Opinie o 2Care4 Graphics Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 2Care4 Graphics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 2Care4 Graphics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 2Care4 Graphics Sp. z o.o. w Pabianice

Estera Nowy wpis

Są możliwości pracy dla grafików w 2024 roku? Już troszkę AI namieszała w branży, ale zakładam, że w drukarniach jeszcze się docenia ludzi z fajnym portfolio :)

Dorota HR Nowy wpis
@Estera

Witam :) Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko grafika. Co nie zmienia faktu, że lubimy pracować z fajnymi ludźmi i doceniamy pomysły naszych pracowników. Cały czas się rozwijamy, dlatego zachęcamy do wysłania CV na adres: dra@2care4.pl oraz do obserwowania naszych ogłoszeń, które pojawiają się w zależności od naszych potrzeb rekrutacyjnych :) Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Graphics

@Dorota HR

Można wysłać CV w ciemno i jest szansa że odpowiecie w pierwszej kolejności jak pojawi się ciekawa propozycja pracy? Zwykle ile trwa rekrutacja? Są dwa etapy czy więcej? Dopuszczalne są też rozmowy kwalifikacyjne prowadzone zdalnie?

Dorota HR Nowy wpis

Witam, Można wysłać CV na adres mailowy dra@2care4.pl. Skontaktujemy się, jeśli pojawi się oferta pracy odpowiadająca kwalifikacjom kandydata. Sposób rekrutacji uzależniony jest od stanowiska, na które poszukujemy pracownika. Informacje o rozmowie kwalifikacyjnej oraz o etapach rekrutacji udzielane są kandydatom podczas rozmowy telefonicznej. Możliwe jest pierwsze spotkanie prowadzone zdalnie w przypadku rekrutacji wieloetapowej. Na kolejny etap rekrutacji lub w przypadku rekrutacji jednoetapowej zapraszamy osoby zainteresowane pracą u nas do siedziby firmy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zatrudnieniu chcemy poznać kandydata osobiście :) Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Graphics

Jaka umowa obowiązuje w 2Care4 Graphics Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Dorota HR

Witam, Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia omawiane są podczas rozmowy w sprawie pracy :) Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Graphics

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu 2Care4 Graphics Sp. z o.o.?

Justyna HR

Witam, w tym momencie nie prowadzimy żadnych rekrutacji zewnętrznych w 2care4 Graphics. Pozdrawiam, Justyna @Pracodawca

Pracujący
@Justyna HR

Od czerwca coś się zmieniło jeśli chodzi o zatrudnienie? W sieci widziałem archiwalne ogłoszenie na operatora sztancy. Byłbym zainteresowany taką pracą. Kiedy można się spodziewać że będziecie kogoś potrzebować?

Dorota HR
@Pracujący

Witam, Na chwilę obecną nie prowadzimy aktywnej rekrutacji na stanowisko operatora sztancy. Cały czas się rozwijamy, dlatego zachęcam do przesłania CV na adres mailowy: dra@2care4.pl. Chętnie zapoznamy się z Pana aplikacją i będziemy się kontaktować, gdyby pojawiło się wolne stanowisko odpowiadające Pana kwalifikacjom. Pozdrawiam, Dorota, HR, 2care4 Graphics

Załóżmy że macie operatora maszyn drukujących kobietę i mężczyznę, każde po tyle samo lat stażu pracy. I on zarabia więcej? Jakoś gładko gadka zeszła na to, że więcej pln ma się za doświadczenie, a ja wprost pytam, co w sytuacji gdy jest takie samo??

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie 2Care4 Graphics Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy firma 2Care4 Graphics Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

gość

Nie ma równości. Panowie górą!!!

Artur
@gość

Czyli faceci więcej zarabiają? Trochę mnie to nie dziwi bo tak jest w wielu firmach. Duże te różnice? Masz jakieś porównanie?

@Artur

Witam, W naszej firmie wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji. Pozdrawiam, Dorota

@Artur

Jak masz doświadczenie to jest różnica.

Co wchodzi w socjal 2Care4 Graphics Sp. z o.o.?

Dorota

Witam, Firma 2care4 Graphics oferuje pracownikom benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe oraz świadczenia socjalne. Szczegóły omawiane są z kandydatami do pracy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam, Dorota

Czy można liczyć w 2Care4 Graphics Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dorota

Tak, nasza firma oferuje pakiety prywatnej opieki medycznej

Teresa
@Dorota

I można na spokojnie dołączyć rodzinę do tego?

@Teresa

Tak, pracownik może dołączyć rodzinę do pakietu medycznego

Łucja
@Dorota

płaci się dodatkowo jeszcze jakos za dołączenie rodziny czy za darmo można ??

@Łucja

Szczegółowa oferta pakietów medycznych dla pracowników i ich rodzin jest przedstawiana pracownikowi po podjęciu zatrudnienia

ER

Faktycznie, z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej. Dobre czasy ta firma ma już za sobą. Ludzie maja dosyć, brak jakiejkolwiek premii, praca za grosze, atmosfera była okej już jest coraz gorzej. Zgodzę się z opinią wyżej, że po paru latach pracy dalej zarabiasz tyle ile nowy na start a kiedy idziesz pogadać o podwyżce to firma nigdy nie ma pieniędzy.

Praca za grosze, wymagania jakby płacili miliony w obu spółkach. Najniższy social z wszystkich firm w okolicy. Nie pewna przyszłość zakładu. Ludzie którzy pracują od początku pracują za niska stawkę i uwaga.. po 6 latach pracy podwyżka aż 200zl brutto. Pracodawca zrobił z siebie błazna

Zostaw merytoryczną opinię o 2Care4 Graphics Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w 2Care4 Graphics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 2Care4 Graphics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

2Care4 Graphics Sp. z o.o.
  • Partyzancka 162A/166
    95-200 Pabianice
  • NIP: 7312064019 REGON: 382539993 KRS: 0000770723

2Care4 Graphics Sp. z o.o.