PHU JAN CIESIELCZYK

Opinie o PHU JAN CIESIELCZYK

Klient

Firma ściema. Po pierwsze (usunięte przez moderatora) głupoty że dla utrzymania gwarancji musze uruchomic wczesniej gwarance i bywa tak ze do odbioru samochodu jeszcze 3 tygodnie a gwarancja juz leci. Po drugie oszukują na rabatach gdyż podają duzo nizsze a nizeli nawt te ktore sa obligatoryjne od Peugeot Polska dlatego tez lepiej isć do konkurencji w Poznaniu a niżeli do nich. A po trzecie to serwis na Winklera to juz całkowita porażka a zwlaszcza ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownik (usunięte przez moderatora) . ktory mysli ze wszyskie rozumy pozjadal i może traktowac ludzi jak śmieci i wydzierać sie na wszystkich dookoła jaki to on jest wszystko wiedzący a inni sa glupsi od niego. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o PHU JAN CIESIELCZYK - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU JAN CIESIELCZYK