Opinie o Bestpac Polska Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bestpac Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bestpac Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bestpac Polska Sp. z o.o. w Aleksandrów Łódzki

Opowiecie mi bardziej szczegółowo jak praca pakowacza teraz wygląda? czytam właśnie opis jednej z ofert, z zakresie zadań wskazują na raportowanie postępów wykonywanych prac. Na podstawie tego powstają normy? Samemu się je mierzy? Jak należy liczyć te premie za wyniki z opisu?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bestpac Polska Sp. z o.o.?

Małolata

Na moje oko coz długo tam nie pracuje i fakt no jest sporo kierujących ale jak jednego nie ma pozostali zastępują. Jeśli chodzi o awanse nie wypowiem się. A więc moje oko.... Kto.chce pracować to pracę mieć będzie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pokażcie mi zaklady które są cud miodzio. Nie ma takich bo ilu ludzi tyle.opini.... trzeba wejść samemu zobaczyć popracować i określić czy nam się to podoba czy nie.

@Małolata

Skoro już piszesz o tym, że wystarczy samemu przyjść i sprawdzić to jak to wygląda z okresem próbnym teraz? dla przykładu widnieje oferta dla operatora. piszą o tym ze doświadczenie jest mile widziane, ja bez niego jeśli już przyjdę, to przez jaki okres czasu będą mnie testować i na jakiej stawce wtedy? Ludzie po tym czasie odchodzą czy raczej już zostają?

Przyjmują i szkolą, z tego co doświadczyłem to szkolenia jest 3 miesiące. Instynkt techniczny się liczy (nie każdy go ma) ????ale stanowisko do ogarnięcia

@Małolata

Dokładnie, popieram. Ocenę się wyrabia poprzez doświadczenie w tym miejscu. Pasuje jesteś, nie pasuje można zmienić

3 miesiące? Ale już wykonujesz chyba pracę w miedzy czasie? to się dzieje na tym okresie próbnym o którym kolega wyżej wspomniał? jest on na innej stawce niż docelowa po zatrudnieniu na stale?

Pracownik Nowy wpis

Tak, wykonujesz w międzyczasie pracę przecież inaczej się nie nauczysz , jeśli chodzi o stawkę cóż.... Tu musisz sam dyskutować z kierownictwem, aż takiej władzy nie mam i w to nosa nie wkładam. Kurcze złóż papier , przyjdź pogadaj i tyle. Napisz sobie pytania jakie chcesz zadać najlepiej i na rozmowie kwalifikacyjnej wal.

Może ktoś opowie, o co chodzi z tym system awansów wewnętrznych firmowych? Ja znalazłam ogłoszenie pracy na pozycję Operator - Mechanik maszyn. Tam właśnie napisali, że jest taki system. Czy plan awansów czy ta droga na kolejne posady jest rozpisany i pokazany już na starcie pracy danej osoby? Czy po jakimś czasie dopiero takie plany są robione?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bestpac Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Operator - Mechanik maszyn?
Tomi

Prośba do administratora o poprawę miejscowości. Bestpac znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, a nie Aleksandrowie Łódzkim. Co do pracy w tej firmie to niestety atmosfera oraz warunki pracy i sama płaca podobne jak w Mayer Polska (ten sam niemiecki właściciel, ten sam prezes oraz kierownicy). Dlatego moja opinia jest nie tylko o firmie bestpac ale i o mayer polska bo to są 2 firmy mieszczące się w tym samym budynku, jedna produkująca koperty, a druga opakowania. Na produkcji pracują prawie sami Ukraińcy. Wynagrodzenie bliskie płacy minimalnej. Trochę lepsze płace na magazynie oraz dla operatorów maszyn i mechaników, ale to tylko dlatego, że jest ciągła rotacja i nie mogą znaleźć nowych pracowników. Praktycznie wszystkich biorą do przyuczenia bo nie są w stanie konkurować o pracowników z doświadczeniem. Ktoś kto przyjdzie i ma chęci i zapał do pracy, po jakimś czasie go traci i odchodzi do innej firmy, gdyż tutaj niestety głową muru się nie przebije. O jakimkolwiek awansie można w ogóle zapomnieć. Nie liczy się kompletnie wiedza i zaangażowanie, a układy i układziki. Z zewnątrz ładny duży zakład z niemieckim kapitałem, wiec wydawałoby się, że będzie wszystko poukładane od A do Z, ale od środka wygląda to na totalną amatorszczyznę. Nie ma kasy na godne wynagrodzenie, na zbudowanie trzonu firmy złożonej ze specjalistów w swoich branżach natomiast duże pieniądze są zwyczajnie przepalane i gdyby to dobrze poukładać to wszyscy by mogli na tym skorzystać zarówno firma jak i pracownik. Po kilku miesięcznym pobycie tam nie wróżę im świetlanej przyszłości. Chyba że prezes się ogarnie i zatrudni paru ludków (nie po znajomości jak większość zatrudnionych na decyzyjnych i strategicznych stanowiskach), ale z doświadczeniem w firmie produkcyjnej którzy stworzą prawdziwy trzon firmy i poukładają te wszystkie puzzle w całość, bo na razie wygląda to bardzo słabo w obydwu jego zakładach.

Beat

Odradzam tam iść. Więcej kierowników i brygadzistów niż pracowników. Dziwne wymagania ma magazynie nie ma miejsca palety schodzą nie ma gdzie stawiać. Kierownik ma to w (usunięte przez administratora) pieniądze bierze tylko dlatego że jest znajomkiem tego i owego. 4/5 ludzi tam to Ukraińcy do tego ciągle kabluja.

Izabela
@Beat

A jakie to są te dziwne wymagania, możesz podać przykład? Jak to realnie wpływa na pracę ta ilość kierownictwa, ma jakiś wpływ na atmosferę?

Zostaw merytoryczną opinię o Bestpac Polska Sp. z o.o. - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w Bestpac Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bestpac Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bestpac Polska Sp. z o.o.?

Bestpac Polska Sp. z o.o.
  • Gen. Mariana Langiewicza 48
    95-050 Aleksandrów Łódzki
  • NIP: 7312068483 REGON: 386250255 KRS: 0000839798

Bestpac Polska Sp. z o.o.