że ci zza wschodniej granicy zarabiają więcej niż wy w tym chlewie. Było 200 zł na święta???? Żenada. Zamiast się reklamować w tramwajach i autobusach proponuję poszukać więcej (usunięte przez administratora) świętokrzyskim !!!

Nowy chętny

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka atmosfera?

roman
@Nowy chętny

Ludzie jak pytacie, to piszcie co was interesuje : produkcja, magazyn, biuro, IT, techniczni itd

kierowca

Ludzie, kiedy w końcu do was przyjadę po towar i odbiorę to jak z każdej innej firmy produkcyjnej - tzn na czas. To jest k... dramat.

wózkowy
@kierowca

"na czas".....pfffff. Na czas to my po dwieście pijemy.

kierowca
@wózkowy

następnym razem jak przekibluje 15h u was pod firmą, to przyjdę i potrenujemy te czasy.

Banaś

za godzinę obecnie 15 zł brutto na klejeniu jako pomoc operatora, praca ciężka nie dla kobiet,

Buziak

To prawda ze pensje nie są za wysokie, to prawda ze trzeba zasuwać na produktywność i ewentualną premię. To jest produkcja każdy kto sie zatrudnia powinien się z tym liczyć, płaczą wylewaja swoje chore przerośnięte ambicje( po podstawówce lub zawodówce), nie podoba sie ,zawsze można zmienić prace. Zwróćcie uwagę na firmy po sąsiedzku ,kto tam pracuje mnóstwo kolorowych i za wschodniej granicy zawsze możecie do nich dołaczyć poczujecie sie ,,pradziwymi europejczykami'' . Taka rada pracować, lub zwolnić sie nie srać do własngo gniazda.

Ja .
@Buziak

Taka rada pracować, lub zwolnić sie nie srać do własngo gniazda. Czyżby ,, władza " się odezwała z za biurka ?

Korpo

Czy aktualnie Faller poszukuje Key Account Managera?

Qwerty
@Korpo

Dostaniesz octavkę. Juz czeka na nowego. Tel. Bez limitów wszystko. I możesz siędziec ile chcesz przy swoim biurku i grać w czołgi. To jest jedyne stanowisko handlowca 99% przy biurku 1% poza firmą. Bo w tedy siedzisz w domu. Powodzenia!

sqwiu
@Qwerty

Plus musisz użerać się z bandą idiotów-nic tylko aplikować :)

@sqwiu

Czyli z kim?

@Qwerty

To skad biora sie zamowienia skoro handlowiec malo jezdzi? Co sie stalo z poprzednim handlowcem?

Kierowca DE

Masakra, ludzie biorę od nich towar, nigdy nie odebrałem o czasie. Zamawiają auta a nawet nie ma szans ze produkcja sie wyrobi... Wszystko o kant.... U innych tego nie ma ... Szkoda chłopaków w magazynie już nie wiedza co ściemniać ....

Joanna

@tabaskojeśli zniknęły komentarze, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez naszego administratora ze względu na naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

tabasko

Fajnie ,ze kasujecie komentarze ! stawka 13 brutto na poczatek -pozniej 14 brutto czyli sadzac po komentarzach poszla w dół

Aaaa

Czy to prawda że pracodawca daje punkty payback za siedzenie na stołówce. Bo ktoś tu robi rekordy

...
@Aaaa

Po 250 punktów za przerwę.... Za 1000 uzbieranych dają obiad gratis w sobotę...

Joanna

@g go to istotna informacja, że praca odbywa się w trybie 3 zmianowym. A co więcej możesz powiedzieć o systemie premiowania? Co sprawia, że według Ciebie jest on zły?

Joanna

@Go goco sprawia, że nie polecasz pracy w august faller? Pracowałeś w firmie? Na jakim stanowisku?

g go
@Joanna

niska płaca, zły system premiowania, za prace na 3 zmiany jak dla pomonkia 2500netoo topodstwa !!!

Mała MI

Hej, zastanawiam się nad stanowiskiem w jakości na jakie warunki można liczyć jeśli chodzi o kase?

Zostaw merytoryczną opinię o August Faller Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w August Faller Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy August Faller Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w August Faller Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy August Faller Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w August Faller Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

August Faller Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Nowy Józefów 64E
    94-406 Łódź