VeryTrend.pl

Toruń

VeryTrend.pl

Opinie o VeryTrend.pl

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w VeryTrend.pl? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

moja

a jak z cenami tych mebli? Ktoś sie orientuje ???

R

Współpraca z takimi ludźmi to przyjemność. Jakość mebli jak z salonu, fachowe doradztwo i super zaangażowanie. Dziękuję.

Maja

Piękne meble i super wykonanie. Miła atmosfera i świetne podejście do klienta. Polecam wszystkim co cenią wyjątkową jakość.

Lilia

Profesjonalne doradztwo, szybko wykonane meble, doskonała jakość i zaangażowanie. Miła atmosfera. Gorąco polecam!

Zostaw opinię o VeryTrend.pl - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VeryTrend.pl