Opinie o ABC Data Sp. z o.o. w Warszawa

ABC Data to nowoczesny dystrybutor wychodzący poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystujący zaawansowane rozwiązania w zakresie zamówień i logistyki. Obecnie ponad 90 procent zleceń realizowanych jest online poprzez system InterLink, autorską i uznaną na rynku internetową platformę sprzedaży oraz obsługi klientów. Rozmieszczenie magazynów w Warszawie i Sosnowcu pozwala firmie na zapewnienie dostaw w standardzie 24-godzinnym w regionie całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABC Data Sp. z o.o. w Warszawa

jakie argumenty ? zatrudnij się to pogadamy za jakiś czas !!!!! to co tam się dzieje jest nie do opisania!!!!! szkoda słów

vuko

Nikomu znajomemu nie pochwaliłem się, że pracuję w tej firmie a tym bardziej ile zarabiam. Żenada i chamstwo wykorzystywać wzrost bezrobocia (w chwili obecnej spadek) do brutalnego wyzyskiwania pracowników. Na poparcie moich słów podałbym więcej przykładów ale z wiadomych powodów nie mogę.Chamstwo,przekręty i kumoterstwo oto rzeczywistość ABC DATY!!!

ro

aBC data nie jest dobrym miejscem do pracy, osoby ambitne i normalne powinny omijac takie miejsca szerokim łukiem, chamstwo, grubiaństwo, nieszczerość ludzi to to wszystko co można tam otrzymać w zamian za ciężką pracę.

xxx

abc data nie jest dobrym miejscem do pracy, osoby ambitne i normalne powinny omijac takie miejsca szerokim łukiem, chamstwo, grubiaństwo, nieszczerość ludzi to to wszystko co można tam otrzymać w zamian za ciężką pracę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC Data Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
vuko

raf

abc data nie jest dobrym miejscem do pracy, osoby ambitne i normalne powinny omijac takie miejsca szerokim łukiem, nie można tam rozwijać swoich mocnych stron tak jak w przypadku normalnej pracy, chamstwo, grubiaństwo, nieszczerość ludzi to to wszystko co można tam otrzymać w zamian za ciężką pracę.

raf

Pjharry

Zatrudniłem się w tej firmie z nadzieją, że będę mógł pracować w godnych warunkach. Praca w magazynie. Stanowisko " pomoc magazyniera ". Zaplecze socjalne to automat z napojami, batonami, szatnia, toaleta, jadalnia z kuchenkami mikrofalowymi. W magazynie woda, herbata, kawa. I to wszystko. Owszem w wielu miejscach pracy i tego nie ma. Jednak to jest wszystko co można dobrego napisać. Pomoc magazyniera - zatrudnienie przez agencję, odzież robocza we własnym zakresie. Praca dla osób które chcą "zadbać o sylwetkę" aerobik z paczuszkami o większym lub mniejszym ciężarze. Dostaję zadania do wykonania zlecone przez dział handlowy. Czasem jest to 6.000 szt. tabletów, telefonów, laptopów, czasami 4.500 szt. do przygotowania i wysłania. Polega to na wyjęciu w/w z kartonów, oznakowaniu naklejkami, gwarancjami. Powtórnym zapakowaniu, ułożeniu na palety i już wysłka. Taka specyfika zajęcia. Żadna filozofia. Jednak! Dwóch magazynierów i ja ich pomocnik. Czasem też jeden lub dwóch kiepsko opłacanych chłopaków z Ukrainy. Termin realizacji 2, 3 dni. Chcesz mieć przerwę na herbatę, posiłek i się zaczyna. Kierownik zmianowy zaraz zwraca uwagę, że nie pracujesz a tak nie można. Magazynierzy z zespołu do którego jestem przydzielony tylko zlecają zadania i po tym patrzą w monitor komputera. Może poza jednym, który też czasem podwija rękawy i pracuje. 14 PLN brutto za taką pracę wydawało mi się ok na początek, jednak stwierdza że jest to wyzysk. Chcesz więcej zostań po godzinach. Nie jest istotne, że masz swój świat poza pracą. Dzieci, obowiązki domowe. Ty masz pracować, cieszyć się że pozwalamy byś u nas to robił. Po 8 godzinach ciężkiej pracy chcesz wyjść. Błąd, kiwanie głową, że za wcześnie. To jest praca dla ludzi, którzy nie mają rodzin, lubią nocne życie. Z dnia na dzień jestem coraz bardziej zawiedziony. I rezygnuję z tejże pracy.

klass

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku magazynier. Czy występują nadgodziny? Ile dziennie się tam pracuje?

Piotrus

PM 5-8 brutto plus 50% premia wiec na reke z premia okolo 7 kafli. Praca bez napinki

Daniel

Dokładnie! Ciagniesz paleciaka przez 8godz. jak wół nawet po nadgodzinach ze nogi wchodzą do d***Przy tym nerwowka, bo (usunięte przez administratora) e nie można znaleźć towaru.A wszystko za najniższą krajową.

zolo
@Daniel

Witam. Proszę o informacje ile średnio w tygodniu występuje nadgodzin w tygodniu? Czy codziennie są nadgodziny? Jak atmosfera w pracy? Czy wypłaty są terminowo?

zniesmaczony

Przedmowco...zarobki "ok" ?????!!!! Wszyscy uciekają kto się pojawi i zobaczy jak wygląda to od środka! Placa nie adekwatna do pracy.Każda inna tylko nie magazynier w abc data!! Nikomu nie polecam.Przyjmą na miesiąc i nara i następnych naiwnych!

Magazynier

Zarobki ok i płatne nadgodziny. Przyjmują teraz. Przyjedź, zostaw CV w recepcji, powiedz że na magazyn i się odezwą. Ja tak zrobiłem :)

pytajnik

Czy ktoś może powiedzieć jak obecnie wygląda praca na magazynie? Jakie zarobki, umowy, jakie godziny pracy i czy pracują tam w weekendy?

@pytajnik

praca zmianowa od poniedziałku do piątku. 3 zmiany, I=10-18 ; II=14-22 ; III=15-23. dużo nadgodzin

pytajnik
@pracownik

A jak jest z umowami i płacą? Teraz szukają przez pośrednika. Po jakim czasie przechodzi się do firmy?

stalin

Podszywają sie pod firme niby wystawiasz na alegro ich towar ,jak napisałem,że kase przeleje im jak towar dojdzie do klienta to sie cwaniaczek wkurzył z lekka haha

praca na poziomie specjalisty spokojna, na poziomach PMów duży nacisk na wynik (po części wynika to z ubiegłorocznych zmian dyrektorów), PM zarabia 5-7brutto + premia 50% za wykonanie planu, handlowcy 3-5brutto, zarząd tnie koszty (aby poprawić wynik) stąd brakuje ludzi (jest ich w każdym dziale mniej niż kiedyś)to oznacza więcej pracy, pensje zawsze na czas, 2 x w roku bony na Święta (300-700pln), opieka medyczne Enel-Med, pod kątem możliwości rozwoju i awansu słabo

Kinia

Jaka zagraniczna firma? Kiedyś byli w holdingu z Niemcami, ale obecnie to przeważający polski kapitał (akcje na giełdzie warszawskiej).

ET

Szkoda, że nie ma już tego ducha dawnej ABC Data, tych ludzi autentycznie zaangażowanych i żyjących Firmą, a jednocześnie nie zapominających o tym, że tam pracują ludzie. Ten wspaniały Zespół sprzed kilku lat już się niestety rozsypał.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC Data Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ABC Data Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABC Data Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ABC Data Sp. z o.o.