Opinie o Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska w Słupsk

Przestroga

W gabinecie panuje system oszukiwania klienta. Panie pełne nadziei na dobry wygląd są gotowe dużo zapłacić a są nieświadome że są (usunięte przez administratora) polegają na podawaniu preparatów w skórę NIE tych, za które zapłacono. PANIE POWINNY WIEDZIEĆ, ŻE POWINNY DODTAĆ KAŻDORAZOWO NAKLEJKĘ. Naklejkę z nazwą i serią preparatu, które są gwarancjã oryginalności. A nie dostają, bo premiowane jest oszukiwanie klientek. Kosmetolożki stosują tańsze, nie tak efektywne zamienniki produktów. Umów się do Zega jeśli chcesz być (usunięte przez administratora) Zacznij tam pracę, jeśli chcesz (usunięte przez administratora) klientki. A i ps. gabinety mają nasłuchy . Bogaci właściciele ciągali byłą pracownicę po sądach. Tak właśnie pracuje się w Zega.

@Prawda

Jest mi niezmiernie przykro, że doświadczyłeś/aś negatywnych emocji w związku z naszą działalnością. Chcielibyśmy jasno wyrazić, że staramy się zachować profesjonalizm i dbać o dobro naszych klientów oraz pracowników. Co do Twojej opinii na temat mojej osoby, jestem otwarta na konstruktywną krytykę oraz zawsze dążę do poprawy naszych usług. Jednakże, niepokojące jest to, że Twoja opinia wydaje się być oparta na subiektywnym doświadczeniu, a nie na faktycznych wydarzeniach. Pragnę zapewnić, że jako osoba zarządzająca staram się tworzyć profesjonalne i wspierające środowisko pracy. Zawsze jestem otwarta na rozmowę i chętna do wyjaśnienia wszelkich nieporozumień. Bardzo zależy nam na dobrych relacjach z naszymi klientami oraz byłymi pracownikami, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu dalszej dyskusji na ten temat. Anna Zega-Bieganska

Ewa Nowy wpis

Profesjonalne podejście.Pani kosmetyczna spokojnie i fachowo wyjaśniła zabieg który został wykonany bezbolesnie i profesjonalnie.Jestem bardzo zadowolona z usługi i napewno powrócę mimo dosyć dużej odległości.

Przestroga

Prawda Nowy wpis
@Przestroga

Niestety to wszystko prawda. Szkoda, że tak mało ludzi mówi o tym co się tam dzieje. Właściciele to osoby, które dorabiają się kosztem innych. Myślą, że jak mają pieniądze to wszystko im wolno. Nie wiem które z nich gorsze- on czy ona. Ludzie bez sumienia, bez szacunku, potrafią nie zapłacić i śmiać się w twarz

Anna Nowy wpis
@Prawda

Viola

Jestem klientką Zega od wielu lat. Teraz już moje dzieci zaczęły korzystać. Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobrej jakości kosmetyki i preparaty. Nigdy nie miałam uczulenia. Moją panią ???? jest Kinga. Kosmetolog z powołania. Polecam również Magdę, która jest podologiem z dużą wiedzą i czyni cuda ze stopami.

Prawda Nowy wpis
@Viola

I tylko Pani wystawia wszędzie pozytywne opinie jako Viola, Fish i co jeszcze… to, że ktoś chce się przymilać pani annie( specjalnie z małych bo ta osoba nie zasługuje na szacunek) to już kompletnie inna sprawa… bo da zniżkę? Szkoda, że nie słyszy Pani jej słów

Nikola

Miejsce przepiękne ale obsługa klienta fatalna. Zabiegi skracane, za każdym razem przesuwane terminy - a to 10 min a to 15 min opóźniony zabieg. Co do samych zabiegów pozostaje wiele do poprawy.

Dorota
@Nikola

Czym są spowodowane te opóźnienia?

Fisch
@Nikola

Nie zgadamy się. Od ponad 10 lat, regularnie, korzystam z zabiegów. Nigdy np. Endermologia nie była skracana! A wręcz kilkanaście sek dłuższa. To widac na urządzeniu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
CZŁOWIEK

Pracowałam tam, naprawdę nie polecam, straszne co tam się wyprawia i jak traktowani są ludzie, zresztą widać, że coś jest nie tak skoro skład ciągle się zmienia :) A opinie na google dodawane przez pracowników i ich rodziny są śmieszne :)

@CZŁOWIEK

No ja wcześniej na pozytywy odnośnie pracy tutaj się natknęłam... Skąd definitywnie wiesz o tym, że są to komentarze od nich samych czy rodziny, to raczej trudno udowodnić?

CZŁOWIEK
@Justyna

Pozytywy i ciagle nowe osoby? To dziwne, ponieważ gdyby było wszystko okej to skład by nie zmieniał się tak często ???? A jeśli chodzi o opinie to znałam pracowników po prostu z imion i nazwisk, a ty jak chcesz sprawdzić to najzwyczajniej możesz sprawdzić osoby które tam pracują,np na ich stronie i zobaczyć kto dodaje opinie

@CZŁOWIEK

No dobra... widocznie tak dobrze się im tu pracuje jednak? ;p Pomijając tych rotujących oczywiście... To tak z ciekawości jak ta Twoja praca tutaj wyglądała i jak długo trwała, jeśli oczywiście można spytać

Ela

Nie polecam gabinetu a zwłaszcza P. Natalii Kunc. Bardzo niemiła i nieprofesjonalna osoba.

Bożena
@Ela

Ale jak to? Opiszesz konkretnie sytuację która Cię spotkała? Bo aż nie chce mi się w to wierzyć, inne opinie są pozytywne

Wiktoria

Gabinety i cały obiekt profesjonalny, obsługa przygotowana zawodowo, profesjonalizm i procedury na najwyższym poziomie.

@Wiktoria

Powiesz coś więcej o tych całych procedurach? Zachowują sterylność itp?

Pati

Polecam z całego serca. Korzystałam z innego salonu w mieście jednak tutaj zawsze wracam . Miła atmosfera , pracownice mają wiedzę i pojęcie o tym co robią . Wrócę jeszcze nieraz ????

@Pati

Hej a ile tak właściwie dziewczyn w sumie tu pracuje? Od dłuższego czasu jest stały skład?

Zega

(usunięte przez administratora) muł i wodorosty

Agnieszka

Gabinet godny polecenia w 100% przemiła obsługa piękny wystrój ❤

Zostaw merytoryczną opinię o Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska - Słupsk

• Jak się pracuje w Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska?

Zobacz opinie na temat firmy Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska?

Zega Gabinet Kosmetologii Estetycznej Anna Zega-Biegańska
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Adama Mickiewicza 21 lok. 2
    76-200 Słupsk