OPAK-SERVICE SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o OPAK-SERVICE SP. Z O.O.

maniek

Niezły frustrat z Ciebie! Pewnie należysz do tego nielicznego grona tych których wywalili za pijaństwo.Dziwne ,że od ponad 10 lat skład firmy się prawie nie zmienia i z tego co wiem ludzie są z pracy zadowoleni.

Mlody

Pracuje tam szef [usunięte przez moderatora] zatrudnia na najniższą krajową a na gębę zatrudnia na stawkę na godzinę gdzie te stawki odbiegają od normy. [usunięte przez moderatora] maszynę drukarska jest stara 2 kolorowa a na stronie stoi roland 4 kolorowy :) juz oszukuje chyba ze robi reklame zeby zachęcić klientów. Nie polecam tej firmy . [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o OPAK-SERVICE SP. Z O.O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPAK-SERVICE SP. Z O.O.