Opinie o Młyński Sebastian MSM w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Młyński Sebastian MSM. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Młyński Sebastian MSM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Młyński Sebastian MSM w Toruń

Anna Nowy wpis

Pan Sebastian mnie (usunięte przez administratora), zwodził przez wiele miesięcy. Zaliczkę dostał, umawiał się na montaż blatu kilkanaście razy, a nigdy nie dojechał. Wymówek było mnóstwo: pies u weterynarza, złamana noga syna, włamanie do firmy, kradzież auta itp. Zrobił zabudowę w łazience która po roku ,,spadła,, - naprawiona przez prawdziwego fachowca. Okazało się że została źle wykonana. W kuchni (zresztą niedokończonej) ta sama sytuacja. Odradzam wszystkim

Fox Nowy wpis
@Anna

To on dalej w tej branży, czyli nic się nie zmieniło. Kłamczuch jakich mało, znamy te historie, niestety u nas to samo, kasę w postaci zaliczki otrzymał, coś tam zrobił... I do tego nie zgodnie ze sztuką a z pieniędzy się nie rozliczył. Szkoda ze wcześniej nie przeczytałam opinii na jego temat....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak dużo osób pracuje w Młyński Sebastian MSM?

Joanna

Jak wiele osób tu pisze Ja również zostałam (usunięte przez administratora) przez pana Sebastiana Młyńskiego pseudo stolarza który wziął zaliczkę w wysokości 3000 zł i więcej się nie pojawił oczywiście cały czas kłamstwa wymyślanie wymówek brałam dni wolne z pracy i czekałam na niego po czym nie przyjeżdżał. Sprawa zakończyła się w sądzie mam wyrok skazujący pana Sebastiana w którym musi zwrócić mi zaliczkę w tej chwili sprawę przejął komornik. Zobaczymy co będzie dalej mam nadzieję że pieniądze odzyskam z tego co wiem pan Sebastian nadal prowadzi działalność tylko w innym miejscu w Toruniu. Nie polecam (usunięte przez administratora) jakich mało.

Paulina
@Joanna

Dzień dobry Pani Joanno, Czy może Pani napisać jak długo trwała sprawa w sądzie? Ja też została (usunięte przez administratora) spotkała mnie dokładnie taka sama historia.

A umowa?

Joanna
@Krzyś

Umowa była spisana przez pana Sebastiana Młyńskiego odręcznie ale to wystarczyło na policji plus nagrania rozmów.

Asia
@Joanna

Nagranie rozmów to legalne? I po co? Umowa odręczna ????.

@Asia

Jak widać legalne, skoro policja to zaakceptowała.

Fox Nowy wpis
@Asia

Ja jak pytałem w innej sprawie to nagranie bez zgody osoby drugiej - nagrywanej nie może być dowodem. Nie zostało mi uznane

Katarzyna

Powyższe wpisy to prawda. Ręce opadają a (usunięte przez administratora) to za delikatne określenie. Zła opinia roznosi się szybko. Bardzo szybko i życzę mu tego. (usunięte przez administratora) kłamca, (usunięte przez administratora) Potrafi w oczy patrzeć i łżeć. UWAGA! Wg GUSu działalność nie jest zamknięta a firma zarejestrowana w Łodzi.

@Katarzyna

Tak zła tak. Ale jest bardzo bardzo dużo grono osób którym robił zabudowy, kuchnie,łazienki jak i w domach tak mieszkań, starych kamienic . Są osoby które ponownie go biorą do zabudowy nowych swoich domów. Napewno poproszone staną po jego stronie. Zawsze zawsze znajdzie się grono niezadowolonych lub uważających się za oszukanych .nie tylko w tej branży. Sam osobiście pracuję z ludźmi i stwierdzam że my Polacy .,... Robił mi dwa mieszkania, siostrze kuchnię

@Krzyś

KRZYŚ podejrzewam że jesteś Sebastianem Młyńskim

@Fox

A ja podejrzewam że połowa wpisów to ta sama osoba. GoWork wszystko przyjmie. Można wpisać tys negatywów albo pozytywów. Dlaczego pokrzywdzeni nie używają swoich imion i nazwisk bo.... Trzeba było wziąć duża firmę albo sprawdzone studio. Co Kowalski tańszy i można go później zmieszać z błotem i jego rodzinę? I wyciągnąć odszkodowanie. Bo szwagier taniej by zrobił Ręce opadają no opadają dorośli ludzie a smarują wszędzie gdzie strona przyjmie . Zakładają fałszywe konta żeby kogoś obsmarowac. A dziwić się młodzieży jak dręczą się w necie na zajem rówieśników mają przykład z góry. Od tego chyba są prawnicy.jak i dla jednej tak i drugiej strony. Pozdrawiam Szkoda pisania

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Młyński Sebastian MSM? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Czy Młyński Sebastian MSM organizuje staże dla studentów?

Agnieszka

Nawet gdyby organizował to proszę z nich nie korzystać, niczego Pana nie nauczy i straci Pan tylko czas. Sebastian M. to monter mebli a nie stolarz. Pozdrawiam

Agnieszka Agnieszka

Sebastian Młyński to niezwykle utalentowany kłamca, podaje się za stolarz a nie posiada odpowiedniej wiedzy w zakresie usług stolarskich. Niestety, nie sprawdziłam opinii na jego temat i dałam się oszukać. Otrzymał zaliczkę z której się nie rozliczył i nie zrobił mebli. Aktualnie nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wiadomości e-mail. Przez ponad pół roku obiecywał że wszystko zrobi, kłamał i obiecywał że więcej nie będzie kłamać. Dzwonił że jedzie i nie przyjeżdżał, brałam wolny dzień, czekałam a on nie przyjeżdżał. Historie którymi mnie częstował były przeróżne od rowodu z żoną, kradzieżą rzeczy w stolarni, złamanymi żebrami, pogrzebami, stuczkami i wypadkami, problemami rodzinnymi i wiele innych. Żałuję że poznałam tego kłamcę i cwaniaka.

Małgorzata
@Agnieszka Agnieszka

Pół roku to rzeczywiście sporo czasu, może najlepiej wybrać się osobiście do siedziby firmy, a jeśli to nie przyniesie żadnego rezultatu, to spróbować odzyskać zaliczkę sądownie, na pewno masz jakąś umowę i potwierdzenia wpłaty. A miałaś może kontakt z innymi pracownikami firmy, a nie tylko z właścicielem?

Agnieszka
@Małgorzata

Dzień dobry, tak mam podpisaną umowę, jestem już po pierwszym spotkaniu z Radcą Prawnym, muszę się zastanowić jaką wybrać ścieżkę postępowania. Rzeczywiście Sebastian M. Przyjeżdżał z pomocnikiem Marcinem który lepiej znał się na "robocie" niż On sam. Niestety, nie mam z nim kontaktu, nie wzięłam numeru telefonu. Generalnie sam Pan Marcin śmiał się z bredni które Sebastian wymyślał. Przykra jest ta cała sytuacja, po pierwsze czuję się (usunięte przez administratora) nie mam mebli i zwrotu zaliczki (a była bardzo wysoka) a Sebastian Młyński jest zadowolony i szuka następnych naiwnych ludzi którzy uwierzą w jego gadkę.

Natalia

Przestrzegam przed firma ,którą prowadzi Pan Sebastian Młyński ! "Blackdesing" Brak odpowiedzialności za podejmowane terminy, wymyślanie bujdy oraz kłamstwa. Oparło się o rzecznika praw konsumenta i pismo przed sądowe. Kuchnia ma niedociągnięcia , usterki.

@Natalia

Oparło się? I co dalej w związku z tym?

Jeśli wszyscy tak piszecie i naprawdę tak jest to jakie są dalsze konsekwencje odnośnie tego wszystkiego?

@Monika

Kłamca Sebastian wypisuje ze będzie codziennie i nie przyjeżdża i tak jest to od kilku miesięcy

Zena

Firma katastrofa.. w zadnym przypadku nie polecam ,facet umawia sie i nigdy nie dojezdza.. jak mozna tak traktowac ludzi..!!!!przeciez to lekcewazenie drugiej osoby, robi z ludzi (usunięte przez administratora) co innego mowi i co innego robi!!!!radze nie podpisywac zadnej umowy z tym „czlowiekiem” chyba ze chcecie stracic pieniadze i pochodzic sobie po sadach!!!!

MS

(usunięte przez administratora) 3 lata temu zaliczkowalem u tego złodzieja kuchnie. Do tej pory zwodzi mnie zapewnieniami o tym ze będzie w weekend montować. Zwrotu Pieniędzy nawet zdewaluowanych nie nie mogę się do prosić mimo pisemnej umowy na zlecenie. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Młyński Sebastian MSM - Toruń

Młyński Sebastian MSM