MIKOMAX METAL

Łódź

Opinie o MIKOMAX METAL

brzeszczot

Tam trzeba mieć stalowe nerwy Kierownik to dzieciak który bawi się drogimi zabawkami . Jak ktoś umie ciągnąć druta to może liczyć na przychylność w metal firmie

brzeszczot

lena

spotkałem się z nimi na jednej z wystaw. Zainteresowali mnie i dlatego później składałem do nich CV. Nadal czekam na odpowiedź a tu chciałam się zorientować w opiniach pracowników. Teraz to sam nie wiem

Waldemar

Naprawdę nie polecam nikomu tej pracy bo sie rozczarujesz obiecują niewiadomo co a tak naprawdę nie dają nic

Heniek

Kierownik to [usunięte przez moderatora] kłamie oszczędza na wszystkim i o wszystko się czepia dają 8_9 na godzinę po 5 latach pracy odradzam wszystkim

Piotr

Szkoda czasu i nerwów Mikomax metal to dno i wodorosty 8,5 na początek i to koniec czasem stawki dochodzą do 9 pln jesili to odpowiada zapraszamy kierownik zafunduje ci [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o MIKOMAX METAL - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIKOMAX METAL